Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι το ξερω,και δεν ξερω τι να κανω,ειμαι αναμεσα και στο Pocophone!!

Δεν ξερω αν εχει χειροτερο βιντεο το pocophone!!

Αλλα σε φωτογραφια συμφωνο το P20 ειναι αλλου!!

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχεις κανείς άλλος πρόβλημα με την εφαρμογή LinkedIn. Την κατέβασα και ούτε καν ανοίγει.

 

Για πείτε κάποιος ρε παιδιά. Με το που πάει να ανοίξει η εφαρμογη, κλείνει κατευθείαν.

Link to comment
Share on other sites

Για πείτε κάποιος ρε παιδιά. Με το που πάει να ανοίξει η εφαρμογη, κλείνει κατευθείαν.
Μου το έχει κάνει σε 3 διαφορετικά κινιτα σε κάποια λύθηκε με factory restore σε κάποια ποτέ (βασικά κάποια στιγμή μετά από κάποιο update άνοιξε)
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω,και δεν ξερω τι να κανω,ειμαι αναμεσα και στο Pocophone!!

 

Δεν ξερω αν εχει χειροτερο βιντεο το pocophone!!

 

Αλλα σε φωτογραφια συμφωνο το P20 ειναι αλλου!!

Μην το σκέφτεσαι, ανάμεσα στα 2 κινητά δεν υπάρχει σύγκριση, πας για το P20 pro. Μια χαρά είναι και το βίντεο, θα σε καλύψει απόλυτα τόσο σε βίντεο εσωτερικού και εξωτερικού χώρου.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Ναι το ξερω,και δεν ξερω τι να κανω,ειμαι αναμεσα και στο Pocophone!!

 

Δεν ξερω αν εχει χειροτερο βιντεο το pocophone!!

 

Αλλα σε φωτογραφια συμφωνο το P20 ειναι αλλου!!

Γενικά φίλε μου υστερούν σε βίντεο και τα xiaomi,γενικά το p20 pro πιο premium συσκευή το p20 pro ειδικά στα 300€ είναι σουπερ τιμή,τα είχα και τα δύο πας ασυζητητί για p20 pro,αυτό που με ξενέρωσε στο pocophone ήταν η οθόνη του,πολύ κακή.

 

Στάλθηκε από το LM-V405 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου το έχει κάνει σε 3 διαφορετικά κινιτα σε κάποια λύθηκε με factory restore σε κάποια ποτέ (βασικά κάποια στιγμή μετά από κάποιο update άνοιξε)

 

Οκ σε ευχαριστώ για την απάντηση φίλε μου

Link to comment
Share on other sites

Την αγοράσα την συσκευη παιδιά μόλις την σεταρώ θα σας πω!!

Παντως λιγο που δουλεψα την φωτογραφια,επαθα λιγο σοκ..Η συσκευη απλα ειναι κοσμημα,και στα 300€ που την αγορασα..Ουδεν σχολιο!!

 

Ερωτηση γνωριζει κανεις πως θα μεταφερω απ το Iphone 6s στο P20??

 

Μηπως να κατεβασω στο P20 μια εφαρμογη που λεγεται,IOS και τα παιρναω οτι εχω μεσα στο Iphone..

 

Σας ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Την αγοράσα την συσκευη παιδιά μόλις την σεταρώ θα σας πω!!

 

Παντως λιγο που δουλεψα την φωτογραφια,επαθα λιγο σοκ..Η συσκευη απλα ειναι κοσμημα,και στα 300€ που την αγορασα..Ουδεν σχολιο!!

 

 

 

Ερωτηση γνωριζει κανεις πως θα μεταφερω απ το Iphone 6s στο P20??

 

 

 

Μηπως να κατεβασω στο P20 μια εφαρμογη που λεγεται,IOS και τα παιρναω οτι εχω μεσα στο Iphone..

 

 

 

Σας ευχαριστω

 

Καλοδούλευτο! Υπάρχει προεγκατεστημένη στο κινητό η εφαρμογή phone clone. Μέσω αυτής ακολουθείς τις οδηγίες και θα μεταφέρεις εύκολα αυτά που έχεις στο iPhone.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλοδούλευτο! Υπάρχει προεγκατεστημένη στο κινητό η εφαρμογή phone clone. Μέσω αυτής ακολουθείς τις οδηγίες και θα μεταφέρεις εύκολα αυτά που έχεις στο iPhone.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

Ο αδερφός μου την πάτησε με την εφαρμογή phone clone. Έκανε αντιγραφή από ένα Galaxy j σε mate 10 pro και το τηλέφωνό μετά σερνόταν και κολλούσε σε τραγικό βαθμό.Αναγκαστηκε να κάνει factory reset και να τα περάσει όλα χειροκίνητα.

Link to comment
Share on other sites

Ο αδερφός μου την πάτησε με την εφαρμογή phone clone. Έκανε αντιγραφή από ένα Galaxy j σε mate 10 pro και το τηλέφωνό μετά σερνόταν και κολλούσε σε τραγικό βαθμό.Αναγκαστηκε να κάνει factory reset και να τα περάσει όλα χειροκίνητα.

 

Εμένα περάσανε όλα τέλεια, στο 60% κόλλησε μια φορά γιατί το iPhone έβλαλε μήνυμα ότι ζεστάθηκε χεχε

Μετά το ξανασυνδεσα και περάσανε όλα μια χαρά.

Πάρα πολύ καλή εφαρμογή!!

Link to comment
Share on other sites

Εμένα περάσανε όλα τέλεια, στο 60% κόλλησε μια φορά γιατί το iPhone έβλαλε μήνυμα ότι ζεστάθηκε χεχε

Μετά το ξανασυνδεσα και περάσανε όλα μια χαρά.

Πάρα πολύ καλή εφαρμογή!!

 

Ωραία μια χαρά τότε! Ίσως επειξε ρόλο κάποιος άλλος παράγοντας και έκανε το τηλ του Bro να σέρνεται. Cheers!

Link to comment
Share on other sites

Και τι ακριβώς περιλαμβάνει φίλε μου?

 

Για να μην απαντάει, μάλλον δε περιλαμβάνει τίποτα. Πρόκειται για μια απλή κωδική ονομασία. Χαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Το security patch του μαιου λεει ,244MB αλλα δεν νομιζω να ειναι μονο αυτο γιατι συνηθως οταν ειχα NEXUS της Google τα security patces δεν ξεπερνούσαν τα 35-45MB
Link to comment
Share on other sites

Φυσικά και δεν έχουν μόνο τα patches της Google αλλά και τις τελευταίες εκδόσεις από όλες τις builtin εφαρμογές εκτός των Google βέβαια, όπως και fixes για το EMUI.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Εμένα πάντως δεν έχει έρθει τίποτα ακόμα και ούτε μου βγάζει διαθέσιμη ενημέρωση. Αγορασμένο από cosmote
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια βοήθεια ξαφνικά δεν έχω ίντερνετ με τα δεδομένα. Έκανα επανεκκίνηση, έβαλα λειτουργία πτήσης αλλά τπτ καμία ιδέα;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά καλησπέρα μια βοήθεια ξαφνικά δεν έχω ίντερνετ με τα δεδομένα. Έκανα επανεκκίνηση, έβαλα λειτουργία πτήσης αλλά τπτ καμία ιδέα;

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Για βάλε άλλη sim (συναντάω συχνά αυτό το θέμα στην δουλειά και Σινιθος είναι θέμα παροχου μετά πάνε ρυθμίσεις ειδικά αν έχεις καμιά σάπιο q η Wind και μετά hardware)
Link to comment
Share on other sites

Κάποιο τεχνικό πρόβλημα ήταν κάπου και τώρα διορθώθηκε.

Πόσα συγγενικά πρόσωπα, φίλοι/γνωστοί με πήραν τηλέφωνο να το κοιτάξω λες και χάθηκε ο κόσμος που είχαν θέμα με το Internet.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η Vodafone είχε θέμα στο Πειραιά λογικά τώρα όλα καλά

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον η Vodafone είχε θέμα στο Πειραιά λογικά τώρα όλα καλά

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γενικά υπήρχε θέμα. Με τους adguard dns δεν είχα καθόλου σύνδεση ενώ με άλλους είχα. Μετά ενώ είχα κανονικά Internet και άνοιγα σελίδες δεν είχα σύνδεση σε εφαρμογές. Αυτά είτε με mobile data είτε με το home internet.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...