Jump to content

Samsung Galaxy S9


Mitsos_The_Great
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Γερμανικο ...

η φροντίδα συσκευής παραμενει το ιδιο αργη...

Δεν εκαναν κατι γιαυτο!

Πηγαινε στην εφαρμογη στις 3 τελειες πανω δεξια μπες και βρες αυτ.βελτιστοποιηση.Ορισε ωρα και φυσικα μην ξανασχοληθεις δεν υπαρχει λογος:rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας..Πρώην κάτοχος του Mate 10 pro είμαι στην αναζήτηση καλού καμεροτηλεφωνου..Θέλω καλή κάμερα διότι έχω δύο μωράκια και η καλή και γρήγορη κάμερα σε συνθήκες δωματίου είναι πολύ σημαντικό για μένα. .Η κάμερα του απλου s9 υπολείπεται πολύ από τα μεγάλα αδέρφια του (s9+ /note 9)?Επίσης με ενδιαφέρει πολύ η σταθεροποίηση στο βίντεο (αν έχει και στο 4κ) και να τραβάει βίντεο στα 1080 από 60 fps και πάνω. .Θαε καλύψει σε όσα ζηταω το μικρό (διότι μ αρέσουν τα πιο μαζεμενα κινητα) ή είναι μονόδρομος το μεγάλο?

Past:Samsung Galaxy SIII,IPhone 4s,Lg G2 Mini, HTC One M8,Motorola Moto G(2014),Samsung Galaxy A5,Iphone 6 Plus,LG V10,Samsung Galaxy S7 Edge,OnePlus 3T, Xiaomi Redmi Note 4,Huawei P10

 

Current: Huawei Mate 10 Pro

Link to comment
Share on other sites

Πηγαινε στην εφαρμογη στις 3 τελειες πανω δεξια μπες και βρες αυτ.βελτιστοποιηση.Ορισε ωρα και φυσικα μην ξανασχοληθεις δεν υπαρχει λογος:rolleyes:

 

Δεν το είχα σκεφτει να το κανει αυτοματα...

Αντε γιατί ειμαι κ ψειρας κ μου έχει γίνει εμμονη ιδεα.. Επίσης, κατι αλλο που αλλαξαν με το νεο update.... Ενω εχω απενεργοποιησει τις υπηρεσίες bixby, πατωντας το κουμπί ανοίγει τωρα ... Ενω μέχρι χθες δεν ανοιγε η *******...

Θα το φαμε στην μαπα... Με το ετσι θελω!

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα σκεφτει να το κανει αυτοματα...

Αντε γιατί ειμαι κ ψειρας κ μου έχει γίνει εμμονη ιδεα.. Επίσης, κατι αλλο που αλλαξαν με το νεο update.... Ενω εχω απενεργοποιησει τις υπηρεσίες bixby, πατωντας το κουμπί ανοίγει τωρα ... Ενω μέχρι χθες δεν ανοιγε η *******...

Θα το φαμε στην μαπα... Με το ετσι θελω!

 

Χαχαχα νταξει θα το δουμε τι συμβαινει.

Επισης μπες εδω και διαβασε αυτο ισως ενδιαφερει πολλους-->> http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=7758450#post7758450

Link to comment
Share on other sites

Δεν το είχα σκεφτει να το κανει αυτοματα...

 

Αντε γιατί ειμαι κ ψειρας κ μου έχει γίνει εμμονη ιδεα.. Επίσης, κατι αλλο που αλλαξαν με το νεο update.... Ενω εχω απενεργοποιησει τις υπηρεσίες bixby, πατωντας το κουμπί ανοίγει τωρα ... Ενω μέχρι χθες δεν ανοιγε η *******...

 

Θα το φαμε στην μαπα... Με το ετσι θελω!

Τος χω απενεργοποιημενο από της επιλογές προγραμματιστη αλλά δε μπορώ να το βρω για να στο πω!

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Τος χω απενεργοποιημενο από της επιλογές προγραμματιστη αλλά δε μπορώ να το βρω για να στο πω!

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Και το ειχα... Κ οταν πατούσες το κουμπι bixby απλα δεν εκανε τπτ. Τωρα, με το patch Ιανουαρίου ανοιγει... Θες δεν θες ...

Πηγα επιλογές προγραμματιστη.. Ηταν κλειστο.

Ανοιξα, εκανα restart κ το ξαναεκλεισα. Εκει, κολλημένο να ανοίγει...

Link to comment
Share on other sites

Και το ειχα... Κ οταν πατούσες το κουμπι bixby απλα δεν εκανε τπτ. Τωρα, με το patch Ιανουαρίου ανοιγει... Θες δεν θες ...

Πηγα επιλογές προγραμματιστη.. Ηταν κλειστο.

Ανοιξα, εκανα restart κ το ξαναεκλεισα. Εκει, κολλημένο να ανοίγει...

 

Υπάρχει ρύθμιση μέσα στο bixby που βάζεις για να ανοίγει με double "click"

Τώρα πατάω το κουμπί πχ και δεν ανοίγει, θέλει 2 φορές.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει ρύθμιση μέσα στο bixby που βάζεις για να ανοίγει με double "click"

Τώρα πατάω το κουμπί πχ και δεν ανοίγει, θέλει 2 φορές.

 

Μωρε κ γω αυτο εκανα για την ωρα... Αλλα....

Link to comment
Share on other sites

Μωρε κ γω αυτο εκανα για την ωρα... Αλλα....

 

Αλλά τι; Μόνο αν το πατήσεις επίτηδες 2 φορές θα ανοίξει.

Γιατί τρώγεστε συνέχεια με το παραμικρό;

Link to comment
Share on other sites

Αλλά τι; Μόνο αν το πατήσεις επίτηδες 2 φορές θα ανοίξει.

Γιατί τρώγεστε συνέχεια με το παραμικρό;

 

Στο επόμενο update θα πρέπει να προσθέσουν επιλογή στα 3 πατήματα Bixby button να παθαίνεις ηλεκτροσόκ.. :p

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Αλλά τι; Μόνο αν το πατήσεις επίτηδες 2 φορές θα ανοίξει.

Γιατί τρώγεστε συνέχεια με το παραμικρό;

 

Γτ με αυτο το κινητο ολα τα εχουμε λυμενα κ ψάχνουμε με κατι να σκαλωσουμε... Δεν ξερεις πως παει το πράγμα??

Link to comment
Share on other sites

Νεο Update Pie Γερμανιας ναι μεν με το πατς Ιανουαριου αλλα καινουργιο "Pda" G960FXXU2CSA2 προφανως βελτιωσεις στο system https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s9/SM-G960F/DBT/download/G960FXXU2CSA2/251225/

Με την Sammy δεν θα ησυχαστε ποτε !Ετσι για να παιρνουν μπρος τα κατεβαστηρια:rotfl:

Edited by s_wind
Link to comment
Share on other sites

Νεο Update Pie Γερμανιας ναι μεν με το πατς Ιανουαριου αλλα καινουργιο "Pda" G960FXXU2CSA2 προφανως βελτιωσεις στο system https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s9/SM-G960F/DBT/download/G960FXXU2CSA2/251225/

Με την Sammy δεν θα ησυχαστε ποτε !Ετσι για να παιρνουν μπρος τα κατεβαστηρια:rotfl:

 

Χθεσινό είναι, το χω ήδη περάσει, δεν αλλάζει κάτι μ αυτά που ήδη έχετε.

Δεν χρειάζεται να το περάσετε αν έχετε ήδη patch Ιανουαρίου στη συσκευή σας.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μου ήρθε τώρα το πρωί ενημέρωση για το νέο λογισμικό. Ελληνικό το δικό μου.. Αντε με το καλο

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, πέρασε την είναι φοβερή η pie... s9 plus εγώ, όντως άλλο τηλέφωνο!
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μου ήρθε τώρα το πρωί ενημέρωση για το νέο λογισμικό. Ελληνικό το δικό μου.. Αντε με το καλο

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Είναι προφανώς unbranded γιατί σε Cosmote δεν έχει έρθει ακόμα.

Έχεις το smart call της Samsung (ξέρεις αυτό που κάνεις report για spam calls κλπ κλπ)?

Kalagas Mixed Theme

[sIGPIC][/sIGPIC]

 

Υπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα μου ήρθε τώρα το πρωί ενημέρωση για το νέο λογισμικό. Ελληνικό το δικό μου.. Αντε με το καλο

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Με πρόλαβες bro!!! yay! :D

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Είναι προφανώς unbranded γιατί σε Cosmote δεν έχει έρθει ακόμα.

Έχεις το smart call της Samsung (ξέρεις αυτό που κάνεις report για spam calls κλπ κλπ)?

 

Τα branded έρχονται τελευταία έχουμε πει. Αργούν πολύ.

Πέρνα την EUR.

Smartcall έχουν μόνο Ουγγρικά τηλέφωνα, Πολωνικά και λίγα ακόμα.

Εγώ πχ έχω Ουγγρικη συσκευή ΧΩΡΙΣ wifi call. Έπρεπε να κάνω factory reset με Ελληνική sim μέσα ώστε να μου αναγνωρίσει το wifi call αλλά έχασα το smartcall (να μου κιόλας)

Link to comment
Share on other sites

Είναι προφανώς unbranded γιατί σε Cosmote δεν έχει έρθει ακόμα.

Έχεις το smart call της Samsung (ξέρεις αυτό που κάνεις report για spam calls κλπ κλπ)?

 

Εμένα Ελληνικό Vodafone Ακόμα δεν ήρθε.

 

COSMOTE...ελληνικο...μολις μου ηρθε...καντε manual ενημερωση λογισμικου και λογικα θα αρχισει το κατεβασμα...(1751,34ΜΒ)

Edited by spinemm

Proud Owner of:PS1,GB,NES,GbASP,Sega Saturn,Sega DC,PS2,Xbox,Wii,XBOX360(phat),PSP(J)v1.50,(2x)PSP(E),PS3, PSP-Go,(2X)ΧΒΟΧ360SLIM,PS Vita,PS4 Batman Collectors Edition,Wii U,X-ONE,N3DS,X-ONE S,mini NES,Switch,mini PS1,Switch PIKACHU Edition,PS4 Days of Play,XBOX ONE Gears of War 4 Limited Edition 2TB,Xbox One X Cyberpunk 2077 Limited Edition 1TB,XBOX Series S, Series X

Link to comment
Share on other sites

Εμένα ελληνική συσκευή και τώρα κατεβάζω το update μέγεθος αρχείου 1,8 GB

 

το κατεβασα..και προς μεγαλη μου εκπληξη ενω εχω μαυρο θεμα στην συσκευη..οταν ανοιγω αφαρμογες..π.χ. ρυθμισεις η μηνυματα..το παραθυρο και το μενου ειναι λευκο.μπορω να το αλλαξω?? μου την "σπαει" το καινουργιο μενου

 

update..βλεπωντας βιντεο ανακαλυψα την λειτουργια night mode.αυτο ακριβως που ηθελα..απεγκαταστησα το παλιο μου dark theme ,εβαλα ενα προεγκατεστημενο της samsung και επελεξα night mode και με ενα πακετα εικονιδιων εφερα το κινητο οπως ηθελα.

εχει μπει καμια εξτρα λειτουργια και μου εχει διαφυγει ???

Edited by RAVER
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

COSMOTE...ελληνικο...μολις μου ηρθε...καντε manual ενημερωση λογισμικου και λογικα θα αρχισει το κατεβασμα...(1751,34ΜΒ)

 

Σε Vodafone Όχι ακόμα..

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά μια βοήθεια, έχω χάσει τη μπάλα...

Υπάρχει τρόπος να κρύψουμε το navigation bar σε συγκεκριμένες εφαρμογές;

Πλέον με την Pie δεν βγάζει καν την τελίτσα απο αριστερά που με double click εξαφανίζει την nav bar :(

“When there's no more room in hell, the dead will walk the earth.”
Link to comment
Share on other sites

Πως κλείνουμε το bixby στην pie γιατί δεν βγάζω άκρη ενώ στην oreo. Το είχα κάνει..

 

Στάλθηκε από το SM-G960F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα, με την pie εδω και λιγες μερες οταν προκειται να απαντησω σε εισερχομενη κληση, κατω αριστερα ειναι το πρασινο στρογγυλο κουμπακι και δεξια το κοκκινο αντιστοιχα για να αποδεχτεις η να απορριψεις την κληση. Πατωντας το δεν ενεργοποιειται θα πρεπει να κανεις swipe πανω του για να απαντησεις Δεν το παρουσιαζε αυτο πριν την αναβαθμιση. Κανω κατι λαθος η χρειαζεται καποια ρυθμιση που δεν εχω βρει.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Samsung Galaxy S9

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...