Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχω την διάφανη της Spigen, μια χαρά κράτημα έχει, αν και γλιστράει ελάχιστα στο χέρι. Είχα την Neo Hybrid στο Sasmung S6 και ήταν σίγουρα πιο σταθερή. Αλλά από την διάφανη της Huawei σίγουρα καλύτερη.

 

Να είσαι καλά φίλε μου.

Link to comment
Share on other sites

Όλα καλά. Έτσι είναι.

 

Σ' ευχαριστω πολυ για την απαντηση , αλλα δεν επρεπε να ειχε επιλογη 18:9 στα 10 mp ;;;;

Τωρα ολες οι φωτο βγαινουν σε 4:3 καδρο.

iPhone 14 Pro Max

iWatch 9

Airpods Pro

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα airpods με το P20pro και επειδή έχω δοκιμάσει ήδη πολλά Bluetooth είναι με διαφορά τα καλύτερα και συνεργάζονται άψογα με το κινητό μας.

Να σημειωθεί ότι δεν συμπαθώ καθόλου τα Apple προϊόντα αλλά στη συγκεκριμένη κατηγορία παίζει μπάλα μόνο του.

Link to comment
Share on other sites

Grigorios 1990 ευχαριστώ φίλε για τη απάντηση. Εσύ έχεις δοκιμάσει της Samsung την περιήγηση;; Ειδες αποτέλεσμα; Γιατί λέγανε άλλοι ότι κρατάνε παραπάνω η μπαταρία.. Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Έχω τα airpods με το P20pro και επειδή έχω δοκιμάσει ήδη πολλά Bluetooth είναι με διαφορά τα καλύτερα και συνεργάζονται άψογα με το κινητό μας.

Να σημειωθεί ότι δεν συμπαθώ καθόλου τα Apple προϊόντα αλλά στη συγκεκριμένη κατηγορία παίζει μπάλα μόνο του.

 

δεν συμπαθώ τα apple προϊόντα... αλλα είπα να πάρω τα airpods... :lol:

 

ωραίος... όπως και να έχει είναι ωραία τα άτιμα... τα σκέφτομαι και εγώ να τα πάρω... :p

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Grigorios 1990 ευχαριστώ φίλε για τη απάντηση. Εσύ έχεις δοκιμάσει της Samsung την περιήγηση;; Ειδες αποτέλεσμα; Γιατί λέγανε άλλοι ότι κρατάνε παραπάνω η μπαταρία.. Ευχαριστώ

 

συγγνώμη που γράφω εγώ αντί του φίλου..! χρησιμοποιώ πλέον μονο samsung browser και έχω βάλει και την επέκταση adblock plus...! είναι άψογο.. και αν βάλεις και το dark mode στο browser κρατάει πολύ καλά η μπαταρία..! ειναι και πολυ πιο smooth apo to chrome

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι το κινητό μ έχει θεμα ή είναι της εφαρμογής;;; Όταν κατεβάζεις πάνω το εκρολ στην κεντρική οθόνη βγάζει αυτά τα χρώματα; δεξιά αριστερά εσάς;; ευχαριστώ

https://imgur.com/a/5EfasFq

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Omorfonios πως έβαλες dark και το plus που λες ε;; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

Έχω τα airpods με το P20pro και επειδή έχω δοκιμάσει ήδη πολλά Bluetooth είναι με διαφορά τα καλύτερα και συνεργάζονται άψογα με το κινητό μας.

Να σημειωθεί ότι δεν συμπαθώ καθόλου τα Apple προϊόντα αλλά στη συγκεκριμένη κατηγορία παίζει μπάλα μόνο του.

 

Φίλε σε ευχαριστώ πάρα πολυ κ εγώ σκέφτομαι να τα πάρω Γτ είναι τα μοναδικά κ τόσο καλή ακύρωση θορύβου μίλια μακρυά ουτεωκ εγώ θέλω απλ αλλά δεν υπάρχει ανταγωνισμός σε αυτό τον τομέα κ για την δουλειά μου θα με βολέψει ερώτηση άπαντες με διπλό ταπ κανονικά η θέλει απαντήσει από το κινητο;βέβαια ξαφνικά από 128 πήγαν 160 αλλά μόλις πάνε πάλι κάπου εκεί θα τα χτυπησω

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά να ρωτήσω κάτι το κινητό μ έχει θεμα ή είναι της εφαρμογής;;; Όταν κατεβάζεις πάνω το εκρολ στην κεντρική οθόνη βγάζει αυτά τα χρώματα; δεξιά αριστερά εσάς;; ευχαριστώ

https://imgur.com/a/5EfasFq

 

----- προσθήκη μηνύματος 57 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Omorfonios πως έβαλες dark και το plus που λες ε;; ευχαριστώ

 

μεσα απο τα settings tou samsung browser εχει το night mode..

 

και εκεί που λέει επέκτασης σου λέει να κατεβάσεις το adblock plus σε κατευθύνει στο playstore και κατεβάζεις το app

 

τα χρώματα έτσι είναι σε όλους... είναι κάποιο εφέ... και εγω το ειδα μετα απο μηνες που ειχα το κινητο και λεω οχ τι επαθε... :lol:

Link to comment
Share on other sites

Φίλε σε ευχαριστώ πάρα πολυ κ εγώ σκέφτομαι να τα πάρω Γτ είναι τα μοναδικά κ τόσο καλή ακύρωση θορύβου μίλια μακρυά ουτεωκ εγώ θέλω απλ αλλά δεν υπάρχει ανταγωνισμός σε αυτό τον τομέα κ για την δουλειά μου θα με βολέψει ερώτηση άπαντες με διπλό ταπ κανονικά η θέλει απαντήσει από το κινητο;βέβαια ξαφνικά από 128 πήγαν 160 αλλά μόλις πάνε πάλι κάπου εκεί θα τα χτυπησω

 

Προτιμώ τα Sony SP700N Extra Bass που σε ξεκουφαίνουν

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Προτιμώ τα Sony SP700N Extra Bass που σε ξεκουφαίνουν

 

αυτα ειναι φοβερα bt ακουστικα για μουσικη στο τερμα... αλλα δεν τα συνιστώ για κάποιον που θέλει να τα χρησιμοποιεί στο αυτοκίνητο... προτιμώ τα airpods σε αυτή την περίπτωση...

Link to comment
Share on other sites

αυτα ειναι φοβερα bt ακουστικα για μουσικη στο τερμα... αλλα δεν τα συνιστώ για κάποιον που θέλει να τα χρησιμοποιεί στο αυτοκίνητο... προτιμώ τα airpods σε αυτή την περίπτωση...

 

Σε αυτή την περίπτωση διαλέγεις τα flypods της Honor

https://www.banggood.com/Original-Huawei-Honor-Flypods-Earphone-TWS-Bluetooth-5_0-Headphones-Wireless-Charging-with-Dual-Mic-p-1379553.html

'Η τα freebuds 2 pro που φορτίζουν και ασύρματα

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

Σε αυτή την περίπτωση διαλέγεις τα flypods της Honor

https://www.banggood.com/Original-Huawei-Honor-Flypods-Earphone-TWS-Bluetooth-5_0-Headphones-Wireless-Charging-with-Dual-Mic-p-1379553.html

'Η τα freebuds 2 pro που φορτίζουν και ασύρματα

 

Eλλάδα παίζει να τα δούμε επίσημα αυτα?

 

εγώ αν δεν τα δοκιμάσω πρώτα δεν μπορώ να πάρω έτσι ακουστικά, τα airpods που τα δοκίμασα ηταν πολύ καλά στο p20 pro.. και για μουσική αλλα και για τηλέφωνο άψογα...!

 

φαντάζομαι και αυτά της huawei θα είναι καλά.. αν και φενονται copy των airpods :P

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ omorfonios και να σου πω τι antiblock plus που βοηθάει;; ευχαριστώ

 

για να μην έχουνε η σελίδες που μπαίνεις διαφήμισης...! και να φορτώνουνε πιο γρήγορα..

Link to comment
Share on other sites

 

Τόσο έχω περίπου και εγώ 5 με 6 ώρες, βγάλε τον Chrome και βάλε τον Samsung browser που έχει θέμα νυχτερινό αν θέλεις μήπως δεις διαφορά

 

 

Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσουμε τους σελιδοδείκτες του Chrome στον samsung?

Hyper82!
Link to comment
Share on other sites

Έχω credits στο funky huawei. Σχεδόν όλες τις firmwares τις έχω περάσει έτσι από την πρώτη μέρα που κυκλοφορουν. Μόνο την 161 πήρα από OTA.

Την 9 πως την βάλατε;

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος τρόπος να περάσουμε τους σελιδοδείκτες του Chrome στον samsung?

 

Ακολούθησε τον οδηγό https://www.sammobile.com/2017/05/16/galaxy-s8-tip-how-to-sync-your-google-chrome-bookmarks-with-samsung-internet-web-browser/

Link to comment
Share on other sites

Σε ευχαριστώ. Θα το δω και στην εφαρμογή του viber

Καλησπέρα,

δεν ξέρω αν αυτό εννοείς, αλλά δες και την ακόλουθεί λύση (το έχω στα αγγλικά όποτε δεν ξέρω αν ταιριάζει ακριβώς η μετάφραση).

 

 

 

Πήγαινε στα ακόλουθα:

Ρυθμίσεις--> εφαρμογές & ειδοποιήσεις--> Διαχείριση εφαρμογών

κάνε sroll μέχρι να βρεις το viber και κάνε κλικ. Στη συνέχεια κάνε κλικ στην επιλογή που θέλεις και επίλεξε "Ειδοποιήσεις κλειδωμένης οθόνης (Lock screen notifications)-> Εκεί θα σου εμφανίσει 3εις επιλογές. Διάλεξε αυτή που σου κάνει.

 

Δες αν λειτούργησε.

 

Σημ. το παραπάνω είναι για να το εμφανίζει σε μία εφορμογή. Αν θες για όλες τις ειδοποιήσεις να έχεις preview τότε στη γενική επιλογή "Διαχείριση εφαρμογών" πατάς πάνω δεξιά τις 3εις τελείες και επιλέγες αν θες να φαίνεται το περιεχόμενο ή όχι.

 

Τέλος κάτι άλλα που ανακάλυψα ότι δεν "έπαιζε" για εμένα τουλάχιστον είναι το smart notifications Που αποφασίζει τί έχει προτεραιότητα και τι όχι.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα,

δεν ξέρω αν αυτό εννοείς, αλλά δες και την ακόλουθεί λύση (το έχω στα αγγλικά όποτε δεν ξέρω αν ταιριάζει ακριβώς η μετάφραση).

 

 

 

Πήγαινε στα ακόλουθα:

Ρυθμίσεις--> εφαρμογές & ειδοποιήσεις--> Διαχείριση εφαρμογών

κάνε sroll μέχρι να βρεις το viber και κάνε κλικ. Στη συνέχεια κάνε κλικ στην επιλογή που θέλεις και επίλεξε "Ειδοποιήσεις κλειδωμένης οθόνης (Lock screen notifications)-> Εκεί θα σου εμφανίσει 3εις επιλογές. Διάλεξε αυτή που σου κάνει.

 

Δες αν λειτούργησε.

 

Σημ. το παραπάνω είναι για να το εμφανίζει σε μία εφορμογή. Αν θες για όλες τις ειδοποιήσεις να έχεις preview τότε στη γενική επιλογή "Διαχείριση εφαρμογών" πατάς πάνω δεξιά τις 3εις τελείες και επιλέγες αν θες να φαίνεται το περιεχόμενο ή όχι.

 

Τέλος κάτι άλλα που ανακάλυψα ότι δεν "έπαιζε" για εμένα τουλάχιστον είναι το smart notifications Που αποφασίζει τί έχει προτεραιότητα και τι όχι.

σε ευχαριστω για τον χρονο σου ,αλλα το βρηκα εντελως τυχαια !στο ξεκλειδωμα μεσω προσωπου ειχα ανοιχτη την επιλογη ειδοπ. εξ.κλειδ.οθ. ,μολις την εκλεισα ,ολα καλα .νομιζω ενας φιλος μου ειχε πει να ψαξω εκει .να φανταστεις στης συζυγου το honor 10 προσπαθουσα πολυ καιρο να το βρω αλλα ματαια .:lol:

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ωραία τα airports τα σπάνε αλλά επειδή δεν παίζουν τόσα λεφτά για μένα... Ξέρετε κάποια φτηνά μικρά σχετικά Bluetooth που να ακούς και μουσική που να λειτουργούν καλά στο p20 pro να προτείνετε μέχρι 20€??Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τον χρόνο σας και όσους απάντησαν για την μπαταρία που ρώταγα.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ωραία τα airports τα σπάνε αλλά επειδή δεν παίζουν τόσα λεφτά για μένα... Ξέρετε κάποια φτηνά μικρά σχετικά Bluetooth που να ακούς και μουσική που να λειτουργούν καλά στο p20 pro να προτείνετε μέχρι 20€??Ευχαριστώ πολύ παιδιά για τον χρόνο σας και όσους απάντησαν για την μπαταρία που ρώταγα.

 

στα 27 τα AM61 της huawei einai πολυ καλα..!!

 

https://www.skroutz.gr/s/13261069/Huawei-AM61.html?from=catspan

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω ειναι πολυ καλα μεταξυ huawei AM61 vs meizu EP51 bluetooth earphone wireless γιατι τα 2 τα βρισκω 20€ σε προφορα..ποιο θεωρειται καλυτερο?(γιατι εχω ακουσει μερικα ακουστικα bluetooth δεν κανουν στο P20 pro) Ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω ειναι πολυ καλα μεταξυ huawei AM61 vs meizu EP51 bluetooth earphone wireless γιατι τα 2 τα βρισκω 20€ σε προφορα..ποιο θεωρειται καλυτερο?(γιατι εχω ακουσει μερικα ακουστικα bluetooth δεν κανουν στο P20 pro) Ευχαριστω

 

τα Meizu EP51 δεν μου αρεσαν καθολου σε θεμα ηχου... τα AM61 ητανε αψογα ομως...!

 

είχανε ένα θέμα τα AM61 με αποσύνδεσης και διακοπές αλλα πλέον έφτιαξε απο update..

Link to comment
Share on other sites

τα Meizu EP51 δεν μου αρεσαν καθολου σε θεμα ηχου... τα AM61 ητανε αψογα ομως...!

 

είχανε ένα θέμα τα AM61 με αποσύνδεσης και διακοπές αλλα πλέον έφτιαξε απο update..

 

Δεν έχει φτιάξει απο update εγω έχω ακόμη το πρόβλημα.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...