Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σ' εμένα πώς ήταν προεγκατεστημένο τότε???το PCode μου είναι 059f074

το 059f074 είναι το C5-03,προφανώς αν έχεις belle σ αυτο,είναι cfw απ το daily

Link to comment
Share on other sites

Το έχει και το δικό μου C7 μετά την αναβάθμιση σε belle.Αλλά είναι euro 1 Alps (059B533)...Προφανώς διαφορετικές εφαρμογές σε διαφορετικές περιοχές.
Link to comment
Share on other sites

το 059f074 είναι το C5-03,προφανώς αν έχεις belle σ αυτο,είναι cfw απ το daily

 

Εκανα λάθος 059F047(μπέρδεψα τα 2 τελευταία).

N8 έχω και πριν περάσω την Βelle Lagoskon ειχα βάλει την επίσημη και τα είχε προ εγκατεστημένα.

Nokia 808 Pureview, iPad Air 4th gen(2020), Apple iPhone 13 Pro Max, iWatch Ultra

Link to comment
Share on other sites

 

το δοκιμασες? δουλευει καλα?

Μόνο όταν έχουμε χάσει τα πάντα είμαστε πραγματικά ελεύθεροι να κάνουμε τα πάντα.
Link to comment
Share on other sites

Εκανα λάθος 059F047(μπέρδεψα τα 2 τελευταία).

N8 έχω και πριν περάσω την Βelle Lagoskon ειχα βάλει την επίσημη και τα είχε προ εγκατεστημένα.

προφανώς δεν εβαλες το ελληνικό firmware,μάλλον κάποιο euro έβαλες.

Link to comment
Share on other sites

προφανώς δεν εβαλες το ελληνικό firmware,μάλλον κάποιο euro έβαλες.

 

Balkans έχω και είναι εγκαταστημένο. Απλά πρέπει να βάλεις την πλήρη έκδοση από navifirm.

Link to comment
Share on other sites

Balkans έχω και είναι εγκαταστημένο. Απλά πρέπει να βάλεις την πλήρη έκδοση από navifirm.

κι εγώ αυτήν έχω..να ναι μονο στο Ν8?

Link to comment
Share on other sites

Παιδια ξερει κανεις καμια καινουργια και καλη εφαρμογη για f1 2012?

Nokia user since 1997... nokia 3110 gsm 900

we forgive you for the loudspeaker.

Link to comment
Share on other sites

Αυτη η εφαρμογη ειναι πολυ καλη κ χρησιμη.:)

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα... Μια βοήθεια θα ήθελα. Ενώ μου δούλευε κανονικά το widget του καιρού στην original belle μόλις τώρα μου λέει ότι δεν διατιθεται καμία ενημέρωση καιρού.. Πήγα στο beta lamb το ξανακανα εγκατάσταση αλλά πάλι το ίδιο λέει.. ξέρει κανείς κάτι; ευχαριστώ.
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα... Μια βοήθεια θα ήθελα. Ενώ μου δούλευε κανονικά το widget του καιρού στην original belle μόλις τώρα μου λέει ότι δεν διατιθεται καμία ενημέρωση καιρού.. Πήγα στο beta lamb το ξανακανα εγκατάσταση αλλά πάλι το ίδιο λέει.. ξέρει κανείς κάτι; ευχαριστώ.

Κάνε υπομονή, το βγάζει καμιά φορά και μετά από λίγο ξαναπέρνει μπρος.

Link to comment
Share on other sites

Κάνε υπομονή, το βγάζει καμιά φορά και μετά από λίγο ξαναπέρνει μπρος.

 

Α έτσι; ευχαριστώ πολύ...

 

Μάλλον έχει πρόβλημα το widget του καιρού δεν δουλευει να παρει η ευχή... Απ' ότι είδα στο beta το έχουν κι άλλοι το πρόβλημα.. Αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας πει...

Edited by impreza_sti
Συνεχόμενα μηνύματα-Για επεξεργασία/διόρθωση/προσθήκη σε υπάρχον μήνυμα πατάμε το κουμπί "Τροποποίηση"
Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου υπάρχουν κι άλλα προγράμματα με widget για τον καιρό που δουλεύουν πολύ καλύτερα απο της ΝΟΚΙΑ...
...everything can happen...
Link to comment
Share on other sites

Μάλλον έχει πρόβλημα το widget του καιρού δεν δουλευει να παρει η ευχή... Απ' ότι είδα στο beta το έχουν κι άλλοι το πρόβλημα.. Αν γνωρίζει κάποιος κάτι ας πει...

Κλείστο, κάνε μια επανεκκίνηση στη συσκευή σου, ξαναπρόσθεσέ το ως widget, φρόντισε να έχεις ενεργή σύνδεση στο internet, πες μας αν σου δουλέυει.

Link to comment
Share on other sites

Κλείστο, κάνε μια επανεκκίνηση στη συσκευή σου, ξαναπρόσθεσέ το ως widget, φρόντισε να έχεις ενεργή σύνδεση στο internet, πες μας αν σου δουλέυει.

 

μπα τίποτα. Γράφει χωρίς πλ. καιρού...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε κάποιο πρόγραμμα με το οποίο να αρχίζει κάποια προγράμματα που θέλω εγώ να τρέχουν απο την στιγμή που ανοίγει το κινητό? Στο S60 τέτοιο είναι το powerboot. Στην belle όμως ξέρει κάποιος κάτι (έχω C6-01 με belle)? Ευχαριστώ
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μήπως ξέρετε κάποιο πρόγραμμα με το οποίο να αρχίζει κάποια προγράμματα που θέλω εγώ να τρέχουν απο την στιγμή που ανοίγει το κινητό? Στο S60 τέτοιο είναι το powerboot. Στην belle όμως ξέρει κάποιος κάτι (έχω C6-01 με belle)? Ευχαριστώ
το powerboot δεν δουλεύει? υπάρχει και το jbaktaskmanager πάντως με αυτή τη δυνατότητα
Link to comment
Share on other sites

το powerboot δεν δουλεύει? υπάρχει και το jbaktaskmanager πάντως με αυτή τη δυνατότητα

Το powerboot λέει ότι είναι για S60. Δεν τόλμησα να το εγκαταστήσω λόγω της belle. Θα δοκιμάσω το jbaktaskmanager και θα σας πω.

 

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ να εγκαταστήσω και τα δύο αλλά βγάζει ότι οι εφαρμογές δεν είναι συμβατές με το τηλ. Άρα πάλι από την αρχή. Αν ξέρει κάποιος κάτι ας βοηθήσει. Ευχαριστώ

Edited by alex61
Link to comment
Share on other sites

Το jbaktaskmanager έχω στην belle και δουλεύει τέλεια βάλτο και ας λεει ότι δεν είναι συμβατό

https://twitter.com/ogiwrgos<>

Nokia 3330 , Nokia N73ME , NOKIA N8 , JOLLA PHONE, HTC 10, ONE PLUS 7 PRO NEBULA BLUE

The Microsoft & Nokia Motto: "We're the leaders, wait for us!"

Link to comment
Share on other sites

Το powerboot λέει ότι είναι για S60. Δεν τόλμησα να το εγκαταστήσω λόγω της belle. Θα δοκιμάσω το jbaktaskmanager και θα σας πω.

 

ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑ να εγκαταστήσω και τα δύο αλλά βγάζει ότι οι εφαρμογές δεν είναι συμβατές με το τηλ. Άρα πάλι από την αρχή. Αν ξέρει κάποιος κάτι ας βοηθήσει. Ευχαριστώ

το jbaktaskmanager δουλεύει κανονικά στη belle,το powerboot δεν εμφανίζει σωστά τις διεργασίες όταν επιλέγεις..

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 μέρες ενώ συνδέομαι κανονικά στο μσν μέσω Nimbuzz και οι άλλοι με βλεπουν κανονικά, εγώ βλέπω όλες τις επαφές εκτός σύνδεσης ενώ δεν είναι. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει;

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

Εδώ και 3 μέρες ενώ συνδέομαι κανονικά στο μσν μέσω Nimbuzz και οι άλλοι με βλεπουν κανονικά, εγώ βλέπω όλες τις επαφές εκτός σύνδεσης ενώ δεν είναι. Ξέρετε τι μπορεί να φταίει;

προτίμησε το slick,ή το im+

Link to comment
Share on other sites

το powerboot δεν δουλεύει? υπάρχει και το jbaktaskmanager πάντως με αυτή τη δυνατότητα

 

Την εκδοση 1.41 εχω Jbak TaskMan, που υπαρχει η επιλογη για το ποιες εφαρμογες τρεχουν με την εκκινηση του κινητου ?

Χρήστος

Νοκια Ν70 -> Νοκια Ν73 -> Νοκια Ν86 -> Νοκια Ε7 ->Nokia Lumia 930 + Nexus 6 - > Pixel 4a

E7 : 31/8/2011 930 : 2/2/2015 Nexus 6 : 12/8/2016

Link to comment
Share on other sites

Την εκδοση 1.41 εχω Jbak TaskMan, που υπαρχει η επιλογη για το ποιες εφαρμογες τρεχουν με την εκκινηση του κινητου ?

 

επιλέγεις την εφαρμογή που θες είτε απ τον τασκ μανατζερ,είτε απ την λιστα εφαρμογών(Ξ->tools->app launch) και μετα, Ξ->Program rules->κι επιλέγεις το Autostart

Link to comment
Share on other sites

Φίλε μου υπάρχουν κι άλλα προγράμματα με widget για τον καιρό που δουλεύουν πολύ καλύτερα απο της ΝΟΚΙΑ...

αν μπορεις πες μου κανενα widget για καιρο για το ΝΟΚΙΑ Ε6-00 με belle

Edited by nikana3
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...