Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η παλιά δεν ήταν 1 ευρώ αλλά 2! Δεν μπορώ να καταλάβω τι να τιην κάνει κάποιος τόσο μεγάλη επέκταση!

Ναι καλά λες. Το διόρθωσα...

Κάτι για χρέωση δεν είδα όμως. Και μια χαρά είναι τόσο μεγάλη. Το καλύτερο θα είναι βέβαια να επιλέγεις εσύ το ποσό... Από 2 μέχρι 5 ευρώ ας πούμε. Αλλά...

Link to comment
Share on other sites

Μόλις χρησιμοποιήσα την επέκταση 5€! Άμεση και πολύ καλή.

 

Πιστεύω ότι ένας από τους λόγους που το έκαναν 5€ είναι για να μπορείς να αγοράσεις SMS και A LOT!

Link to comment
Share on other sites

Μόλις χρησιμοποιήσα την επέκταση 5€! Άμεση και πολύ καλή.

 

Πιστεύω ότι ένας από τους λόγους που το έκαναν 5€ είναι για να μπορείς να αγοράσεις SMS και A LOT!

Έχει χρέωση;

Link to comment
Share on other sites

Μόλις χρησιμοποιήσα την επέκταση 5€! Άμεση και πολύ καλή.

 

Πιστεύω ότι ένας από τους λόγους που το έκαναν 5€ είναι για να μπορείς να αγοράσεις SMS και A LOT!

 

Δε νομιζω. Για να κανεις επεκταση σημαινει δεν εχεις λεφτα. Αν δεν εχεις λεφτα κ παρεις επεκταση 5 ευρω, κ την χρησιμοποιησεις για καρτα, μετα δεν θα μπορεις να την χρησιμοποιησεις (λογω του υπολοιπου)

Εμενα μου τυχαινει να εχω cu sms κ να πεφτει το υπολοιπο, γιαυτο χρειαστηκα την επεκταση (ωστε να μπορω να στειλω μηνυμα απο την καρτα που εχω ηδη προπληρωσει :mad: )

Tεσπα, καλη η επεκταση, αρκει να μεινει τουλαχιστον ιδια η χρεωση.

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Η επέκταση 5€ χρεώνεται 0,60€ και είναι άμεση. Διαφέρει από αυτή των 2€ γιατί έχει την προϋπόθεση τουλάχιστον μίας ανανέωσης τον τελευταίο μήνα (ενώ στα 2 είναι το τελευταίο τρίμηνο).

 

Ακόμα και αν υπάρχει διαθέσημο υπόλοιπο γίνεται να κάνει κάποιος επέκταση (τουλάχιστον έτσι ήταν). Εγώ είχα 0,51€. Πάντως, τώρα το 1330 δίνει δυνατότητα αυτόματης επέκτασης σε περίπτωση που το υπόλοιπο πέσει κάτω από 0,06€.

Link to comment
Share on other sites

Nαι δεν ειπα οτι δεν γινεται, απλα ηθελα να γκρινιαξω κ γι'αυτο :ρ

Ελπιζω να εχει παραμεινει η επεκταση των 2ευρω.

Οχι κ να τους δωσω 200δρχ για λεφτα που θα τους βαλω αυριο, τους παλιοτοκογλυφους :D

http://img515.imageshack.us/img515/4932/moodswf6.jpg
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Opera/8.01 (J2ME/MIDP; Opera Mini/2.0.4509/1316; el; U; ssr))

 

Επέκταση υπολοίπου μέχρι και με 5 ευρώ δίνει πλέον η Vodafone στο Vodafone a' la Carte και Vodafone CU, έναντι της παλιάς των 2 ευρώ μέσω του Pointmania...

Η υπηρεσία ενεργοποιείται με κλήση στο 1330.

 

Χμμμ...Πολύ καλό αυτό! Μπράβο στη vodafone!

Link to comment
Share on other sites

Δεν βιάζομαι... Ούτως ή άλλως και να το προσφέρει θα είναι αδιάφορο γιατί είμαι σίγουρος ότι θα έχει ίδιες τιμές με τους άλλους παρόχους... Δεν νομίζω να κάνει τη διαφορά... ;)

 

Εγω αυτο που ξερω ειναι πως μετα τη Γερμανια, ερχεται η σειρα της Ελλαδας. Και ενας μεγαλος ISP θα κοκκινίσει. :happy:

Link to comment
Share on other sites

αντί να παρουσιάσουν κάτι καλό και ν αβελτιωθούν σε άλλους τομείς φτιάχουν υπρεσίες που δεν βοηθούν σε τίποτα! γιατί να βάλω 5 ευρώ??? ποιος ο λόγος??? και να μου αδειάσει τελείως την επόμενη κάρτα? ελεος!! ΡΕ ΔΩΣΤΕ ΚΑΤΙ ΑΞΙΟΛΟΓΟ ΚΑΙ ΟΧΙ Μ@*&$($&*@(Σ!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

Εγω αυτο που ξερω ειναι πως μετα τη Γερμανια, ερχεται η σειρα της Ελλαδας. Και ενας μεγαλος ISP θα κοκκινίσει. :happy:

 

 

 

Η Vivodi θα είναι μάλλον αυτή που θα κοκκινήσει.Είναι και κοντά τα κεντρικά τους γραφεία (ΧΑΛΑΝΔΡΙ)

Link to comment
Share on other sites

Για να χρησιμοποιησεις την επεκταση αυτη θα πρεπει να καιγεσαι στην κυριολεξια αλλιως ποιος ο λογος να τους χαρισεις 60 λεπτα. Και αυτο με την αυτοματη επεκταση, εχει να πεσει πολυ κλεψια...
Link to comment
Share on other sites

Για να χρησιμοποιησεις την επεκταση αυτη θα πρεπει να καιγεσαι στην κυριολεξια αλλιως ποιος ο λογος να τους χαρισεις 60 λεπτα. Και αυτο με την αυτοματη επεκταση, εχει να πεσει πολυ κλεψια...

εγώ όσες φορές έχω χρησιμοποιήσει αυτή την υπηρεσία στις 10 φορές να την χρειάστηκα πραγματικά 2 με 3! είναι μια υπηρεσία που σε κακομαθαίνει και σε κλέβει μέσα στο μούτρα σου και λες και ευχαριστώ από πάνω αφού νομίζεις ότι σε βοηθάει...

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

εγώ όσες φορές έχω χρησιμοποιήσει αυτή την υπηρεσία στις 10 φορές να την χρειάστηκα πραγματικά 2 με 3! είναι μια υπηρεσία που σε κακομαθαίνει και σε κλέβει μέσα στο μούτρα σου και λες και ευχαριστώ από πάνω αφού νομίζεις ότι σε βοηθάει...

Όπως και να χει αυτή η υπηρεσία σου δίνει ένα αίσθημα ότι ακόμη και να ξεμείνεις μπορείς να κάνεις κάτι για να έχεις χωρίς να τρέχεις για κάρτες... Εγώ στην ΤΙΜ την χρειάστηκα 1 φορά όταν ακόμη δεν την έδινε!! :p

Ε, είναι μια υπηρεσία "πολυτελείας" θα έλεγα!

Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον με τα 5€, όταν θέλεις να κάνεις αναπάντητη δεν αρχίζει το γνωστό "Το υπόλοιπο σας είναι χαμηλό! Πατήστε 1 για να ανανεώσετε, 2 για να συνδεθείτε με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών ή 3 για να συνεχιστεί η κλήση!". Είναι πολύ εκνευριστηκό ειδικά όταν βιάζεσαι...
Link to comment
Share on other sites

Τουλάχιστον με τα 5€, όταν θέλεις να κάνεις αναπάντητη δεν αρχίζει το γνωστό "Το υπόλοιπο σας είναι χαμηλό! Πατήστε 1 για να ανανεώσετε, 2 για να συνδεθείτε με το τμήμα εξυπηρέτησης πελατών ή 3 για να συνεχιστή η κλήση!". Είναι πολύ εκνευριστηκό ειδικά όταν βιάζεσαι...

Αυτό ακόμη το έχουν;;;;; Νόμιζα το είχαν κόψει... Τελικά μόνο η ΤΙΜ δεν τα κάνει αυτά τα σπαστικά...

Link to comment
Share on other sites

με 60 σεντ σωζεις την ζωη σου..:p

Με τα 0.60€ δεν σωζεσαι αλλα γιατι να τους τα χαρισεις οταν το περιπτερο ειναι 2 βηματα απο το σπιτι?Εκτως και αν εισαι για ψαρεμα με τη βαρκα και καιγεσαι να στειλεις μηνυμα!!Νομιζεις αν τα ειχες αναγκη θα στα εδινε η vodafone? Ουτε ενα δεκατο του λεπτου δεν προκυτε κανεις να σου χαρισει ποτε αυτο να το ξες. Η υπηρεσια αυτη ειναι οντως χρησιμη σε καποιες πολυ ειδικες καταστασεις και οχι καθε τρεις και λιγο να λεμε δε βαριεσαι ποιος τρεχει στο περιπτερο,αυριο θα παω. Αλλο που δεν θελει η εταιρια, να δειτε και ποσος κοσμος θα ενεργοποιησει την αυτοματη ανανεωση,να πως βγαινει ευκολο χρημα...

Link to comment
Share on other sites

το κλειδι στην επεκταση υπολοιπου ειναι η εγγραφη στο pointmania... που σημαινει στοιχεια, και διαφημιστικα στο σπιτι και και και...
Link to comment
Share on other sites

το κλειδι στην επεκταση υπολοιπου ειναι η εγγραφη στο pointmania... που σημαινει στοιχεια, και διαφημιστικα στο σπιτι και και και...

Ούτε ένα διαφημιστηκό δεν έχω λάβει τόσο καιρό. Μόνο ένα CU δώρο έλαβα μαζί με τη κάρτα μέλους.

Link to comment
Share on other sites

Ουτε ενα δεκατο του λεπτου δεν προκυτε κανεις να σου χαρισει ποτε αυτο να το ξες

 

Συμφωνω κι επαυξανω με ολα οσα γραφεις εκτος απ'το παραπανω.Μην τα ισοπεδωνουμε ολα και νιωθουμε στο τελος πως ζουμε σε νεκρο πλανητη...

Σαφως καμια κολοεταιρια δεν προκειται να χαρισει τιποτα σε κανεναν μας αλλα δε νομιζω να βρεις πολλους ανθρωπους στο δρομο που να ζητησεις πχ να τηλεφωνησεις απ'το κινητο τους επειδη εχεις αναγκη και να σου αρνηθουν...

 

Φιλικα παντα,

Μας ρωτάνε:«Ποιος ανακάλυψε τον ηλεκτρισμό;»,«Ποιος μίλησε πρώτος για άτομα;»,«Ποιος ανακάλυψε πρώτος ότι η Γή στρέφεται γύρω από τον Ήλιo;» και απαντάμε: «Οι Έλληνες!».

 

Λάθος! Όλα αυτά τ'ανακάλυψαν ο Θαλής ,ο Δημόκριτος,ο Αρίσταρχος.Μεταξύ αυτών και του μέσου Έλληνα υπάρχει τόση απόσταση όσο μεταξύ του μέσου Έλληνα κι ενός «χιμπατζή».

Link to comment
Share on other sites

Ούτε ένα διαφημιστηκό δεν έχω λάβει τόσο καιρό. Μόνο ένα CU δώρο έλαβα μαζί με τη κάρτα μέλους.

 

κι εγώ ούτε αυτό!!

You'll remember me...//For the rest of you Life!//

<------------------------------------------>

Amanitou City

Link to comment
Share on other sites

το δωρο ειναι για λιγους... χαχαχαχ

επισης δεν εννοω διαφημιστικα απο την βονταφον, γενικα διαφημισεις...

αν κ μπορεις να δωσεις οτι στοιχεια θελεις.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...