Jump to content

Honor 10


HonorGR_Official
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

απ οταν ξεκλειδωσα τον bootloader, καθε φορα που κανω επανεκκιννηση η ανοιγω τη συσκευη αρχικα μου βγαζει μηνυμα:

your device is been unlocked and can't be trusted

 

Το αφηνω ως εχει η κανω κατι παραπανω!

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 471
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Η αναβαθμιση, εκτος απο τα παιχνίδια, θα αφορα και αλλα πραγματα;

Ελλάδα ποτε θα έρθει;

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

απ οταν ξεκλειδωσα τον bootloader, καθε φορα που κανω επανεκκιννηση η ανοιγω τη συσκευη αρχικα μου βγαζει μηνυμα:

your device is been unlocked and can't be trusted

 

Το αφηνω ως εχει η κανω κατι παραπανω!

Το αφήνεις έτσι όπως έχει....μάλιστα αυτό το βλέπουν όλοι όσοι έχουν ξεκλειδώσει τα κινητά τους (οποιοδήποτε).

Link to comment
Share on other sites

Εδώ υπάρχουν όλα τα firmware για να κάνει κάποιος αναβάθμιση στο κινητό μας σε όλες τις εκδόσεις του.

 

http://pro-teammt.ru/firmware-database/?firmware_model=COL&firmware_page=0

 

Έρχονται.... και οι 3 τρόποι αναβάθμισης του λειτουργικού!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα. Έχω στα χέρια μου εδώ και τρεις ώρες το κινητό που μόλις πήρε ένας φίλος μου και μου το έδωσε να το ρυθμίσω. Ξεκαθαρίζω ότι εγώ έχω το Huawei Mate 10 pro. Το κινητό είναι πάρα πολύ καλό για τα χρήματά του μοιάζει πολύ με iPhone και πάει σφαίρα. Το μόνο που δεν κατάφερα στις ρυθμίσεις και για αυτό ρωτάω εσάς είναι πως θα βάλω επάνω στις ειδοποιήσεις αριθμημένα μηνύματα και όχι τελίτσες. Ενώ έχω πάει στις ρυθμίσεις και έχω βάλει την επιλογή αριθμοί μου βγάζει τελίτσες έχετε ιδέα γιατί το κάνει αυτό;; Είναι bug;;;

Ευχαριστώ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Πατάς σε κενό σημείο στην αρχική οθόνη και σου βγάζει τις επιλογές για widget κλπ. και ρυθμίσεις αρχικής οθόνης δεξιά, μετά πας Εικονίδια εφαρμογών σημάτων >τρόπος εμφάνισης σημάτων >Μη αναγν. μην.
Link to comment
Share on other sites

Πατάς σε κενό σημείο στην αρχική οθόνη και σου βγάζει τις επιλογές για widget κλπ. και ρυθμίσεις αρχικής οθόνης δεξιά, μετά πας Εικονίδια εφαρμογών σημάτων >τρόπος εμφάνισης σημάτων >Μη αναγν. μην.

Α ρε φίλε σε ευχαριστώ πολύ!!! Δεν το θυμόμουν παρόλο που έχει ακριβώς την ίδια ρύθμιση με το mate 10 που έχω . Πάντως το τηλεφωνάκι μου έκανε πολύ θετική εντύπωση τις δύο-τρεις ώρες που το είχα στα χέρια μου. Πάντα για τα χρήματα που ζητάει. Το μόνο μειονέκτημα του είναι ότι γλιστράει πάρα πολύ και χρειάζεται απαραιτήτως θήκη, εάν το λες και μειονέκτημα αυτό. Κάμερα που το δοκίμασα για λίγο σε σύγκριση με το Mate 10 είναι ακριβώς η ίδια. Το μόνο που κατάλαβα είναι ότι δεν έχει σταθεροποίηση. Εάν έχεις χέρι σταθερό βγάζει πάρα πολύ καλές φωτογραφίες.

Link to comment
Share on other sites

Α ρε φίλε σε ευχαριστώ πολύ!!! Δεν το θυμόμουν παρόλο που έχει ακριβώς την ίδια ρύθμιση με το mate 10 που έχω . Πάντως το τηλεφωνάκι μου έκανε πολύ θετική εντύπωση τις δύο-τρεις ώρες που το είχα στα χέρια μου. Πάντα για τα χρήματα που ζητάει. Το μόνο μειονέκτημα του είναι ότι γλιστράει πάρα πολύ και χρειάζεται απαραιτήτως θήκη, εάν το λες και μειονέκτημα αυτό. Κάμερα που το δοκίμασα για λίγο σε σύγκριση με το Mate 10 είναι ακριβώς η ίδια. Το μόνο που κατάλαβα είναι ότι δεν έχει σταθεροποίηση. Εάν έχεις χέρι σταθερό βγάζει πάρα πολύ καλές φωτογραφίες.

Το είχα και γω για μια μέρα αλλά το πούλησα(με χάλασαν το μπροστινό αποτύπωμα που είναι κάπως,η έλλειψη ράδιο FM,η έλλειψη double tap to wake-στο Honor 9 lite υπάρχει κανονικά),όντως γλυστράει αλλά και το Honor 9 lite που έχω τώρα έτσι είναι....;)..πάντως το έχω τώρα χωρίς θήκη για να το απολαμβάνω πιο πολύ ως προς την υφή του,απλά προσέχω πιο πολύ(ούτως ή αλλως πάντα είμαι πολύ προσεχτικός με τα κινητά).

Link to comment
Share on other sites

With the Launch of Samsung Galaxy Note 9 Epic Games announced the launch of Fortnite exclusively for some selected Samsung Devices (S7 / S7 Edge, S8 / S8+, S9 / S9+, Note 8, Note 9, Tab S3, Tab S4).

 

Here is the list of other supported devices for Fortnite Android Beta

Google: Pixel / Pixel XL, Pixel 2 / Pixel 2 XL,

Asus: ROG Phone, Zenfone 4 Pro, 5Z,

V Essential: PH-1

Huawei: Honor 10, Honor Play, Mate 10 / Pro, Mate RS, Nova 3, P20 / Pro, V10

LG: G5, G6, G7 ThinQ, V20, V30 / V30+

Nokia: 8 OnePlus: 5 / 5T, 6

Razer: Phone

Xiaomi: Blackshark, Mi 5 / 5S / 5S Plus, 6 / 6 Plus, Mi 8 / 8 Explorer / 8SE, Mi Mix, Mi Mix 2, Mi Mix 2S, Mi Note 2

ZTE: Axon 7 / 7s, Axon M, Nubia / Z17 / Z17s, Nubia Z11

 

Steps to Enrol for Fortnite Android Beta on Non-Samsung Devices

Go to fortnite.com/android

Click on enrol for Beta and click Signup for email invite

Create or Login with Your Epic account

Select your phone from the list and if your phone is not listed than choose other Android Phone.

Wait for email to arrive.

Follow the instructions given in the email

Link to comment
Share on other sites

Ισχύει πως ο αισθητήρας δαχτυλικου αποτυπωματος είναι κάπως αργός;

 

Να πω οτι σε εμενα παιζει απροβληματιστα. Με το που ακουμπαω κανει αυτο που πρεπει.

Οι υπογραφές μπορούν να περιέχουν 1 εικόνα, η οποία ωστόσο δεν θα πρέπει να έχει διαστάσεις μεγαλύτερες από 420 x 150 pixels και το μέγεθός της δεν θα πρέπει να ξεπερνά τα 16.384 bytes.
Link to comment
Share on other sites

Θα το έπαιρνα με κλειστά τα μάτια, αλλά νομίζω πως δεν διαθέτει ραδιόφωνο. Μπορεί να μου το επιβεβαιώσει κάποιος που διαθέτει τη συγκεκριμένη συσκευή;
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Και σε εμένα ήρθε. Πουθένά δεν αναφέρει όμως για GPU Turbo ή βελτιώσεις στην κάμερα.

Βέβαια βλέπω wifi calling που επίσης δεν υπήρχε στην προηγούμενη έκδοση και τώρα υπάρχει....

Είναι αυτή η έκδοση με το GPU Turbo, γνωρίζει κάνεις?

Edited by blue_coupe
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς γράφει; Γράφει ότι κατόπιν το πέρας της ενημέρωσης θα έχεις GPU Turbo στο κινητό;

Στο μεταξύ έψαξα λίγο περισσότερο στο internet....είδα κάποιες οθόνες να το αναφέρουν....

Σε εμένα δεν αναφέρει τίποτα αλλά πράγματι περιλαμβάνει και το GPU TUrbo και άλλα πράγματα που δεν αναφέρονταν όπως:

VoLTE

WoWIFI

Slow motion με 460 frames per second στην κάμερα

Επίσης το κινητό δείχνει αισθητά πιο γρήγορο σε όλα του τα actions.

Edited by blue_coupe
Link to comment
Share on other sites

Μολις το παρέλαβα και λίγο που το έπαιξα ειναι πολύ δυνατό και με πολύ όμορφα υλικά. Μια πρώτη απορία ειναι πως μπορώ να αλλάξω την ανάλυση στη λήψη φωτογραφιών, μου έχει προεπιλογή 12 και 24 στην μπροστά και δε μου δίνει επιλογή αλλαγής. Θέλω να τραβάω στα 3mp ας πούμε.
Link to comment
Share on other sites

Επίσημα δόθηκε ήδη η έκδοση COL-L29 8.1.0.143 (C432) ενημέρωσης λειτουργικού (1,16GB), η οποία δεν περιλαμβάνει την λειτουργία GPU TURBO, αλλά βελτιστοποιήσεις και ασφάλεια προηγουμένων μηνών!!

Δεν σβήνονται τα προσωπικά δεδομένα!

Το IMEI του καθενός τηλεφώνου δείχνει την χώρα προέλευσης του κινητού από την οποία του έρχονται οι ενημερώσεις ασφαλείας και λειτουργικού!

Edited by Guest74
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Honor 10

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...