Jump to content

Samsung Galaxy S9


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Έχει πάρει κάποιος το update του Αυγούστου; Νομίζω πως αρκετά το καθυστέρησαν.

Καλησπέρα.Οντως άργησε, εμένα ήρθε εχθές το πρωί.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι αυτη.....τελειωσε ο μηνας και τιποτα ακομα....εσενα λογικα που την ελαβες εχτες πρεπει να μην ειναι ελληνικη συσκευη...η να ειναι brand ελληνικο....
Link to comment
Share on other sites

η αληθεια ειναι αυτη.....τελειωσε ο μηνας και τιποτα ακομα....εσενα λογικα που την ελαβες εχτες πρεπει να μην ειναι ελληνικη συσκευη...η να ειναι brand ελληνικο....

 

 

Ναι δεν είναι Ελληνικό, το Γερμανικό έχω, και καθυστερεί πάντα.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

το γερμανικο.....αφου τα γερμανικα το εχουν λαβει 2 εβδομαδες νωριτερα..συγκεκριμενα...τα DBT...δεν ξερω εαν εχεις τετοιο....αυτο τον μηνα το παρατραβηξαν πολυ...ελπιζω μονο αρχες σεπτεμβρη να την δωσουν στο αερα...και μην μας ξεχασουν και παμε κατευθειαν στου σεπτεμβρη...
Link to comment
Share on other sites

το γερμανικο.....αφου τα γερμανικα το εχουν λαβει 2 εβδομαδες νωριτερα..συγκεκριμενα...τα DBT...δεν ξερω εαν εχεις τετοιο....αυτο τον μηνα το παρατραβηξαν πολυ...ελπιζω μονο αρχες σεπτεμβρη να την δωσουν στο αερα...και μην μας ξεχασουν και παμε κατευθειαν στου σεπτεμβρη...

Την ίδια απορία έχω και εγώ και το έχω αναφέρει ξανά εδώ. Βασικά δεν το έχω μπροστά μου τώρα να δω την λεπτομέρεια που λες, το έχω δώσει στην συζηγο πλέον.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

μου εχει συμβει δεν κανω πλακα...περυσι....το security patch του ιουλιου 2018 δεν το ελαβα...και πηγα κατευθειαν στου αυγουστου....καλα εκανες ειναι φοβερο κινητο...
Link to comment
Share on other sites

μου εχει συμβει δεν κανω πλακα...περυσι....το security patch του ιουλιου 2018 δεν το ελαβα...και πηγα κατευθειαν στου αυγουστου....καλα εκανες ειναι φοβερο κινητο...

Ναι όντως! Πιστεύω ότι τα s6-s8 και s9 που είναι ίδιο με το 8 είναι τα ομορφότερα κινητά!! Κλασικά!!

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

θα εβαζα και το s7 edge....ενα απο τα καλυτερα κινητα που εφτιαξε η sammy...δυστηχως ομως η sammy γρηγορα ξεχναει..και σταματαει..να τα ενημερωνει...
Link to comment
Share on other sites

μου εχει συμβει δεν κανω πλακα...περυσι....το security patch του ιουλιου 2018 δεν το ελαβα...και πηγα κατευθειαν στου αυγουστου....καλα εκανες ειναι φοβερο κινητο...

 

Ανάλογα τη σύνδεση που έχεις, το κατεβάζεις από samfirm στο pc και σε 4 λεπτά το έχεις φλασάρει με Odin. Κάθε μήνα πατάω ένα κλικ να κατέβει το λογισμικό και όταν κατέβει τρώω 5 λεπτά από το χρόνο μου και το φλασαρω χειροκίνητα. Το DBT πάντα.

Link to comment
Share on other sites

Έχει πάρει κάποιος το update του Αυγούστου; Νομίζω πως αρκετά το καθυστέρησαν.

Στις 14-15 Αυγούστου

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

dj tony δεν αντεξα κατεβασα την γερμανικη DBT απo το samfilrm και την εβαλα μεσω odin βαρεθηκα να περιμενω καθε τελος του μηνα...αυτο τον μηνα το παραεκαναν...δηλαδη...ενταξει...σε καθαρο ελληνικο κινητο τεσσερα στα τεσσερα EUR...του περασα του αυγουστου DBT...δυο πραγματακια προσεξα...οτι οταν παω να κανω ενημερωση δεν μπορω να επιλεξω το τελευταιο που λεει τελευταια ενημερωση δηλαδη της πληροφοριες...και το αλλο...ειναι οτι παρολο που εβαλα DBT γερμανικο...εγω εχω ακομα τα τεσσερα στα τεσσερα EUR
Link to comment
Share on other sites

Οταν φλασαρεις ρομ με την τελευταια ενημερωση ενσωματωμενη δεν υπαρχει λογος να δινει πληροφοριες εφοσον ειναι μεσα στο λειτουργικο.Στην επομενη ενημερωση θα σου δινει πληροφοριες.
Link to comment
Share on other sites

αααα...πολυ...ωραια.....σε ευχαριστω swind.....να σε ρωτησω και κατι αλλο που θελω επειδη εισαι ειδικος και εχω ακολουθησει δεν σου το κρυβω οπως και πολυ αλλοι τις οδηγιες σου ειδικα στις ρυθμισεις ηχου...αν βγει ετσω και μεσα στην εβδομαδα ελληνικη ρομ αυγουστου...και την περασω απο πανω δεν θα εχω προβλημα...
Link to comment
Share on other sites

αααα...πολυ...ωραια.....σε ευχαριστω swind.....να σε ρωτησω και κατι αλλο που θελω επειδη εισαι ειδικος και εχω ακολουθησει δεν σου το κρυβω οπως και πολυ αλλοι τις οδηγιες σου ειδικα στις ρυθμισεις ηχου...αν βγει ετσω και μεσα στην εβδομαδα ελληνικη ρομ αυγουστου...και την περασω απο πανω δεν θα εχω προβλημα...

 

Δεν υπαρχει αγορι μου Ελληνικο Ρομ.

Ο Γερμανος ο Αγγλος ο Ισπανος κτλ. Φλασαρουν το ιδιο ρομ με το δικο σου οποιο και εαν εχεις.

Απο τα 3-4 giga που ειναι ενα μικρο ελαχιστο μερος του λεγετε csc και αυτο περιεχει καποιες πληροφοριες και τα δικτυα καθε χωρας .Αυτο εχει ως αποτελεσμα να βαφτιζετε Ελληνικο,γερμανικο,ισπανικο κτλ.Ολο το system ειναι κατα 95% Ιδιο.

Οχι δεν χρειαζεται να φλασαρεις κανενα ρομ καμιας αλλης χωρας και να παραμενεις σε αυτο οπως το αγορασες.Οταν βαλεις μεσα την σιμ της χωρας που ανηκεις τοτε θα εγκατασταθουν αυτοματα τα αναλογα csc της χωρας που ειναι η σιμ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχοντας περάσει με ΟΤΑ την αναβάθμιση του Αυγούστου το battery drain είναι έντονο. Έκανα και wipe cache χωρίς αποτέλεσμα. Εσείς;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχοντας περάσει με ΟΤΑ την αναβάθμιση του Αυγούστου το battery drain είναι έντονο. Έκανα και wipe cache χωρίς αποτέλεσμα. Εσείς;

 

Εγώ δε παρατήρησα κάτι, φαίνεται το ίδιο.

Link to comment
Share on other sites

Δεν είδα καμία διαφορά τον τελευταίο μήνα σχεδόν που την φοράει η συσκευή (Γερμανική προφανώς).

 

Sent from my SM-N960F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, έχοντας περάσει με ΟΤΑ την αναβάθμιση του Αυγούστου το battery drain είναι έντονο. Έκανα και wipe cache χωρίς αποτέλεσμα. Εσείς;

 

 

Σαν να μου φάνηκε και μένα στην αρχή αλλα εχω την εντύπωση οτι μετα απο τρεις τέσσερις φορτίσεις στρώνει.Ισως και να μην έστρωσε και να ειναι παλι ιδέα μου...Τεσπα στην αρχή κι εγω αυτή την εντύπωση είχα τωρα δεν δίνω σημασία.

 

 

Same Sh1t...Different Day

Same Sh..t , Different Day
Link to comment
Share on other sites

Σε συνέχεια αυτών που έγραψα για το battery drain, να προσθέσω ότι το τηλ. ανεβάζει θερμοκρασία πολύ εύκολα πλέον, κάτι δεν πάει καλά σίγουρα..
Link to comment
Share on other sites

Εαν εχετε καποιο προβλημα να ανεβαζετε ενδεικτικα στοιχεια .Κατεβαστε απο το Play το cpu-spy για να δειτε την cpu , το Aida64 για θερμοκρασιες κτλ. μη γραφετε ποστ χωρις ενδειξεις δεν μπορει να βοηθησει καποιος.... ;) Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...