Jump to content

iPad (6th gen - 2018)


billy1986
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Από αυτη την στιγμή ειμαι κάτοχος ενός ipad. Να ευχαριστήσω τον billy1986 για τις πολύτιμες συμβουλές του. Μόνο Billy που δεν το πήρα με cellurar διότι υπάρχει τριήμερο έκπτωσης μόνο στα 32 gb χωρίς cellurar :p. Εντάξει ευχαριστημένος θέλω με είμαι και να μην μετανιώσω για την αγορά δεν θα πεθάνω που δεν θα έχω cellurar. Edited by chrismasgr
London for ever
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 349
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Και εγώ κάτοχος ενός iPad 128GB WiFi εδώ και λίγες μέρες.

Νομίζω ότι το 128GB είναι μονόδρομος για χρήση με εφαρμογές, φωτογραφίες, video.

Μέχρι στιγμής πολύ ευχαριστημένος για χρήση με παιχνίδια, Netflix, Cosmote TV, σερφάρισμα, διάβασμα ebooks. Δεν το έχω βγάλει εκτός σπιτιού και δεν μπορώ να εκφράσω γνώμη για την οθόνη σε συνθήκες εξωτερικού φωτισμού.

Είναι το πρώτο μου tablet και νομίζω ότι η μπαταρία του τα πηγαίνει μια χαρά.

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

Από αυτη την στιγμή ειμαι κάτοχος ενός ipad. Να ευχαριστήσω τον billy1986 για τις πολύτιμες συμβουλές του. Μόνο Billy που δεν το πήρα με cellurar διότι υπάρχει τριήμερο έκπτωσης μόνο στα 32 gb χωρίς cellurar :p. Εντάξει ευχαριστημένος θέλω με είμαι και να μην μετανιώσω για την αγορά δεν θα πεθάνω που δεν θα έχω cellurar.

 

Χαχαχαχ δεν κάνει τίποτα φίλε μου! Να περάσεις όσα σου είπα και θα με θυμηθείς!

Link to comment
Share on other sites

Από αυτη την στιγμή ειμαι κάτοχος ενός ipad. Να ευχαριστήσω τον billy1986 για τις πολύτιμες συμβουλές του. Μόνο Billy που δεν το πήρα με cellurar διότι υπάρχει τριήμερο έκπτωσης μόνο στα 32 gb χωρίς cellurar :p. Εντάξει ευχαριστημένος θέλω με είμαι και να μην μετανιώσω για την αγορά δεν θα πεθάνω που δεν θα έχω cellurar.

 

ποιο ipad αυτό που μιλάμε?

 

----- προσθήκη μηνύματος 36 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Χαχαχαχ δεν κάνει τίποτα φίλε μου! Να περάσεις όσα σου είπα και θα με θυμηθείς!

 

δεν μας λέτε και εμάς?

Link to comment
Share on other sites

iPad 2018 32 go WiFi . Πρώτες εντυπώσεις θετικές . Αν και το app της alpha bank έχει αριστερά και δεξιά κενά σε αντίθεση με το Android .
London for ever
Link to comment
Share on other sites

iPad 2018 32 go WiFi . Πρώτες εντυπώσεις θετικές . Αν και το app της alpha bank έχει αριστερά και δεξιά κενά σε αντίθεση με το Android .

 

Είναι πρόβλημα της εφαρμογής. Μου το κάνει και εμένα. Το κάνει και Πειραιώς και ινστα.

Link to comment
Share on other sites

Είναι πρόβλημα της εφαρμογής. Μου το κάνει και εμένα. Το κάνει και Πειραιώς και ινστα.

 

Είναι και σε άλλες εφαρμογές . Τέλος πάντων . Αυτή την στιγμή ψάχνω για θήκη . Έχετε να προτείνεται κάποια ;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είναι εφαρμογές για iPhone και όχι για iPad.

Δεν υπάρχουν ΟΛΕΣ οι εφαρμογές του iPhone για το iPad...

 

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είναι και σε άλλες εφαρμογές . Τέλος πάντων . Αυτή την στιγμή ψάχνω για θήκη . Έχετε να προτείνεται κάποια ;

 

Πάρε ένα γυαλί από eBay. Θήκη έχω την speck αν και είναι σφιχτή πολύ.

Link to comment
Share on other sites

Προφανώς είναι εφαρμογές για iPhone και όχι για iPad.

Δεν υπάρχουν ΟΛΕΣ οι εφαρμογές του iPhone για το iPad...

 

Και εγώ αυτό πιστεύω ότι κάποιες εφαρμογές δεν είναι για ipad .

 

Sent from my iPad using Tapatalk

 

Πάρε ένα γυαλί από eBay. Θήκη έχω την speck αν και είναι σφιχτή πολύ.

 

Έχει κάποιο link για την θήκη ;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως σβήνουμε τον λογαριασμό I cloud email? Τον έκανα όταν πρωτοπηρα το iPad (2018 32 GB wifi) από λάθος...Νέος στο iOS λειτουργικό νόμιζα ότι εννοεί να αποθηκεύει τα email μου στο I cloud..Anyway έχω κοιτάξει στην υποστήριξη της apple Αλλά δεν βρίσκω επιλογή διαγραφής..

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κάποιος πως σβήνουμε τον λογαριασμό I cloud email? Τον έκανα όταν πρωτοπηρα το iPad (2018 32 GB wifi) από λάθος...Νέος στο iOS λειτουργικό νόμιζα ότι εννοεί να αποθηκεύει τα email μου στο I cloud..Anyway έχω κοιτάξει στην υποστήριξη της apple Αλλά δεν βρίσκω επιλογή διαγραφής..

 

Στάλθηκε από το SM-J730F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Ο iCloud λογαριασμός δεν σβήνεται ποτε. Ότι και να κανεις ούτε η apple τον σβήνει. Το μόνο που μπορείς να κάνεις είναι να βγάλεις το iCloud από τη συσκευή σου εφόσον γνωρίζεις τους κωδικούς σου, να διαγράψεις το εν λόγω iPad από τον iCloud λογαριασμό και να βάλεις το νέο iCloud.

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

GH388, Nokia 3210, Nokia 3310, Nokia 6310i, Sharp GX15, Sony Ericsson K510i, Moto E770v, Moto RAZR V3i, Nokia E51, HTC Desire, maguro, mako, hammerhead, shamu, angler, marlin, taimen, bonito, coral, redfin, oriole, cheetah, husky & iPad 9th

Link to comment
Share on other sites

 

Συμφωνώ για την μάρκα αλλά μάλλον θα την πάρω χωρίς να κλείνει αφού έβαλα και τζαμι της ίδιας μάρκας .

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Ένα μολύβι μένει να πάρω και τα ακουστικά και έκλεισα.

 

Μιας και ανέφερες μολύβι original ή compatible ;

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Μιας και ανέφερες μολύβι original ή compatible ;

 

Μονο το οριτζιναλ ειναι pressure sensitive και δεν αξιζει να χασεις αυτο το χαρακτηριστικο για 20-30 ευρω διαφορα.

MyName: Γιάννης.

Samsung s22 ultra ~ Samsung Tab S7 ~ Dell XPS 9350

Link to comment
Share on other sites

Μόνο original. Είναι το καλύτερο!

 

Μονο το οριτζιναλ ειναι pressure sensitive και δεν αξιζει να χασεις αυτο το χαρακτηριστικο για 20-30 ευρω διαφορα.

 

Σας ευχαριστώ και τους δύο. Μάλλον θα το πάρω από Λονδίνο που θα είμαι το Μάιο. Εκεί είναι ποιο φτηνό.

London for ever
Link to comment
Share on other sites

Σας ευχαριστώ και τους δύο. Μάλλον θα το πάρω από Λονδίνο που θα είμαι το Μάιο. Εκεί είναι ποιο φτηνό.

 

Τι τιμές έχουν εκεί αν επιτρέπεται;

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

 

Εάν έχεις κινητό iPhone αυτό που πρέπει να κανεις είναι να αλλάξεις εκεί τη μπαταρία και όχι εδώ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα , αρχίσανε και τα πρώτα προβλήματα :(. Προσπαθώ να κάνω σύνδεση hot spot το κινητό μου και δεν ...γίνεται . Μου βγάζει μήνυμα λανθασμένος κωδικός . Τι διάολο είναι αυτό ;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to iPad (6th gen - 2018)

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση


×
×
  • Create New...