Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Το φλασάκι έχει μία λειτουργία κατά την οποία γίνεται κάτι σαν φακός,αλλά υπάρχει και ξεχωριστό αξεσουάρ που είναι μόνο φακός!
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος powerulez (16 Ιαν. 2004 , 21:38)

 

re pedia to kenourio tis vandi pou egrapse gia ton ntemi se MIDI!!! PLSSSSSSSSS

 

 

Δεν το έχω (δεν το έχω καν ακούσει :p), αλλά μήπως να ρώταγες στο δίπλα thread, να το δούνε και περισσότεροι;

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (SonyEricssonT630/R401 Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

Paidia kserei kaneis an yparxei programma diaxeirhshs gia t630,ektos tou fma.kyriws gia apo8hkeush twn paixnidiwn.yparxei tropos na staloun?

the whore of babylon is here

http://briefcase.pathfinder.gr/download/anoim/18932/271109/0/size.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kalispera,

to pira kai egw to ergaleio to T630!!!!Arketa ikanopoiimenos mporw na pw.Na rwtisw kati:energopoiisa ta wap kai MMS,ola douleuoun ok,to prwi omws kai enw estelna ena mms,elava ena allo mms kai xafnika to kinito ekane restart mono tou.Den exasa kanena apo ta duo mms,alla xafniastika ligo.Lete na exei kana provlimataki,2 meres to exw.A,kanaduo fores kata tin periighsi sto menou kollaei episis,alla meta apo ligo ksekollaei mono tou kai ta pernaei grigora ftanontas sto simeio opou pliktrologw..Euxaristw

Link to comment
Share on other sites

Τελικά ποιό είναι κατά την γνώμη σας καλύτερο; Τ630 ή Ζ600; Ψάχνω τόσο καιρό το Z600 αλλά μιας και δεν το βρίσκω έλεγα να "τσιμπήσω" το Τ630 εκτός κι αν έχουν τόσο μεγάλη διαφορά που αξίζει να περιμένω λιγάκι ακόμα...

--------------------------------------------

ROM: LeeDrOiD HD v1.5.1 A2SD+ Patch

Radio: 12.35d.60.140f_26.06.03.24_M2

Kernel: Leedroid 1.4v

--------------------------------------------

Link to comment
Share on other sites

Θα ρωτήσω κάτι που είναι βέβαια και γενικότερο...

Έχετε καμιά ιδέα για το πώς πρέπει να καθαρίζουμε τον φακό της φωτ. μηχανής του κινητού;

Δηλαδή έχετε υπόψη κανένα ειδικό πανάκι, ας πούμε ή κάτι άλλο που να κάνει αυτην τη δουλειά;

Προσωπικά έχω ένα πανάκι ειδικό με το οποίο καθαρίζω την οθόνη, που λέει ότι κάνει και για καθαρισμό φακών, αλλα μήπως ξέρετε κάτι κι εσεις;

Η ποίηση δεν θα εξαφανιστεί.

Παύλος Παυλίδης 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος whatabout (17 Ιαν. 2004 , 19:02)

 

Τελικά ποιό είναι κατά την γνώμη σας καλύτερο; Τ630 ή Ζ600; Ψάχνω τόσο καιρό το Z600 αλλά μιας και δεν το βρίσκω έλεγα να "τσιμπήσω" το Τ630 εκτός κι αν έχουν τόσο μεγάλη διαφορά που αξίζει να περιμένω λιγάκι ακόμα...

 

 

Εγώ πήρα το Τ630. Ειλικρινά γαμάτο. :D

Το Ζ600 το πήρε ένας φίλος. Είναι σαφώς πιο μουράτο κινητό, το βγάζει έξω και τραβάει βλέμματα. Όμως είναι πολύ πιο ογκώδες και έχει λίγο χειρότερη οθόνη. Επίσης λένε ότι έχει μικρότερη διάρκεια μπαταρίας, το οποίο δεν μπορώ να επιβεβαιώσω γιατί δεν έχω και τα δύο.

 

Επειδή βλέπω ότι τώρα έχεις Nokia, κάτι που θα σου τη σπάσει όποιο και να πάρεις είναι ότι δε μπορείς να πάρεις ένα νούμερο από μια επαφή και να το πας σε άλλη επαφή. Πρέπει να καλέσεις πρώτα και μετά από τις κλήσεις να πάρεις το νούμερο. Αυτό θα σε ενοχλήσει μόνο στην αρχή που θα πρέπει να φτιάξεις τον τηλεφωνικό κατάλογο. Κατά τα άλλα δε θα έχεις πρόβλημα.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος p_k (17 Ιαν. 2004 , 23:24)

 

Θα ρωτήσω κάτι που είναι βέβαια και γενικότερο...

Έχετε καμιά ιδέα για το πώς πρέπει να καθαρίζουμε τον φακό της φωτ. μηχανής του κινητού;

Δηλαδή έχετε υπόψη κανένα ειδικό πανάκι, ας πούμε ή κάτι άλλο που να κάνει αυτην τη δουλειά;

Προσωπικά έχω ένα πανάκι ειδικό με το οποίο καθαρίζω την οθόνη, που λέει ότι κάνει και για καθαρισμό φακών, αλλα μήπως ξέρετε κάτι κι εσεις;

 

 

Φίλε p_k νομίζω ότι ένα πανάκι από αυτά που καθαρίζεις τα γυαλιά σου θα κάνει αξιοπρεπώς τη.... βρώμικη δουλειά!!! :)

 

Να επαναλάβω κι εγώ την ερώτησή μου σχετικά με το Τ9. Τι πρέπει να κάνω έτσι ώστε όταν αποθηκεύω μια λέξη στο λεξικό του κινητού να μου την εμφανίζει όταν θελήσω να την ξαναγράψω.

 

Για παράδειγμα... Προσπάθησα να γράψω τη λέξη ΛΑΡΥΜΝΑ. Το κινητό δεν την εμφάνισε και έτσι πήγα ΕΡΓΑΛΕΙΑ->ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ εισήγαγα τη λέξη, την αποθήκευσα αλλά όταν θέλησα να την ξαναγράψω δεν ευτύχησα!!! Δοκίμασα να αλλάξω γλώσσα αλλά και πάλι τίποτα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/ZXRFlame.jpg
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος zxr (18 Ιαν. 2004 , 18:26)

 

Φίλε p_k νομίζω ότι ένα πανάκι από αυτά που καθαρίζεις τα γυαλιά σου θα κάνει αξιοπρεπώς τη.... βρώμικη δουλειά!!! :)

 

Να επαναλάβω κι εγώ την ερώτησή μου σχετικά με το Τ9. Τι πρέπει να κάνω έτσι ώστε όταν αποθηκεύω μια λέξη στο λεξικό του κινητού να μου την εμφανίζει όταν θελήσω να την ξαναγράψω.

 

Για παράδειγμα... Προσπάθησα να γράψω τη λέξη ΛΑΡΥΜΝΑ. Το κινητό δεν την εμφάνισε και έτσι πήγα ΕΡΓΑΛΕΙΑ->ΟΡΘΟΓΡΑΦΙΑ εισήγαγα τη λέξη, την αποθήκευσα αλλά όταν θέλησα να την ξαναγράψω δεν ευτύχησα!!! Δοκίμασα να αλλάξω γλώσσα αλλά και πάλι τίποτα.

 

 

avisos ta bug tis se! episis provlima sto t610. opoies goustarei to kinito sou 8a deixnei :P ouf...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος fabo114 (13 Ιαν. 2004 , 19:14)

 

Λοιπον.....οσοι πηρατε το Τ630 πραξατε κακως.......

 

 

 

den nomizw na nai etsi file...

kai egw pira enan celeron 400ari prin apo kati xronia kai me ta idia lefta twra pira ena pentium 2Ghz kakws epraksa tote?eprepe na perimenw ws twra?

8elw na pw oti otan xreiazesai ena kinito amesa epeidi to palio xalase/den exei kali apodosi i mptaria/den kaneis ti douleia sou den mporeis na perimeneis gia kainouria montela.psaxneis ti exei i agora kai pairneis oti se simferei(t630).den einai kati pou mporei na perimenei

elpizw na katalavaineis ti ennow

kakws isws epraksan autoi pou eixan t610 kai piran kai t630...

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος l3ft3r1s (18 Ιαν. 2004 , 18:51)

 

den nomizw na nai etsi file...

kai egw pira enan celeron 400ari prin apo kati xronia kai me ta idia lefta twra pira ena pentium 2Ghz kakws epraksa tote?eprepe na perimenw ws twra?

8elw na pw oti otan xreiazesai ena kinito amesa epeidi to palio xalase/den exei kali apodosi i mptaria/den kaneis ti douleia sou den mporeis na perimeneis gia kainouria montela.psaxneis ti exei i agora kai pairneis oti se simferei(t630).den einai kati pou mporei na perimenei

elpizw na katalavaineis ti ennow

kakws isws epraksan autoi pou eixan t610 kai piran kai t630...

 

 

Χωρίς παρεξήγηση,αλλά μπήκες στον κόπο να διαβάσεις ολόκληρο το post και όλα τα υπόλοιπα που ακολούθησαν αυτό που σχολιάζεις??Δεν νομίζω γιατί τότε θα καταλάβαινες ότι ο fabo114 απλά έκανε πλάκα!!

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (18 Ιαν. 2004 , 01:39)

 

Εγώ πήρα το Τ630. Ειλικρινά γαμάτο. :D

Το Ζ600 το πήρε ένας φίλος. Είναι σαφώς πιο μουράτο κινητό, το βγάζει έξω και τραβάει βλέμματα. Όμως είναι πολύ πιο ογκώδες και έχει λίγο χειρότερη οθόνη. Επίσης λένε ότι έχει μικρότερη διάρκεια μπαταρίας, το οποίο δεν μπορώ να επιβεβαιώσω γιατί δεν έχω και τα δύο.

 

Επειδή βλέπω ότι τώρα έχεις Nokia, κάτι που θα σου τη σπάσει όποιο και να πάρεις είναι ότι δε μπορείς να πάρεις ένα νούμερο από μια επαφή και να το πας σε άλλη επαφή. Πρέπει να καλέσεις πρώτα και μετά από τις κλήσεις να πάρεις το νούμερο. Αυτό θα σε ενοχλήσει μόνο στην αρχή που θα πρέπει να φτιάξεις τον τηλεφωνικό κατάλογο. Κατά τα άλλα δε θα έχεις πρόβλημα.

 

 

Μπορεις να παρεις καποιο νουμερο απο μια επαφη και να το πας σε αλλη.Αυτο γινεται απο την εποχη του Τ68.

Πηγαινεις στην επεξεργασια επαφης,σε οποιο πεδιο θελεις επιλεγεις προσθηκη,στην επομενη οθονη πατας ευρεση και κανεις επιλογη απο το ευρετηριο την επαφη που ενδιαφερεσαι να αντιγραψεις,επιλεγεις το νουμερο της επαφης που θελεις και τελειωσες.Πατας ενταξει και το νουμερο μεταφερεται στην επαφη που επεξεργαζεσαι!!

Σιγουρα οπως τα γραφω φαινεται πολυπλοκο :wacko: αλλα αν ακολουθησεις τις οδηγιες βημα βημα θα δεις ποσο απλο ειναι!!

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος jor1ge (18 Ιαν. 2004 , 21:58)

 

Μπορεις να παρεις καποιο νουμερο απο μια επαφη και να το πας σε αλλη.Αυτο γινεται απο την εποχη του Τ68.

Πηγαινεις στην επεξεργασια επαφης,σε οποιο πεδιο θελεις επιλεγεις προσθηκη,στην επομενη οθονη πατας ευρεση και κανεις επιλογη απο το ευρετηριο την επαφη που ενδιαφερεσαι να αντιγραψεις,επιλεγεις το νουμερο της επαφης που θελεις και τελειωσες.Πατας ενταξει και το νουμερο μεταφερεται στην επαφη που επεξεργαζεσαι!!

Σιγουρα οπως τα γραφω φαινεται πολυπλοκο :wacko: αλλα αν ακολουθησεις τις οδηγιες βημα βημα θα δεις ποσο απλο ειναι!!

 

 

:!: ?? !! :!: :wacko: :eek: :mad: :( :!: :stupid: :eek: !!!!!!!!!!!

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό που λέει ο jor1ge δεν είναι καθόλου δύσκολο.

Το ηλίθιο είναι η διαχείρηση του καταλόγου της κάρτας sim.

Ειδικά για να βάλεις ταχείες κλήσεις είναι μεγάλη ιστορία... Αυτό τουλάχιστον ισχύει στο Τ610 αλλά δεν νομίζω να άλλαξε στο Τ630. :whistle:

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

 

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΤΕΣ ΤΟ Τ630.ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ..ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ.Η ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ SOFTWARE TOY ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ>>R4C003 ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΛΛΗ ΕΚΔΟΣΗ?

 

ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ..

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ VODAFONE LIVE?

 

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ Η/Υ.

Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ BLUETOOTH?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

iPhone 11

Apple Watch Series 5

iPad Air 3 (2019)

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος spykom (18 Ιαν. 2004 , 20:55)

 

Χωρίς παρεξήγηση,αλλά μπήκες στον κόπο να διαβάσεις ολόκληρο το post και όλα τα υπόλοιπα που ακολούθησαν αυτό που σχολιάζεις??Δεν νομίζω γιατί τότε θα καταλάβαινες ότι ο fabo114 απλά έκανε πλάκα!!

 

 

oups... i ali8eia einai oti den anoiksa tis foto... tin patisa!

ta xaraktiristika den m fanikan api8ana (ektos ap tin o8oni pou ontws mou kinise ligo tin periergia)

signwmi

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος dleyteris (19 Ιαν. 2004 , 03:01)

 

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΑΣ

 

ΠΗΡΑ ΚΑΙ ΕΓΩ ΕΧΤΕΣ ΤΟ Τ630.ΕΙΜΑΙ ΑΡΚΕΤΑ ΙΚΑΝΟΠΟΗΜΕΝΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΠΟΔΟΣΗ ΤΟΥ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΤΟΜΕΙΣ..ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΠΑΤΑΡΙΑ.Η ΕΚΔΟΣΗ ΤΟΥ SOFTWARE TOY ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΗ>>R4C003 ΞΕΡΕΤΕ ΑΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΑΛΛΗ ΕΚΔΟΣΗ?

 

ΕΧΩ ΜΕΡΙΚΕΣ ΑΠΟΡΙΕΣ..

 

ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΕΙ ΤΟ ΣΥΓΚΕΚΡΙΜΕΝΟ ΜΟΝΤΕΛΟ VODAFONE LIVE?

 

ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΑΡΑ ΕΝΑ ΚΑΛΩΔΙΟ ΔΙΑΣΥΝΔΕΣΗΣ ΚΙΝΗΤΟΥ ΜΕ ΤΟΝ Η/Υ.

Ο ΥΠΑΛΛΗΛΟΣ ΣΤΟΝ ΓΕΡΜΑΝΟ ΕΙΠΕ ΝΑ ΠΑΡΩ ΤΟ ΑΣΥΡΜΑΤΟ ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟ ΚΛΑΣΙΚΟ ΚΑΛΩΔΙΟ ... ΕΣΕΙΣ ΤΙ ΛΕΤΕ?

ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΤΟ BLUETOOTH?

 

ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ

 

 

καλορίζικο και είμαι σίγουρος οτι θα το αγαπησεις.

 

1. Λογικά το υποστηρίζει, αφού το υποστήριζε και ο προκάτοχος Τ610

2. Υπάρχουν τρεις επιλογές α. Καλώδιο β. υπέρυθρες γ. bluetooth Αν διαβάσεις προηγούμενα posts η και άλλα threads στο forum, θα διευκολυνθείς αρκετά να αποφασίσεις αν και από πρoσωπική εμπειρία προτείνω αβίαστα bluetooth μιας και η τιμή είναι πολύ βολική.

3. Εγώ πήρα το κινητό τα χριστούγεννα και είχε την R4B001. Μήπως θα έπρεπε να δημιουργηθεί ένα thread "Τ630 Firmware" ??????

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

Πως δουλευει το κόστος κλήσεων? Ξέρει κανείς? Το έχει δοκιμάσει γιατί σε εμένα ότι και να έκανα δεν βγάζει κόστος. Είναι συνέχεια στο 0.
Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα σε όλους!

 

Μιας και αυτή είναι η πρώτη παρουσία μου στο forum σας, θα ήθελα να χαιρετίσω όλο τον κόσμο!

 

Πρόσφατα αγόρασα ένα SonyEricsson T630 και μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένος από αυτήν την αγορά μου. Το μόνο που ίσως χρειάζεται περαιτέρω αναβάθμιση είναι η μπαταρία του που όμως κρατάει 3 μέρες full (χωρίς βέβαια πολύ πασπάτεμα).

 

Αυτό που με ενόχλησε όμως - και βγάζει ΜΑΤΙ - είναι η έλλειψη του γράμματος ς τελικού από το μενού Ευρετήριο καθώς και από το μενού SMS . Η μόνη δυνατότητα που δίνεται στο μενού SMS, αναφορικά με το ς τελικό , είναι αυτή της προγνωστικής μεθόδου εισαγωγής Τ9 και μόνο για όσες λέξεις προϋπάρχουν στην βάση δεδομένων του Τ9.

 

Επικοινωνόντας με την αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, μου είπαν τα γνωστά του στυλ «Το θέμα διερευνάται....» κ.λ.π., κ.λ.π. Τι να πω ρε παιδιά ??!! Θα μπορούσε άραγε να κυκλοφορήσει κινητό στην Αγγλία χωρίς να έχει το γράμμα C παραδείγματος χάριν ??? Εδώ γιατί κυκλοφορεί προϊόν που δεν καλύπτει 100% την Ελληνική γλώσσα ??? Υπάρχει κανείς εκεί έξω που να έχει βρει λύση στο πρόβλημα αυτό ?

 

Αλήθεια, πως μπορώ να τσεκάρω το firmware του κινητού μου ?

 

Ευχαριστώ για κάθε συμβουλή/βοήθεια ?

Φιλικά,

Βασίλης

______________________

android 4ever

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος treasure (19 Ιαν. 2004 , 13:04)

 

Καλημέρα σε όλους!

 

Μιας και αυτή είναι η πρώτη παρουσία μου στο forum σας, θα ήθελα να χαιρετίσω όλο τον κόσμο!

 

Πρόσφατα αγόρασα ένα SonyEricsson T630 και μπορώ να πω ότι είμαι ευχαριστημένος από αυτήν την αγορά μου. Το μόνο που ίσως χρειάζεται περαιτέρω αναβάθμιση είναι η μπαταρία του που όμως κρατάει 3 μέρες full (χωρίς βέβαια πολύ πασπάτεμα).

 

Αυτό που με ενόχλησε όμως - και βγάζει ΜΑΤΙ - είναι η έλλειψη του γράμματος ς τελικού από το μενού Ευρετήριο καθώς και από το μενού SMS . Η μόνη δυνατότητα που δίνεται στο μενού SMS, αναφορικά με το ς τελικό , είναι αυτή της προγνωστικής μεθόδου εισαγωγής Τ9 και μόνο για όσες λέξεις προϋπάρχουν στην βάση δεδομένων του Τ9.

 

Επικοινωνόντας με την αντιπροσωπεία στην Ελλάδα, μου είπαν τα γνωστά του στυλ «Το θέμα διερευνάται....» κ.λ.π., κ.λ.π. Τι να πω ρε παιδιά ??!! Θα μπορούσε άραγε να κυκλοφορήσει κινητό στην Αγγλία χωρίς να έχει το γράμμα C παραδείγματος χάριν ??? Εδώ γιατί κυκλοφορεί προϊόν που δεν καλύπτει 100% την Ελληνική γλώσσα ??? Υπάρχει κανείς εκεί έξω που να έχει βρει λύση στο πρόβλημα αυτό ?

 

Αλήθεια, πως μπορώ να τσεκάρω το firmware του κινητού μου ?

 

Ευχαριστώ για κάθε συμβουλή/βοήθεια ?

 

 

Μέχρι στιγμής δεν έχει βρεθεί λύση παρά μόνο το λατινικό s.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 (19 Ιαν. 2004 , 12:25)

 

Πως δουλευει το κόστος κλήσεων? Ξέρει κανείς? Το έχει δοκιμάσει γιατί σε εμένα ότι και να έκανα δεν βγάζει κόστος. Είναι συνέχεια στο 0.

 

 

Ξέρει κανείς?

Leeco Cool1 4/64 Gold
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος vision72 (19 Ιαν. 2004 , 13:48)

 

Ξέρει κανείς?

 

 

αυτό που έχω κάνει εγώ στο σταθερό μου είναι να βάλω το κόστος μονάδας (0,03) και ανάλογα με τις μονάδες που πέφτουν μου βγάζει κόστος κλήσης. Ως τώρα δούλευε αλλά τώρα που τα μπλέξανε με τις νέες χρεώσεις του ΟΤΕ, δεν ξέρω κατά πόσο καλά δουλεύει.

 

Το ίδιο υποθέτω ότι ισχύει και στο κινητό αν και οι χρεώσεις στα κινητά είναι ένα χάος, οπότε μάλλον δε θα βγάλεις άκρη

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Το κρυφό μενού απόπου μπορείς να δείς και το SW version είναι

 

δεξιά, *, αριστερά, *, αριστερά, αριστερά, *

 

οι κινήσεις (δεξιά και αριστερά) προφανώς με το joystick

Oh my God. They killed Kenny!

 

You bastards!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...