Jump to content

[S9/S9 Plus] Η εμπειρία σας από τη μπαταρία


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Είστε ικανοποιημένοι με την μπαταρία των S9/S9+ σε σχέση με τα S8/S8+;  

117 members have voted

  1. 1. Είστε ικανοποιημένοι με την μπαταρία των S9/S9+ σε σχέση με τα S8/S8+;

    • Έχω S9 (Η αυτονομία είναι χειρότερη από το S8)
      10
    • Έχω S9+ (Η αυτονομία είναι χειρότερη από το S8+)
      27
    • Έχω S9 (Η αυτονομία είναι ίδια ή καλύτερη από το S8)
      15
    • 'Εχω S9+ (Η αυτονομία είναι ίδια ή καλύτερη από το S8+)
      65


Recommended Posts

Εγώ παιδιά θυμάμαι όταν βγήκε το s7 edge με MM και βλέπαμε χρόνους χαλαρά στις 5,5 ώρες και πάνω

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Εγώ παιδιά θυμάμαι όταν βγήκε το s7 edge με MM και βλέπαμε χρόνους χαλαρά στις 5,5 ώρες και πάνω

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

 

Το έχει γράψει και ο tsiglas μετά την 13η φόρτιση δείχνει πως πάει η μπαταρία.. Εμένα χθες έβγαλε πρώτη φορά πάνω από 6 ώρες

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω πως βγάζετε τόσες ώρες, εμένα ούτε 3 δεν φτάνει με δυο σιμ, όλα κλειστά τα έχετε; κάντε ένα οδηγό μήπως κάτι δεν κάνω καλά εγώ.
Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω πως βγάζετε τόσες ώρες, εμένα ούτε 3 δεν φτάνει με δυο σιμ, όλα κλειστά τα έχετε; κάντε ένα οδηγό μήπως κάτι δεν κάνω καλά εγώ.

Μηπως δεν εχεις κανει 13 φορτίσεις ακόμη ; :lol::D

Link to comment
Share on other sites

Δεν μπορώ να καταλάβω πως βγάζετε τόσες ώρες, εμένα ούτε 3 δεν φτάνει με δυο σιμ, όλα κλειστά τα έχετε; κάντε ένα οδηγό μήπως κάτι δεν κάνω καλά εγώ.
Ποιο πάνω έβαλα τους χρόνους που μου βγάζει. Όλα ανοιχτά εκτός aod και GPS. Με δύο κάρτες και σχεδόν πάντα με κακό σήμα. Κορυφή δεν είναι η μπαταρία αλλά μέτρια προς καλή θα την χαρακτήριζα. Καμία σχέση βέβαια με το mate 10 που είχα πριν. Τουλάχιστον 30% κάτω με την ίδια χρήση δυστυχώς.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Μηπως δεν εχεις κανει 13 φορτίσεις ακόμη ; :lol::D

 

Ποιο πάνω έβαλα τους χρόνους που μου βγάζει. Όλα ανοιχτά εκτός aod και GPS. Με δύο κάρτες και σχεδόν πάντα με κακό σήμα. Κορυφή δεν είναι η μπαταρία αλλά μέτρια προς καλή θα την χαρακτήριζα. Καμία σχέση βέβαια με το mate 10 που είχα πριν. Τουλάχιστον 30% κάτω με την ίδια χρήση δυστυχώς.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Από τα πρώτα είναι φορτίσεις αρκετές έχω κάνει αλλά χρόνους δεν βγάζω, σίγουρα είναι καλύτερο από τις πρώτες μέρες. Μate 10, iphone x δεν είναι ούτε ποτέ θα φτάσει τη μπαταρία τους, είναι για μια μέρα με προσεκτική χρήση μόνο. :mad:

Link to comment
Share on other sites

Μηπως δεν εχεις κανει 13 φορτίσεις ακόμη ; :lol::D

 

Λες δηλαδή ότι λέμε ψέματα ότι υπάρχει διαφορά μετά την 13η με 15η φόρτιση; και γιατί να πούμε ψέματα; για να σου μπούμε εσένα στο μάτι :X:D:lol:

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Λες δηλαδή ότι λέμε ψέματα ότι υπάρχει διαφορά μετά την 13η με 15η φόρτιση; και γιατί να πούμε ψέματα; για να σου μπούμε εσένα στο μάτι :X:D:lol:

Όχι.. καθολου!!! Απλά είμαι ενθουσιασμένος που πλησιάζω τον αριθμό αυτών των φορτίσεων και θα πάρει η μπαταρία τα πανω της :)

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

. Μate 10, iphone x δεν είναι ούτε ποτέ θα φτάσει τη μπαταρία τους, είναι για μια μέρα με προσεκτική χρήση μόνο. :mad:

Θα συμφωνήσω οτι είναι μέτρια η μπαταρία στην χρήση.

Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι ένα ξεχωριστό κεφάλαιο από όλες τις άλλες λειτουργίες ενός τηλέφωνου. Το πιο περίπλοκο και το πιο υποκειμενικό.

Έχει να κάνει με πάρα πολλά διαφορετικά πράγματα.

Οι χρόνοι της δικής μου χρήσης απλά μου δείχνουν ότι η αυτονομία του s9+ είναι αρκετά καλύτερη από του Note 8, ίδια ή καλύτερη του S8+ και αρκετά χειρότερη του Mate 10.

Στις πρώτες φορτίσεις ήταν απλά αρκετά χειρότερη από όλες τις συσκευές που προαναφερα... Στις πρώτες 2,3 φορτίσεις μου έμοιαζε τουλάχιστο 10% χειρότερη από του Note 8... Δηλαδη τραγική...

Απλά τώρα έχει πάει στα επίπεδα που την περίμενα (όχι που θα ήθελα) άσχετα αν βλέπετε ότι έχω 4 ή 5 ώρες οθόνη σε 2 μέρες... Αυτή είναι η δική μου χρήση και σύμφωνα με αυτή κρίνω μιας και στις προηγουμενες συσκευές ήταν η ίδια...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Η μπαταρία είναι ένα ξεχωριστό κεφάλαιο από όλες τις άλλες λειτουργίες ενός τηλέφωνου. Το πιο περίπλοκο και το πιο υποκειμενικό.

Έχει να κάνει με πάρα πολλά διαφορετικά πράγματα.

Οι χρόνοι της δικής μου χρήσης απλά μου δείχνουν ότι η αυτονομία του s9+ είναι αρκετά καλύτερη από του Note 8, ίδια ή καλύτερη του S8+ και αρκετά χειρότερη του Mate 10.

Ως ένα μεγάλο βαθμό η αυτονομία είναι υποκειμενική. Δεν βλέπω όμως να υπάρχουν "διαμαρτυρίες" για το mate 10 pro, ούτε για το iphone X, ούτε για το OP5Τ...εκεί υπάρχει μια κοινή αποδοχή ότι έχουν πολύ καλή αυτονομία.

Με το S9+ δεν βλέπω να υπάρχει αυτό το αίσθημα. Οι περισσότεροι "ψάχνονται". Προσωπικά με 3500mah μπαταρία, με νεότερο και λιγότερο ενεργοβόρο soc και με oreo λειτουργικό, θα περίμενα ένα αρκετά καλύτερο αποτέλεσμα.

Edited by panosf
Link to comment
Share on other sites

Ως ένα μεγάλο βαθμό η αυτονομία είναι υποκειμενική. Δεν βλέπω όμως να υπάρχουν "διαμαρτυρίες" για το mate 10 pro, ούτε για το X, ούτε OP5Τ...εκεί υπάρχει μια κοινή αποδοχή ότι έχουν πολύ καλή αυτονομία.

Με το S9+ δεν βλέπω να υπάρχει αυτό το αίσθημα. Οι περισσότεροι "ψάχνονται". Τουλάχιστον εγώ με 3500mah μπαταρία, με νεότερο και λιγότερο ενεργοβόρο soc και με νεότερο λειτουργικό θα περίμενα ένα αρκετά καλύτερο αποτέλεσμα.

 

 

 

Εμένα τώρα ξεκίνησε να πιάνει τις 6 Κ 7 ώρες οθόνη σε 15 κ 18 ωρες χωρίς μπαταρία. Με αρκετό WiFi και λίγη χρήση 4g Ξεκίνησα να δουλεύω κ την εξοικονόμηση κ την φωτεινότητα κάτω από τη μέση τις περισσότερες ώρες. Είχα αρχίσει κ γω να λέω τι γίνεται ρεεε. Τώρα βλέπω πάει καλύτερα. Σίγουρα θα ήθελα να είναι σαν του mate 10 pro που ακούω τα καλύτερα

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Ως ένα μεγάλο βαθμό η αυτονομία είναι υποκειμενική. Δεν βλέπω όμως να υπάρχουν "διαμαρτυρίες" για το mate 10 pro, ούτε για το iphone X, ούτε για το OP5Τ...εκεί υπάρχει μια κοινή αποδοχή ότι έχουν πολύ καλή αυτονομία.

Με το S9+ δεν βλέπω να υπάρχει αυτό το αίσθημα. Οι περισσότεροι "ψάχνονται". Προσωπικά με 3500mah μπαταρία, με νεότερο και λιγότερο ενεργοβόρο soc και με oreo λειτουργικό, θα περίμενα ένα αρκετά καλύτερο αποτέλεσμα.

 

Ναι δεν έχεις άδικο.... Απλά για μένα απέδωσε αυτό που περίμενα δηλαδή τα επίπεδα του s8+...

Να δεις πλάκα όταν με το καλό βγει το Note 9 και αν τελικά θα έχει 3850mAb που ακούγεται που πάλι θα κλαιγόμαστε μιας και το βλέπω στα επίπεδα του s9+ αντε το πολύ ένα 5% πάνω.... Εκεί να δεις μουρμουρες!!! Τώρα αν το βγάλει με 3300 ακλαφτο θα πάει εκτός και αν βάλει πάνω 5 κάμερες.... :D

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Ως ένα μεγάλο βαθμό η αυτονομία είναι υποκειμενική. Δεν βλέπω όμως να υπάρχουν "διαμαρτυρίες" για το mate 10 pro, ούτε για το iphone X, ούτε για το OP5Τ...εκεί υπάρχει μια κοινή αποδοχή ότι έχουν πολύ καλή αυτονομία.

Με το S9+ δεν βλέπω να υπάρχει αυτό το αίσθημα. Οι περισσότεροι "ψάχνονται". Προσωπικά με 3500mah μπαταρία, με νεότερο και λιγότερο ενεργοβόρο soc και με oreo λειτουργικό, θα περίμενα ένα αρκετά καλύτερο αποτέλεσμα.

Πάνο πόσο καιρό την δουλεύεις την συσκευή; όσο για αυτό που αναφέρεις τις 3 άλλες συσκευές έχουν κορυφαία απόδοση στο θέμα μπαταρίας που το s9 δεν θα φτάσει ποτέ όπως έχεις ξανά αναφέρει και έχεις δίκαιο είναι λάθος για συσκευή 1000€ αλλά αυτό είναι και δεν αλλάζει.Πάντως είναι καλύτερο από το note και την μέρα την βγάζει ακόμη και σε σκληρή χρήση στα δικά μου δεδομένα απο 8 το πρωί με 1 το βράδυ και υπόλοιπο 10-15%. Τώρα αν πάμε σε gaming όχι άστο καλύτερα.

 

Να και ένα σημερινό δείγμα με 2 σιμ ενδιάμεσα και 4g και συνέχεια όλα ανοιχτά εκτός από aod και GPS. Και χωρίς κανένα περιορισμό σε φωτεινότητα η μαύρα background κτλ.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

38d1c939d4f85036d36843d4a637e067.jpgd5d99c95cdb1082919798fcbc02c3cb0.jpg

Edited by GalaxyNote
Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Την Παρασκευή που θα συμπληρώσω μια εβδομάδα θα μπορω και εγω να κανω μια ασφαλη εκτίμηση πως κινείται η αυτονομία σε σχέση με s8 plus και oneplus 5t.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Εχω το note 8 με ελάχιστη χρήση έπεσα στο 70 και τωρα μέχρι να κατεβάσω το Tapatalk και να κανω post είμαι στο 67% με το s9plus θα είμαι καλύτερα;;; ξανα ρώτησα πιο πριν απλα τώρα βάζω στατιστικά για να δείτε και την χρήση μου. Μέχρι της 8 το απόγευμα δεν θα εχω τίποτα σε μπαταρία.. 77eb715c34fb5941d3a9af95cb8cecd3.jpgb0ac8bdd083ca5eb46a2ab484e7ef902.jpg

 

Στάλθηκε από το SM-N950F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για αρχή κλείσε το volte!!

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Πάντως μια πρώτη εκτίμηση μετά από 3 πλήρες φορτίσεις θα έλεγα καλά πάει η μπαταρία.

Θα έλεγα στα ίδια με s8 plus έτσι όπως θυμάμαι εγώ όπως το άφησα το s8 Plus και με ίδια χρήση,στήσιμο και ίδιες εφαρμογές.

 

Δηλαδή δεν με έχει προβληματίσει σε καμία περίπτωση.

 

Χειρότερα να πάει αποκλείεται δηλαδή μόνο να καλυτερέψει ελαφρώς με κάνα update και στρώσιμο μπαταρίας μετά από καμία εβδομάδα.

 

 

Sent from my iPad using Tapatalk Pro

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Πάνο πόσο καιρό την δουλεύεις την συσκευή; όσο για αυτό που αναφέρεις τις 3 άλλες συσκευές έχουν κορυφαία απόδοση στο θέμα μπαταρίας που το s9 δεν θα φτάσει ποτέ όπως έχεις ξανά αναφέρει και έχεις δίκαιο είναι λάθος για συσκευή 1000€ αλλά αυτό είναι και δεν αλλάζει.Πάντως είναι καλύτερο από το note και την μέρα την βγάζει ακόμη και σε σκληρή χρήση στα δικά μου δεδομένα απο 8 το πρωί με 1 το βράδυ και υπόλοιπο 10-15%. Τώρα αν πάμε σε gaming όχι άστο καλύτερα.

Καμιά 10αρια μερες το είχα....αποφάσισα τελικά να δώσω το s9 plus (περίπου στην ίδια τιμή που το απέκτησα) μέχρι να κατασταλλάξουν τα πράγματα με διάφορα μικροθεματάκια που έχει.

Θα δω και τα καινούργια δεδομένα με τις νέες ναυαρχίδες που αναμένονται και στην χειρότερη περίπτωση το αγοράζω καινούργιο πάλι σε αυτά τα χρήματα. Πάντως με αυτά που είδα με το Kirin 980 στο Antutu (αν ισχύουν) το Mate 20 Pro θα το τιμήσω όποτε και αν κυκλοφορήσει φέτος.

 

Η αυτονομία σου παρεπιπτόντως φαίνεται εξαιρετική.

Link to comment
Share on other sites

Καμιά 10αρια μερες το είχα....αποφάσισα τελικά να δώσω το s9 plus (περίπου στην ίδια τιμή που το απέκτησα) μέχρι να κατασταλλάξουν τα πράγματα με διάφορα μικροθεματάκια που έχει.

Θα δω και τα καινούργια δεδομένα με τις νέες ναυαρχίδες που αναμένονται και στην χειρότερη περίπτωση το αγοράζω καινούργιο πάλι σε αυτά τα χρήματα. Πάντως με αυτά που είδα με το Kirin 980 στο Antutu (αν ισχύουν) το Mate 20 Pro θα το τιμήσω όποτε και αν κυκλοφορήσει φέτος.

 

Η αυτονομία σου παρεπιπτόντως φαίνεται εξαιρετική.

Καλά εννοείται το mate 20 θα δοκιμαστεί και το περιμένω και εγώ πως και πως! Αλλά όπως ξέρεις μιλάμε για τέλη Νοεμβρίου με αρχές Δεκεμβρίου κυκλοφορία οπότε έχουμε και λέμε s9 μετά note 9 και μετά mate 20 :D

Ναι καλή είναι δεν έχω παράπονο και το έχω ακριβώς 10 μέρες. Μέρα βγάζω για δεύτερη βέβαια ούτε συζήτηση.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Πάνο πόσο καιρό την δουλεύεις την συσκευή; όσο για αυτό που αναφέρεις τις 3 άλλες συσκευές έχουν κορυφαία απόδοση στο θέμα μπαταρίας που το s9 δεν θα φτάσει ποτέ όπως έχεις ξανά αναφέρει και έχεις δίκαιο είναι λάθος για συσκευή 1000€ αλλά αυτό είναι και δεν αλλάζει.Πάντως είναι καλύτερο από το note και την μέρα την βγάζει ακόμη και σε σκληρή χρήση στα δικά μου δεδομένα απο 8 το πρωί με 1 το βράδυ και υπόλοιπο 10-15%. Τώρα αν πάμε σε gaming όχι άστο καλύτερα.

Μπορείς να μου πεις ποιο θέμα χρησιμοποιείς και αν είναι μαύρο?

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλά εννοείται το mate 20 θα δοκιμαστεί και το περιμένω και εγώ πως και πως! Αλλά όπως ξέρεις μιλάμε για τέλη Νοεμβρίου με αρχές Δεκεμβρίου κυκλοφορία οπότε έχουμε και λέμε s9 μετά note 9 και μετά mate 20 :D

Εχουμε πολλά να δούμε....P20 Pro, OP6 (αν έχει gestures και πολύ αναβαθμσιένη κάμερα όπως φημολογείται θα το παρω day 1 για δοκιμη), Note 9, Mate 20 Pro....μέχρι και από xaiomi μεριά έγινε sold out σε μερικά λεπτά με το Mi mix 2s.

Γενικά υπάρχει κινητικότητα και το μονοπώλιo Samsung - Apple φαίνεται να έχει σπάσει και στην Ευρώπη.

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να μου πεις ποιο θέμα χρησιμοποιείς και αν είναι μαύρο?
Είναι το pixelized. Είναι μαύρο μόνο στα μενού.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

 

----- προσθήκη μηνύματος 3 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εχουμε πολλά να δούμε....P20 Pro, OP6 (αν έχει gestures και πολύ αναβαθμσιένη κάμερα όπως φημολογείται θα το παρω day 1 για δοκιμη), Note 9, Mate 20 Pro....μέχρι και από xaiomi μεριά έγινε sold out σε μερικά λεπτά με το Mi mix 2s.

Γενικά υπάρχει κινητικότητα και το μονοπώλιo Samsung - Apple φαίνεται να έχει σπάσει και στην Ευρώπη.

Έτσι ακριβώς. Δεν υπάρχει μονοπώλιο και αυτό μόνο καλό είναι. Βέβαια στο θέμα οθόνης ακόμη δεν μπορεί κανείς να φτάσει τις ναυαρχίδες της Samsung δυστυχώς.

Πάντως δεν νομίζω ότι στην κάμερα θα κάνει τίποτα σπουδαίο η 1+ μένει να το δούμε όμως.

 

Send from my Galaxy S9+

Λάζαρος..

Λάζαρος..
Link to comment
Share on other sites

Περίμενα μια συνηθισμένη μέρα,

για να γράψω άλλη μια φορά για την μπαταρία μετά από κάνα δεκαριά φορτησεις...

 

Το λίγο παραπάνω πάλι θα το ήθελα,

Αλλά νομίζω είναι καλύτερο από το Note 8.

Για το s8 plus πάει καιρός και δεν θα μπορούσα να πω με βεβαιότητα,

αλλά από όσο θυμάμαι θα έλεγα πάνω κάτω ίδια.

13 ώρες 4g, 2 ώρες wifi.

Φωτεινότητα αυτόματο.

FHD ανάλυση.

Κλειστά Aod, Bluetooth, τοποθεσία.

Συγχρονισμός ανοιχτός 2 Gmail.

 

Πως σας φαίνεται?

 

https://www.dropbox.com/s/jef2kkr2ytd8ved/Screenshot_20180411-212115_Settings.jpg?dl=0

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρα σε κοβω.

Σε νορμαλ και ικανοποιητικα επιπεδα για τα κυβικα της συσκευης βαση της χωρητικοτητας μπαταριας και το λογισμικο που φοραει.

Αν ειχε πιο ελαφρυ λογισμικο,πιο optimazed με λιγοτερο bloatware και περιττες υπηρεσιες να τρεχουν θα τα πηγαινει ακομα καλυτερα.

Για τα κυβικα της Samsung μια χαρα η αποδοση.

OnePlus 9 Pro - OnePlus 8T

 

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ μια χαρά το βλέπω και μάλιστα στο 30% υπόλοιπο μπαταρίας άνετα έφτανες τις 20ωρες και 6 ώρες οθόνη μέχρι το 15% υπόλοιπο μπαταρία....και μάλιστα με 1+ Viber άλλη μια ώρα Facebook, messanger και άλλη μια ώρα Chrome και με αρκετή χρήση 4g... Μια χαρά είσαι.... Edited by tsiglas
Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to [S9/S9 Plus] Η εμπειρία σας από τη μπαταρία

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...