Jump to content

Τι ύψος έχετε;


terlegkas7
 Κοινοποίηση

Το ύψος μου είναι:  

399 members have voted

  1. 1. Το ύψος μου είναι:

    • 150-160 cm
      7
    • 160-170 cm
      42
    • 170-180 cm
      145
    • 180-190 cm
      141
    • 190-200 cm
      54
    • 200+ cm
      10


Recommended Posts

Υ.Γ.: Οι ψηλές κοπέλες είναι άχαρες ;)

Οι ψηλές κοπέλες απλά λόγω του ύψους τους το παίρνουν πάνω τους, γίνονται ψώνια (και πώς να μη γίνονται εδώ που τα λέμε εφόσον βλέπουν ότι στο πέρασμά τους προκαλείται κυκλοφοριακό κομφούζιο :p ) και όλο αυτό έχει ως αποτέλεσμα να γίνονται άχαρες με την έννοια ότι αφού βλέπουν ότι "κάνουν πάταγο" στον ανδρικό πληθυσμό, τους (μας) κάνουν ό,τι θέλουν. :wacko:

 

Υ.Γ. Όταν λέμε ψηλές εννοούμε άνω του 1.76. ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 342
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Σύμφωνα με τις τελευταίες έρευνες όσοι διαβάζουν και ποστάρουν στο my phone ψηλώνουν κατά 10 % κάθε χρόνο :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Κυνήγα το λευκό της ζωής σου

Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά , οι κοντούλες είναι πολύ καλύτερες στον έρωτα !

Είναι πολύ πιο ζωηρές και κάνουν πολλές και διάφορες .....τσαχπινιές ;)

 

Μόνο σε μία στάση δεν βολεύουν καθόλου , ιδίως εάν ο άνδρας είναι

σχετικά ψηλός , αλλά δεν τρέχει και τίποτα !

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

Μπααααα ..... τοτε ο Alexkass θα εβρισκε στο ταβανι :lol:

 

Μπορεί να προνόησε και να έχτισε ψηλοτάβανο σπίτι, πού ξέρεις; :p

Link to comment
Share on other sites

Μπααααα ..... τοτε ο Alexkass θα εβρισκε στο ταβανι :lol:

 

@Didimos 138/2 :secret:

 

Όχι 138:2 , εκεί δεν υπάρχει πρόβλημα :)

 

Το σωστό είναι 8:2= ?

Εκεί φίλε μου δεν βολεύει σχεδόν με τίποτα :(

[sIGPIC][/sIGPIC]

Τα ωραιότερα πράγματα στη ζωή είναι ή ανήθικα ή παράνομα ή παχαίνουν...

Link to comment
Share on other sites

1.79..κερδίζω κάτι ή τσάμπα μετρήθηκα βραδυάτικα; :worry:

 

:lol: :pTo myphone παρακαλειτε να κανει αμεσως δωρο στον Βασιλη! :!: :p

 

Aν και οπως προειπα ειμαι λατρης των μικροκαμωμενων( Οπως κι αν γραφεται :O ) γυναικων, να ξερεται οτι οταν λεται το κλασσικο "τα ακριβα αρρωματα μπαινουν σε μικρα μπουκαλακια (δοχεια)", υπαρχει και η ατακα - απαντηση:

"Ναι, οπως και τα ούρα!!!!!" :p

 

@freckles και valeria:Πλακα εκανα ε!

Μην με περιμενετε με τιποτα μαδερια σε καμια συναντηση! :( :p

Αλλωστε και η κοπελα μου στο υψος σας ειναι περιπου! ;)

Link to comment
Share on other sites

Τελευταία φορά που είχα μετρηθεί για να βγάλω ταυτότητα, ήμουν 1.93. Τώρα πρέπει να είμαι κάπου 1.95.

 

 

Exactly the same here ;)

Οταν ο Γκράχαμ Μπελ εφηύρε το τηλέφωνο, δήλωσε ότι η εφεύρεσή του θα είχε μόνο ευεργετικά αποτελέσματα για την ανθρωπότητα.

Όταν ο Τσακ Νόρις το έμαθε, γέλασε και ίδρυσε τον ΟΤΕ.

Link to comment
Share on other sites

Κάπου μεταξύ 1,80 και 1,85 είμαι.

Πάντως έχει πλάκα το ότι πολύ μικρό ποσοστό δήλωσε δημόσια ότι είναι κάτω από 1,80, παρόλο που περίπου οι μισοί είναι σε αυτήν την κατηγορία με βάση τη δημοσκόπηση.

Αυτό σημαίνει ότι ή οι κοντοί ντρέπονται να αποκαλύψουν το ύψος τους ή ότι οι ψηλοί έχουν φαγούρα να το πουν (και να κάνουν φιγούρα), και κάτι μου λέει ότι πιο κοντά στην αλήθεια είναι το δεύτερο. :rolleyes:

 

 

Μαντέψτε ποιος είναι ο πιο ψηλός Mod..... :w00t:

 

(όχι, δεν είμαι εγώ)

2.κάτι :w00t:
χαχαχχαχαχαχαχααχαχαχα κατά φωνή!

 

ΕΠΙΣΗΜΑ ανακοινώνω πως ο μισητός :shoot: gkr41 :rocket: είναι ο ψηλότερος από την Ομάδα Διαχείρισης!

Και τώρα που ο gkr41 δεν είναι πια mod, ποιός είναι ο ψηλότερος mod; :w00t:

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Οι ψηλές κοπέλες απλά λόγω του ύψους τους το παίρνουν πάνω τους, γίνονται ψώνια (και πώς να μη γίνονται εδώ που τα λέμε εφόσον βλέπουν ότι στο πέρασμά τους προκαλείται κυκλοφοριακό κομφούζιο :p ) και όλο αυτό έχει ως αποτέλεσμα να γίνονται άχαρες με την έννοια ότι αφού βλέπουν ότι "κάνουν πάταγο" στον ανδρικό πληθυσμό, τους (μας) κάνουν ό,τι θέλουν. :wacko:

 

Υ.Γ. Όταν λέμε ψηλές εννοούμε άνω του 1.76. ;)

 

Δεν συμφωνω απολυτα μαζι σου! Δεν εχει σχεση το υψος με το αν καποια κοπελα ειναι ψωνισμενη! Υπαρχουν ψηλες κοπελες που και ομορφο προσωπο εχουν και ειναι και πολυ καλα παιδια! ;)

 

Το να ψωνιστει καποια κοπελα ειτε ειναι κοντη, ειτε ψηλη, ειτε μετρια, εχει να κανει με το χαρακτηρα της περισσοτερο παρα με την εμφανιση της!

ΣΚΕΨΟΥ ΘΕΤΙΚΑ!! :)
Link to comment
Share on other sites

1.77, 60 κιλά.

 

Υ.Γ.: Οι ψηλές κοπέλες είναι άχαρες ;)

Συμφωνώ. Πλάκα πλάκα αυτές που με τρελαίνανε πάντα ήταν οι κοντούλες, μέχρι 1.65-1.68.. :p

Link to comment
Share on other sites

@mario_fit: εγω αυτη την απαντηση για τα ούρα πρώτη φορα την ακούω! Μεχρι στιγμης ειχα υποψιν μια που ειχε δώσει σε εναν πολυ κοντο που της την επεφτε και της ειπε αυτο μια πολυ ετοιμολογη φιλη μου: "Ναι αλλα το ίδιο και τα δείγματα" :p :lol:
Link to comment
Share on other sites

Πανω-κατω 1.85...

 

P.S.-Αll time favorite κοπελες για τα προσωπικα μου γουστα, αυτες που ειναι του μεγεθους "small"!!!!! :D

(Μεχρι 1.65-167-maximum- καλα ειναι.... :!: ;) ;) :!: )

an laboume upopsin oti ekfrazeis ton meso antra 8a prepei na xaso epeigontos 1,5-2 ekatosta gia na ftaso sto maximum sas:p
:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Παντως ρε παιδια πολυ διαφορετικα τα βλέπω τα στανταρ απ'οτι τα έχω γνωρίσει στην real life. Εμεις μια φίλη απο την παρέα που είναι 1.67 την θεωρούσαμε όλοι ψηλή!
Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ είχα την εντύπωση ότι είμαι 1.68,δε θυμάμαι ποιός με είχε μετρήσει και όταν μετρήθηκα πολύ πρόσφατα ήμουν 1.64.

Δε με χαλάει καθόλου,κι εμένα δε μου αρέσουν οι ψηλές. ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Καλά εγώ είχα την εντύπωση ότι είμαι 1.68,δε θυμάμαι ποιός με είχε μετρήσει και όταν μετρήθηκα πολύ πρόσφατα ήμουν 1.64.

Δε με χαλάει καθόλου,κι εμένα δε μου αρέσουν οι ψηλές. ;)

Καλα ε, εμεινα! Δεν ξερω πως μου ειχε κολλησει αλλα είχα την εντύπωση οτι είσαι πάνω απο 1.75!!

Link to comment
Share on other sites

Καλα ε, εμεινα! Δεν ξερω πως μου ειχε κολλησει αλλα είχα την εντύπωση οτι είσαι πάνω απο 1.75!!

Έλα ρε γιατί?Τι 1.75,είμαι τελείως μικροκαμωμένη.. :O

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Έλα ρε γιατί?Τι 1.75,είμαι τελείως μικροκαμωμένη.. :O

Δεν ξέρω, απο τις απαντησεις σου έτσι σε φανταζόμουν. Ασε που συνήθως αυτες που τρώνε και δεν παχαίνουν ειναι οι ψηλές.

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξέρω, απο τις απαντησεις σου έτσι σε φανταζόμουν. Ασε που συνήθως αυτες που τρώνε και δεν παχαίνουν ειναι οι ψηλές.

Ε βασικά τρώω μικρές μερίδες και καθόλου ψωμί γι'αυτό δεν παχαίνω.Εκτός αυτού πρέπει να είναι έτσι ο μεταβολισμός μου,από μικρή το έχω ;)

http://tinypic.com/m7e35j.jpg
Link to comment
Share on other sites

Ε βασικά τρώω μικρές μερίδες και καθόλου ψωμί γι'αυτό δεν παχαίνω.Εκτός αυτού πρέπει να είναι έτσι ο μεταβολισμός μου,από μικρή το έχω ;)

αααααχ κι εγω παλια καλο μεταβολισμο ειχα αλλα τον χαλασα με τισ κ*λοδιαιτες στην Α' λυκειου. Μεχρι τοτε ετρωγα το καταπετασμα και ήμουν σταθερα 53-54 κιλα με σχεδον το ίδιο ύψος... :(

Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...