Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Δεν το γνώριζα! την επόμενη φορά θα το δοκιμάσω. Απογοητεύτηκα με αυτά που διάβασα για το viber

 

Γιατί την επόμενη φορά; Απ' ότι γράφει στο sms η προσφορά ισχύει μέχρι 7(ή 6)/2/2013

Link to comment
Share on other sites

παίδες, έχω την belle του lagoskon, και προσπαθώ να εγκαταστήσω το facebook chat απο το site του facebook και μου λέει ότι η σύνδεση χάθηκε και στα στοιχεία ότι απέτυχε η επεξεργασία του χαρακτηριστικού midlet-jar-size. any help? :/
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπερα,το Camera Pro 3.2.6 που εχει βγει λεει κατι;Αξιζει ο κοπος κ η αγορα του η καλυτερα με τον μαμισιο;Εχει διαφορα στην φωτο η εχει ας πουμε περισοτερες ρυθμισεις.(αν και εγω τα εχω ολα στο αυτοματο-επιλογες).Οποιος φιλος την ξερει την εφαρμογη ας μου πει παρακαλω.Κανει λεει κ για το 808....εκτος απο το τιμημενο μας n8!!!

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

παίδες, έχω την belle του lagoskon, και προσπαθώ να εγκαταστήσω το facebook chat απο το site του facebook και μου λέει ότι η σύνδεση χάθηκε και στα στοιχεία ότι απέτυχε η επεξεργασία του χαρακτηριστικού midlet-jar-size. any help? :/

Δοκιμάστε αυτό που επισύναψα.

Link to comment
Share on other sites

Δοκιμάστε αυτό που επισύναψα.

Aυτο εσυ φιλε το εφτιαξες;:worry:

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Aυτο εσυ φιλε το εφτιαξες;:worry:

όχι. είχα το ίδιο πρόβλημα με το jad απ το facebook, και κατέβασα μονος πολλά jar δοκιμάζοντας. αυτό είχα βρει ως τελευταία έκδοση και δουλεύει σωστά

Link to comment
Share on other sites

όχι. είχα το ίδιο πρόβλημα με το jad απ το facebook, και κατέβασα μονος πολλά jar δοκιμάζοντας. αυτό είχα βρει ως τελευταία έκδοση και δουλεύει σωστά

Ναι οντως δουλευει ενταξει.Μολις το δοκιμασα φιλε,μπραβο σου!!:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος ορειβατικος χαρτης-καποιο προγραμμα; Χρειαζομαι gps για τα μονοπατια μεσα στα βουνα και ελεγα μηπως με βοηθουσε το 701 που εχω.
Link to comment
Share on other sites

Υπαρχει καποιος ορειβατικος χαρτης-καποιο προγραμμα; Χρειαζομαι gps για τα μονοπατια μεσα στα βουνα και ελεγα μηπως με βοηθουσε το 701 που εχω.

 

Ψάξου για garmin..

Link to comment
Share on other sites

Ακριβως. Μια τεράστια"κληρονομιά" που μας άφησε ο aristotelis....;)

Υ.Γ. Για να εμφανιστεί το πληκτρολόγιο ώστε να γραψεις στην αναζητηση, κλείδωσε και ξεκλείδωσε το κινητό σου. Τουλάχιστον στο Ν8 αυτο έπρεπε να κάνω....;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το Viber κολλάει σε ολους οσους το εχουν βαλει ? Εγω εχω ακριβώς το ιδιο προβλημα που ειχα και στο Ν8. Οταν ξεκιναει το κινητο η εφαρμογη ανοίγει αλλά κολλάει και πρεπει να την κλεισω απο τον task manager και να την ανοιξω παλι ...
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα, το Viber κολλάει σε ολους οσους το εχουν βαλει ? Εγω εχω ακριβώς το ιδιο προβλημα που ειχα και στο Ν8. Οταν ξεκιναει το κινητο η εφαρμογη ανοίγει αλλά κολλάει και πρεπει να την κλεισω απο τον task manager και να την ανοιξω παλι ...

 

μια από τα ίδια :) μάλλον είναι γενικό πρόβλημα

Link to comment
Share on other sites

Όταν είχα το Ν8 δεν μου κολλούσε αλλα πήγαινε πολύ αργά. Γενικα δε το συστήνω.

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Εδώ δεν κολλάει, ανοίγει κανονικά. Απλά είναι άθλιο το interface της. Δυστυχώς είναι για την ώρα η μόνη λύση που έχουμε για μηνύματα με ios/android ενώ για κλήσεις δεν έχουμε τίποτα.

 

Το viber δεν υποστηρίζει και περιμένουμε να δούμε τι θα γίνει

Το fring για symbian δεν έχει αναβαθμιστεί στην νέα έκδοση όπως έκαναν οι εκδόσεις για ios/android πριν λίγες εβδομάδες και περιμένουμε την αναβάθμιση που υποσχέθηκαν. Η έκδοση που έχουμε εμείς δεν βλέπει τις επαφές μας που έχουν την καινούργια.

Το nimbuzz ενώ για symbian υπάρχει στο κατάστημα, για ios δεν είναι διαθέσιμο στην Ελλάδα (δεν ξέρω για android).

 

(WhatsApp δεν έχω δοκιμάσει)

Link to comment
Share on other sites

Μα το WhatsApp είναι απλα τέλειο. Θα κολλήσεις. Μη καθυστερείς στιγμή.....;)

SEX is like NOKIA (connecting people)

http://i.imgur.com/zWrMLZe.jpg

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι:

 

1. Θα ήθελα να έχω και φωνή και μηνύματα στην ίδια εφαρμογή

2. Απ' ότι διάβασα το WhatsApp τρέχει συνέχεια και θέλει πατέντες για να το τερματίσεις

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι:

 

1. Θα ήθελα να έχω και φωνή και μηνύματα στην ίδια εφαρμογή

2. Απ' ότι διάβασα το WhatsApp τρέχει συνέχεια και θέλει πατέντες για να το τερματίσεις

 

Δε θέλει. Ένα απλό προγραμματάκι και free θέλει. closewhatsapp.

Link to comment
Share on other sites

ακριβως τι κανει αυτο το whatsapp?

μηνύματα μέσω ίντερνετ, όπως τα viber, kik κλπ

Link to comment
Share on other sites

Νέα έκδοση 2.5 του Nokia Transport.

 

Τώρα δουλεύει και σε μένα. Αλλά ενώ λέει ότι υποστηρίζει τη Θεσσαλονίκη παίρνοντας δεδομένα από τον ΟΑΣΘ , πολλές γραμμές δεν τις έχει μέσα ( 11,12,14,37 κτλ κτλ ) Περίεργο....

 

Εγώ κατέβασα χθες βράδυ την ενημέρωση μέσω Nokia strore για το Nokia Public Transport έκδοση 2.5 αλλά στα κοντινά μέσα μεταφοράς μου δείχνει μόνο τη γραμμή 78Ν (Θεσσαλονίκη) τίποτε άλλο.

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα
Link to comment
Share on other sites

Έκανα την αναβάθμιση και εγώ. Όταν ξεκινάει λέει (Χάρτης Αθήνας) ότι έχει Μετρό, Τραμ, Τραινοσέ και ηλεκτρικό, δεν αναφέρει για λεωφορεία.
Link to comment
Share on other sites

Πράγματι, δεν έχει λεωφορεία για την Αθήνα, μόνο τα μέσα σταθερής τροχιάς.

Έβαλα να με πάει από το σπίτι μου στην ομόνοια (περνάει τρόλεϊ 3 γωνίες πιο κάτω) και με στέλνει να περπατήσω 30 λεπτά να πάρω προαστιακό να πάω Πειραιά να πάρω ηλεκτρικό από εκεί.

 

Στην αξιολόγηση που μου ζήτησε το χαρακτήρισα ελλιπές.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...