Jump to content

Φοιτητές: Adsl 512kbps με 20 ευρώ το μήνα


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από το ΕΔΕΤ θα είναι έτοιμο αρχές Μαρτίου. Από εκεί και πέρα εξαρτάται από τους ISPs...και τις υπηρεσίες που θα βγάλουν.
Στα πόσα τελικιάζει η γραμμή σας?:X
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 473
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Έτσι όπως πάει το πράγμα αν το καθυστερήσουν κι άλλο σε λίγο καιρό θα έχουν πέσει τόσο οι τιμές που δεν θα υπάρχει νόημα φοιτητικού DSL στα 20 ευρώ το μήνα!

Pigs have flown!

http://olivia.canal13.cl/medios/data/entretencion/musica/0703_live8_m_l.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έτσι όπως πάει το πράγμα αν το καθυστερήσουν κι άλλο σε λίγο καιρό θα έχουν πέσει τόσο οι τιμές που δεν θα υπάρχει νόημα φοιτητικού DSL στα 20 ευρώ το μήνα!

ma den einai plewn 20 euro...ta 20 euro htan sthn arxh pou to dsl htan 40-50%=20...etsi eixe bgei o titlos gia ta 20 Euro....

 

Sto site lene gia miomenh timh...den 3erw poso 8a einai auto alla skepsou oti an bgei twra pou exei pes 20Euro 8a einai px -40%=12Euro px... kapws etsi 8a einai....perimenete na doume...

Link to comment
Share on other sites

ma den einai plewn 20 euro...ta 20 euro htan sthn arxh pou to dsl htan 40-50%=20...etsi eixe bgei o titlos gia ta 20 Euro....

 

Sto site lene gia miomenh timh...den 3erw poso 8a einai auto alla skepsou oti an bgei twra pou exei pes 20Euro 8a einai px -40%=12Euro px... kapws etsi 8a einai....perimenete na doume...

φιλε Stash, θυμαμαι τις δηλωσεις του υπουργου αναπτυξης και μου'χε μεινει. ελεγε για μειωμενες κατα 50% με βαση τις σημερινες-δηλαδη τοτε "σημερινες" τιμες. αρα αν ειναι ετσι, μπορει να το καθυστερουν και επιτηδες για να μην κερδισεις τιποτα στην ουσια.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Σήμερα (1Μαρτίου) στις 14.00 υπάρχει ενημέρωση-παρουσίαση του προγράμματος ΔΙΟΔΟΣ από τον καθηγητή Π.Τσανάκα στην αίθουσα εκδηλώσεων του κτιρίου Διοίκησης του ΕΜΠ

 

Αυτο ίσως σημαίνει οτι βρισκόμαστε κοντά σε νέες εξελίξεις στο θέμα αυτό..

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα (1Μαρτίου) στις 14.00 υπάρχει ενημέρωση-παρουσίαση του προγράμματος ΔΙΟΔΟΣ από τον καθηγητή Π.Τσανάκα στην αίθουσα εκδηλώσεων του κτιρίου Διοίκησης του ΕΜΠ

 

Αυτο ίσως σημαίνει οτι βρισκόμαστε κοντά σε νέες εξελίξεις στο θέμα αυτό..

 

Ελπίζω σε πραγματική είδηση και όχι σε χρονοδιαγράμματα τα οποία τίθονται απλά για να μην ακολουθούνται...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Χωρίς να έχω παέι ο ίδιος, είπαν περίπου αυτά που ξέρουμε και επίσης οτι

 

  • Τα πάντα είναι έτοιμα από πλευράς εξοπλισμού και πολύ πιθανόν να αρχίσει γύρω στις 8-10 Μαρτίου (...! λίγο απίθανο το βλέπω)

  • Τα Πανεπιστήμια θα μπουν σταδιακά στο πρόγραμμα με πρώτα αυτά των Αθηνών

  • Το κόστος θα είναι καθαρά θέμα ανταγωνισμού και ISP, πιο συγκεκριμένα ο κάθε ISP θα χρεώνει (ως οφείλει) μόνο για την γραμμή καθώς θα χρησιμοποιείται το δίκτυο της ΕΔΕΤ για την πρόσβαση στο Ίντερνετ.Ακόμα δεν υπάρχουν προσφορές στις τιμές απο τις εταιρείες. (Αναμένεται όμως τιμή γυρω στα 15 € ή παρακάτω)

Το pdf της παρουσίασης απο τον Π.Τσανακα (Πρόεδρο ΕΔΕΤ) μπορείται να το δείτε εδώ

Link to comment
Share on other sites

O ISP θα χρεωνει μονο την γραμμη? Δηλαδη? Αφου μονο ο ΟΤΕ μπορει να παρεχει γραμμη (οκ εκτος απο vivodi και telepassport που ομως καλυπτουν ελαχιστους)
http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

O ISP θα χρεωνει μονο την γραμμη? Δηλαδη? Αφου μονο ο ΟΤΕ μπορει να παρεχει γραμμη (οκ εκτος απο vivodi και telepassport που ομως καλυπτουν ελαχιστους)

 

Βασικά ναι, λίγο περίεργο ακούγεται αυτό, αλλα μάλλον το παιδί που μου τα μετέφερε εννούσε οτι, ο ISP θα χρεώνεται ο ίδιος, για κάθε φοιτητή, μόνο για τη γραμμή πρόσβασης (αφού θα αγοράζει τη γραμμή π.χ. απο τον ΟΤΕ) και στη συνέχεια θα διαθέτει το πακέτο γραμμή πρόσβασης+ παροχή ιντερνετ στους φοιτητές.

Αλλα επειδή η παροχή ιντερνετ ουσιαστικά θα γίνεται μέσω ΕΔΕΤ, ο ISP θα χρεώνει (δηλαδή οφείλει να χρεώνει) στη συνέχεια τους φοιτητές μόνο για τη γραμμή πρόσβασης.

Link to comment
Share on other sites

Mήπως σου είπε μέχρι ποιά ταχύτητα δικαιολογείται για κάθε φοιτητή;

Πχ αν εγώ πάρω γραμμή 2048Κbps από τη Vivodi, θα μου δώσει το ΕΔΕΤ σύνδεση στα 2048;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Mήπως σου είπε μέχρι ποιά ταχύτητα δικαιολογείται για κάθε φοιτητή;

Πχ αν εγώ πάρω γραμμή 2048Κbps από τη Vivodi, θα μου δώσει το ΕΔΕΤ σύνδεση στα 2048;

 

Οχι.

Αρχικά μιλούν για 384 ταχύτητα,αλλά ενδέχεται να δώσουν επίσης και 512 (χωρίς ογκοχρέωση-χρονοχρέωση)

Link to comment
Share on other sites

Οχι.

Αρχικά μιλούν για 384 ταχύτητα,αλλά ενδέχεται να δώσουν επίσης και 512 (χωρίς ογκοχρέωση-χρονοχρέωση)

Kρίμα... :(

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Guys ας είμαστε ρεαλιστές και όχι greek καιροσκόποι....

 

Αναρωτιέμαι τι τη θέλουν τη (σχεδόν) τζαμπέ 512 την 1024, ή την 2048 οι φοιτητές ??? :rolleyes:

 

Και μη μου πείτε για τις εργασίες τους.... Δεν νομίζω... Και μία 384 (ακόμη και 256) είναι υπέραρκετή.... :happy:

 

Εχω διαβάσει και posts για τύπους που ρωτούν αν θα ισχύει συνέχεια το μέτρο και για όσους θα γράφονται μετά τη μια σχολή στην άλλη και μετά στην άλλη.... Νομίζω κατανοητό τι έννοώ... ;)

 

Θα μου πει κανείς... εσένα τι σε χαλάει στην τελική...

 

Με χαλάει γιατί θα έτσι πως πάει θα βουλιάξουν ΤΕΛΕΙΩΣ τα dslam και οι ΠΑΝΤΕΣ (και οι φοιτητές μαζί) θα πάνε ά-πα-τοι στο ευρυζωνικό Ελλαδιστάν.... :ninja: :ninja:

 

Φιλικά πάντα :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Προσωπικά με οποιαδήποτε DSL θα ήμουν ικανοποιημένος... Από τα 56Κ, καλύτερα και τα 384...

This blessed plot, this earth, this realm, this England...

William Shakespeare: King Richard II Act 2, Sc 1

 

London is a state of mind

Link to comment
Share on other sites

Guys ας είμαστε ρεαλιστές και όχι greek καιροσκόποι....

 

Αναρωτιέμαι τι τη θέλουν τη (σχεδόν) τζαμπέ 512 την 1024, ή την 2048 οι φοιτητές ??? :rolleyes:

 

Και μη μου πείτε για τις εργασίες τους.... Δεν νομίζω... Και μία 384 (ακόμη και 256) είναι υπέραρκετή.... :happy:

 

Εχω διαβάσει και posts για τύπους που ρωτούν αν θα ισχύει συνέχεια το μέτρο και για όσους θα γράφονται μετά τη μια σχολή στην άλλη και μετά στην άλλη.... Νομίζω κατανοητό τι έννοώ... ;)

 

Θα μου πει κανείς... εσένα τι σε χαλάει στην τελική...

 

Με χαλάει γιατί θα έτσι πως πάει θα βουλιάξουν ΤΕΛΕΙΩΣ τα dslam και οι ΠΑΝΤΕΣ (και οι φοιτητές μαζί) θα πάνε ά-πα-τοι στο ευρυζωνικό Ελλαδιστάν.... :ninja: :ninja:

 

Φιλικά πάντα :)

Καθόλου κατανοητό . Μία σχολή που γράφει 100 φοιτητές γράφει από κατατακτήριες άλους 4 .

Νομίζεις ότι με το 4 % παραπάνω θα βουλιάξουν τα DSLM ?

Δεν νομίζω να είμαστε τόσοι πολοί οι φοιτητές που προερχόμαστε από κατατακτήριες και στο κάτω κάτω έχουμε όλες τις υποχρεώσεις των φοιτητών γιατί να μην έχουμε και κάποια δικαιώματα?

Από την άλλη Θα ήταν μάταιο ο ΟΤΕ να στηρίξει την ανάπτυξη του ADSL στην υπάρχουσα υποδομή.

Προφανώς εγκαθίστανται και θα εγκατασταθούν και καινούρια DSLAM όσο η ζήτηση μεγαλώνει.

Πέραν τούτου μια έκπτωση έχει νόημα μόνο όταν δίνεται στα υπάρχοντα πακέτα .

Αν πρόκειται να δώσουν έκπτωση σε φοιτητές για πρόσβαση με 128 ή 256 ( που θα αρκούσε κατά την άποψη σου ) τώτε δεν πρόκειται για έκπτωση αλλά για άλλο προϊόν ....

Link to comment
Share on other sites

Ας δώσουν ότι θέλουν. Θα μείνω όπως είμαι τώρα, γραμμή από τον ΟΤΕ και συνδρομή στον provider της επιλογής μου. Σιγά μην κάτσω να ασχοληθώ με ΕΔΕΤ κ.λ.π. Ποιος μου εγγυάται ότι δεν θα έχει περιορισμούς η σύνδεση (π.χ. κλειστές πόρτες, απαγόρευση πρόσβασης σε κάποια site όπως γίνεται και στα σχολεία κ.λ.π.) και ποιος μου εγγυάται ότι θα έχω σωστή τεχνική υποστήριξη αν χρειαστεί; Τουλάχιστον με forthnet και altec που έχει χρειαστεί (ελάχιστες φορές ευτυχώς) να επικοινωνήσω είχα άριστη εξυπηρέτηση. Κανονικές γραμμές for ever από εμέμα, δεν την αλλάζω με τίποτα.
Επισκεφθείτε το site μου για τις αστικές συγκοινωνίες της Αθήνας: http://www.leoforeia.gr/
Link to comment
Share on other sites

Καθόλου κατανοητό . Μία σχολή που γράφει 100 φοιτητές γράφει από κατατακτήριες άλους 4 .

Νομίζεις ότι με το 4 % παραπάνω θα βουλιάξουν τα DSLM ?

 

Mόνο μία σχολή υπάρχει στην Ελλάδα ?? Αν βάλεις κάτω το κομπιουτεράκι θα δεις ότι πρόκειται για δεκάδες και εκατοντάδες σχολές και τμήματα σχολών. Αν πολλαπλασιάσεις το 4% που ισχυρίζεσαι επί το σύνολο των σχολών (ΑΕΙ και ΤΕΙ) που λειτουργούν στην ελληνική επικράτεια θα καταλάβεις ότι δεν πρόκειται για μικρό αριθμό νέων χρηστών πάνω στα ήδη τιγκαρισμένα DSLAM....

 

και στο κάτω κάτω έχουμε όλες τις υποχρεώσεις των φοιτητών γιατί να μην έχουμε και κάποια δικαιώματα?

 

Δεν ήξερα ότι το να είσαι φοιτητής είναι υποχρέωση... Μαθαίνεις επειδή το θέλεις για να βγάλεις καμιά άκρη να γεμίζεις αύριο πορτοφόλι και κατσαρόλα. Αμα δεν θέλεις, νοιώθεις ριγμένος, quit...

 

Από την άλλη Θα ήταν μάταιο ο ΟΤΕ να στηρίξει την ανάπτυξη του ADSL στην υπάρχουσα υποδομή.

Προφανώς εγκαθίστανται και θα εγκατασταθούν και καινούρια DSLAM όσο η ζήτηση μεγαλώνει.

 

Λες και δε ζεις σ' αυτή τη χώρα φίλε μου.... :lol:

 

Η νέα υποδομή από τον πΟΤΕ θα φτιαχτεί ΜΟΝΟ και ΟΤΑΝ ξεζουμιστεί και η τελευταία πόρτα και πάντα εφόσον συνεχίζουν να πέφτουν χοντρές καμπανιές από ΕΕ και δεν μας αφήσουν στην ησυχία μας... :p

 

Δεν σου κάνει εντύπωση το γεγονός ότι παρά το άνοιγμα με το νέο νόμο στην αγορά ιδιόκτητων δικτύων, ΚΑΝΕΙΣ δεν κουνιέται προς αυτήν τη διέξοδο?? Ας είναι καλά η εποχή του χαλκού δεκαετίας 70 του πΟΤΕ. Ακόμη κι αυτή η VIVODI μόλις τις τελευταίες ημέρες προχώρησε σε επιθετική αλλαγή των τιμολογίων της, αλλά για επέκταση του δικτύου της... τσιμουδιά !!!

 

Πέραν τούτου μια έκπτωση έχει νόημα μόνο όταν δίνεται στα υπάρχοντα πακέτα .

Αν πρόκειται να δώσουν έκπτωση σε φοιτητές για πρόσβαση με 128 ή 256 ( που θα αρκούσε κατά την άποψη σου ) τώτε δεν πρόκειται για έκπτωση αλλά για άλλο προϊόν ....

 

Εγώ δεν μίλησα για νέα πακέτα, διάβασε καλύτερα το post μου. Ούτε μίλησα για 128 σύνδεση (που εξάλλου δεν παρέχει ο πΟΤΕ σα γραμμή). Μίλησα για τις υπάρχουσες 384 και 256, οι οποίες είναι υπαρκτό εμπορικό προϊόν στην Ελλάδα και φυσικά μπορούν να πωληθούν και φτηνότερα σύμφωνα με τις σχετικές εξαγγελίες για φοιτητικό internet.

 

 

P.S. Για να να μην παρεξηγούμαι, δεν τα 'χω με τους φοιτητές και την προσφορά. Απεναντίας χαίρομαι που κουνιέται κάτι προς τα μπρος σ' αυτή τη δόλια τη χώρα. Αλλά επειδή γωρίζω καλά την κουτοπονηριά και τον ωχαδερφισμό του ελληνα, πολύ φοβάμαι ότι αυτό που θα δοθεί θα είναι για τα μάτια του κόσμου (για να μην πω ότι θα λειτουργήσει πλήρως κοντά σε εποχή εκλογών) και πολύ πιθανό εις βάρος κάποιων άλλων που ήδη την πληρώνουν αδρά τη νύφη, με τα πηγμένα dslam και τις ελάχιστες τελευταίες πόρτες...

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Vasileios -Αν πρόκειται να δώσουν έκπτωση σε φοιτητές για πρόσβαση με 128 ή 256 ( που θα αρκούσε κατά την άποψη σου )

διάβασε καλύτερα το post μου. Ούτε μίλησα για 128 σύνδεση (που εξάλλου δεν παρέχει ο πΟΤΕ σα γραμμή). Μίλησα για τις υπάρχουσες 384 και 256, internet.

 

 

 

Μάλλον εσύ πρέπει να διαβάζεις καλύτερα τα post Μου

η λέξη αρκούσε είναι στον ενικό αριθμό και άρα παραπέμπει στο 256

Αν ήταν να παραπέμπει και στο 128 θα έβαζα πλυθηντικό .

Αν δεν κάνω λάθος εσύ μίλησες για 256 !

Να σημειώσω εξάλου ότι σε αντίθεση με όσα λές ο ΟΤΕ ΔΕΝ παρέχει γραμμές 256 .

Άρα μιλάς για νέα πακέτα και όχι για τα υπάρχοντα.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από Vasileios

και στο κάτω κάτω έχουμε όλες τις υποχρεώσεις των φοιτητών

 

 

nickvog

 

Δεν ήξερα ότι το να είσαι φοιτητής είναι υποχρέωση...

 

 

 

Μάλλον παραποιείς τα λόγια μου ή κάνεις ότι δεν καταλαβαίνεις .Καθόλου ευγενικό.

Link to comment
Share on other sites

Guys ας είμαστε ρεαλιστές και όχι greek καιροσκόποι....

 

Αναρωτιέμαι τι τη θέλουν τη (σχεδόν) τζαμπέ 512 την 1024, ή την 2048 οι φοιτητές ??? :rolleyes:

 

Και μη μου πείτε για τις εργασίες τους.... Δεν νομίζω... Και μία 384 (ακόμη και 256) είναι υπέραρκετή.... :happy:

 

Εχω διαβάσει και posts για τύπους που ρωτούν αν θα ισχύει συνέχεια το μέτρο και για όσους θα γράφονται μετά τη μια σχολή στην άλλη και μετά στην άλλη.... Νομίζω κατανοητό τι έννοώ... ;)

 

Θα μου πει κανείς... εσένα τι σε χαλάει στην τελική...

 

Με χαλάει γιατί θα έτσι πως πάει θα βουλιάξουν ΤΕΛΕΙΩΣ τα dslam και οι ΠΑΝΤΕΣ (και οι φοιτητές μαζί) θα πάνε ά-πα-τοι στο ευρυζωνικό Ελλαδιστάν.... :ninja: :ninja:

 

Φιλικά πάντα :)

 

 

Δηλαδή σε Γερμανία, Γαλλία, Αγγλία και αλλού έχουν βουλιάξει;;; Έκει να δεις τι κατεβάζουν και ανεβάζουν και σε τι ταχύτητες!!!

 

Ο μόνος που θα φταίει σε αυτό, θα είναι ο ΟΤΕ μιας και είναι θέμα υποδομών και όχι θέμα φοιτητών και τι θα κατεβάζουν!!!

 

Στον κάτω κάτω να πάρω μια γραμμή 2Mbit (που δεν υπάρχει ακόμα μέσω ΟΤΕ!!!) και να την έχω απλά για να σερφάρω, νομίζω είναι άκρως παράλογο!!!

Link to comment
Share on other sites

Guys ας είμαστε ρεαλιστές και όχι greek καιροσκόποι....

 

Αναρωτιέμαι τι τη θέλουν τη (σχεδόν) τζαμπέ 512 την 1024, ή την 2048 οι φοιτητές ??? :rolleyes:

 

Και μη μου πείτε για τις εργασίες τους.... Δεν νομίζω... Και μία 384 (ακόμη και 256) είναι υπέραρκετή.... :happy:

 

Εχω διαβάσει και posts για τύπους που ρωτούν αν θα ισχύει συνέχεια το μέτρο και για όσους θα γράφονται μετά τη μια σχολή στην άλλη και μετά στην άλλη.... Νομίζω κατανοητό τι έννοώ... ;)

 

Θα μου πει κανείς... εσένα τι σε χαλάει στην τελική...

 

Με χαλάει γιατί θα έτσι πως πάει θα βουλιάξουν ΤΕΛΕΙΩΣ τα dslam και οι ΠΑΝΤΕΣ (και οι φοιτητές μαζί) θα πάνε ά-πα-τοι στο ευρυζωνικό Ελλαδιστάν.... :ninja: :ninja:

 

Φιλικά πάντα :)

Το ζήτημα έχει συζητηθεί εκτενώς στην αρχή του thread.Τα επιχειρήματα της κάθε πλευράς είναι γνωστά , και απλά θα ανακυκλώσουμε επιχειρήματα που έχουν ήδη διατυπωθεί.

 

Απομένει , πλέον , να δούμε πώς θα εφαρμοσθεί το πρόγραμμα μια και οι όποιες αποφάσεις έχουν ήδη ληφθεί.

.
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Στα τέλη Μαρτίου ξεκινά η κανονική λειτουργία του προγράμματος Δίοδος, το οποίο εξασφαλίζει για τους φοιτητές πρόσβαση στο Διαδίκτυο με φθηνές συνδέσεις DSL.

 

Η πιλοτική φάση του προγράμματος που ξεκίνησε τον περασμένο Νοέμβριο ολοκληρώθηκε με επιτυχία, με τη συμμετοχή πολλών Παρόχων, του Εθνικού Δικτύου Έρευνας και Τεχνολογίας (ΕΔΕΤ) και ακαδημαϊκών Ιδρυμάτων, ανέφεραν την Τρίτη στην συνεδρίαση της Κυβερνητικής Επιτροπής οι υπουργοί Ανάπτυξης, Δημήτρης Σιούφας, Παιδείας. Μαριέττα Γιαννάκου και Μεταφορών, Μιχάλης Λιάπης.

 

Το πρόγραμμα Δίοδος αφορά περίπου 600.000 νέους και προσφέρει μόνιμες ευρυζωνικές (γρήγορες) συνδέσεις DSL, στην οικία του φοιτητή, χωρίς ογκοχρέωση και με ονομαστική ταχύτητα τουλάχιστον 384/128 Kbps.

 

Στην κοινή ανακοίνωση των τριών υπουργείων προστίθεται ότι ήδη έχουν προσκληθεί οι Πάροχοι υπηρεσιών Διαδικτύου (ISPs) να υπογράψουν σύμβαση με την ΕΔΕΤ ΑΕ του Υπουργείου Ανάπτυξης για τις προνομιακές φοιτητικές συνδρομές.

 

Οι συμμετέχοντες Πάροχοι θα δημοσιοποιούν τις δεσμευτικές προσφορές τους στο Πληροφοριακό Σύστημα ΔΙΟΔΟΣ μέσω του οποίου θα μπορούν να ενημερώνονται και να εγγράφονται οι δικαιούχοι φοιτητές.

 

Σύμφωνα με την ανακοίνωση των τριών υπουργών, η κανονική λειτουργία του όλου προγράμματος για τους φοιτητές-χρήστες θα γίνει σταδιακά, ξεκινώντας από τις 27 Μαρτίου.

 

Ανάλογα με την πρόοδο των εγγραφών και την ανταπόκριση των συστημάτων, θα επιδιωχθεί η ομαλότερη και ταχύτερη δυνατή κάλυψη όλων των ελληνικών ιδρυμάτων της τριτοβάθμιας εκπαίδευσης.

 

Όπως δήλωσε η υπουργός Παιδείας, υπάρχει σχέδιο για επέκταση του προγράμματος Δίοδος και σε σχολικό επίπεδο.

 

Πηγή: in.gr

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...