Jump to content

Huawei P20 Pro


a40ntistos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

 

Johnny το κοιτάς το κινητό για αγορά; θα με ενδιέφερε να ακούσω την άποψη σου γι αυτό δεδομένου την ενασχόληση σου με τη φωτογραφία και το ότι ε εις το mi8 το οποίο κοιτούσα για πριν αποκτήσω το p20-pro με την προσφορά στα BlackFriday.

-> HTC Touch Cruise->Nokia 5310 ->HTC Desire ->LG optimus 4x ->Sony Xperia P -> HTC OneX-> iphone 4s -> Galaxy S4 -> lumina 1020 + Honor 6 -> Lumia 1020 + Meizu MX4 -> LG G4-> Galaxy S7 -> Galaxy S7 + Lumia950 -> Galaxy S7 + Nexus 5x -> HTC 10 -> S7Edge -> P20Pro -> S10 -> iPhone11
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν βάζουμε ένα usb stick στην θύρα type C και πάνε να το βγάλουμε, το βγάζουμε έτσι απλά ή κάνουμε "κατάργηση" όπως στον υπολογιστή ή τις συσκευές Samsung? Πωωωωωωςςςςς γίνεται η "κατάργηση? “
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά όταν βάζουμε ένα usb stick στην θύρα type C και πάνε να το βγάλουμε, το βγάζουμε έτσι απλά ή κάνουμε "κατάργηση" όπως στον υπολογιστή ή τις συσκευές Samsung? Πωωωωωωςςςςς γίνεται η "κατάργηση? “
Κάνεις eject. Αν κατεβάσεις την κουρτίνα όταν το έχεις συνδεδεμένο έχει επιλογή για eject.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Κάποια καλή θήκη και τζαμακι τι προτείνετε?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα νεος υποψηφιος αγοραστης θα ηθελα τη βοηθεια σας.βρηκα πολυ καλη ευκαιρια σε κατασταση ζελατινας απλα χωρις χαρτι εγγυησης επειδη ειναι εταιρικο δωρο.γινεται με το ιμει να κοιταξω αμα εχει εγγυηση ;
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα στην παρεα νεος υποψηφιος αγοραστης θα ηθελα τη βοηθεια σας.βρηκα πολυ καλη ευκαιρια σε κατασταση ζελατινας απλα χωρις χαρτι εγγυησης επειδη ειναι εταιρικο δωρο.γινεται με το ιμει να κοιταξω αμα εχει εγγυηση ;

 

Έχω την εντύπωση ότι γίνεται

 

----- προσθήκη μηνύματος 82 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα. Κάποια καλή θήκη και τζαμακι τι προτείνετε?

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Σε καλή τιμή γύρω στα 20 ευρω το τζάμι της Spigen μαζι με την spigen ultra hybrid. Εγώ εδώ και 2 μήνες αυτά χρησιμοποιω και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και από προστασία και λειτουργικότητα

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Σε καλή τιμή γύρω στα 20 ευρω το τζάμι της Spigen μαζι με την spigen ultra hybrid. Εγώ εδώ και 2 μήνες αυτά χρησιμοποιω και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και από προστασία και λειτουργικότητα

 

20 και τα 2 μαζί εννοείς ή το κάθε ένα.

Link to comment
Share on other sites

Η rugged armor της Spigen είναι το ίδιο καλή στο θέμα προστασίας με την ultra hybrid; (ποδαράκια πίσω, κενό αέρος στις γωνίες).
Καλύτερη, έχω και τις 2.

Δεν έχει ποδαράκια γιατί δεν τα χρειάζεται. Είναι απλά πιο παχιά και η κάμερα δεν ακουμπάει κατω.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η 9 πεταεειιιιιιιι στο κινητό. Είναι καταπληκτικο upgrade.

Η τελική έκδοση πάντως βρίσκεται εδώ και λίγες μέρες ήδη στο Firmware Finder...Μπορεί όχι ακριβώς τότε αλλά σύντομα θα την έχουμε :D

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως η 9 πεταεειιιιιιιι στο κινητό. Είναι καταπληκτικο upgrade.

 

Sent from my CLT-L29 using Tapatalk

 

Επιβεβαιώνω... Υπομονή να έρθει και επίσημα!!!

Link to comment
Share on other sites

 

Συγνωμη αλλα τετοιες σελιδες δεν της εμπιστευομαι...

 

Δεν βλεπω καπου αλλου να γραφουν κατι τετοιο.

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Σε καλή τιμή γύρω στα 20 ευρω το τζάμι της Spigen μαζι με την spigen ultra hybrid. Εγώ εδώ και 2 μήνες αυτά χρησιμοποιω και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και από προστασία και λειτουργικότητα

 

20 και τα 2 μαζί εννοείς ή το κάθε ένα.

 

20 το τζάμι και 13 η θήκη

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται με το ιμει της συσκευής να μου πουν στη προκορντια άμα έχει εγγύηση ;

 

εδω https://www.imei.info/ δεν σου βγαζει τιποτα;

Link to comment
Share on other sites

Γίνεται με το ιμει της συσκευής να μου πουν στη προκορντια άμα έχει εγγύηση ;
Ναι, παίρνεις τηλέφωνο και λες το imei. Επίσης, μπορείς να το δεις και από το site της Huawei https://consumer.huawei.com/us/support/warranty-query/

 

Στο tapatalk και γενικα στο σκρολαρισμα σας μαγκωνει/κολλαει καθολου??Γιατι μου φαινεται οτι δεν ειναι φυσιολογικο.

Εγώ στο Tapatalk το βρίσκω κομπλέ. Αν κολλάει κάποιες φορές είναι θέμα Tapatalk που αργεί να φορτώσει τα ποστ. Επίσης και στο simple pro που χρησιμοποιώ για Facebook και Instagram το βρίσκω πολύ πιο smooth σε σχέση με το mate s που είχα πριν.

Γενικά στο σκρολαρισμα το βρίσκω αρκετά smooth.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

Edited by zananiro
The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την συμβουλή σας. Το βρήκα στα 450€ σφραγισμενο από γνωστή σελίδα αγγελιών χωρίς χαρτί εγγύησης επειδή είναι εταιρικό δώρο.να το πάρω ή θα έχει κάποιο πρόβλημα τι λέτε ;
Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα την συμβουλή σας. Το βρήκα στα 450€ σφραγισμενο από γνωστή σελίδα αγγελιών χωρίς χαρτί εγγύησης επειδή είναι εταιρικό δώρο.να το πάρω ή θα έχει κάποιο πρόβλημα τι λέτε ;
Αν έχω καταλάβει σωστά, αυτό που σε απασχολεί είναι αν θα έχεις εγγύηση γιατί δεν υπάρχει απόδειξη. Σωστά? Σε αυτή την περίπτωση πάρε τηλέφωνο στο επίσημο service στη μιχαλακοπουλου και ρώτησε αν ισχύει η εγγύηση χωρίς απόδειξη. Παλαιότερα ίσχυε και χωρίς απόδειξη, αλλά τώρα μπορεί να έχει αλλάξει η διαδικασία. Επίσης, αν γνωρίζεις το imei, όπως σου γράψαμε και πιο πάνω, πες τους το imei και θα σου πουν τα πάντα για τη συσκευή, μέχρι και τι χρώμα είναι.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

The day is my enemy, the night my friend
Link to comment
Share on other sites

Στο tapatalk και γενικα στο σκρολαρισμα σας μαγκωνει/κολλαει καθολου??Γιατι μου φαινεται οτι δεν ειναι φυσιολογικο.
ναι.. και στο tapatalk και playstore, γενικά και εγω το παρατηρώ αυτο αρκετα.. και πολλα αλλα άτομα στο xda γενικά το κινητό μετα την τελευταία ενημέρωση εχει κάποια lag που ελπίζουμε να φτιάξουν με την 9 που έρχεται πολυ συντομα..!!

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Αν έχω καταλάβει σωστά, αυτό που σε απασχολεί είναι αν θα έχεις εγγύηση γιατί δεν υπάρχει απόδειξη. Σωστά? Σε αυτή την περίπτωση πάρε τηλέφωνο στο επίσημο service στη μιχαλακοπουλου και ρώτησε αν ισχύει η εγγύηση χωρίς απόδειξη. Παλαιότερα ίσχυε και χωρίς απόδειξη, αλλά τώρα μπορεί να έχει αλλάξει η διαδικασία. Επίσης, αν γνωρίζεις το imei, όπως σου γράψαμε και πιο πάνω, πες τους το imei και θα σου πουν τα πάντα για τη συσκευή, μέχρι και τι χρώμα είναι.

 

Sent from my Huawei P20 pro using Tapatalk

 

Αμα ισχυει η εγγυηση χωρις αποδειξη απο τη στιγμη που ειναι σφραγισμενο δεν υπαρχει αλλος λογος ανησυχιας σωστα ;

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερη, έχω και τις 2.

Δεν έχει ποδαράκια γιατί δεν τα χρειάζεται. Είναι απλά πιο παχιά και η κάμερα δεν ακουμπάει κατω.

 

Στάλθηκε από το CLT-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Το μεγαλώνει πολύ ή παλεύεται με την rugged;

Link to comment
Share on other sites

Αμα ισχυει η εγγυηση χωρις αποδειξη απο τη στιγμη που ειναι σφραγισμενο δεν υπαρχει αλλος λογος ανησυχιας σωστα ;

 

Όπως αναφέρθηκε έχει εγγύηση με βάση το ΙΜΕΙ του όπου πάει ουσιαστικά με βάση την ημερομηνία παραγωγής του, ενώ με την απόδειξη πάει με βάση την ημερομηνία έκδοσης της ;)

Πάρε τηλ. για πιο λεπτομερείς διευκρινίσεις.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Όπως αναφέρθηκε έχει εγγύηση με βάση το ΙΜΕΙ του όπου πάει ουσιαστικά με βάση την ημερομηνία παραγωγής του, ενώ με την απόδειξη πάει με βάση την ημερομηνία έκδοσης της ;)

Πάρε τηλ. για πιο λεπτομερείς διευκρινίσεις.

Η εγγύηση ξεκινά με την αγορά, άσχετα με την παραγωγή του ιμει.

Όταν γίνεται αγορά τότε κατωχυρωνει το ιμει και ξεκινά να φαίνεται στο σύστημα.

 

Αμα ισχυει η εγγυηση χωρις αποδειξη απο τη στιγμη που ειναι σφραγισμενο δεν υπαρχει αλλος λογος ανησυχιας σωστα ;

Ισχύει η εγγύηση χωρίς απόδειξη, μόνο με το ιμει μπορείς να έχεις την εγγύηση, το μόνο που έχεις να φοβάσαι είναι μην είναι κλεμμένο.

Προσωπικά δεν θα έπαιρνα τπτ χωρίς απόδειξη.

Πόσο μάλλον εταιρικό που έχει το αφμ της οποιαδήποτε εταιρείας...

Edited by rackal

signaturegif.gif.db6a042404483db25bb662dad73cd036.gif

Link to comment
Share on other sites

[/color]

 

Σε καλή τιμή γύρω στα 20 ευρω το τζάμι της Spigen μαζι με την spigen ultra hybrid. Εγώ εδώ και 2 μήνες αυτά χρησιμοποιω και είμαι απόλυτα ικανοποιημένος και από προστασία και λειτουργικότητα

 

20 και τα 2 μαζί εννοείς ή το κάθε ένα.

Έχεις κανένα site να τα πάρω πακέτο;

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...