Jump to content

Soundtracks διαφημίσεων & εκπομπών [III]


rigasnic
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καταπληκτικό τραγούδι ε; Έφαγα τις άπειρες ώρες στην τηλεόραση για να γράψω τους στίχους :(

Και τελικά το βρήκα!!!!!! :) :p

Είναι το 3 Doors Down - When I'm gone (Από το δίσκο Away from the sun)

 

Thanx a lot!!Από την πρώτη φορά που άκουσα το τραγούδι αυτό πορώθηκα!!!

Εξαιρετικός και ο στίχος του.Ευχαριστώ πολύ:) :) :)

REST IN PEACE

SOME SOULS NEVER REST

THE DEADMAN

THE PHENOM

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 4,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γεια σας παιδιά ξερετε πως λέγεται το τραγούδι στην διαφήμιση της Vodafone με τις πεταλούδες..?που λεει "Αυτο το είδος πεταλούδας ζει μονο για μία μέρα αλλά τι μέρα? blah blah blah.......blah?ευχαριστώ για κάθε βοήθεια...:D
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά ξερετε πως λέγεται το τραγούδι στην διαφήμιση της Vodafone με τις πεταλούδες..?που λεει "Αυτο το είδος πεταλούδας ζει μονο για μία μέρα αλλά τι μέρα? blah blah blah.......blah?ευχαριστώ για κάθε βοήθεια...:D

 

Βαγγέλης;;;

Πάνω δεξιά στη σελίδα σου γράφει Αναζήτηση σε αυτό το θέμα, γράφεις Vodafone petalouda ή Vodafone πεταλούδα και...θα δεις ότι έχει απαντηθεί ήδη!! :ninja:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ψαχνω αυτο το κομματι ειναι της vodafone The Water Babies - Under the tree

ξερετε κανενα site που να το βρω ευχαριστω.

το εχει το limewire (ειναι προγραμμα p2p) εχει σχεδων τα παντα μεσα το limewire αλλα δεν πρεπει να επιλεγετε απο τα αποτελεσματα που σας βγαζει καποια που ειναι στα 130-140kb γιατι εχουν ιο μεσα.κατα τ'αλλα ειναι ωραιο προγραμμα.

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/5565hondasport.jpg
Link to comment
Share on other sites

ψάξε λίγο φίλε breakdancer, έχει απαντηθεί δεκάδες φορές! :happy:

 

Έχει απαντηθεί ήδη...2 σελίδες πριν, από εμένα :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

 

Zucchero - Baila morena (Under the moonlight)

[sIGPIC][/sIGPIC]

Οι συσκευές μου: Nokia 6300 - Ε63, Palm TΧ

Link to comment
Share on other sites

ψάξε λίγο φίλε breakdancer, έχει απαντηθεί δεκάδες φορές! :happy:

 

 

se euxaristw gia tin apantisi, alla epidi den iksera an exei apantithei,

kai epidi eixa ligo kairo na mpw sto topic auto. fovithika oti mporei na epsaxna adika!:(

http://memimage.cardomain.com/member_images/4/web/700000-700999/700852_28.jpg
Link to comment
Share on other sites

kalispera! mipos xerei kaneis pos legete to komati pou pezetai stin teleftea diafimisi tis HEINEKEN , opou se polukatikia mesa kapios kanei party sto domatio tou kai enoxlei olous tous enoikous tis, alla tous kalei me ena mpoukali mpira pou exei valei exo apo tin porta tous sto domatio tou pou ginete kai to party!
Panasonic g500,Siemens C10,Siemens C25, Ericsson t10s, Ericsson τ28s, Nokia 5110, Nokia 5210, Nokia 7110, Nokia 8210,Nokia 5100, Sharp gx20s, Nokia 6681, Nokia 5800, Nokia 6700, Iphone 3gs, Xperia x10 mini pro, Htc desire HD, Nexus s, Gs2, nexus7, Galaxy note 2, Nexus 4 ,Ipad air, Iphone 5s, Iphone 6, iPad Air2, Iphone6s, Iphone7, Mi Mix 2s, Mi 9 T Pro
Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδιά. Είναι μια δαιφήμηση της Vodafone που δείχνει σκηνές από παλίες διαφημήσεις και ακούγεται μόνο ένα τραγούδι (ποιο είναι;). Η διαφήμηση δεν έχει πολλές μέρες που παίζει. Το I'll stand by you από girls aloud πάντως (που γράφτηκε παραπάνω) δεν είναι. :)
Link to comment
Share on other sites

Στη NOVA, στο σημερινό επεισόδιο του Nip/Tuck ακούστηκε ένα καταπληκτικό τραγούδι, ήταν "ακαπέλα" (ή τουλάχιστον έτσι ακουγόταν), γυναίκα τραγουδούσε και ο στίχος πήγαινε κάπως έτσι:

If you had a little faith in me

I'd have more faith in myself

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Which Side Are You On :: A Bomb feat. Rachel Kelly. η εκτέλεση απο το Johnnie Walker.

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ?

ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΑΝ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΡΕΙΛΕΡ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΤΟ ΛΥΒΙΕΡΑΤΟ ΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ. ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ? ΠΟΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

Είναι φορές που σου μιλώ, κι αυτά που θέλω να σου πω, τα λέω μ' ένα λυγμό μες στη σιωπή μου,περνάει γρήγορα ο καιρός, κι έγινες αναστεναγμός,δεν έφυγες ποτέ απ' τη ζωή μου.Είναι βραδιές όπως αυτή που ένα παράπονο θα βγεί, να σπάσει σαν γυαλί την μοναξιά μου,και θέλω να 'ρθω να σε βρω μα είσαι μακρυά μου. .

>μόνο για λίγο να σε δω, να σου μιλήσω, μόνο για λίγο να μπορούσες να 'ρθεις πίσω. .

μόνο για λίγο να σε δω, μόνο για λίγο, είναι βραδιές που δεν μπορώ να σ' αποφύγω. .<

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά, θα ήθελα το τραγούδι που ακουγόταν στη διαφήμιση της Vodafone με την εθνική ομάδα ποδοσφαίρου.Για να σας θυμίσω ήταν εκείνη με την ομάδα να είναι σε ένα πούλμαν και μία ορδή ανθρώπων να τρέχουν (χαρακτηριστική σκηνή είναι κάτι χοντροί τύποι σε μία σάουνα που τρέχουν με τις πετσέτες μόλις μαθαίνουν τι γίνεται) και να παρακολουθούν τους παίκτες να παίζουν ποδόσφαιρο σε μία πλατεία, όπου ο Χαριστέας αν δεν κάνω λάθος βαράει σουτ, το χάνει και μετά πιανει το κεφάλι του....

 

Ευχαριστώ πολύ για τον κόπο και μόνο να διαβάσετε το Post μου..Ελπίζω να το ξέρει κάποιος το εν λόγω τραγούδι...ΤΗΑΝΧ

 

Plastic Bertrand - Ca Plane Pour Moi ;)

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, Μήπως ξέρει κανείς τίτλο και καλλιτέχνη για το τραγούδι της διαφήμισης του Γερμανού; Ο τίτλος νομίζω πως είναι Everything Together, αλλά δεν είμαι σίγουρος, και επιπλέον ψάχνω και artist.
Link to comment
Share on other sites

ΠΑΙΔΙΑ ΝΑ ΡΩΤΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΚΑΤΙ?

ΤΟΝ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΚΑΙΡΟ ΟΤΑΝ ΒΑΖΕΙ ΤΟ ΚΑΝΑΛΙ ΤΡΕΙΛΕΡ ΓΙΑ ΤΗ ΣΕΙΡΑ ΜΕ ΤΟ ΛΥΒΙΕΡΑΤΟ ΒΑΖΕΙ ΕΝΑ ΤΡΑΓΟΥΔΙ. ΤΟ ΘΥΜΑΣΤΕ? ΠΟΙΟ ΝΑ ΕΙΝΑΙ?

 

 

θυμαμαι οτι αρχικα παιζει το "raveonettes - love in a trashcan" και στο τελος παιζει το "whithin temptation - stand my ground"

 

πολυ ωραια και τα 2:D

Link to comment
Share on other sites

Link to comment
Share on other sites

cheetos109

 

Για όσους ενδιαφέρονται, το τραγούδι από τη διαφήμιση του γερμανού με το σκύλο, μπορείτε να το κατεβάσετε από το site e-germanos.gr.Το παρέχει δωρεάν!
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Ξέρει κανείς το τραγούδι της τελευταίας διαφήμισης της Vodafone?

 

 

:rolleyes: :blink: :wacko: ακριβως ποιο πανω εχει δοθει η απαντηση.πριν ρωτησεις καλο ειναι να κανεις κι'ενα search...:!:

 

 

Plastic Bertrand - Ca Plane Pour Moi

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

:rolleyes: :blink: :wacko: ακριβως ποιο πανω εχει δοθει η απαντηση.πριν ρωτησεις καλο ειναι να κανεις κι'ενα search...:!:

 

 

Plastic Bertrand - Ca Plane Pour Moi

 

ΔΕΝ μιλάω για αυτό το τραγούδι αλλά για την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ διαφήμιση που είναι όλες οι διαφημίσεις του παρελθόντος τους σε μία και παίζει μία μπαλάντα. Είμαι από τους χρήστες που χρησιμοποιούν το search!

 

Συγχωρώ το θράσος σου. :lol:

Link to comment
Share on other sites

ΔΕΝ μιλάω για αυτό το τραγούδι αλλά για την ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ διαφήμιση που είναι όλες οι διαφημίσεις του παρελθόντος τους σε μία και παίζει μία μπαλάντα. Είμαι από τους χρήστες που χρησιμοποιούν το search!

 

Συγχωρώ το θράσος σου. :lol:

εγω με ενα search και στις 3 τελευταιες σελιδες βρηκα 2 τραγουδια απο διαφημισεις της vodafone.

το πρωτο στο εδωσα πιο πανω το 2 ειναι The Water Babies - Under the tree

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Σ`ευχαριστώ anarxaki. Μήπως ξέρεις τραγουδιστή ή συγκρότημα;

 

Δυστυχώς φίλε μου, μπήκα στη σελίδα αλλά δεν βρήκα Link για να το κατεβάσω, να το ακούσω και να σου πω ποιο είναι :O :blink: :worry:

Και δε μπορώ να θυμηθώ τη διαφήμιση.........

Άμα βρεις άκρη με το download πες μου ε? :shifty:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Επισκέπτης
This topic is now closed to further replies.
 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...