Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

παιδια ξερεται καμια καλη εφαρμογη που να δειχνει ακριβως το υψωμετρο που βρισκεσαι γιατι μεχρι τωρα οσες εχω δοκιμασει ειναι λαθος(πηγαινουν 50 πανω ή 50 κατω)..??

 

Ευχαριστω!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ξερεται καμια καλη εφαρμογη που να δειχνει ακριβως το υψωμετρο που βρισκεσαι γιατι μεχρι τωρα οσες εχω δοκιμασει ειναι λαθος(πηγαινουν 50 πανω ή 50 κατω)..??

 

Το υψόμετρο όπως και λοιπά γεωγραφικά στοιχεία τα λέει το GPS.

Για το πόσο ακριβείας θα είναι εξαρτάται από τους πόσους δορυφόρους βλέπει το σύστημα εκείνη τη στιγμή.

Link to comment
Share on other sites

Το υψόμετρο όπως και λοιπά γεωγραφικά στοιχεία τα λέει το GPS.

Για το πόσο ακριβείας θα είναι εξαρτάται από τους πόσους δορυφόρους βλέπει το σύστημα εκείνη τη στιγμή.

Συμφωνω..αλλα καμια application δεν ξερεις??

Link to comment
Share on other sites

Συμφωνω..αλλα καμια application δεν ξερεις??

GPSInfoQt. σου λέει και την ακρίβεια

Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που όλα δούλευαν ρολόι, σήμερα εντελώς ανεξήγητα το fmobi στο Ν8 μου, μου πεταει ενα μυνημα: facebook api returned 403 forbidden error, και δεν συνδέεται. Δοκιμασα απεγκατασταση και εκ νεου εγκατασταση αλλα τιποτα, αρνειται να συνδεθει (η εφαρμογη ανοιγει κανονικα). Εχετε καμια ιδέα;
Link to comment
Share on other sites

Και εκεί που όλα δούλευαν ρολόι, σήμερα εντελώς ανεξήγητα το fmobi στο Ν8 μου, μου πεταει ενα μυνημα: facebook api returned 403 forbidden error, και δεν συνδέεται. Δοκιμασα απεγκατασταση και εκ νεου εγκατασταση αλλα τιποτα, αρνειται να συνδεθει (η εφαρμογη ανοιγει κανονικα). Εχετε καμια ιδέα;
προφανώς κάτι παίχτηκε απ τη πλευρά του facebook
Link to comment
Share on other sites

αυτό υποψιαζομαι και εγω, αλλα πως διορθώνεται δεν ξερω ακομα......:lol:

http://www.facebook.com/fMobi/posts/414598961926521

υπομονή

Link to comment
Share on other sites

Έχουμε εδω το C7 με σύνδεση Ίντερνετ στην Q. Πουθενα δεν υπάρχει ρύθμιση να λειτουργεί ως hotspot το κινητο;
Link to comment
Share on other sites

Έχουμε εδω το C7 με σύνδεση Ίντερνετ στην Q. Πουθενα δεν υπάρχει ρύθμιση να λειτουργεί ως hotspot το κινητο;
joikuspot hotspot
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα μια εφαρμογή μου βγάζει ''αρχ.οθ. η εκτέλεση του αρχείου είναι αδύνατη για λόγους ασφαλείας.'' και κλείνει..τι γίνετε?

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα μια εφαρμογή μου βγάζει ''αρχ.οθ. η εκτέλεση του αρχείου είναι αδύνατη για λόγους ασφαλείας.'' και κλείνει..τι γίνετε?

Ποια εφαρμογή? Η αρχ.οθ. είναι η αρχική οθόνη, δηλαδή η επιφάνεια εργασίας. Πες μα τι ακριβώς κάνεις και στο βγάζει? Μήπως κάποιο widget?

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε μια απεγκατάσταση - εγκατάσταση :)
http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα μια εφαρμογή μου βγάζει ''αρχ.οθ. η εκτέλεση του αρχείου είναι αδύνατη για λόγους ασφαλείας.'' και κλείνει..τι γίνετε?

Πήγαινε στις Ρυθμίσεις στα Εγκατεστημένα Στοιχεία και δες στο μητρώο εγκαταστάσεων/απεγκαταστάσεων ποια ή ποιες εφαρμογές που εγκατέστησες πρόσφατα θεωρείς ύποπτες στο να προκαλούν το συγκεκριμένο πρόβλημα. Κάνε απεγκατάσταση όσων νομίζεις, επανεκκίνηση και δες αν άλλαξε κάτι. ;)

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

Εδώ και μια εβδομάδα μια εφαρμογή μου βγάζει ''αρχ.οθ. η εκτέλεση του αρχείου είναι αδύνατη για λόγους ασφαλείας.'' και κλείνει..τι γίνετε?

 

Μήπως έχεις αναβαθμίσει σε Refresh και κάποια εφαρμογή ή κάποιο widget δεν είναι συμβατό ( ακόμα, θέλω να ελπίζω ) και προσπαθώντας αυτή/ό να εκτελέσει τη λειτουργία της/του σου βγάζει αυτό το μήνυμα; :)

Huawei Nova 5T
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση για τον διαμοιρασμό της σύνδεσης στο C7 οπότε θα το δοκιμάσω, το μόνο που μου λείπει έιναι ένα ρολογάκι σαν αυτό της HTC....παρακαλώ...
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστώ για την απάντηση για τον διαμοιρασμό της σύνδεσης στο C7 οπότε θα το δοκιμάσω, το μόνο που μου λείπει έιναι ένα ρολογάκι σαν αυτό της HTC....παρακαλώ...

αν ψάξεις στο ντέιλιμομπάιλ υπάρχουν πολλά και διάφορα ρολογάκια

Link to comment
Share on other sites

Μήπως έχεις αναβαθμίσει σε Refresh και κάποια εφαρμογή ή κάποιο widget δεν είναι συμβατό ( ακόμα, θέλω να ελπίζω ) και προσπαθώντας αυτή/ό να εκτελέσει τη λειτουργία της/του σου βγάζει αυτό το μήνυμα; :)

 

οχι δεν έχω την refresh ακόμα έχω την delight.To app που έχει πρόβλημα είναι το snes emulator

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

παίδες πως μπορώ να ανοίγω τα βιντεακια με το YouTube downloader;

πάτάς πάνω στην εικόνα του βίντεο

Link to comment
Share on other sites

πάτάς πάνω στην εικόνα του βίντεο

 

εννοώ όταν μπαίνω με τον όπερα σε κάποιο σαιτ και θέλω να δω ένα βίντεο να το βλέπω με το YouTube downloader και όχι με τον ενσωματωμένο γιατί το δείχνει χάλια..

Link to comment
Share on other sites

εννοώ όταν μπαίνω με τον όπερα σε κάποιο σαιτ και θέλω να δω ένα βίντεο να το βλέπω με το YouTube downloader και όχι με τον ενσωματωμένο γιατί το δείχνει χάλια..

 

δεν γίνεται αυτο. μονο κοπυ πειστ τον τίτλο

Link to comment
Share on other sites

δεν γίνεται αυτο. μονο κοπυ πειστ τον τίτλο

 

υπάρχει μήπως κάποιο άλλο πρόγραμμα που μπορείς να το ρυθμίσεις να βλέπεις τα βίντεο με καλή ανάλυση κατευθείαν από τον όπερα;αν όχι μπορείς να ρυθμίσεις το ενσωματωμένο να δείχνει τα βίντεο με καλύτερη ανάλυση;

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει μήπως κάποιο άλλο πρόγραμμα που μπορείς να το ρυθμίσεις να βλέπεις τα βίντεο με καλή ανάλυση κατευθείαν από τον όπερα;αν όχι μπορείς να ρυθμίσεις το ενσωματωμένο να δείχνει τα βίντεο με καλύτερη ανάλυση;

δεν γίνεται αυτό. ούτε απ το site του youtube μπορείς να τα δεις σε καλή αναλυση. μόνο χρησιμοποιώντας απλά ένα άλλο πρόγραμμα, πχ cutetube,yourube downloader κλπ

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...