Jump to content

Samsung Galaxy S9+


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εχω δυο καρτες wind.πηγαινω στις ρυθμισεις αλλα μου επιτρεπει να βαλω σε 4g μονο την μια.Γιατι συμβαινει συτο;

γιατί.....

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?t=416900

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα στην παρεα :)θελω λιγο τα φωτα σας κατοχος απο χτες μονο καλυτερα μπορω να πω ερωτας η συσκευη ,παμε στο θεμα μου :η συσκευη ειναι αγορασμενη στις 28/3 απο τα κεντρικα της wind στο μαρουσι ,εγω την αγορασα χτες το βραδυ σφραγισμενη με την αποδειξη της και σημερα το πρωι παρατηρησα ενα πολυ μικρο σημαδακι στο frame της καμερας (να φανταστειτε ειχα παρει ηδη θηκη spigen rugged armor δεν εχει ακουμπησει γυμνη )σημερα δυστυχως ειναι κλειστα ανοιγουν απο δευτερα για να το παω για αντικατασταση μεσω doa ,θα μπορεσουν να δουν οτι δεν εχει χτυπησει πεσει κατω ,γιατι αντε να το αποδειξεις οτι ετσι εινσι αππ το unboxing

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με πήραν από το public στο mall Αμαρουσίου ότι ήρθε το s9+ coral blue που είχα προπαραγγειλει και με ρώτησαν και αν το θέλω. Τους είπα για το κουπόνι ότι οι άλλοι δίνουν 150€ και μου είπαν ότι το ίδιο ισχύει και σε αυτούς και όχι 100€ που ήταν για τις προπαραγγελίες.

Αν είναι σίγουρος κάποιος ότι το θέλει ας στείλει pm,εγώ το πήρα με την προσφορά από το πλαίσιο και τον ασύρματο φορτιστή :)

 

 

Χασανε πολλά μαρούλια κ από σένα κ από μένα έπρεπε να τους πεις στο παμπλικ... Εμένα μ είπε μια δεν έχει άλλη έκπτωση οοοοταν έρθει... Το πήρα από Γερμανό απτην προσφορά τους και το χαίρομαι μια χαρά και σε μαύρο.. Πήρα μια ωραία θήκη σε ένα όμορφο μπλε χρώμα σκούρο κ άστους να κουρεύονται

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Παιδες καλησπερα στην παρεα :)θελω λιγο τα φωτα σας κατοχος απο χτες μονο καλυτερα μπορω να πω ερωτας η συσκευη ,παμε στο θεμα μου :η συσκευη ειναι αγορασμενη στις 28/3 απο τα κεντρικα της wind στο μαρουσι ,εγω την αγορασα χτες το βραδυ σφραγισμενη με την αποδειξη της και σημερα το πρωι παρατηρησα ενα πολυ μικρο σημαδακι στο frame της καμερας (να φανταστειτε ειχα παρει ηδη θηκη spigen rugged armor δεν εχει ακουμπησει γυμνη )σημερα δυστυχως ειναι κλειστα ανοιγουν απο δευτερα για να το παω για αντικατασταση μεσω doa ,θα μπορεσουν να δουν οτι δεν εχει χτυπησει πεσει κατω ,γιατι αντε να το αποδειξεις οτι ετσι εινσι αππ το unboxing

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Είσαι σίγουρος ότι είναι σημάδι και όχι αντανάκλαση του φακού;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Είσαι σίγουρος ότι είναι σημάδι και όχι αντανάκλαση του φακού;

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι δεν ειναι πανω στο περιβλημα της καμερας οχι στο φακο ,ειναι πολυ μικρο αλλα οσο να ναι ξενερωνεις ,θα παω νωρις την δευτερα ελπιζω να μην κανουν τους κινεζους γιατι και ελληνικη συσκευη ειναι και θελω να αντικατασταθει με καινουργια αλλιως τι να το κανω το doa

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη πλήρης φόρτιση

Αρκετά ευχαριστημένος θα έλεγα 6882df8f56e6ec6e2a8fbfcf173a2c12.jpg

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη πλήρης φόρτιση

Αρκετά ευχαριστημένος θα έλεγα 6882df8f56e6ec6e2a8fbfcf173a2c12.jpg

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

Εγώ τη δουλεύω πολύ τη συσκευή κ δεν είμαι ευχαριστημένος προς το παρόν καθόλου απτή μπαταρία κ έχω 4 φορτίσεις και θα πάω για την Πέμπτη φόρτιση σε λιγάκι. Το έχω γεμάτο με φωτογραφίες κ βίντεο και καμια 70 αρια εφαρμογές . Τα πέρασα όλα με καλώδιο απτό s8 plus

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,μια ερωτηση παρακαλω οποιος ξερει να με βοηθησει....Όταν βαζω στη καμερα την ΠΟΛΥ ΑΡΓΗ ΚΙΝΗΣΗ αν όχι παντα ,αλλα πολλες φορες η εικονα ενώ παιρνω βιντεο τρεμοπαιζει,ειναι νορμαλ αυτό? Σας ευχαριστω πολύ καλο πασχα σε ολους
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας,μια ερωτηση παρακαλω οποιος ξερει να με βοηθησει....Όταν βαζω στη καμερα την ΠΟΛΥ ΑΡΓΗ ΚΙΝΗΣΗ αν όχι παντα ,αλλα πολλες φορες η εικονα ενώ παιρνω βιντεο τρεμοπαιζει,ειναι νορμαλ αυτό? Σας ευχαριστω πολύ καλο πασχα σε ολους

 

Αν το κάνεις σε εσωτερικούς χώρους με τεχνητό φως ναι..

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Εγώ τη δουλεύω πολύ τη συσκευή κ δεν είμαι ευχαριστημένος προς το παρόν καθόλου απτή μπαταρία κ έχω 4 φορτίσεις και θα πάω για την Πέμπτη φόρτιση σε λιγάκι. Το έχω γεμάτο με φωτογραφίες κ βίντεο και καμια 70 αρια εφαρμογές . Τα πέρασα όλα με καλώδιο απτό s8 plus

 

Σου έχω απαντήσει στο θέμα της μπαταρίας...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

παντως δεν είναι πρόβλημα κινητου ετσι???

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Αν το κάνεις σε εσωτερικούς χώρους με τεχνητό φως ναι..
παντως δεν είναι πρόβλημα κινητου ετσι???
Link to comment
Share on other sites

παντως δεν είναι πρόβλημα κινητου ετσι???

 

----- προσθήκη μηνύματος 103 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

παντως δεν είναι πρόβλημα κινητου ετσι???

 

Στη λάμπα όχι αλλά στο φως έξω μου φαίνεται περίεργο

Xperience: Nokia 3110,3310, EricssonT65, T68,Z600,k700,k750,k810,G900,C905,nokia N79,N8,xperia ARC S,neo V, P, Τ, Z, Z1, Asus padfone infinity 2, xperia Z1c,M,Galaxy tab S, xperia Z3c, Galaxy S6edge, S7edge, HTC M7, xperia Z5c, G5, S8+, G6, U11, Note 8, OP 5T, Μate 10pro, Lg V30, Galaxy S9+, Note 9, S10+,Zenfone 5z,mate 20 pro,op 7 pro,LG v40,note 10+,p30 pro, xperia 1ii, s20 ultra, s20+, note 20 ultra, LG G8, xperia 5ii,iphone 12 pro max,s21 ultra, OP 9 pro, iphone 13 pro, s22 ultra, a52s 5G, xperia 5iv, a53, s23,s23 ultra, iphone 14 pro, a54, xperia 1v

Link to comment
Share on other sites

Χασανε πολλά μαρούλια κ από σένα κ από μένα έπρεπε να τους πεις στο παμπλικ... Εμένα μ είπε μια δεν έχει άλλη έκπτωση οοοοταν έρθει... Το πήρα από Γερμανό απτην προσφορά τους και το χαίρομαι μια χαρά και σε μαύρο.. Πήρα μια ωραία θήκη σε ένα όμορφο μπλε χρώμα σκούρο κ άστους να κουρεύονται

Αυτό είναι αλήθεια! Ηταν πιο αργοί και απο την καθυστέρηση...

πριν:nokia n82+5800+x6+n8 SlimModed by Lagoskon+lumia 800+920+820+830+925+1020+930, huawei p8 lite+p9 lite+mate 10 pro, iphone 5c+5+5s+6, Xiaomi Redmi note 2+ redmi 3s gold+ redmi note 3 pro+Redmi Note 4+Redmi Note 5+Mi A1+Mi8 6/64+Mi9 6/128+Poco F3, samsung galaxy s3+s3 mini+s4+s6+s7+s7 edge+s8 plus+s9plus+s10 plus 8/128+note 9+Note 10 plus+s20 fe 5G+s21fe+s21ultra

τώρα: s21plus 5G 8/128 & s20plus 4G 8/128

Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Οταν ειναι κλειστη η οθονη σας ερχεται μια ειδοποιηση στο viber. Καλα ως εδω? Ξεκλειδωνετε την συσκευη και κατεβαζετε την "κουρτινα" ειδοποιησεων και πατατε να ανοιξετε το μηνυμα. Σας ανοιγει αμεσως?ή εχει ενα μικρο delay?

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Οποτε αν το παρατηρησω ξανα σε εξωτερικο χωρο,να το παω εκει που το πηρα?

Λογικα το κάνει σε όλες τις συσκευές....δεν είναι πρόβλημα της συσκευής σου.

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευταία αναβάθμιση μήπως έστρωσε η ηχογράφηση κλησεων;

ΤΕΡΜΑΑΑΑ οι ηχογραφήσεις κλήσεων από όόόλλλεεεςςς τις συσκευές της Samsung

Link to comment
Share on other sites

Δεύτερη πλήρης φόρτιση

Αρκετά ευχαριστημένος θα έλεγα 6882df8f56e6ec6e2a8fbfcf173a2c12.jpg

 

Sent from my SM-G965F using Tapatalk

 

 

 

Εγώ την πήρα και την τρίτη ημέρα το έδωσα. Η μπαταρία ήταν χάλια . και εννοώ χάλια σε σχέση με το iPhone x που δουλεύω και με το mate 10 pro. Ακόμα και σε σχέση με το NOTE 8 που είχα χειρότερη μου φάνηκε. Κρίμα ρε Samsung. Και ήμουν φανατικός. Τώρα περιμένω το p20 pro μπας και ξανά μείνω σε Android. Εγώ που τα Huawei δεν μου άρεσαν καθόλου. Μεγάλο φάουλ της Samsung αυτή η συσκευή πιστεύω. Περίμενα πολύ καλύτερα πράγματα και σχεδιαστικά.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

Link to comment
Share on other sites

θα δωσει καποιο upadte και θα το διορθωσουν το θεμα με την μπαταρια.σιγουρα ο exynos 9810 ειναι ποιο επιθετικος με την μπαταρια παροτι το μοντελο με τον snap 845 κανει καλυτερη δουλεια!
I Want To Believe
Link to comment
Share on other sites

Ερωτηση: Οταν ειναι κλειστη η οθονη σας ερχεται μια ειδοποιηση στο viber. Καλα ως εδω? Ξεκλειδωνετε την συσκευη και κατεβαζετε την "κουρτινα" ειδοποιησεων και πατατε να ανοιξετε το μηνυμα. Σας ανοιγει αμεσως?ή εχει ενα μικρο delay?
Εχω ακριβως το ιδιο θεμα, σε ολα τα messaging apps. Δεν θα το ελεγα μικρο delay αλλα σχετικα μεγαλο στη δικη μου περιπτωση

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχω ακριβως το ιδιο θεμα, σε ολα τα messaging apps. Δεν θα το ελεγα μικρο delay αλλα σχετικα μεγαλο στη δικη μου περιπτωση

 

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αρα δεν ειναι θεμα καποιου κακου στησιματος της συσκευης μου..αυτο ηθελα να δω. Οκ η γνωστη samsung με τα καλα και τα κακα της..λογικα θα διορθωθει σε καποιο update..

Nexus S --> S4 mini --> S4 Black Edition --> Frost white Note 4 --> Black Onyx S7 --> Mate 10 Pro Grey -->

Blue Coral S9+ --> S10 Black --> iPhone 11 Space Grey --> S20+ Cosmic Gray --> S20 FE 5G --> iPhone 13 Product Red --> Galaxy S21 Plus --> iPhone 14 Pro Max Silver (απεταξάμην το ios) --> Galaxy A54 Graphite

Link to comment
Share on other sites

Στις amoled οθονες στο ρυθμιστικο των χρωματων Εχουμε το κοκκινο ,πρασινο και μπλε.

Βαζουμε την φωτεινοτητα στο τερμα μπροστα και :

Το κοκκινο και το πρασινο τα βαζουμε τερμα πισω και το μπλε τερμα μπροστα.

Στη συνεχεια Δεν πειραζουμε το κοκκινο και το μπλε και παιρνουμε την μπαρα του πρασινου αρχιζουμε να την ανεβαζουμε σιγα-σιγα κοιτωντας στο λευκο της οθονης κατα ποσο ζεστο η ψυχρο θελουμε.Το ματι μας παντα στο ΛΕΥΚΟ οταν κανουμε την ρυθμιση και μετακινουμε μια μπαρα.

 

Ευχαριστώ για τις συμβουλές ;).

 

Στις ρυθμίσεις οθόνης έβαλες ψυχρό ?

Έβαλα τερμα φωτεινότητα, με προσαρμοσμένη οθόνη και τερμα και τα 3 χρώματα.

Ericsson788, Nokia 3310,7650,3650,N82,N95, Samsung i8910,S2,S3,S4,S6,S7 edge,S8+,S9+,S10+,S20 Ultra
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για τις συμβουλές ;).

 

 

Έβαλα τερμα φωτεινότητα, με προσαρμοσμένη οθόνη και τερμα και τα 3 χρώματα.

 

 

 

Όπως αρέσει στον καθένα εγώ τα θέλω πιο ψυχρά. Σημασία έχει ότι μπορείς να κάνεις κ αυτό στις τελευταίες συσκευές..

Ειμαι περίεργος να δω θα μπει κ άλλη εταιρία να βάλει 3 κάμερες όπως η Huawei

S10+ <3

Nokia 6110, Motorola startac, Ericsson t10s,Nokia 3330

Sony Ericsson T68i , sagem my v-75, Sony Ericsson k800i, Nokia n82, Motorola a1200, lg ku990i, sony Ericsson satio, Nokia n8, lg optimus 2x,Samsung galaxy s3, galaxy note 2,note 3, note 4, lg g3, huawei p8lite, s7 edge , s8+, s9+, s10+

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9+

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...