Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


SuRfer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Wirelessly posted (Nokia3510i/1.0 (04.44) Profile/MIDP-1.0 Configuration/CLDC-1.0)

 

H 8a pareis sto 1251 (xwris xrewsh) k 8a zhthseis na sta steiloun h 8a pas www.vodafone.gr ekei pou leei ru8miseis suskeuwn.Vazeis ton ari8mo k sta stelnoun.

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Petros the Great ( 2 Μάρ. 2004 , 00:12)

 

Εγώ είδα τις συσκευές! Δεν τις δούλεψα, μου έφτασε που είδα τα κουτιά κατακόκκινα, πιο μικρά (για οικονομία άραγε) και το λογότυπο της vodafone τυπωμένο επάνω στις συσκευές. Μπροστά και κάτω από το πληκτρολόγιο στο 6220, πίσω στο 6600... :wacko:

 

 

Και παντα ειχα την απορια, που θα χωρεσει το λογοτυπο στο 6600... :p :wacko:

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 ( 2 Μάρ. 2004 , 19:14)

 

ti prepei na steilw gia rythmiseis MMS k GPRS sth voda? ehw CU k SE t610 (kai eixa thn idea na dokimasw to kolpo twn 13'' :( )

 

ποιο ειναι αυτο το κολπο??
Link to comment
Share on other sites

H Q παίρνει αρκετά λιγότερα και σου κάνει και σύνδεση με κάρτα. Μή λέτε ότι όλες έχουν την ίδια χρέωση λοιπόν.

Παρακαλούνται τα fanboys των Samsung, Sony, Microsoft να σταματήσουν να μου γράφουν πμ με προσβολές γιατί γέμισε το inbox και πλέον δε θα τα λαμβάνω.

[sIGPIC][/sIGPIC]

Link to comment
Share on other sites

ΘΑ εφευγα απο την vodafone μονο και μονο επειδη εκει που εργαζομαι εχω τρισαθλιο σημα ενω η cosmote εχει 5 στα 5 ( και δωρεαν wap..)αλλα ας οψεται η panafonet... :whistle: :worry:

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Βασίλης ( 3 Μάρ. 2004 , 01:18)

 

ΘΑ εφευγα απο την vodafone μονο και μονο επειδη εκει που εργαζομαι εχω τρισαθλιο σημα ενω η cosmote εχει 5 στα 5 ( και δωρεαν wap..)αλλα ας οψεται η panafonet... :whistle: :worry:

 

kai...

pou na pate twra monoi pou na pate..

oloi oi dromoi einai auth pou agapate... :D

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος bomber21 ( 2 Μάρ. 2004 , 22:32)

 

ποιο ειναι αυτο το κολπο??

 

Αφορά το t610 και υποτίθεται ότι διαγράφει τις προεγκατεστημένες εικόνες κ' ήχους.
Link to comment
Share on other sites

Οπως μου ζητηθηκε και συμφωνησα απολυτα, αφαιρεσα το θεμα που ειχε τα τηλεφωνα των παιδιων της λιστας :)

 

Ραντεβου στο επομενο SMS Party ;)

Infinite loneliness
Link to comment
Share on other sites

OTAN PROSPATHO NA SYNDETHO STO GPRS ME KINITO PANASONIC EB-G60 MOY

EMFANIZETAI ENA MINIMA KAI LEEI:SFALMA,TO DIKTYO KATO!

TI STO KALO FTEI????????????????? :wacko: :blink: :cry: :mad:

Link to comment
Share on other sites

Όσοι έχετε Vodafone θα ξέρετε ότι όταν καλείτε το 1252 για το υπόλοιπο σας λέει και το κόστος της τελευταίας σας κλήσεις...Η εταιρία έχει σαν ελάχιστο χρόνο χρέωσης τα 30 δευτερόλεπτα που αντιστοιχούν σε 0,29ΕΥΡΑ! Έχω παρατηρήσει πολλές φορές όταν κάνω ένα τηλεφώνημα μήκους μικρότερου των 10 δευτερολέπτων, όταν καλώ το 1252 μου λέει πως το κόστος της τελευταίας μου κλήσης είναι: 0,29 ΕυΡΩ!!! τι γίνεται με τι χρέωση? Όχι ότι με πειράζει που μιλάω τζάμπα κάποια δευτερόλεπτα αλλά να ξέρουμε βρε αδερφέ....

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/513/4772vodafone.bmp

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Hellooooo :)

 

Δεν κατάλαβα τι ακριβώς εννοείς! Με τον ελάχιστο χρόνο χρέωσης χρεώνεσαι 0,29 ευρώ είτε μιλήσεις 1 είτε 30 δευτερόλεπτα! Οπότε δεν μιλάς καθόλου τζάμπα! Αντιθέτως θα πρέπει να αποφεύγεις τις κλήσεις μικρής διάρκειας, κάτω των 30 δευτερολέπτων δηλαδή!

 

Έχεις και ΡΜ ;)

http://www.myphone.gr/forum/image.php?type=sigpic&userid=862&dateline=1324629158
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος crazy_4 ( 3 Μάρ. 2004 , 23:09)

Όχι ότι με πειράζει που μιλάω τζάμπα κάποια δευτερόλεπτα αλλά να ξέρουμε βρε αδερφέ....

 

http://www.myphone.gr/gallery/data/513/4772vodafone.bmp

 

o tzampas exei pethanei pro pollou... :o

Link to comment
Share on other sites

an eisai ston prwto orofo gia na doulepsei to gprs prepei na pas kato opou vrisketai to diktio :)

xwris plaka...

prepei na kaneis elegxo stis rithmiseis tis siskeuis kai na deis an einai energopoihmeni i ipiresia sti grammi sou...

an den poliasxolise kai ola auta gia sena einai akatalavistika perna apo ena vodafone shop kai pes tous to provlima sou..

Link to comment
Share on other sites

Τις τελευταιες μερες προσπαθω να στειλω ενα mail σε μια διευθυνση της Forthnet και επιστρεφει ενα μηνυμα οτι ειμαι blacklisted. :wacko: Ξερει κανεις τιποτα?
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος TakeOverNet ( 4 Μάρ. 2004 , 19:35)

 

Τις τελευταιες μερες προσπαθω να στειλω ενα mail σε μια διευθυνση της Forthnet και επιστρεφει ενα μηνυμα οτι ειμαι blacklisted. :wacko: Ξερει κανεις τιποτα?

 

 

Mαλλον ο παραληπτης της Forthnet σε εβαλε σε blacklist :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Πριν λιγες μερες συνδεθηκα στο wap τις vodafone και μπηκε στο vodafone live (ενο αρχικά δεν γινοταν) καθως πηγα να κατεβάσω gava game η σελιδα ελεγε couldn't reach the indicated web server τι νομιζεται οτι φτεει και δεν μπενει; Μηπως ειναι υπο κατασκευει η σελιδα;
only crossfit...
Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος teorizo ( 5 Μάρ. 2004 , 09:40)

 

Πριν λιγες μερες συνδεθηκα στο wap τις vodafone και μπηκε στο vodafone live (ενο αρχικά δεν γινοταν) καθως πηγα να κατεβάσω gava game η σελιδα ελεγε couldn't reach the indicated web server τι νομιζεται οτι φτεει και δεν μπενει; Μηπως ειναι υπο κατασκευει η σελιδα;

 

 

Mαλλον θα επεσες σε ωρα εργασιων ισως,

δοκιμασες ξανα αλλη στιγμη? :worry:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος Stefa ( 3 Μάρ. 2004 , 21:01)

 

OTAN PROSPATHO NA SYNDETHO STO GPRS ME KINITO PANASONIC EB-G60 MOY

EMFANIZETAI ENA MINIMA KAI LEEI:SFALMA,TO DIKTYO KATO!

TI STO KALO FTEI????????????????? :wacko: :blink: :cry: :mad:

 

 

Tσεκαρε τις ρυθμισεις σου

G60

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Αρχικό Μήνυμα από το μέλος tax_opari91 ( 2 Μάρ. 2004 , 19:14)

 

ti prepei na steilw gia rythmiseis MMS k GPRS sth voda? ehw CU k SE t610 (kai eixa thn idea na dokimasw to kolpo twn 13'' :( )

 

 

http://www.vodafone.gr/live1/page.jsp?pid=0001010700&vars=0000000000#

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

πάρε τηλ στην εξυπηρέτηση και ρώτα αν έχει νεργοποιηθεί το gprs στην γραμμή σου!
Link to comment
Share on other sites

Γειά χαρά!

 

Έχω ενεργοποιήσει το GPRS για τα ΜΜS στο τηλέφωνο μου. Ηθελα να ρωτήσω, το GPRS αυτό - η υπηρεσία που έχω ενεργοποιησει- μου επιτρέπει να συνδέομαι και στο internet μέσω υπολογιστή/PDA ή πρέπει να ενεργοποιήσω κάποιο άλλο πακέτο GPRS με extra χρέωση; (και αν ναι ποιά είναι αυτη?)

 

Ευχαριστώ για τη βοήθεια!

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...