Jump to content

Περί... Vodafone γενικά


President
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

ΘΕΛΩ: Περισσότερη ποικιλία στη ξένη δισκογραφία στα Welcome Tones!

ΘΕΛΩ: 3G σε ΟΛΗ την Ελλάδα

ΘΕΛΩ: Ενημέρωση μηνυμάτων στα συμβόλαια

ΘΕΛΩ: Καλύτερο site!

ΘΕΛΩ: Φθηνώτερες χρεώσεις στα συμβόλαια και στις 3G υπηρεσίες

ΘΕΛΩ: Internet over GPRS/3G στα καρτοκινητά

ΘΕΛΩ: Χρέωση σε ΟΛΟ το WAP με πάγιο ανά είσοδο (όχι μόνο για το Vf Live!)

ΘΕΛΩ: Push to Talk!!

ΘΕΛΩ: Περισσότερα κανάλια στο Vodafone Live! 3G στην κατηγορία Live TV!

 

 

Για μένα ΟΛΑ είναι πολύ σημαντικά... Απλά αυτά που είναι έντονα επείγουν!!!

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ: Ενημέρωση μηνυμάτων στα συμβόλαια

Εννοείς για το υπόλοιπο των δωρεάν SMS από τα προγράμματα sms 50, 120 κ.τ.λ? Νομίζω πως αυτό γίνεται από το 13830...

Link to comment
Share on other sites

Διατήρηση ενός πακέτου χωρίς χρόνο ομιλίας ή με ελάχιστο χρόνο (όπως το vodafone 10) για όσους θέλουν μια σύνδεση για ώρα ανάγκης... Και είμαι σίγουρος ότι είναι πολλοί...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Εννοείς για το υπόλοιπο των δωρεάν SMS από τα προγράμματα sms 50, 120 κ.τ.λ? Νομίζω πως αυτό γίνεται από το 13830...

Ναι, με 11 λεπτά χρέωση...

"Η χειρότερη άρνηση, η μεγαλύτερη απελπισία, είναι να φουντάρεις στον τόπο σου και να ζεις με τις αναμνήσεις..."

Νίκος Καββαδίας

Link to comment
Share on other sites

ΕΛΕΟΣ ΠΙΑ!!! ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΑΝΕΧΤΟΥΜΕ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΠΑΕΙ ΑΛΛΟ!!!!:mad:

Η ελάχιστη χρέωση για το επιπρόσθετο προγράμμα Vodafone 500 λεπτά προς σταθερά δίκτυα αλλάζει και από τα 30 δευτερόλεπτα πάει στα 60! ΠΡΕΠΕΙ ΚΑΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ! (Αλλά μάλλον τίποτα δεν θα γίνει)

 

 

Από ανακοίνωση της Vodafone στο site της, ακολουθεί το απόσπασμα!>>

"...Από 02-05-2006 η χρέωση του νέου (επιπρόσθετου) προγράμματος 500 δωρεάν λεπτών ομιλίας για κλήσεις προς σταθερά τηλέφωνα το οποίο και συνδυάζεται με το πρόγραμμα Vodafone 200 καθώς και με τα προγράμματα Vodafone 300 και Vodafone You & Me, γίνεται ανά δευτερόλεπτο ομιλίας με ελάχιστο χρόνο χρέωσης 60 δευτερόλεπτα ανά κλήση.

..."

 

Έλεος πια με τους ελάχιστους χρώνους χρέωσης τους!!! Πρέπει κάτι να γίνει...:mad: :cry:

Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ: Ελάχιστη χρέωση τα 20 δευτερόλεπτα σε όλα τα προγράμματα χρήσης και στη καρτοκινητή (εκτός από το Vodafone `a la carte Talk&Save να πάει από τα 3 λεπτά στα 2!):D
Link to comment
Share on other sites

ΘΕΛΩ: Ελάχιστη χρέωση τα 20 δευτερόλεπτα σε όλα τα προγράμματα χρήσης και στη καρτοκινητή (εκτός από το Vodafone `a la carte Talk&Save να πάει από τα 3 λεπτά στα 2!):D

 

Μα είχε ελάχιστη χρέωση τα 20sec κάποιο από τα 3 δίκτυα (δεν θυμάμαι ποιό) αλλά το κατάργησαν μόλις συμφώνησαν όλοι να πάνε στα 30. Χλωμό να επιστρέψουμε σε φθηνότερη χρέωση!

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Ήταν στα 30sec και πάει στα 60? Αυτό είναι σαφής αύξηση... Απαράδεκτο...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

ΕΡΩΤΗΣΗ: Τα Welcome Tones η Vodafone τα δίνει στους πελάτες 3G; Γιατί αν δεν δίνει ΘΕΛΩ Welcome Tones για 3G!!!!

Το είχε από την αρχή αυτό!

 

Μα είχε ελάχιστη χρέωση τα 20sec κάποιο από τα 3 δίκτυα (δεν θυμάμαι ποιό) αλλά το κατάργησαν μόλις συμφώνησαν όλοι να πάνε στα 30. Χλωμό να επιστρέψουμε σε φθηνότερη χρέωση!

 

Να το πάει μόνη της στα 20sec! Δεν θα πάθει τίποτα... :mad:

Link to comment
Share on other sites

Να το πάει μόνη της στα 20sec! Δεν θα πάθει τίποτα... :mad:

Σωστό. Το αντίθετο μάλιστα. Μάλλον θα προκαλέσει εντυπώσεις (θετικό αυτό) και μπορεί να προκαλέσει και τον ανταγωνισμό (χλωμό αυτό!)

Link to comment
Share on other sites

Αφού ξέρετε όλοι ότι στην Ελλάδα τα δίκτυα είναι μια μεγάλη παρέα... Λέτε να τη χαλάσει κάποιος για να πάει στα 20sec ??? Χλωμότατο...

"Διαφωνώ με αυτό που λες, αλλά θα υπερασπιστώ μέχρι θανάτου το δικαίωμά σου να το λες."

Βολταίρος

Link to comment
Share on other sites

Επίσης να βάλει επιλογή για απεριόριστη πρόσβαση στο vodafone live! με ένα μικρό μηνιαίο πάγιο (βλ. TIM Plus)

Όχι στο Vodafone Live!, αλλά σε ΟΛΟ το WAP όπως στη ΤΙΜ.

Link to comment
Share on other sites

Θα ήθελα:

α)καλύτερη κάλυψη 3G (για να μη σας πω και 2G)

β)Vodafone Passport σε περισσότερες χώρες και με προνομιακές χρεώσεις και στα SMS!!!

γ)χαμηλότερες χρεώσεις στο internet over GPRS/3G

δ)καλύτερο site

Link to comment
Share on other sites

Το καλύτερο θα ήταν να έφτιαχνε ΜΙΑ καρτοκινητή (βλέπε Q Card) και να τα είχε όλα εκεί! Πακέτα χρόνου ομιλίας, φθηνά SMS, φθηνή ομιλία κτλ. Αλλά ποιός τολμά να το κάνει από τους μεγάλους;;
Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413)

 

Egw tha ithela ta palia vf120 na ksanaginoun diathesima giati tha ta kopsoun k oi alles k poios tous pianei!

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413)

 

Egw tha ithela ta palia vf120 na ksanaginoun diathesima giati tha ta kopsoun k oi alles k poios tous pianei!

Ορθόν! Αν είναι δυνατόν να κόβει τα Best Seller προγράμματα....... Πολύ το φοβάμαι ότι θα ακολουθήσουν το παράδειγμά τους και οι άλλες εταιρίες...

Link to comment
Share on other sites

Wirelessly posted (Mozilla/5.0 (SymbianOS/9.1; U; en-us) AppleWebKit/413 (KHTML, like Gecko) Safari/413)

 

Egw vlepw na akolouthei i tim k meta i cosmote. An k kanonika prepei i cosmote na parousiasei kati tetoio mia k i tim parousiase ta flexy.tha deiksei stin poreia

Never Give Up:!:

Join friend!

Link to comment
Share on other sites

Σχετικα με το site της vodafone έχει ανανεωθεί.

μπείτε http://www.vodafone.com

Πρώτον την ανανέωση που την είδες και δεύτερον εμείς πρόβλημα δεν έχουμε με το παγκόσμιο site (που επίσης από αισθητικής απόψεως είναι χάλια) αλλά με το ελληνικό!

Link to comment
Share on other sites

μα αν μπεις http://www.vodafone.com Κατευθειαν στο ελληνικο σε παει.για δοκιμασε να δεις.μαλιστα εχει και λιστα να επιλεξεις,δηλαδη ειμαι πελατης και ενδιαφερομαι ή ειμαι δημοσιογραφος,η θελω να δω για πχ την πορεια της vodafone.
Link to comment
Share on other sites

μα αν μπεις http://www.vodafone.com Κατευθειαν στο ελληνικο σε παει.για δοκιμασε να δεις.μαλιστα εχει και λιστα να επιλεξεις,δηλαδη ειμαι πελατης και ενδιαφερομαι ή ειμαι δημοσιογραφος,η θελω να δω για πχ την πορεια της vodafone.

Νομίζω πως το ότι στο βγάζει στα ελληνικά δεν σημαίνει ότι αυτό είναι και το site της ελληνικής Vodafone... Εξάλλου σε αυτό δεν εμφανίζονται τα προιόντα και υπηρεσίες (π.χ προγράμματα) της Voda GR αλλά υπηρεσίες που γενικά παρέχει ο όμιλος όπως passport, live κ.λ.π. Άσε που υπάρχει και αυτό το γκρί κουτί που σε κάνει transfer στο http://www.vodafone.gr! Νομίζω...:cool:

Link to comment
Share on other sites

μα αν μπεις http://www.vodafone.com Κατευθειαν στο ελληνικο σε παει.για δοκιμασε να δεις.μαλιστα εχει και λιστα να επιλεξεις,δηλαδη ειμαι πελατης και ενδιαφερομαι ή ειμαι δημοσιογραφος,η θελω να δω για πχ την πορεια της vodafone.

Μάλλον κάνεις λάθος. Στο vodafone.com απλά μεταφράζει τη σελίδα σε διάφορες γλώσσες μεταξύ των οποίων είναι και η ελληνική. Το ελληνικό site είναι το http://www.vodafone.gr

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Περί... Vodafone γενικά
  • The title was changed to wrong
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...