Jump to content

Κριτική καμερών κινητών v.2


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 3,3χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Το mate 10 πάντως βγαζει κορυφαιες φωτογραφίες και οπως ακριβώς μου αρέσουν!

Φυσικές.

Συμφωνώ και επαυξάνω φίλε μου.Ολοσωστα χρώματα, πολύ καλό dynamic range και εξαιρετικη φυσικότητα!

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Mate 10 pro auto

 

30246679188_49e04b059b_c.jpgIMG_20180818_191641 by John, on Flickr

43207660995_da6667de00_c.jpgIMG_20180818_191733 by John, on Flickr

30246699878_5c4bc5e70b_c.jpgIMG_20180818_191255 by John, on Flickr

30246719238_1595a8763a_c.jpgIMG_20180818_191838 by John, on Flickr

Φιλε μου σήμερα τις έβγαλες;;

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου σήμερα τις έβγαλες;;

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ο τίτλος της φωτογραφίας είναι ακριβώς το πότε βγήκε, με ακρίβεια δευτερολέπτου.

Το πρώτο νούμερο είναι η ημερομηνία και το δεύτερο η ώρα.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ πολύ! Σήμερα το απόγευμα βγήκαν ναι!

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα στην παρέα. Δεν υπάρχουν τηλέφωνα που όταν τραβάς με google camera σου δίνουν και το raw αρχείο ;

 

Καλημέρα ! Να το κάνω πιο συγκεκριμένο μπας και πάρω καμιά απάντηση. Το LG g6 ή το galaxy s7 ή το xiaomi 5s ή κάποιο άλλο xiaomi σου δίνουν RAW αρχείο όταν τραβάς με google camera ;

"Ουδέν κακόν αμιγές καλού." :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Ο τίτλος της φωτογραφίας είναι ακριβώς το πότε βγήκε, με ακρίβεια δευτερολέπτου.

Το πρώτο νούμερο είναι η ημερομηνία και το δεύτερο η ώρα.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Ήμουνα με το καρότσι απο πισω και εκανα βόλτες στην εκκλησία γύρω γύρω γυρω...... lol γιαυτό ρωτάω..

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα ! Να το κάνω πιο συγκεκριμένο μπας και πάρω καμιά απάντηση. Το LG g6 ή το galaxy s7 ή το xiaomi 5s ή κάποιο άλλο xiaomi σου δίνουν RAW αρχείο όταν τραβάς με google camera ;

 

Καλημέρα, θα σου απαντήσω σε αυτό που έχω και ξέρω. Το S7 Edge που έχω η gcam τραβάει και raw φωτογραφίες με πολύ καλή λεπτομέρεια.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Ήμουνα με το καρότσι απο πισω και εκανα βόλτες στην εκκλησία γύρω γύρω γυρω...... lol γιαυτό ρωτάω..

 

Στάλθηκε από το SM-T810 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλημέρα φίλε Τάσο! Και εγώ ήμουν μαζί με την γυναίκα και το γιο μου που έκανε πατίνι!

Τόσο κοντά χεχε! :D

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, θα σου απαντήσω σε αυτό που έχω και ξέρω. Το S7 Edge που έχω η gcam τραβάει και raw φωτογραφίες με πολύ καλή λεπτομέρεια.

 

Σ' ευχαριστώ φίλε μου. Θα περιμένω και καμιά άλλη απάντηση και θ' αποφασίσω. Πιο πολύ μ' ενδιαφέρει το g6 λόγω ευρύ φακού. Σ' ευχαριστώ και πάλι !

"Ουδέν κακόν αμιγές καλού." :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ φίλε μου. Θα περιμένω και καμιά άλλη απάντηση και θ' αποφασίσω. Πιο πολύ μ' ενδιαφέρει το g6 λόγω ευρύ φακού. Σ' ευχαριστώ και πάλι !
Το lg g6 που είχα κάμποσο καιρό είχε θεαματική βελτίωση με την gcam και στους δυο φακούς καθόταν πολύ καλά.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Το lg g6 που είχα κάμποσο καιρό είχε θεαματική βελτίωση με την gcam και στους δυο φακούς καθόταν πολύ καλά.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. RAW αρχείο σου έδινε όταν τράβαγες με την gcam ;

"Ουδέν κακόν αμιγές καλού." :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. RAW αρχείο σου έδινε όταν τράβαγες με την gcam ;
Αυτό δεν το θυμάμαι δυστυχώς.

 

Στάλθηκε από το LG-H930 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σ' ευχαριστώ για την απάντηση. RAW αρχείο σου έδινε όταν τράβαγες με την gcam ;

Ναι δίνει κανονικά αλλά από ότι διαπίστωσα έχει ήδη επεξεργασία και δεν παίρνει και πολλά πολλά

Link to comment
Share on other sites

Ναι δίνει κανονικά αλλά από ότι διαπίστωσα έχει ήδη επεξεργασία και δεν παίρνει και πολλά πολλά

 

Σ' ευχαριστώ. Αν κατάλαβα καλά έχεις το g6. Αν ναι, μπορείς να μου στείλεις σε μήνυμα ένα low light raw αρχείο με gcam σε παρακαλώ. Αν όντως είναι επεξεργασμένο αρκετά κι αυτό, δεν θα αξίζει. Κι όποιος φίλος μπορεί και θέλει ας ανεβάσει κάνα αρχείο raw με gcam στο flickr.

"Ουδέν κακόν αμιγές καλού." :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

P20 PRO auto

https://farm2.staticflickr.com/1843/44133742971_765a14b95d_c.jpg[/img

Escaping the city! by Stathis Margelis - [url=https://play.google.com/store/apps/details?id=com.dariogf.flickr2BBcode_lite

Εξαιρετικη φίλε μου.! Με το άλλο σου προφίλ τι έγινε?

 

Mate the 10 pro be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Ασε έκανα πατάτα Γιάννη.. Πήγα να μπω εδώ στο myphone για πρώτη φορά από το pc μου και μου ζήταγε κωδικό και δεν το θυμόμουν και εννοείται με κλείδωσε και από τα νεύρα μου έκανα πάλι εγγραφή.. Άρα πλέον δεν ισχύει το παλιό. Καλησπέρα!
Link to comment
Share on other sites

Ασε έκανα πατάτα Γιάννη.. Πήγα να μπω εδώ στο myphone για πρώτη φορά από το pc μου και μου ζήταγε κωδικό και δεν το θυμόμουν και εννοείται με κλείδωσε και από τα νεύρα μου έκανα πάλι εγγραφή.. Άρα πλέον δεν ισχύει το παλιό. Καλησπέρα!

 

Άσχετο αλλά επικοινώνησε με τους διαχειριστές μήπως σου δώσουν λύση. Επίσης δες αν μπορείς να ζητήσεις νέο κωδικό μέσω Mail

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και ανάκτηση κωδικού και μου στείλανε.. Αλλά δεν ξέρω και πάλι δεν μπορούσα γιατί ίσως έπρεπε να περιμένω 15 λεπτά να περάσουν(έτσι έγραφε).. το ωστόσο να ξαναπροσπαθησω.. Και επειδή σαν άνθρωπος δεν μπορούσα να περιμένω έκανα ξανά από την αρχή όπως είπα και πιο πάνω εγγραφή. Ευχαριστώ πάντως.. Δεν ξέρω μου αρέσει καλύτερα με τον αριθμό μπροστά τώρα.. Κάτι έχει χαχα Edited by Margelis69
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...