Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Μου ήρθε OTA Γερμανίας με το update Φεβρουαρίου (χθες το βράδυ)

Έγινε ακόμα πιο smooth το κινητό.

Το παρατηρείς μέχρι και στα recent apps όταν τα ανοίγεις.

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε OTA Γερμανίας με το update Φεβρουαρίου (χθες το βράδυ)

Έγινε ακόμα πιο smooth το κινητό.

Το παρατηρείς μέχρι και στα recent apps όταν τα ανοίγεις.

 

Πως κατάφερες να εχεις ota γερμανιας?Δεν γυριζει σε eur το πρωτο, το csc οταν δει την sim?

Link to comment
Share on other sites

Μου ήρθε OTA Γερμανίας με το update Φεβρουαρίου (χθες το βράδυ)

Έγινε ακόμα πιο smooth το κινητό.

Το παρατηρείς μέχρι και στα recent apps όταν τα ανοίγεις.

 

Την εβαλα κ γω χθες.... Εκτος απ τον προγραμματισμό του night mode δεν παρατηρησα κατι αλλο....

Γενικα εντόπισες αλλες διαφορες ??

Θελω να δω μπαταρία τι φαση...

Link to comment
Share on other sites

Πως κατάφερες να εχεις ota γερμανιας?Δεν γυριζει σε eur το πρωτο, το csc οταν δει την sim?

 

Γιατί φλάσαρα το κινητό πριν καιρό με sim Γερμανίας μέσα.

Το έχω αναφέρει περίπου στις 384 φορές τους τελευταίους 2.5 μήνες περι Sim και φλασαρίσματος.

Link to comment
Share on other sites

Γιατί φλάσαρα το κινητό πριν καιρό με sim Γερμανίας μέσα.

Το έχω αναφέρει περίπου στις 384 φορές τους τελευταίους 2.5 μήνες περι Sim και φλασαρίσματος.

 

Ξεκίνησα επανάληψη, θα ξαναδώ τα sos και θα ξαναδώσω

Link to comment
Share on other sites

Ξεκίνησα επανάληψη, θα ξαναδώ τα sos και θα ξαναδώσω

:lol::lol::lol::lol::lol::lol::lol:

Ο διάλογος μεταξύ ετεροφρόνων είναι αδύνατος και μεταξύ ομοδόξων περιττός..
Link to comment
Share on other sites

Έχει παρατηρήσει κανείς μετά την αναβάθμιση να μην ενεργοποιούνται μερικές φορές τα δεδομένα? Παράδειγμα κάποιες φορές μέσα στο σπίτι Όταν ανοίξω τα δεδομένα δεν ανοίγουν ενώ το εικονίδιο πάνω στην μπάρα ανάβει μπλε τα δεδομένα δεν ανοίγουν ενώ μόλις βγω έξω από το σπίτι ανοίγουν κανονικά. Δεν το κάνει πάντα αλλά αρκετές φορές. Έχω κάνει καθαρή εγκατάσταση

Μήπως παίζει κάποιο ρόλο το adguard που έχω βάλει στο προσωπικό DNS?

 

Καλησπέρα παιδιά επανέρχομαι στο πρόβλημα που δεν μου ανοίγουν τα δεδομένα μέσα στο σπίτι μπας και ξέρει κάποιος κάτι....Να ενημερώσω πως έχω την συσκευή τέλειο σημα της cosmote την παλιά με το μπλε λεντακι στο σπίτι και έλεγα μήπως ευθύνεται αυτό για το πρόβλημα μου.Εξω από το σπίτι δουλεύουν όλα κομπλέ

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά επανέρχομαι στο πρόβλημα που δεν μου ανοίγουν τα δεδομένα μέσα στο σπίτι μπας και ξέρει κάποιος κάτι....Να ενημερώσω πως έχω την συσκευή τέλειο σημα της cosmote την παλιά με το μπλε λεντακι στο σπίτι και έλεγα μήπως ευθύνεται αυτό για το πρόβλημα μου.Εξω από το σπίτι δουλεύουν όλα κομπλέ

 

Εναν παπα φερε αδερφε... Εξορκισμο χρειάζεσαι μαλλον....

Link to comment
Share on other sites

Εναν παπα φερε αδερφε... Εξορκισμο χρειάζεσαι μαλλον....

 

Τι να πω ρε παιδιά έχω τρελαθεί

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά.. μου κολλάει στα προηγμένα μηνύματα. Εδώ και κάποιες μέρες.. μου λένε φίλοι με Samsung ότι στέλνουν και δεν λαμβάνω.. Εγώ αν στείλω πάει σαν απλό μήνυμα.. πράσινο όχι μπλε .Μετά από restart.. έρχονται όλα μαζί.. τι σκατά να κάνω??
Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πως είναι λίγο άκυρο, αλλά μήπως ξέρει κανείς κάποιο adblocker για παιχνίδια, εφαρμογές(όχι browser)? Υπάρχει κάτι τέτοιο χωρίς rooted device? Ευχαριστώ!!

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

κατι πατησα προφανως και εχει απενεργοποιηθει το αριστερο κουμπι της γραμμης πλοηγησης καθως και η κουρτινα απο πανω προς τα κατω.γνωριζει καποιος πως μπορω να το επαναφερω?
Link to comment
Share on other sites

κατι πατησα προφανως και εχει απενεργοποιηθει το αριστερο κουμπι της γραμμης πλοηγησης καθως και η κουρτινα απο πανω προς τα κατω.γνωριζει καποιος πως μπορω να το επαναφερω?
Μηπως χρησιμοποιησες τον ασφαλή φακελλο? Εγω καθε φορα που βγαίνω απο εκει παθαινω ακριβως τα ιδια που ανεφερες. Με μια επανεκκίνηση στρωνει. Καποιο bug του λειτουργικού ειναι στην εφαρμογη και πιστευω θα στρωσει σε επομενη αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μηπως χρησιμοποιησες τον ασφαλή φακελλο? Εγω καθε φορα που βγαίνω απο εκει παθαινω ακριβως τα ιδια που ανεφερες. Με μια επανεκκίνηση στρωνει. Καποιο bug του λειτουργικού ειναι στην εφαρμογη και πιστευω θα στρωσει σε επομενη αναβάθμιση.

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

toυ εκανα ενα hard reset.γιατι την 9 την περασα απο πανω και χρειαζοταν ουτως η αλλως

Link to comment
Share on other sites

μετα το hard reset δεν βρισκω το εικονιδιο με τις τελειεσ που εμφανιζει ολες τις εφαρμογες.γνωριζει καποιος?
Link to comment
Share on other sites

μετα το hard reset δεν βρισκω το εικονιδιο με τις τελειεσ που εμφανιζει ολες τις εφαρμογες.γνωριζει καποιος?

 

Κάνεις προς τα πάνω την αρχική οθόνη

Link to comment
Share on other sites

Κάνεις προς τα πάνω την αρχική οθόνη

 

Η βαζεις το κουμπί με τις τέλειες στην γραμμη πλοηγησης απ τις ρυθμίσεις....

Link to comment
Share on other sites

Η βαζεις το κουμπί με τις τέλειες στην γραμμη πλοηγησης απ τις ρυθμίσεις....

 

to βρηκα, ευχαριστω.

:!:επισης πως βρισκω τις επιλογες προγραμματιστη για να αλλξω τις κλιμακες?:!:

Link to comment
Share on other sites

to βρηκα, ευχαριστω.

:!:επισης πως βρισκω τις επιλογες προγραμματιστη για να αλλξω τις κλιμακες?:!:

 

Πληροφορίες για το τηλέφωνο > πληροφορίες για το λογισμικό, πατάς κάμποσες φορές τον αριθμό κατασκευής :happy:

Περιμένοντας καινούργιες συσκευές πριν μερικά χρόνια: πω πω, άραγε τι ωραία καινούρια χαρακτηριστικά θα έχουν!! Περιμένοντας καινούργιες συσκευές σήμερα: πωωω, άραγε ποια χρήσιμα χαρακτηριστικά θα κόψουν...

--Motorola M3588 > Ericsson T65 > Sharp GX25 > Sony Ericsson T650i > Samsung Jet > Samsung Galaxy S > OnePlus One > Samsung Galaxy S9+ > Samsung Galaxy S21FE

--GPad 8.3 > Galaxy Tab S6

Link to comment
Share on other sites

Πληροφορίες για το τηλέφωνο > πληροφορίες για το λογισμικό, πατάς κάμποσες φορές τον αριθμό κατασκευής :happy:

 

Aν θυμάμαι καλά πατάς 7 φορές

ΔΗΜΗΤΡΗΣ

Link to comment
Share on other sites

Ξέρω πως είναι λίγο άκυρο, αλλά μήπως ξέρει κανείς κάποιο adblocker για παιχνίδια, εφαρμογές(όχι browser)? Υπάρχει κάτι τέτοιο χωρίς rooted device? Ευχαριστώ!!

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Googlare την εφαρμογή "not SABS", έχει μία διαδικασία αλλά αν το σεταρεις σωστά και βάλεις καλούς hosts ξεχνάς τις διαφημίσεις, εννοείται χωρίς root. Στα συν οτι μπορείς να απενεργοποιήσεις εύκολα εφαρμογές της Samsung που δεν χρησιμοποιείς.

Το κανάλι μου στο Youtube για unboxings & reviews και το blog μου για deals.
Link to comment
Share on other sites

Googlare την εφαρμογή "not SABS", έχει μία διαδικασία αλλά αν το σεταρεις σωστά και βάλεις καλούς hosts ξεχνάς τις διαφημίσεις, εννοείται χωρίς root. Στα συν οτι μπορείς να απενεργοποιήσεις εύκολα εφαρμογές της Samsung που δεν χρησιμοποιείς.
Ευχαριστώ πολύ για την απάντηση, αλλά από ότι διάβασα είναι για προχωρημένους...

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για το τελευταίο update του Samsung browser?

Εγώ μόλις το κατέβασα, φαίνεται να έφτιαξαν τα σπασίματα στο scroll down Και έβαλαν night mode..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Τι γνώμη έχετε για το τελευταίο update του Samsung browser?

Εγώ μόλις το κατέβασα, φαίνεται να έφτιαξαν τα σπασίματα στο scroll down Και έβαλαν night mode..

 

Ναι ωραίο φαίνεται και τα σπασίματα έφτιαξαν αλλά εγώ είχα night mode απο πριν εκτός αν είναι κάτι άλλο..

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...