Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τιιιι έγινε ρε παιδιά πολύ ησυχία επικρατεί, πότε παίρνουμε pie, από αύριο. Του ήρθε κανενός με ελληνικό?

 

Εγώ προσωπικά δεν έχω σχεδόν καμία όρεξη να γράφω στο θέμα λόγω των υπερβολικά πολλών ανούσιων δημοσιεύσεων. Σε κάθε φόρουμ/θέμα έχεις και τέτοια, αλλά εδώ έχει παραγίνει το κακό δυστυχώς. :(

 

Καλές γιορτές σε όλους, ελπίζω σύντομα να έχουμε το νέο Android. Η φωτογραφική μηχανή της συσκευής παραμένει κορυφαία :happy:

--- Sony Xperia 5 II ---
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνώ και εγώ. Έχω αλλάξει τόσα κινητά-φόρουμ πρώτη φορά τέτοια φαγωμάρα. Καλές γιορτές σε όλους.
Link to comment
Share on other sites

Καλες γιορτες, ευχομαι με την νεα χρονια να μπει κανενας mod εδω μεσα να καθαρισει λιγο το πραγμα γιατι χανομαστε.

 

:)

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά σε όλους, καλές γιορτές να έχετε και κυρίως να περάσουμε καλά, με αυτούς που αγαπάμε και να αποτυπωσουμε την κάθε όμορφη στιγμή μας με την φωτογραφική αυτού του υπέροχου κινητού που έχουμε!!!

 

Στάλθηκε από P20 Pro

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια πολλά με υγεία!

Τι έγινε ρε παιδιά, ο Αϊ Βασίλης έφερε σε κανέναν το update? Αν βάλουμε κουλουράκια και γάλα δίπλα από το δέντρο λέτε να το φέρει πιο γρήγορα η μπα?

 

31509148777_173dbe696e_z.jpgWaiting for Santa by zananiro, on Flickr

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις που μας πρόλαβε η Samsung με το pie και εμείς με p20 pro ακόμα περιμένουμε. 24 είπανε αλλά πιστεύεις Κινέζο ποτέ;
Link to comment
Share on other sites

Κοίτα να δεις που μας πρόλαβε η Samsung με το pie και εμείς με p20 pro ακόμα περιμένουμε. 24 είπανε αλλά πιστεύεις Κινέζο ποτέ;

 

Στο Mate 10 Pro την προηγουμενη εβδομαδα το εδωσαν στα εκτος ευρωπης και σημερα αρχισαν τα ευρωπαικα.

Στην 9 στο mate 10 pro προστεθηκε το 4D και δουλευει, οποτε λογικα και στο p20 pro θα δουλευει μιας που στα τελευταια updates θυμαμαι δεν επαιζε.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα Χρόνια πολλά σε όλους τους εορτάζοντες και μη. Ξέρει κανείς να μας πει επιγραμματικά τι διαφορές (προς το καλύτερο πιστεύω) της oreo και της pie που θα συναντήσουμε - βρούμε στην αναβάθμιση του κινητού μας και τι να προσέξουμε?
Link to comment
Share on other sites

Ας έρθει πρώτα με το καλό το update. Νομίζω ότι αυτό το Android 9 στο P20 pro πρέπει να έρχεται καβάλα σε μυρμήγκι από την Κίνα.
Link to comment
Share on other sites

πηραμε εγγριση για pie αλλα οπως κ να το δοκιμασα δεν μου το δινει
Link to comment
Share on other sites

πηραμε εγγριση για pie αλλα οπως κ να το δοκιμασα δεν μου το δινει
Μέσω firmware finder εννοείς?

Αν δε στο βγάζει approved στο check availability δοκίμασε να το κρατάς πατημένο το κουμπί και θα στο βγάλει.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μου το έβγαλε approved αλλά δεν το κατεβάζει από το system Update

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αλλά λέει ότι δεν υποστηρίζετε το emui 8.1 οπότε υπομονή να ξυπνήσουν οι Κινέζοι

Link to comment
Share on other sites

Στο firmware finder δωστε πληρη δικαιωματα και οταν πατατε για ελεγχο μην το κρατατε πατημενο γιατι ετσι πακαμπτει τον ελεγχο ΙΜΕΙ. Αν σας δωσει οτι ειναι approved για την συσκευη σας, προσοχη γιατι μπορει να ειναι approved για το μονοκαρτο κι εσεις να εχετε μονοκαρτο, τοτε πατε στην ενημερωση συστηματος και κανετε ελεγχο για αναβαμθισεις. Υπαρχει περιπτωση να μην την δειχνει και αν πατησετε να κανει ελεγχο για πληρη ληψη πακετου να την βγαλει. Εχει τυχει ενω ειναι approved και την εχουν παρει μερικοι στους αλλους να ερθει μετα απο 7 μερες οποτε υπομονη.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Μόνο του φίλε το είδα μόλις ξύπνησα

 

Αγορασμενο απο που ?

Link to comment
Share on other sites

Ναι μονοκαρτο αγοράσαμενο από KaizerStore

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μπαταρία άψογη έκανα factory reset με το που την έβαλα κάμερα καλύτερη κατά πολύ... Η selfie δεν κάνει πια over exposure επιτέλους δεν σας spoilαρω άλλο ότι θέλετε πείτε μου να δω

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...