Jump to content

Huawei P20 Lite


aras
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

  • Απαντήσεις 739
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Καλη χρονια και απο μενα παιδια!Υγεια-Αγαπη-Ευτυχια για ολους μας!

Αντε και σιγα σιγα το 9αρι να ερχεται και σε μας...

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Εαν έχετε κέφι για (πολύ) διάβασμα. δείτε εδώ:

Η Huawei θα δώσει σίγουρα το P9 στο Q1 2019, αλλά υπάρχουν πολλές διαφωνίες για το αν θα το πάρουμε εμείς ή όχι.

Οπως βλέπετε, πολλοί είναι απόλυτα σίγουροι ότι θα το πάρουμε, ενώ επίσης πολλοί είναι απόλυτα σίγουροι ότι ΔΕ θα το πάρουμε.

Θα μάθουμε σύντομα...

Το Q1 ξεκίνησε.

Η Ελλάδα σίγουρα δεν θα είναι η πρώτη χώρα που θα το πάρει αλλά μπορούμε να δούμε τι θα γίνει στις πρώτες. (ΠΧ Ινδία)

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Την πάρουμε δεν την πάρουμε την 9 δεν υπάρχει πρόβλημα για μένα. Ουτος ή άλλως οι εταιρείες όταν κάνουν μεγάλες αναβάθμισεις συνήθως τα κάνουν σκ@τ@ με τα συγχωρήσεως. Λογικά θα την πάρουμε θέλω να πιστεύω για το κινητό σε hardware είναι όπως πρέπει να είναι για να την δεχθεί.. Εδώ πήρε το Α3 2017 την Oreo δεν θα πάρει το P20 lite την Pie?

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Την πάρουμε δεν την πάρουμε την 9 δεν υπάρχει πρόβλημα για μένα. Ουτος ή άλλως οι εταιρείες όταν κάνουν μεγάλες αναβάθμισεις συνήθως τα κάνουν σκ@τ@ με τα συγχωρήσεως. Λογικά θα την πάρουμε θέλω να πιστεύω για το κινητό σε hardware είναι όπως πρέπει να είναι για να την δεχθεί.. Εδώ πήρε το Α3 2017 την Oreo δεν θα πάρει το P20 lite την Pie?

Δε θα μπορούσα να το θέσω καλύτερα... :happy:

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

https://www.huaweicentral.com/heres-the-list-of-devices-that-will-get-the-emui-9-0-update-based-on-android-9-pie/

Πιστευω οτι εδω μπορουμε να βασιζομαστε :D

Samsung Galaxy A54 8/128

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα και χρονια Πολλά, Ποσο κρατάει η μπαταρία σε βαρια χρήση (facebook,viber,internet,YouTube).. εχει τσεκάρει κανείς sot?

Ευχαριστώ..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

3ωρες? Πλάκα κάνεις, ακόμα και με το s9 που υποτίθεται έχει χάλια μπαταρία, ένα 3.5 το έβγαζα.. never mind.

Ευχαριστώ

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Θα διαφωνισω. Στο προηγουμενο p20 lite που ειχα εθχα βγαλει μεχρι 6,5 ώρες sot. Τωρα σε αυτο που εχω με ολα παντα ανοιχτα είμαι σταθερα πανω απο 4. Και χωρις να εχει κανει το κινητο πολλες φορτισεις για να "στρωσει" η μπαταρια.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά αυτό διαβάζω, άλλοι λένε 3 άλλοι 6, μήπως αυτοί με τις ώρες πρέπει ν Α πάνε μια βόλτα από το service?

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να απενεργοποιησω τις ειδοποιήσεις που μου βγάζει το "Σύστημα Android" π.χ. για εφαρμογές που καταναλώνουν μπαταρία και άλλα.

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Οι τέσσεροι τροχοί κινούν το σώμα, οι δύο την ψυχή.
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά πως μπορώ να απενεργοποιησω τις ειδοποιήσεις που μου βγάζει το "Σύστημα Android" π.χ. για εφαρμογές που καταναλώνουν μπαταρία και άλλα.

Ευχαριστώ.

 

Στάλθηκε από το LYA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Απενεργοποιεις το "Υψηλη καταναλωση ενεργειας" ειτε στις εφαρμογες που δεν θες ειτε γενικα στο συστημα μεσα απο το μενου μπαταρια.

Σε περιπτωση που δεν μπορεις να βρεις την επιλογη τοτε στην κεντρικη οθονη κανεις scroll down να βγει η αναζητηση και γραφεις "υψηλη καταναλωση ενεργειας"

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Παντως για να επιβεβαιώσω αυτο που ειπα παραπανω, τελευταία μέτρηση μπαταρίας μεχρι το 20%, 4ωρες και 15 λεπτα sot.
Link to comment
Share on other sites

Καλή χρονιά και απο εμένα

Ερώτηση

Οταν λαμβάνω sms(παροχο)εμφανίζονται και στο messenger του Facebook,πως μπορώ να το απενεργοποιήσω αυτό?

Link to comment
Share on other sites

Μόλις μου ήλθε το update 168. Πριν είχα το 162.

(Εχω C432)

 

Εχει αρκετά fixes:

New camera effects, Screen recorder new options, wifi bugs fix, Basic apps speed improve, Security, και άλλα...

 

---Συμπλήρωση---

ΟΚ το πέρασα... Ολα καλά...

Edited by Yoda
May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα. Εχουν προσθεσει και χειρονομίες.Και ειναι και μεγαλη.691MB!!! Αντε να δουμε.
Link to comment
Share on other sites

Μου ηρθε και εμενα. Εχουν προσθεσει και χειρονομίες.Και ειναι και μεγαλη.691MB!!! Αντε να δουμε.

Edit:Την εκανα και εγω. Το πρωτο που θελω να πω:Ολα τα λεφτα οι χειρονομίες. Κερδιζεις χωρο στην οθονη.

Link to comment
Share on other sites

Edit:Την εκανα και εγω. Το πρωτο που θελω να πω:Ολα τα λεφτα οι χειρονομίες. Κερδιζεις χωρο στην οθονη.

 

 

Παιδιά επειδή μου αρέσει πολύ σαν συσκευή αλλά δεν θέλω να ειμαι με τον φορτιστή αγκαλιά η μπαταρία πόσο κρατάει σε βαριά χρήση.. viber,facebook,whatsapp,internet,YouTube,calls,sms..

Ναι δεν το αφήνω σε χλωρό κλαρι το τηλέφωνο η αλήθεια ειναι.

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή μου αρέσει πολύ σαν συσκευή αλλά δεν θέλω να ειμαι με τον φορτιστή αγκαλιά η μπαταρία πόσο κρατάει σε βαριά χρήση.. viber,facebook,whatsapp,internet,YouTube,calls,sms..

Ναι δεν το αφήνω σε χλωρό κλαρι το τηλέφωνο η αλήθεια ειναι.

 

instagram και καμερα ειναι ρουφήχτρες της μπαταρίας!!!!!!!

με τετοια εντονη και βαρια χρηση μεχρι το απογευματακι ευχαριστημενος να σαι

Link to comment
Share on other sites

Ινσταγραμ δεν εχω.. κάμερα δεν πολυχρησιμοποιω παρα μονο αν δω κατι & θελησω να τραβήξω 2-3 φώτο.

αν με τα υπόλοιπα που κανω χρήση τελειώνει η μπαταρία εως το απόγευμα θα πρέπει να το ξεχάσω αυτό το όμορφο τηλεφωνακι.. :(

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με τη χρήση που του κάνω (νορμάλ χρήση) μου κρατάει 2 μέρες.

Το φορτίζω κάθε 2ο βράδυ overnight με φορτιστή 1A

May The Force Be With You...
Link to comment
Share on other sites

Εμένα με τη χρήση που του κάνω (νορμάλ χρήση) μου κρατάει 2 μέρες.

Το φορτίζω κάθε 2ο βράδυ overnight με φορτιστή 1A

 

Όταν λες νορμάλ χρήση?θα εννοείς πως κάθε & τρεις & λίγο δεν το ανοίγεις.. σωστά?εγώ να φανταστείς τα κανω ολα απο το κινητό.. το εχω Filofax,reminder,office.. γενικά ταμπλετ & λαπτοπ υπολειτουργούν.. αλλά επειδή ειμαι & συνέχεια στους δρόμους εχω συνηθίσει να τα κανω ολα στο κινητό.

Πάντως ειναι πανέμορφο τηλεφωνακι & το μέγεθος τελειο.δεν μου αρέσουν τα μεγάλα τηλέφωνα..κρίμα που έχει μικρή μπαταρία.

"Don't be sad because of people, they will all die"
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei P20 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...