Jump to content

Huawei P20 Lite


aras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Με τον ενσωματωμένο mail client κατάφερε κανείς να συνδεθεί με το yahoo? Επίσης το χρώμα του notification led γίνεται να αλλάξει ανά εφαρμογή? πχ βγάζει σε πράσινο χρώμα τις γενικές ειδοποιήσεις μεταξύ των οποίων και του messenger. Θα ήθελα να αλλάξω χρώμα στο messenger να ξεχωρίζει. Στο viber για παράδειγμα βγαίνει μωβ από μόνο του..
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 739
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Με τον ενσωματωμένο mail client κατάφερε κανείς να συνδεθεί με το yahoo? Επίσης το χρώμα του notification led γίνεται να αλλάξει ανά εφαρμογή? πχ βγάζει σε πράσινο χρώμα τις γενικές ειδοποιήσεις μεταξύ των οποίων και του messenger. Θα ήθελα να αλλάξω χρώμα στο messenger να ξεχωρίζει. Στο viber για παράδειγμα βγαίνει μωβ από μόνο του..

 

 

 

Τον ενσωματωμένο client θέλει σύνδεση μέσω web browser, να πας ασφάλεια λογαριασμού και να ενεργοποιήσεις το προτελευταίο

227867601768493e8b79be328ed1482b.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τον ενσωματωμένο client θέλει σύνδεση μέσω web browser, να πας ασφάλεια λογαριασμού και να ενεργοποιήσεις το προτελευταίο

227867601768493e8b79be328ed1482b.jpg

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk

Το έχω ενεργοποιημένο σαν επιλογή, και το από από πάνω για περισσότερη ασφάλεια. Συνδέεται κανονικά με τα default email clients σε cubot, Samsung s2 και ένα tablet της Vodafone με κωδικό εφαρμογής που έβγαλα μέσω yahoo. Αλλά στο Huawei έχει μουλαρώσει δε συνδέεται με τίποτα.. Δε μπορώ να καταλάβω τι φταίει.

 

Προς το παρόν χρησιμοποιώ το outlook που φαίνεται της προκοπής εφαρμογή αλλά έχει μεγάλο μείον που δεν αλλάζει ο ήχος ειδοποίησης συν ότι δεν ανάβει το led σε ειδοποιήσεις.

Link to comment
Share on other sites

Στο P10 το ίδιο μου έκανε, καθώς δε μου αρέσει κανένας client εκτός από τον μαμά του εκάστοτε κινητού, αλλά εμένα ήταν απενεργοποιημένο και έπαιξε με τη μία μετά

 

Sent from my SM-G930F

Link to comment
Share on other sites

Στο P10 το ίδιο μου έκανε, καθώς δε μου αρέσει κανένας client εκτός από τον μαμά του εκάστοτε κινητού, αλλά εμένα ήταν απενεργοποιημένο και έπαιξε με τη μία μετά

 

Sent from my SM-G930F

 

Σκέφτομαι να απενεργοποιήσω/ενεργοποιήσω την επιλογή και να ξανά δοκιμάσω, δε βρίσκω άλλη λύση γιατί και τώρα δοκιμάζω πχ σε τρίτο κινητό να συνδεθώ και με βάζει. Με το p20 τίποτα.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το Gmail και λειτουργεί μια χαρά. Με τον Client της huawei είχα θεματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα με τη χρήση που κάνω από 3,5 μέχρι 4. Από 100% έως 20%. Δεν το αφήνω πιο κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Εγώ χρησιμοποιώ το Gmail και λειτουργεί μια χαρά. Με τον Client της huawei είχα θεματα.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εμένα με τη χρήση που κάνω από 3,5 μέχρι 4. Από 100% έως 20%. Δεν το αφήνω πιο κάτω.

 

To gmail για λογαριασμο google ειναι αθλιο γιατι δεν απενεργοποιειται το conversation view.

 

Θα μπορουσε να ειναι και καλυτερη η μπαταρια εκτος κι αν σου δινει 3.5 ωρες παιζοντας παιχνιδια ή εχοντας το gps συνεχως ανοιχτο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν με ενοχλεί αυτό που λες. Για εμένα είναι η καλύτερη εφαρμογή για όλα τα mail. Εγώ τα έχω όλα εκεί και δουλεύουν χωρίς κανένα πρόβλημα. Η μπαταρία μου βγάζει 3,5+ ώρες με δεδομένα, GPS, φωτεινότητα τέρμα, 4g.
Link to comment
Share on other sites

100% έως 30% με ανοιχτό GPS, 4g data, φωτεινότητα τέρμα, λιώσιμο fb, instagram και κάνα 1 ώρα ομιλία μου έβγαλε "3 ώρες και 40 λεπτά" οθόνη.
Link to comment
Share on other sites

Αγαπητοί συμφορουμιτες, μήπως έχει προμηθευτεί κανείς το κινητό του από Γερμανό ή Cosmote? Εάν ναι είναι dual? Γιατί στο τίτλο του κινητού δεν το αναφέρει αλλά στα χαρακτηριστικά αναφέρει "υποστηριξη κλήσεων dual sim".

Ευχαριστώ πολυ εκ των προτέρων.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Φίλη θα πάρει στα χέρια της σε λίγες μέρες το κινητό και θέλει τζαμακι. Επειδή βλέπω είναι και σ αυτό λίγο κυρτή η οθόνη, έχετε κάποιο τζαμακι να προτείνετε; η κλασσικά πάμε σε λύση nillkin κι ας έχει λίγα κενά;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα! Φίλη θα πάρει στα χέρια της σε λίγες μέρες το κινητό και θέλει τζαμακι. Επειδή βλέπω είναι και σ αυτό λίγο κυρτή η οθόνη, έχετε κάποιο τζαμακι να προτείνετε; η κλασσικά πάμε σε λύση nillkin κι ας έχει λίγα κενά;

εχω παρει την πρωτη επιλογη, θηκη και τζαμακι..καλη επιλογη.

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7550550#post7550550

Link to comment
Share on other sites

100% έως 30% με ανοιχτό GPS, 4g data, φωτεινότητα τέρμα, λιώσιμο fb, instagram και κάνα 1 ώρα ομιλία μου έβγαλε "3 ώρες και 40 λεπτά" οθόνη.

 

Ενταξει αν με 4g και gps ανοιχτα και τη φωτεινοτητα στο τερμα σου δινει 3 ωρες και 40 λεπτα το 70% ειναι παρα πολυ καλα.

Link to comment
Share on other sites

Το αγόρασα σήμερα για τη σύζυγο, sakura pink μαζί με το ροζ smart view cover. Αν και δεν πρόλαβα να το επεξεργαστώ πολύ μου φαίνεται συμπαθητικό.
Link to comment
Share on other sites

Το έχω εδώ και περίπου ένα μήνα.

Πολύ καλές εντυπώσεις, αρκετά γρήγορο (ανάλογα και με τι έχεις συνηθίσει βέβαια), πολύ καλή κάμερα (ειδικά σε portrait mode). Η μπαταρία βγάζει την ημέρα με αρκετή χρήση (όλα ανοιχτά), αλλά μέχρι εκεί, δεύτερη με τίποτα. Στα συν ότι στα μάτια μου είναι εξαιρετικά όμορφο.

 

Παραμένει βέβαια πολύ ακριβό, εγώ το πήρα σε προσφορά μαζί με συνδυασμό πόντων, διαφορετικά δεν μπορώ να σκεφτώ σε τι υπερτερεί σε σχέση με το honor 10 της ίδιας εταιρίας.

Link to comment
Share on other sites

Δεν θα πάρει το gpu turbo το p20 lite; Δεν το βλέπω στη λίστα! d60f08bef97ffac55f4611edabcf6d0d.jpg
Άκυρο θα το πάρει. Είναι γραμμένο με την ονομασία που έχει στην κινεζική αγορά nova 3e
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
παιδια μια ερωτηση. ποια η διαφορα του huawei p20 lite με huawei p20 lite dual sim.το πρωτο το βρισκω 330+ ευρω το δευτερο 310.δεν εχω καταλαβει γιατι.
sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

παιδια μια ερωτηση. ποια η διαφορα του huawei p20 lite με huawei p20 lite dual sim.το πρωτο το βρισκω 330+ ευρω το δευτερο 310.δεν εχω καταλαβει γιατι.
Την απάντησες μόνος σου την ερώτηση. Το ένα είναι dual. Δικαρτο δηλαδή.
Link to comment
Share on other sites

Την απάντησες μόνος σου την ερώτηση. Το ένα είναι dual. Δικαρτο δηλαδή.

 

ok σε ευχαριστω πολυ.το πηρα σημερα.αρκετα καλες εντυπωσεις.

sent from my huawei p9
Link to comment
Share on other sites

Αφού πήρες το δίκαρτο...

 

αν βάλεις μόνο μία κάρτα φαίνεται οτι είναι δίκαρτο?

βγάζει δυο ενδείξεις δικτύου?

Εκτός από τον αριθμό του μοντέλου μπορείς να το καταλάβεις και από αυτο

8fb117f17a37761b83084a8c4b4e21a6.jpg

Edited by nikospaga
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...