Jump to content

Sony Ericsson T630


johner
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

στο ευρετήριο όμως δεν μπορείς να χρησιμοποιήσεις Τ9

εμένα μου κάνει μια χαρά το αγγλικό s για το ελληνικό ς

 

δηλ Γιώργος και Γιώργοs σιγά την διαφορά

 

(sorry για το mispell, το διόρθωσα)

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

τις σημειώσεις πως τις στέλνουμε στο pc?

κάνω κανονικά αποστολή μέσω bluetooth (όπως τις photo), λέει ότι στάλθηκαν και στο pc δεν έχει φτάσει τίποτα

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

den adikw kanenan sas, apla katalavete kati aplo, alla pragmata zitaw egw apo ena tilefwno kai alla eseis. prwta thelw na einai tilefwno na kanw ti doulia mou (to xrisimopoiw polu!!!) kai meta na vgazw kai na stelnw fwtografies. to t630 einai mia polu kali siskeui gia ta lefta tou alla ena kako tilefwno.
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος kiakos (21 Φεβ. 2004 , 02:59)

 

den adikw kanenan sas, apla katalavete kati aplo, alla pragmata zitaw egw apo ena tilefwno kai alla eseis. prwta thelw na einai tilefwno na kanw ti doulia mou (to xrisimopoiw polu!!!) kai meta na vgazw kai na stelnw fwtografies. to t630 einai mia polu kali siskeui gia ta lefta tou alla ena kako tilefwno.

 

 

απλά βλέπουμε διαφορετικά κάποια πράγματα.

Εμείς πιστεύουμε ότι το 630 είναι ένα πολύ καλό τηλέφωνο και το χρησιμοποιούμε και πολύ!! (κάποιοι από μας για πάνω από 10 ώρες το μήνα + 10 ώρες gprs). Για photos θα προτιμούσα κάποιο άλλο, αλλά μου κάνουν και αυτές που βγάζει. Σαν συσκευή γενικά είναι πάρα πολύ καλή και εύχρηστη, ειδικά για τα λεφτά του.

Πάντως γενικά είναι το τι θέλει ο καθένας, άλλος ένα μικρό κινητό και άλλος ένα pda σε στυλ p900, αλλά για μας το 630 είναι πολύ πολύ καλό κινητό.

αυτά...

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Μηπως μπορει καποιος να μου πει αν και με ποιο τροπο μπορω να σβησω τις εικονες που ηδη εχει το κινητο μου(εννοω αυτες που δε με αφηνει με το συνηθισμενο τροπο);
Link to comment
Share on other sites

αυτο το προγραμμα λεει οτι διαγραφει και προεγκατεστημενα απο το τ610

 

Βεβαια το δοκιμαζεις με προσωπικη σου ευθυνη.....

 

δεν το εχω δοκιμασει γιατι εχω τ310,απλα το βρηκα on the net....

special.rar

http://www.aeknews.gr/resources/aeklogo.gif

 

 

Short man_make my dreams come true..

Link to comment
Share on other sites

Sto T29s mporousa na orisw personal ring gia opoiodhpote ari8mo, px +3022410????? kai eixa personal ring tone gia ton sugekrimeno automato.

Me to t630 mporw na orisw personal rings mono se contacts...

Know thy phone...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος voyager (23 Φεβ. 2004 , 18:47)

 

Sto T29s mporousa na orisw personal ring gia opoiodhpote ari8mo, px +3022410????? kai eixa personal ring tone gia ton sugekrimeno automato.

Me to t630 mporw na orisw personal rings mono se contacts...

 

 

Προσωπικά το προτιμώ έτσι, αλλά βεβαίως το καλύτερο θα ήταν να μπορείς και τα δύο.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Ξέρετε μήπως έχει βγεί κάποια καινούργια version για τ630?Πώς βλέπω ποιά έχω???Επίσης θέλω να κάνω μια παρατήρηση:έχετε προσέξει ότι η "στάθμη" της μπαταρίας πέφτει όταν κλέινετε και ανοίγετε το κινητό σας αλλά επανέρχετε ξανά μετά απο καμιά ώρα???????
Link to comment
Share on other sites

Emena mou peftei etsi kai aliws kai epanerxete meta apo kana 10 lepto :)

Kapou exei vgei to r4d pou eftia3e h voda.

 

Phgaine sto service menu "> * < < * < *, service info, sw info.

Egw exw to r4c003

Know thy phone...
Link to comment
Share on other sites

Έντάξη το βρήκα!!!Έχω την R4b001!Πρέπει να πάω σε κατάστημα SE για να κάνω αναβάθμιση?Υπάρχει κίνδυνος να μου το καταστρέψουν???
Link to comment
Share on other sites

Αυτό το bug με την μπαταρία που πέφτει οταν ανοιγοκλείνουμε το κινητό υπάρχει απο την εποχή του Τ68 σε ορισμένες εκδόσεις λογισμικού.

Μόνο τα smartphones της sonyericsson δεν έχουν τέτοιο πρόβλημα.

Gilles smiles!
Link to comment
Share on other sites

re paidia lew na parw ena t630 giati pistevo oti einai oiti kalytero se sxesi me afta pou thelw(mikro thl, camera ,mpolikes leitourgies,kali othoni ktl).

eimai fun nokia alla den yparxei kati pou na me ikanopoiei twra!

poia h gnomi sas?

tha mporesw na perasw kapws ton thl. katalogo sto t630 apo to 6610 pou exw twra?

thnx anyway

Occupational Therapist
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος almeras (26 Φεβ. 2004 , 22:42)

 

re paidia lew na parw ena t630 giati pistevo oti einai oiti kalytero se sxesi me afta pou thelw(mikro thl, camera ,mpolikes leitourgies,kali othoni ktl).

eimai fun nokia alla den yparxei kati pou na me ikanopoiei twra!

poia h gnomi sas?

tha mporesw na perasw kapws ton thl. katalogo sto t630 apo to 6610 pou exw twra?

thnx anyway

 

 

Και εγώ με nokia ήμουν 3 χρόνια αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου. Ίσως μετάνιωσα που δεν πήρα το Ζ600, αλλά σίγουρα δεν μετάνιωσα τη μεταπήδησή μου στη SE.

Ειδικά αν έχεις σκοπό να αξιοποιήσεις το κινητό σου περνώντας του παιχνίδια μέσω PC, θα την καταβρεις! ;) Η κάμερα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, απλά ικανοποιητική.

Για τον τηλεφωνικό κατάλογο δεν ξέρω αν γίνεται αυτόματα. Εγώ τα πέρασα στην κάρτα SIΜ και μετά σε ένα-ένα όνομα έβαζα τα πολλαπλά νούμερα. Βαρετό αλλά δε χρειάζεται να το κάνεις άμεσα, όποτε έχεις χρόνο ασχολείσαι.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

Shmera eida ena t630 enws filou pou molis agorase me to r4c003 opws kai to diko mou, me aristera to joystick eixe para polla shorcuts.

Mou eipe sthn arxh tou ebgaze mono ena shorcut, kati peira3e (oute 3erei ti) kai twra exei osa shorcuts 8elei, kaneis voh8eia?

 

Ws twra ena parapono apo to t630 htan ta shorcuts tou, epetrepe mono ena...

Know thy phone...
Link to comment
Share on other sites

Όντος αυτό το πρόβλημα με τα shortcuts είναι πολύ ενοχλητικό.Όποιος ξέρει κάτι παραπάνω απο εμάς ας μας το πει please!!!Η R4c003 έχει πολλές διαφορές απο την R4b001?Αξίζει να την βάλω τώρα ή να περιμένω?Ρώτησα σε κατάστημα Γερμανός και μου είπαν ότι αν τους το δώσω θα μείνω για 8 μέρες περίπου χωρίς κινητό!!!!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος lewton (27 Φεβ. 2004 , 00:24)

 

Και εγώ με nokia ήμουν 3 χρόνια αλλά δεν το μετάνιωσα καθόλου. Ίσως μετάνιωσα που δεν πήρα το Ζ600, αλλά σίγουρα δεν μετάνιωσα τη μεταπήδησή μου στη SE.

Ειδικά αν έχεις σκοπό να αξιοποιήσεις το κινητό σου περνώντας του παιχνίδια μέσω PC, θα την καταβρεις! ;) Η κάμερα δεν είναι κάτι το ιδιαίτερο, απλά ικανοποιητική.

Για τον τηλεφωνικό κατάλογο δεν ξέρω αν γίνεται αυτόματα. Εγώ τα πέρασα στην κάρτα SIΜ και μετά σε ένα-ένα όνομα έβαζα τα πολλαπλά νούμερα. Βαρετό αλλά δε χρειάζεται να το κάνεις άμεσα, όποτε έχεις χρόνο ασχολείσαι.

 

thnx gia thn apantisi sou

pigainw na to psoniso!!!

Occupational Therapist
Link to comment
Share on other sites

Παράθεση

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος voyager (18 Φεβ. 2004 , 11:23)

 

Left Joystick - You can set your left joystick to bring up your Shortcut menu. Go to shortcuts -> edit shortcuts -> select accessories or other items that are not used or invalid (in your shortcut menu, the first item should be greyed out).

 

 

αυτό δεν το κατάλαβα, για κάντε ένα explain ρε παιδιά

 

 

είδατε λοιπόν που κάτι παίζει με τα shortcuts?

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

Explain "me aristero joystick ferneis tis suntomeuseis. Phgaine suntomeuseis -- epe3ergasia suntomeusewn --dialexte a3esouar h alla antikeimena pou den einai se xrhsh (sto menou me tis suntomeuseis to prwto antikeimeno 8a einai gri)

 

To ekana kai den katafera tipota...

Know thy phone...
Link to comment
Share on other sites

απλά έκανα παράθεση του προηγούμενου mail σου

εγώ δεν μπορώ να το κάνω ίσως επειδή έχω παλιό firmware

ας μας απαντήσει κάποιος που έχει το τελευταίο firmware

Ζωή είναι αυτό που συμβαίνει την ώρα που εσύ κάνεις σχέδια για το μέλλον.

 

c_k / ck_test

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Sony Ericsson T630

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...