Jump to content

Sony Xperia XZ2


stam26a
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το xperia backup and restore της Sony, σε θέμα backup, προσφέρει κάτι περισσότερο από αυτό της Google;
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 511
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Ναι και σε μενα το πρωί. Εμένα από το update σε 10αρι σε κάθε εκκίνηση που κάνει τη χαρακτηριστική δόνηση και τον ήχο έναρξης τρώει φρίκη και τις περισσότερες φορές ο ήχος έναρξης βγαίνει σ α ν βραχνος και μασιμενος. Μετά δεν έχω θέμα. Σκεφτόμουν να κάνω μια επαναφορά μήπως στρώσει αλλά φοβάμαι πως δεν θα γίνει τίποτα και θα έχω κάνει τσάμπα όλη τη διαδικασία.
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Όχι ακόμα

 

Στάλθηκε από το H9436 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Ναι και σε μενα το πρωί. Εμένα από το update σε 10αρι σε κάθε εκκίνηση που κάνει τη χαρακτηριστική δόνηση και τον ήχο έναρξης τρώει φρίκη και τις περισσότερες φορές ο ήχος έναρξης βγαίνει σ α ν βραχνος και μασιμενος. Μετά δεν έχω θέμα. Σκεφτόμουν να κάνω μια επαναφορά μήπως στρώσει αλλά φοβάμαι πως δεν θα γίνει τίποτα και θα έχω κάνει τσάμπα όλη τη διαδικασία.

 

το ιδιο σε xz3 και οχι δεν εστρωσε με επαναφορα

Link to comment
Share on other sites

Παιδια θα πάρει και την αντροιντ 11?

 

Δεν νομίζω, δηλαδή αποκλείεται αφού τα δύο μεγάλα update τα πήρε.

 

----- προσθήκη μηνύματος 97 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

το ιδιο σε xz3 και οχι δεν εστρωσε με επαναφορα

 

Το διαπίστωσα. Έκανα πριν λίγες μέρες, όχι μόνο επαναφορά αλλά και repair μέσα από το companion. Όπως είπες τίποτα. Καμιά αλλαγή. Τελικά δεν είμαι καθόλου ευχαριστημένος από την αναβάθμιση σε 10. Και κολλήματα άρχισε να τρώει που δεν έτρωγε και η μνήμη έδειξε να ζορίζεται και το δακτυλικό δεν είναι σαν πριν. Ευτυχώς δείχνει μετά το repair να έστρωσε στα περισσότερα αλλά το θέμα αυτό με τον ήχο παραμένει, όχι πάντα αλλά είναι εκεί.

Edited by vastegial_74
ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Το κινητο παιδιά δεν παιζεται! Ειδικά από φωτογραφίες και οθόνη αν και δεν είναι αμολεντ είναι κορυφαίο! Ακούγεται ότι μπορεί να πάρει ακόμα και την αντροιντ 11!
Link to comment
Share on other sites

Το κινητο παιδιά δεν παιζεται! Ειδικά από φωτογραφίες και οθόνη αν και δεν είναι αμολεντ είναι κορυφαίο! Ακούγεται ότι μπορεί να πάρει ακόμα και την αντροιντ 11!

 

Λυπάμαι που στο λέω αλλά πλέον σχεδόν όλα τα κινητά με 200-250€ βγάζουν ίσως και καλύτερες φωτογραφίες

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
Παιδιά μήπως γνωρίζετε γιατί η οθόνη κλειδώματος στο κινητό είναι πάντοτε πιο σκοτεινή απ'οτι η αρχική οθόνη; Γίνεται να ρυθμιστεί ώστε να δείχνει κι αυτή όπως η αρχική; Ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Το ποιο πιθανόν

 

Στάλθηκε από το XQ-AT51 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Sony Xperia go, Sony Xperia M5, Sony Xperia 1 II, Sony Xperia 1 III, Sony Xperia 1 IV, Google Pixel 7 pro

Link to comment
Share on other sites

Άρχισε μετά τη χθεσινή αναβάθμιση να μου ανοίγει στις καρτέλες που τρέχουν από πίσω μια που λέει x google enrollment, τρέχα γύρευε. Γενικά από την αναβάθμιση σε 10 και μετά η συσκευή δεν είναι αυτή που ήταν.....

Τώρα αυτό.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

Εμένα μια χαρά είναι και τώρα.

 

Τι να σου πω, είσαι τυχερός. Πολλοί έχουν πρόβληματα μετά τη μεγάλη αναβάθμιση. Κολλήματα, ασαφές δακτυλικό κάποιες φορές, παραμόρφωση στον ήχο έναρξης κτλ. Αν δεν έχεις τίποτα από όλα αυτά τι να πω.... Είσαι πολύ τυχερός.

ΕΝ ΟΙΔΑ ΟΤΙ ΟΥΔΕΝ ΟΙΔΑ
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Μετά την τελευταία αναβάθμιση σε android 10 του xz2 8216 έχω προβλήματα στο ότι:

δεν μπορώ να κάνω βιντεοκλήση χρησιμοποιώντας ταυτόχρονα μικρόφωνο και κάμερα( ή το ένα ή το άλλο σε viber skype),

δεν μπορώ να κάνω κλήση με ανοιχτή ακρόαση μόνο το ακουστικό στο αυτί.

Η μόνη περίπτωση να κάνω βιντεοκλήση να χρησιμοποιώ τα παρεχόμενα ακουστικά μικρόφωνο λειτουργεί κανονικά.

Επίσης αρκετές φορές μου βγάζει μήνυμα ότι: η οθόνη δεν ανταποκρίνεται, και κολάι.

Ενημέρωσα sony europε αλλά τίποτα.

κανείς με ίδιο πρόβλημα;

Edited by yiannnos
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Xperia XZ2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...