Jump to content

OnePlus 6


TAZ_DEV
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δε νομίζω πως μπορείς να βρεις.

σαν την αρχική ζελατινα που βρίσκουμε;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A6003 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ναι, το μόνο που θα χρειαστεί να κάνεις είναι να περάσεις την oxygen OS που είναι πανεύκολο.

 

Καλημέρα. Παρήγγειλα το Α6000 από gear σε προσφορά: https://www.gearbest.com/digital-camera/pp_009766828595.html?wid=1349303

Μόλις παραλάβω θα περάσω την (OnePlus 6 OxygenOS 9.0) από το site της Oneplus και θα είμαι οκ; Κάτι άλλο θα χρειαστεί να κάνω;

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Παρήγγειλα το Α6000 από gear σε προσφορά: https://www.gearbest.com/digital-camera/pp_009766828595.html?wid=1349303

Μόλις παραλάβω θα περάσω την (OnePlus 6 OxygenOS 9.0) από το site της Oneplus και θα είμαι οκ; Κάτι άλλο θα χρειαστεί να κάνω;

Όχι τίποτα παραπάνω, αφού περάσεις την oxygen θα παίρνεις όλες τις αναβαθμίσεις κανονικά.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Μετά την αναβάθμιση σε 9 , δεν μπορω να βρω το πόσες ώρες έχω ανοικτό το κινητό.
Nokia 3210 - Nokia 8310 - Sony Ericsson K750i - Huawei Ideos X5 U8800 - Neo N003 - Umi X2 - Asus Zenfone 2 464 - OnePlus X - Oneplus 6 8/256 & Oneplus Nord:O
Link to comment
Share on other sites

επειδή μου έσπασε το τζαμακι και δεν κατάλαβα πως, να πάρω το γνήσιο η υπάρχει τίποτα καλύτερο?

 

 

Το ίδιο έπαθα και εγώ σήμερα, μου έπεσε στο αμάξι μέσα και έσπασε απο πάνω μέχρι κάτω σαν ιστός αράχνης. Επίσης κάπου στην βδομάδα είχε πέσει απο απόσταση μισού μέτρου μαξ και έσπασε πάνω δεξιά στη γωνία. Γενικά το περίμενα αρκετά πιο ανθεκτικό και δεν ψήνω να ξαναδώσω 20 ευρώ και να σπάσει τόσο εύκολα...κάτι πιο οικονομικό έχει δοκιμάσει κάποιος αντάξιο? Στο γνωστό μαγαζί με όνομα διάσημης πάπιας έχει αρκετά.

OP6 8/128

 

My referral link: https://www.oneplus.com/gr/invite#EWINMVUMXGGFPBE :clap:

Link to comment
Share on other sites

Το ίδιο έπαθα και εγώ σήμερα, μου έπεσε στο αμάξι μέσα και έσπασε απο πάνω μέχρι κάτω σαν ιστός αράχνης. Επίσης κάπου στην βδομάδα είχε πέσει απο απόσταση μισού μέτρου μαξ και έσπασε πάνω δεξιά στη γωνία. Γενικά το περίμενα αρκετά πιο ανθεκτικό και δεν ψήνω να ξαναδώσω 20 ευρώ και να σπάσει τόσο εύκολα...κάτι πιο οικονομικό έχει δοκιμάσει κάποιος αντάξιο? Στο γνωστό μαγαζί με όνομα διάσημης πάπιας έχει αρκετά.

 

Γνώμη μου αν θες κάτι ποιοτικό σε καλή τιμή μαζί με τα υπόλοιπα καλούδια

1)https://orzly.com/products/ultimate-pack-for-oneplus-6?variant=8662719496311

αλλιώς μετά πας εδώ

2) https://s.click.aliexpress.com/e/bYk728ne

 

Δοκιμασμένα αμφότερα σίγουρα όχι τόσο αντοχής από alie αλλά από πέσιμο τραπεζιού σε πλακάκι γύρω στα 2,5-3m δεν έπαθε τίποτα και επίσης είναι full cover με πολύ καλή ανταπόκριση. Το είχα 3 μήνες για να το αλλάξω λόγω σπασίματος στην άκρη

#never settle down
Link to comment
Share on other sites

κανένας ελαφρύς mp3 player χωρίς πολλές φανφράρες και ιστορίες;

 

suggestions;

 

vlc χρησιμοποιώ αρκετο καιρό. απλός player

Link to comment
Share on other sites

κανένας ελαφρύς mp3 player χωρίς πολλές φανφράρες και ιστορίες;

 

suggestions;

 

Shuttle+ που είναι και open source

Nokia 2760 -> LG GD510 -> Xperia X10 Mini -> Moto G 1st gen -> LG G4 -> Nexus 6P -> OnePlus 6 -> Pixel 4a 5G
Link to comment
Share on other sites

Αξιζει να παω απο το 5 στο 6, με τιμη αγορας απο banggood στα 370 με την προϋπόθεση να δωσω το πενταρι περιπου 270? Δηλαδη αξιζει το 100ρικο;;
Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε περιπτωση μεταπωλησης τι παιζει με την εγγυηση?Υπαρχει κανενα προβλημα απο πλευρας Oneplus?Ειναι η εγγυηση μεταβιβασημη?

 

Εχει χρειαστει κανεις να κανει χρηση την εγγυησης για κινητο που εχει αγορασει απο αλλο ατομο και αρα θα ηταν και στο ονομα/λογαριασμο του?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια σε περιπτωση μεταπωλησης τι παιζει με την εγγυηση?Υπαρχει κανενα προβλημα απο πλευρας Oneplus?Ειναι η εγγυηση μεταβιβασημη?

Εχει χρειαστει κανεις να κανει χρηση την εγγυησης για κινητο που εχει αγορασει απο αλλο ατομο και αρα θα ηταν και στο ονομα/λογαριασμο του?

Αρκετοι το έχουν δοκιμάσει, χωρίς πρόβλημα.

Η εγγυηση ακολουθεί την συσκευή και όχι τον αγοραστή

 

Αξιζει να παω απο το 5 στο 6, με τιμη αγορας απο banggood στα 370 με την προϋπόθεση να δωσω το πενταρι περιπου 270? Δηλαδη αξιζει το 100ρικο;;

Για μένα, αξίζει.

OnePlus 12 (16/512): - in the past: [iPhone 13 Pro], OP10Pro, OP9Pro, OP7TPro, OP7, OP6, OP3, OP2, OP1

 

Link to comment
Share on other sites

Αντιμετωπίζω ένα περίεργο πρόβλημα.

 

Προσπαθώ να περάσω την gcam σε ρουτ κινητό και μου βγάζει αν θέλω να κάνω update στην εφαρμογή κάμερα, ενώ δεν έχω εγκατεστημένη άλλη εφαρμογή κάμερας. Μόνο αυτή που έρχεται εγκατεστημένη στο κινητό. Άλλες φορές έβαζα 2-3 διαφορετικές gcam και μου έβγαζε πολλαπλά εικονίδια της εφαρμογής , τώρα δεν με αφήνει να κάνω καν εγκατάσταση. Γιατί μπορεί να συμβαίνει αυτό; Έψαξα και στις εφαρμογές μου δεν υπάρχει προηγούμενη έκδοση gcam εγκατεστημένη.2017aa18bf6c58c2ae7f7a3e61d319ab.jpg5645aa92578bb652bdb314b8b7ce893a.jpg

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμασε αλλη εκδοση gcam

δες εδω

https://forum.xda-developers.com/oneplus-6/themes/oneplus-6-google-camera-port-t3797544

Μόνο οι εκδόσεις 5.0 δουλευαν και κάνουν κανονικά εγκατάσταση και τώρα που δοκίμασα. Οι 6.0+ μου βγάζουν τα παραπάνω που έγραψα.

 

Εν τω μεταξύ έψαξα όλα τα αρχεία του κινητού για εφαρμογή Google camera η οτιδήποτε παρόμοιο για κάμερα και δεν υπάρχει τίποτα απολύτως. Ούτε φάκελος κενός δηλαδή, τίποτα.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόνο οι εκδόσεις 5.0 δουλευαν και κάνουν κανονικά εγκατάσταση και τώρα που δοκίμασα. Οι 6.0+ μου βγάζουν τα παραπάνω που έγραψα.

 

Εν τω μεταξύ έψαξα όλα τα αρχεία του κινητού για εφαρμογή Google camera η οτιδήποτε παρόμοιο για κάμερα και δεν υπάρχει τίποτα απολύτως. Ούτε φάκελος κενός δηλαδή, τίποτα.

 

Sent from my ONEPLUS A6003 using Tapatalk

 

εγω με open beta εχω την 6.1.013.216795316 η οποια υπολειτουργει βεβαια και την 5.3.015.199570961 που δουλευει καλα

Link to comment
Share on other sites

Nokia 2760 -> LG GD510 -> Xperia X10 Mini -> Moto G 1st gen -> LG G4 -> Nexus 6P -> OnePlus 6 -> Pixel 4a 5G
Link to comment
Share on other sites

Τα gestures δουλεύουν μόνο για OB5
Ναι, θέλουν λίγο συνήθεια και λίγο optimization αλλά είναι χρήσιμα.
Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to OnePlus 6

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...