Jump to content

Asus Zenfone 5 / 5Z


focusinos
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Λοιπον ειμαι πολυ κοντα επιτελους να καταφερω να κανω το κινητο μου σε WW.Ειναι λιγο περιεργη η διαδικασια και θελει και λιγο πειραγμα σε ενα αχειο συστηματος.Μολις το καταφερω θα γραψω εναν πληρη οδηγο με απλες οδηγιες για να το κανουν οσοι την πατησαν και εχουν κολλησει στην 1.15.40.35
Just Perfect...NEXUS 4
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 3,1χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Το έχω παραγγείλει και το περιμένω (για δώρο στον υιό).

Η απορία μου είναι η εξής και συγχωρέστε μου την πιθανή άγνοια επί ανδρόιδ θεμάτων.

Στο Vickmall έχει επιλογή στην περίπτωση του zenfone 5 με 2gb 8gb 1.6 ghz international version (με τα γνωστά) και ρουτ. Ποιά η διαφορά για την συσκευή να έχει και intern. version και το ρουτ και ποιά χωρίς το ρουτ?

Ευχαριστώ.

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

 

Φίλε μου την προηγούμενη εβδομάδα σε ανταλλαγή email με το Vickmall (πριν προβώ σε παραγγελία) το συγκεκριμένο ήταν out of stock οπότε κάνε τους μια ερώτηση πριν κάνεις οποιαδήποτε κίνηση.

Αν δεν ξέρεις τι είναι το ρουτ τότε δεν το χρειάζεσαι..... Προτίμησε την έκδοση με τον επεξεργαστή με τα 2ghz τον 2580.

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ σήμερα την παραγγελία μου από Vickmall και έβαλα αποστολή μέσω Singapure Post. Είχε και Netherland Post. Ήταν σωστή η επιλογή μου?

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

Έκανα και εγώ σήμερα την παραγγελία μου από Vickmall και έβαλα αποστολή μέσω Singapure Post. Είχε και Netherland Post. Ήταν σωστή η επιλογή μου?

Ιιιιιιιιιιιιιισως το ολλανδικό είναι πιο ασφαλές, λόγω ευρωπαϊκής ένωσης(δασμοι);

Link to comment
Share on other sites

Ιιιιιιιιιιιιιισως το ολλανδικό είναι πιο ασφαλές, λόγω ευρωπαϊκής ένωσης(δασμοι);

 

Καμία σχέση. Μια χαρά το singapore μην αγχώνουμε τσάμπα τον άνθρωπο.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το auto correction στα ελληνικά σας δουλεύει σωστά?

Εμένα στις περισσότερες λέξεις από "μ" και "β" μου ββγάζει διπλό γράμμα.Πχ γράφω "μαγαζί" και ββγάζει μμαγαζί...

HTC HD2 ---> Galaxy S2 ---> Galaxy Nexus ---> Moto Atrix ---> Moto Razr ---> Galaxy Note --->Galaxy note 2--->Moto G--->Note 3 :D
Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδια το auto correction στα ελληνικά σας δουλεύει σωστά?

Εμένα στις περισσότερες λέξεις από "μ" και "β" μου ββγάζει διπλό γράμμα.Πχ γράφω "μαγαζί" και ββγάζει μμαγαζί...

 

Το SwiftKey είναι κλασεις ανώτερο

Link to comment
Share on other sites

Swype το καλύτερο πληκτρολόγιο που υπάρχει για android. Αξίζει τα χρήματά του. Πόσο μάλλον αφού το έχω δωρεάν από προσφορά του Amazon Appstore :)
Link to comment
Share on other sites

το ότι η μπαταρία του δεν μπορεί να αντικατασταθεί , δεν το θεωρείτε μειονέκτημα ?

Αναλογα το ποσο καιρο εχεις σκοπο να μεινιες με το ιδιο κντ.Για εμενα π.χ. δεν αποτελη προβλημα αυτο.

Βλέπουμε διαβάζουμε και ακούμε ΠΑΝΤΑ.......ANT1 (Tv Web and Radio)

Mήν βαράτε εμάς τους δημοσιογράφους τήν δουλεία μας κάνουμε......

Link to comment
Share on other sites

θα λυσεις τα καπακια του κινητου και θα την αλλαξεις.

υπαρχει πραμα που δεν ααλλαζει;

 

Το θέμα φίλε μου είναι να βρεις καινούργια. Το ότι αλλάζει είναι το μόνο σίγουρο.

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα φίλε μου είναι να βρεις καινούργια. Το ότι αλλάζει είναι το μόνο σίγουρο.

 

Πιστεύω ότι είναι από τα πράγματα που βρίσκονται και στο razr που είχα, έβρισκα

Link to comment
Share on other sites

Μπαταρία δυστυχώς όσο και αν έψαξα δεν βρήκα. :( Αν κάποιος βρει κάτι ας δώσει λινκ να υπάρχει. Καλό θα είναι να μπει και στην αρχική.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

Εκτός και η άσους δεν έχει κυκλοφορήσει ακόμα spare

Xiaomi redmi note 3G - xiaomi redmi pro. - Meizu pro 6 plus.

Mi A3 [Laurel Sprout] Realme 9 pro 5G 6/128, S22 ultra Snapdragon.

Link to comment
Share on other sites

πρωτα ο θεος το πρωι θα το εχω στα χερια μου . να μη ξεχασω απο τον ενθουσιασμο μου να τραβηξω βιντεο ξεπακεταρισματος. εκανε λιγοτερο απο 2 εβδομαδες
Link to comment
Share on other sites

πρωτα ο θεος το πρωι θα το εχω στα χερια μου . να μη ξεχασω απο τον ενθουσιασμο μου να τραβηξω βιντεο ξεπακεταρισματος. εκανε λιγοτερο απο 2 εβδομαδες

Από που παρήγγειλες?

1998 - 2015: Πάνω από 50 συσκευές, ουτε θυμάμαι ποιες... 2015: Nokia Lumia 930, 2016: Samsung S6 Edge Plus, 2017: LG G6, Sony Xperia XA1 Ultra, 2018: Xiaomi Mi A1, Samsung Note 8, 2019: Samsung Note 10 Plus
2023: Moving to IOS, iPhone 14 Pro Max, iPhone 15 Pro Max

Link to comment
Share on other sites

13 Μαΐου το πρώτο μήνυμα στο thread. Αυτό σημαίνει ότι έχουν περάσει ήδη τουλάχιστον 3 μήνες. Ελπίζω να μην μας την σκάσει η Asus.

(σχεδόν) πάντα φιλικά, Αλέξης

Apple iPhone 12 Pro 256GB Gold + Apple iPhone 7 Plus 128GB Gold + Xiaomi Redmi 4X Dual sim Black + Apple Watch Series 3

Link to comment
Share on other sites

13 Μαΐου το πρώτο μήνυμα στο thread. Αυτό σημαίνει ότι έχουν περάσει ήδη τουλάχιστον 3 μήνες. Ελπίζω να μην μας την σκάσει η Asus.

 

Εμένα πάντως που ήμουν και ο πρώτος, ως τώρα όλα καλά :-D

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Asus Zenfone 5 / 5Z

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...