Jump to content

Αν σας απατούσε...


sakaflias
 Κοινοποίηση

Αν σας απατούσε...  

425 members have voted

  1. 1. Αν σας απατούσε...

    • Θα έφευγα (δεν το αντέχω,δεν αξίζει)
      279
    • Θα έμενα (τον/την αγαπώ)
      40
    • Θα το πληρώσει με το ίδιο νόμισμα
      70
    • Αδιαφορία
      36


Recommended Posts

αν με απατούσε...αν ήταν κάτι σαν one night stand ίσως και να συγχωρούσα...αν ήταν κάτι σαν παράλληλη σχέση...στο καλό και να μην μου γράφεις!!!πότε βέβαια μην λες ποτέ!!! το θέμα είναι ότι και να συγχωρούσα αυτή την "ανοησία" :p ένα είναι το σίγουρο, ποτέ δεν θα το ξεχνούσα και εννοείται η εμπιστοσύνη στο μηδέν....

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 689
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Guest lagoudakis
αν με απατούσε...αν ήταν κάτι σαν one night stand ίσως και να συγχωρούσα...αν ήταν κάτι σαν παράλληλη σχέση...στο καλό και να μην μου γράφεις!!!πότε βέβαια μην λες ποτέ!!! το θέμα είναι ότι και να συγχωρούσα αυτή την "ανοησία" :p ένα είναι το σίγουρο, ποτέ δεν θα το ξεχνούσα και εννοείται η εμπιστοσύνη στο μηδέν....
οποτε απο την στιγμη που η εμπιστοσυνη ειναι στον μηδεν και λογικο ειναι αυτο,γιατι να συνεχισεις την σχεση; :confused:
Link to comment
Share on other sites

οποτε απο την στιγμη που η εμπιστοσυνη ειναι στον μηδεν και λογικο ειναι αυτο,γιατι να συνεχισεις την σχεση; :confused:

Η κοροϊδία είναι της μόδας στις μέρες μας... :rolleyes: :lol:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

μπαουλο στο ξυλο,

αλλα θα συνεχισει να μεγαλωνει τα παιδια...

οχι οτι σκαω ιδιαιτερα αλλα για να τηρουμε ορισμενα πραγματα...

Link to comment
Share on other sites

μπαουλο στο ξυλο,

αλλα θα συνεχισει να μεγαλωνει τα παιδια...

οχι οτι σκαω ιδιαιτερα αλλα για να τηρουμε ορισμενα πραγματα...

:confused:

Δηλαδή θα γίνεις Taliban για να κρατήσεις την αξιοπρέπεια σου; :lol:

Σόρυ αλλά δεν κατάλαβα το σκεπτικό σου. Ειδικά στην τήρηση ορισμένων πραγμάτων. :rolleyes:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

Ταινια που ειδα προσφατα, το Closer (Εξ Επαφης), εχει να κανει με τετοιες σχεσεις! Δειτε την, να παρετε μια ιδεα πως αντιδρουν οι ανθρωποι που απατηθηκαν!

Ειδικα ο διαλογος μεταξυ Julia Roberts και του ανδρα της, την ωρα που του λεει αυτη οτι τον απαταει, σπαει κοκκαλα!:O

http://new.koolart.co.uk/catalog/images/1822.jpg

http://www.msprotege.com/vbb225/images/smilies/drive.gif

My love for you insatiable, not superficial

You 'LL never waLk aLone!

Link to comment
Share on other sites

:confused:

Δηλαδή θα γίνεις Taliban για να κρατήσεις την αξιοπρέπεια σου; :lol:

Σόρυ αλλά δεν κατάλαβα το σκεπτικό σου. Ειδικά στην τήρηση ορισμένων πραγμάτων. :rolleyes:

 

Ξέρεις τι λένε... το ξύλο βγήκε από τον παράδεισο... :p

Μία σφαλιαρίτσα κανέναν δεν έβλαψε... ιδίως όταν υπάρχει λόγος...

Nick
Link to comment
Share on other sites

Ekdikish kai sfaliaritses ktl ktl...

Re paides politismenoi an8rwpoi eimaste... Kai gi ayto kanoume sxeseis gia na ma8ainoume apo aytes (kai gia na poneseis giati an den poneseis den ma8aineis).

Kai ayta ta one night stand oti ta sygxwreite den to katalavainw. Dld ti prepei na sou kanei parapanw gia na xwriseis? Kai afou 8a xa8ei teleiws h empistosynh anamesa sas den yparxei logos na to synexiseis giati esy 8a xaliesie ka8e mera perissotero.

Apla ths les ena geia kai sto kalo kai synexizeis thn zwh sou. 8a poneseis mia evdomada kai meta 8a eisai cool. Yparxoun toses alles kopeles pou pistevw oti den yparxei logos na asxoleisai... Keep Walking!!!

koritsaki mi se melei, o mitsaras einai meli!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/_Alexisferos_/27430/336136/0/logo-myphone.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ειδικα ο διαλογος μεταξυ Julia Roberts και του ανδρα της, την ωρα που του λεει αυτη οτι τον απαταει, σπαει κοκκαλα!:O

"F*ck off and die" ε;

"Biatch!" θα συμπλήρωνα εγώ...

Link to comment
Share on other sites

Επειδή έχω μια σχετική εμπειρία σχετικά πρόσφατη (πριν μια εβδομάδα αρχισε κ τελείωσε......χθες) εγώ θα συγχωρούσα... Αλλα χάνεται η εμπιστοσύνη... Κ όταν δεν ξέρει ποιον απο τους 2 να πληγώσει απλά αποχωρούμε για το καλό όλον μας...
Link to comment
Share on other sites

Ekdikish kai sfaliaritses ktl ktl...

Re paides politismenoi an8rwpoi eimaste... Kai gi ayto kanoume sxeseis gia na ma8ainoume apo aytes (kai gia na poneseis giati an den poneseis den ma8aineis).

...

 

Ωραία... είμαστε πολιστισμένοι άνθρωποι, αλλά αυτός ο "πολιτισμός" μας έχει κάνει αρκετό κακό. Ξέρει η κάθε τυχαία γκομενίτσα, πως δε θα γίνει τπτ, εάν κερατώσει τον σύντροφο της και πως ο χωρισμός θα επέλθει (αν επέλθει) με ήρεμο και πολιτισμένο τρόπο.

 

Ο φόβος φυλάει τα έρμα, φίλε μου... έτσι λένε στο χωριό μου...

Καλό είναι να υπάρχει σεβασμός και να μην πιέζεις κανένα να είναι μαζί σου χωρίς τη θέληση του, αλλά σε κάποιες καταστάσεις, πρέπει να φαίνεται ποιος κάνει κουμάντο.

Μας βλέπουν "φλωράκια" οι γυναίκες και εκμεταλεύονται κάποιες καταστάσεις... είτε κέρατο, είτε...

Nick
Link to comment
Share on other sites

Ωραία... είμαστε πολιστισμένοι άνθρωποι, αλλά αυτός ο "πολιτισμός" μας έχει κάνει αρκετό κακό. Ξέρει η κάθε τυχαία γκομενίτσα, πως δε θα γίνει τπτ, εάν κερατώσει τον σύντροφο της και πως ο χωρισμός θα επέλθει (αν επέλθει) με ήρεμο και πολιτισμένο τρόπο.

 

Ο φόβος φυλάει τα έρμα, φίλε μου... έτσι λένε στο χωριό μου...

Καλό είναι να υπάρχει σεβασμός και να μην πιέζεις κανένα να είναι μαζί σου χωρίς τη θέληση του, αλλά σε κάποιες καταστάσεις, πρέπει να φαίνεται ποιος κάνει κουμάντο.

Μας βλέπουν "φλωράκια" οι γυναίκες και εκμεταλεύονται κάποιες καταστάσεις... είτε κέρατο, είτε...

mallon de to threite oloi sto xorio sas etsi?

giati an katalaba kala,de mporeis na to paizeis ntahs me skopo na fonh8ei h kopelia sou kai na mh se keratosei,gnorizontas ti 8a akolou8hsei...

ayth sou h frash einai kai h pio sosth:Καλό είναι να υπάρχει σεβασμός και να μην πιέζεις κανένα να είναι μαζί σου χωρίς τη θέληση του...an uparxei ayto pistepse me de 8a xreiastei na paristaneis ton kamposo se kanenan,kai h kopelia sou de 8a se keratosei (alla endexomenos na se parathsei)

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εσύ το πας αλλού.

Δεν είπα πως θα το παίξω τσαμπουκάς κ νταής, έτσι για την πλάκα μου και για επιβεβαιωθώ σαν άντρας.

Εκεί όμως που υπάρχει λόγος θα φωνάξω, θα σπάσω, μπορεί να αστράψω μία σφαλιάρα. Κάποια πράγματα δεν τα ελέγχεις και ιδίως άμα έχεις δώσει πολλά και βλέπεις να μην υπάρχει σεβασμός, αλλά να υπάρχει κέρατο η δεν ξέρω `γω τι άλλο. Θα αντιδράσω όπως μου βγει εκείνη τη στιγμή.

Μπορεί να μην αντιδράσω καθόλου και να μη με νοιάξει, αλλά μπορεί να γίνω "Τούρκος"...

Nick
Link to comment
Share on other sites

tora anaferesai sto "meta"

alla ayto to "o fovos fylaei ta erma pou eipes noritera" anaferete sto "prin"

guato kai h parekshghshs

:love:Μη με αγγίζεις....Κάνω *ΤΖΙΖ*
Link to comment
Share on other sites

Εκεί όμως που υπάρχει λόγος θα φωνάξω, θα σπάσω, μπορεί να αστράψω μία σφαλιάρα. Κάποια πράγματα δεν τα ελέγχεις και ιδίως άμα έχεις δώσει πολλά και βλέπεις να μην υπάρχει σεβασμός, αλλά να υπάρχει κέρατο η δεν ξέρω `γω τι άλλο. Θα αντιδράσω όπως μου βγει εκείνη τη στιγμή.

Eτσι. Αντε γιατι στο τέλος θα μας καβαλήσουν κιόλας. :!:

Link to comment
Share on other sites

tora anaferesai sto "meta"

alla ayto to "o fovos fylaei ta erma pou eipes noritera" anaferete sto "prin"

guato kai h parekshghshs

 

Δεν υπάρχει πριν και μετά σε αυτά τα θέματα.

Πρέπει με τη στάση σου να δίξεις ότι κάποια πράγματα δεν περνάν και δεν τα ανέχεσε...

Η πρόληψη είναι η καλύτερη θεραπεία...

Nick
Link to comment
Share on other sites

Σε ολα υπαρχει πριν και μετα.

Απλως αλλοι ειναι υποστηρικτες του: "ολοι ειναι ενοχοι μεχρι να αποδειχθει το αντιθετο" και αλλοι του: "ολοι ειναι αθωοι μεχρι να αποδειχτει το αντιθετο".

Σωστο ή λαθος δεν προκειτε να κατσω πανω απο το κεφαλι κανενος οσο και αν τον αγαπαω και να παιζω τον ρολο του "βουρδουλα" μην τυχει και με απατησει.

Τουλαχιστον ετσι το βλεπω εγω.

Εαν πραγματικα σημαινω κατι για αυτην δεν θα το κανει.

Εαν το κανει κακο του κεφαλιου της.

Η ζωη ειναι ροδα που γυρναει συνεχεια.

Οποτε οτι κανει κανεις εδω πληρωνεται.

 

 

Ερωτηση:Αληθεια πως θα της δειξω οτι αυτα τα πραγματα δεν τα ανεχομαι;

Που πραγματικα δεν ανεχομαι, αλλα οχι και να σηκωσω χερι.

Ο μονος τροπος που εγω θα μπορουσα να το κανω (λεμε), ειναι με εμμεσες σποντες του στυλ "εμαθες τι εκανε ή ταδε στον ταδε;"

"Αν ημουν στην θεση του θα την πλακωνα στα χαστουκια!" :blink:

'Η να της ριξω κανα δυο απο πριν για να μην το κανει μελλοντικα;

Δεν το λεω ειρωνικα ουτε για εσενα! ;)

Υπαρχουν καποιοι που το κανουν και αυτο.

Link to comment
Share on other sites

Αν με απατουσε μπορει να το συγχωρουσα υπο συγκεκριμενες προυποθεσεις.Θα εξεταζα αν αξιζε ο αλλος που κοιμηθηκε μαζι του και φυσικα θα την ρωτουσα αν ειναι κατι σοβαρο και αν θελει να συνεχισουμε και εγω με εκεινη αλλα και ο αλλος.Φυσικα θα εβρισκα και εγω καποια κοπελα και θα μπορουσαμε να συνυπαρξσουμε ολοι μαζι αν αυτο ηθελε η γυναικα μου.Τα συζηταω ολα.Θελω η σχεση μου να βασιζεται σε περισσοτερα πραγματα απο ενα π*δημα.Για αυτο συζηταω και προχωρημενες καταστασεις αν αυτο επιθυμει η γυναικα που με απατησε.

Το πως θα αντιδρουσα εξαρταται και αν μου το πει.Προτιμω να μου το πει η ιδια παρα να το μαθω απο τριτους.Βλεπεις εγω εκτιμω τις καθαρες κουβεντες .Αν παλι εκανε σαν να μην συμβαινει τιποτα ενω ειχε σχεση τοτε απλα θα της μιλαγα ευθεως για το τι ρολο παιζω εγω στην ζωη της.Αν μου ελυνε αυτο το θεμα τοτε θα τα λυναμε ολα.αν παλι αρνιοτανε θα αντιδρουσα ασχημα.Οχι αμεσα αλλα εν καιρο.Ποτε δεν πρεπει να κανουμε κατι εν θερμω.Μονο με σκεψη για το πως θα κερδισουμε αυτο που θελουμε και τα περιθωρια που εχουμε.

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Αν με απατουσε μπορει να το συγχωρουσα υπο συγκεκριμενες προυποθεσεις.Θα εξεταζα αν αξιζε ο αλλος που κοιμηθηκε μαζι του και φυσικα θα την ρωτουσα αν ειναι κατι σοβαρο και αν θελει να συνεχισουμε και εγω με εκεινη αλλα και ο αλλος.Φυσικα θα εβρισκα και εγω καποια κοπελα και θα μπορουσαμε να συνυπαρξσουμε ολοι μαζι αν αυτο ηθελε η γυναικα μου.Τα συζηταω ολα.Θελω η σχεση μου να βασιζεται σε περισσοτερα πραγματα απο ενα π*δημα.

 

Symfwnw mazi sou re Tomorrow, kalos o dialogos alla ti na sygxwreseis ypo sygkekrimenes proypo8eseis? Ayto den to katalavainw? Ti na e3etaseis an a3ize kai an oxi? Afou to ekane mporei na to 3anakanei kai as yparxei dialogos sthn sxesh. Ayto den thn stamataei. Kai an sou aresei h sxesh sou na vasizetai sta perissotera pragmata kai na 3enopidi@ite apo dw kai apo ekei h kopela sou tote OK, den exw na pw tpt allo!

Apla pistevw oti to kalytero me ton dialogo pou mporeis na kaneis einai na ths dwseis na katalavei oti an se apathsei exei parei dromo xwris 2h kouventa. Kai apo ekei kai pera 8a xasei oles tis "aneseis" pou eixe mazi sou gia ena pidim@. An to katalavei kalws, an oxi exei kai allou mantarinies pou kanoun goutsou goutsou. Be coolllllll !!!!

koritsaki mi se melei, o mitsaras einai meli!!!

http://briefcase.pathfinder.gr/download/_Alexisferos_/27430/336136/0/logo-myphone.jpg

Link to comment
Share on other sites

Symfwnw mazi sou re Tomorrow, kalos o dialogos alla ti na sygxwreseis ypo sygkekrimenes proypo8eseis? Ayto den to katalavainw? Ti na e3etaseis an a3ize kai an oxi? Afou to ekane mporei na to 3anakanei kai as yparxei dialogos sthn sxesh. Ayto den thn stamataei. Kai an sou aresei h sxesh sou na vasizetai sta perissotera pragmata kai na 3enopidi@ite apo dw kai apo ekei h kopela sou tote OK, den exw na pw tpt allo!

Apla pistevw oti to kalytero me ton dialogo pou mporeis na kaneis einai na ths dwseis na katalavei oti an se apathsei exei parei dromo xwris 2h kouventa. Kai apo ekei kai pera 8a xasei oles tis "aneseis" pou eixe mazi sou gia ena pidim@. An to katalavei kalws, an oxi exei kai allou mantarinies pou kanoun goutsou goutsou. Be coolllllll !!!!

Φιλε μου απλα αν με απατησει θελω να με απατησει με καλο ατομο και οχι με τον πρωτο τυχοντα.Απλα μπορουμε να δωσουμε μια ευκαιρια σε καποιον αν εκανε κατι λαθος.Δεν ειπα οτι μου αρεσε το ξενοπηδημα.Απλα ειπα οτι θα πρεπει απο την αρχη της σχεσης να ξεκαθαρισουμε τι σχεση κανουμε.Δηλαδη αν θα υπαρχει αποκλειστηκοτητα αν εχουμε σοβαρο σκοπο κτλ κτλ.

Αν εκανες μια σχεση χαλαρη χωρις τιποτα σοβαρο και οτι γινει τοτε μπορει να υπαρχει δυνατοτητα να κανεις και ξενοπηδηματα και εσυ και η κοπελα σου.Ειναι κατοπιν συμφωνιας.

δεν εχω πειρα στις σχεσεις πλην ομως πιστευω και αυτο θα κανω δηλαδη στο να βασιζω μια σχεση οχι μονο στο πηδημα.Εκτος αν ειναι ξεπετα οποτε μονο σεξ και οτι κατσει..

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου απλα αν με απατησει θελω να με απατησει με καλο ατομο και οχι με τον πρωτο τυχοντα
.

Eχεις καποια βαση...

Σιγουρα π.χ. το να μαθαινα οτι τα μου τα εχει φορεσει με κανα ρεμαλι θα μου καθοταν πολυ πιο ασχημα απ'οτι με ενα καλο παιδι.

(Αν και μεταξυ μας το "καψιμο" ειτε απο γαλα ειναι ειτε απο καφε, τα ιδια εγκαυματα αφηνει...)

Παντως εχεις ενα point! ;)

Απλα μπορουμε να δωσουμε μια ευκαιρια σε καποιον αν εκανε κατι λαθος.Δεν ειπα οτι μου αρεσε το ξενοπηδημα.

Και εδω συμφωνω, αλλα προσωπικα δεν ξερω αν θα το εκανα...

Δυστυχως για μενα οσο περισσοτερο αγαπω, τοσο δυσκολοτερα συγχωρω σε αυτο και μονο το θεμα!

Απλα ειπα οτι θα πρεπει απο την αρχη της σχεσης να ξεκαθαρισουμε τι σχεση κανουμε.Δηλαδη αν θα υπαρχει αποκλειστηκοτητα αν εχουμε σοβαρο σκοπο κτλ κτλ.

Προσωπικα δεν ξεκαθαριζω τιποτα. :)

Εαν η σχεση ειναι σοβαρη θα το δειξουν οι "δοκιμασιες" απο τις οποιες θα περαστει. ;)

Οποιες και αν ειναι αυτες.Μικρες-καθημερινες, καθως και διαφορα "γερα χαστουκια".

δεν εχω πειρα στις σχεσεις πλην ομως πιστευω και αυτο θα κανω δηλαδη στο να βασιζω μια σχεση οχι μονο στο πηδημα.

Kαι σε αυτο με βρισκεις απολυτα συμφωνο!

Οταν μιλαμε για σχεση, μιλαμε για μια πληθορα παραγοντων οι οποιοι την καθοριζουν σημαντικη ή οχι.

(Η ερωτικη επαφη ειναι ενας απο αυτους.Οχι ο μοναδικος.Απλως στην ηλικια μας, φανταζει ο σημαντικοτερος και "δικαιολογημενα".)

Link to comment
Share on other sites

οποτε απο την στιγμη που η εμπιστοσυνη ειναι στον μηδεν και λογικο ειναι αυτο,γιατι να συνεχισεις την σχεση; :confused:

μέχρι να βρεις κάτι νέο...ή γιατί μπορεί να μην είναι αυτό που εσύ πιστεύεις (άπιστη, ανώριμη,ότι σε δουλεύει κτλ) και δίνεις κάτι σαν "δεύτερη ευκαιρία".δεν θα σου πω βέβαια αυτό που λένε "τόσα έχεις περάσει μαζί της και δεν μπορείς να τα πετάξεις έτσι απλά" γιατί δεν το πιστεύω εκτός βέβαια αν πας για γάμο...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση:Αληθεια πως θα της δειξω οτι αυτα τα πραγματα δεν τα ανεχομαι;

Που πραγματικα δεν ανεχομαι, αλλα οχι και να σηκωσω χερι.

Ο μονος τροπος που εγω θα μπορουσα να το κανω (λεμε), ειναι με εμμεσες σποντες του στυλ "εμαθες τι εκανε ή ταδε στον ταδε;"

"Αν ημουν στην θεση του θα την πλακωνα στα χαστουκια!" :blink:

'Η να της ριξω κανα δυο απο πριν για να μην το κανει μελλοντικα;

Δεν το λεω ειρωνικα ουτε για εσενα! ;)

Υπαρχουν καποιοι που το κανουν και αυτο.

:lol: :lol:

Πολύ καλό! Ευφυέστατο! :D

Και καθώς της το λες να έχει καταπιεί τη γλώσσα της κοιτώντας αμήχανα αριστερά και δεξιά... Όλα τα λεφτά αυτή η έκφραση! :shifty:

Always have the feeling that something's missing or left behind...[/b]

Link to comment
Share on other sites

diavasa ola ta posts kai me epiase kati...mia anatrixila!

Thelw na stathw sto eksis " tha protimousa na me apatisei me kalo paidi para me kana remali"

 

esi ti skeftesai na kaneis? na pas na miliseis me to paidi na tou pareis sinedefksi gia na katalaveis an einai kalo paidi apo oikogeneia?den tha se enoxlisei an me ti matia pou tha sou rixnei san na sou leei "a re keratoukli sthn efaga" ...

 

h mhpws skeftesai na kaneis casting gia mellontes erastes ths gomenas sou kai na ths dwseis ti lista "agaph mou me aftous mporeis na pas afova tous ekana kai eksetaseis aimatos!" :blink:

fisika afta kai polla alla peri "defteris efkerias" prepei na ta egrapsan atoma xoris aftosevasmo kai aksioprepeia! Kai gia gamo na pigainei i ipothesi afto einai to megalitero kako pou mporoun na sou kanoun!Kai eseis tha girisete to prosopo na sas xastoukisoun kai defterh fora??? Hmarton re paidia!!!! Giati na eiste toso tragikoi?? Kalitera na sou vgei to mati para to onoma re!!

 

Ean anakalipta mia mera oti me apataei to eteron imisi den ksero kai ego pos tha antidrousa...Sfaliares mporei,ksilo apokleietai...Den eimai vanafsos oute agroikos! Alla apodedeigmena to xastouki einai to pio ekseftelistiko meso iparxei...Ta polla xastoukia polla ekseftelistika mesa...To paidi oute pou tha ton anazitisw...sta @@ mou diladi...ti ftaiei aftos an mou efage ti gomena?Les kai egw den tha to ekana...Maggia tou kai perifaneia tou afti as ekleine ta podia...

 

Eimai normal antras,polles ginekes eixa kai exw sto plai mou opoiadipote stigmi mporo na vrw kati allo...Kalitera na paw na pidikso apo to gremo para na sigxoresw tetoio pragma..

 

Episis katalavainw oti einai egoistiko na zitao apo tous ipoloipous simforumites na exoun tin idia gnomi me mena dioti den skeftomaste oloi to idio,den exoume tis idies empeiries...alla einai apo olous apodekto oti to na dexteis pisw to eteron sou imisi san na min egine tipota afto pou lete eseis defteri efkeria,einai EKSEFTELISTIKO gia ton andra/ginaika! Den aksizei kati tetoio o eaftos sas...Oso kai na simfiliotheite me tin idea o eaftos sas tha epanastatei mera me ti mera... Giafto skefteite an thelete kati tetoio...

 

Episis eipe kapoios allos oti "ti tha leei meta afti gia mena meta tis sfaliares" ...sas noiazei ti tha leei?? Tha exei nomizete tin tsipa na to pw etsi na pei oti efage sfaliares kai fisika gia poio logo??? Ean to kanei paei na pei oti einai i megaliteri vromopout****ra afth kai oi files ths pou tha thn akousoun...Den sas xreiazontai tetoia atoma gia filikes sxeseis poso mallon gia sxesh etsi den einai??

 

prhn me epitetheite skefteite kala ti prospathw na pw..

 

Filika :)

Link to comment
Share on other sites

φιλε μου εγω προσωπικα ομολογω οτι ειμαι λιγο απειρος με το αλλο φυλο.Προσπαθω να εξερευνησω το αλλο φυλο.Ομως πιστευω οτι κανεις δεν ειναι τελειος και οτι πειρασμο και αν εχει καποιος βλεποντας π.χ. ενα ωραιο αντρα η μια ωραια γυναικα μπορει να ενδωσει και να μπει στον πειρασμο..

Εσυ οταν βλεπεις μια γυναικα του γουστοσ υο δεν θα ηθελες να κανεις ερωτα μαζι της?Δεν θα ησουν σε πειρασμο αν εβλεπες οτι και εκεινη ενδιαφερονταν?

Αν με απατησει με καλο ατομο θα ειναι μικροτερο κακο γιατι τουλαχιστον θα εχει γουστο..

Αν κανεις αναλαφρη σχεση χωρις δεσμευσεις κτλ τοτε απλα περνας την ωρα σου μπορεις να ξενοπηδησεις οποια γυναικα θες..Η αν ειναι στυλ γυναικα μιας νυχτας τοτε μπορει να γινει οτι θες..

εσυ δηλαδη δεν θα ηθελες μιας νυχτας σχεση και οτι κατσει?Και αν εκεινη σε απατησε γιατι ειχε παραπονα απο σενα η γιατι ελλειπες οταν εκεινη ηθελε να κανει ερωτα ?

Δηλαδη για σενα μια σχεση ειναι μονο το σεξ?για μενα το σεξ ειναι κατι το οποιο μπορεις να κανεις με πολλες γυναικες.η φιλια μαζι με το σεξ ειναι το σημαντικο.νομιζω δηλαδη.

χωρις παρεξηγηση λεω απλα αυτα που πιστευω παρολο που τωρα προσπαθω να κανω τις πρωτες μου φιλικες σχεσεις με κοπελες και αν προκυψει κατι ιδιαιτερο θα το δουμε.αλλα το σημαντικο ειναι να κανεις φιλιες..γυναικες για σεξ βρισκεις..το σημαντικο ειναι να εισαι φιλος με τον αλλο..

χρηστης:9210i,3650,GD87,8310,3510i,

P800

παλαιοτερα : 768,V50,Τ28S,T68,7650

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...