Jump to content

Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του


platijet
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

alternate reader αλλα και αρκετοι αλλοι υπαρχουν στα μαγαζακια. για ψαξε λιγο ισως βρεις κατι που να σου κανει. εγω εχω τον alternate reader και ειναι ικανοποιητικος

 

Θα συμφωνήσω. Το κατέβασα κι εγώ και είναι μέρα με τη νύχτα με το μαμίσιο reader

Τρέχουσα συσκευή: Huawei P30 Pro

Link to comment
Share on other sites

η εφαρμογή spb weather μπορεί να είναι στην αρχική οθόνη σαν widget? Γιατί την κατέβασα και δεν μπορώ να την εχω έτσι. Ευχαριστώ

 

φυσικα και μπαινει σε οποια αρχικη οθονη θελεις και ειναι και αρκετα καλη. δειχνει καιρο για την περιοχη που θελεις για 4ημερες

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και μπαινει σε οποια αρχικη οθονη θελεις και ειναι και αρκετα καλη. δειχνει καιρο για την περιοχη που θελεις για 4ημερες

 

εγώ θέλω να είναι ανοιχτή συνέχεια και όχι να την ανοίγω εγω. Ποιος είναι ο τρόπος ξέρεις; ευχαριστώ

Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω να είναι ανοιχτή συνέχεια και όχι να την ανοίγω εγω. Ποιος είναι ο τρόπος ξέρεις; ευχαριστώ

 

Κάνεις επεξεργασία όποιας από τις 3 αρχικές οθόνες θέλεις. Επιλέγεις μία θέση για widget και από τη λίστα επιλέγεις το SPB Weather. Ανανέωση καιρικών συνθηκών κάνεις χειροκίνητα.

Now I'm cutting the anchor away, and I won't look back, I'm starting a new life today. Now I see where I belong...
Link to comment
Share on other sites

εγώ θέλω να είναι ανοιχτή συνέχεια και όχι να την ανοίγω εγω. Ποιος είναι ο τρόπος ξέρεις; ευχαριστώ

 

ο τροπος ειναι να βαλεις το accuweather το οποιο μολις βρισκει δικτυο ανανεωνει κατευθειαν. δωρεαν στο ovi και εχει και καλυτερα γραφικα για την αρχικη οθονη

Link to comment
Share on other sites

φυσικα και μπαινει σε οποια αρχικη οθονη θελεις και ειναι και αρκετα καλη. δειχνει καιρο για την περιοχη που θελεις για 4ημερες

 

Eγω φιλε μου μενω στην Σκοπελο κ αυτο δειχνει μονο την Σκιαθο!Προσπαθησα κ μεσω μιας ρυθμισης που εχει με gps,αλλα παλι την Σκιαθο δειχνει.Και η πλακα ειναι οτι εδω που μενω μπορει να εχει ηλιο ολη την μερα πχ. κ απεναντι στην Σκιαθο να εχει συννεφα η να βρεχει!Εχει καμμια αλλη ρυθμιση να βαλω την τοποθεσια μου;

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Eγω φιλε μου μενω στην Σκοπελο κ αυτο δειχνει μονο την Σκιαθο!Προσπαθησα κ μεσω μιας ρυθμισης που εχει με gps,αλλα παλι την Σκιαθο δειχνει.Και η πλακα ειναι οτι εδω που μενω μπορει να εχει ηλιο ολη την μερα πχ. κ απεναντι στην Σκιαθο να εχει συννεφα η να βρεχει!Εχει καμμια αλλη ρυθμιση να βαλω την τοποθεσια μου;

 

γιωργο ολα αυτα τα προγραμματα καιρου εχουν μια βαση δεδομενων με συγκερκιμρνες τοποθεσιες περασμενες και υνηθως τις μεγαλυτερες σε πληθυσμο πολεις. το accuweather προφανως για τη συγκεκριμενη περιοχη εχει βαση τη σκιαθο. οποτε δες αν υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα που εχει τη σκοπελο

Link to comment
Share on other sites

γιωργο ολα αυτα τα προγραμματα καιρου εχουν μια βαση δεδομενων με συγκερκιμρνες τοποθεσιες περασμενες και υνηθως τις μεγαλυτερες σε πληθυσμο πολεις. το accuweather προφανως για τη συγκεκριμενη περιοχη εχει βαση τη σκιαθο. οποτε δες αν υπαρχει καποιο αλλο προγραμμα που εχει τη σκοπελο

 

Eνταξει με το accuweather!Βρηκα την τοποθεσια μου.Ενοουσα πριν για το spb weather,οτι δεν μπορουσα να την βρω.To μονο που παρατηρω ειναι, οτι ειναι σταθερα επανω δεξια το εικονιδιο τουδορυφορου(gps).Eχωντας ανοιξει την εφαρμογη η οχι!Αυτο ομως μηπως τρωει την μπαταρια;Σε ευχαριστω:rolleyes:

Edited by giorgos1966

Εικόνα εκτός Όρων Πρόσβασης και Χρήσης.

 

"Δυστυχώς επτωχεύσαμεν!!!"

Link to comment
Share on other sites

Eνταξει με το accuweather!Βρηκα την τοποθεσια μου.Ενοουσα πριν για το spb weather,οτι δεν μπορουσα να την βρω.To μονο που παρατηρω ειναι, οτι ειναι σταθερα επανω δεξια το εικονιδιο τουδορυφορου(gps).Eχωντας ανοιξει την εφαρμογη η οχι!Αυτο ομως μηπως τρωει την μπαταρια;Σε ευχαριστω:rolleyes:

 

γιωργο ναι ρε συ σου τρωει μπαταρια. πηγαινε και ψαξε την περιοχη σου με την αναζητηση που εχει για να την βαλεις.

Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να εγκαταστησω την εφαρμογη HDR Photo Camera v2.2.7 αφου προηγουμενως την υπεγραψα, αλλα στη διαδικασια εγκαταστασης κολλαει...ξερει κανεις κατι για αυτο;
Link to comment
Share on other sites

προσπαθησα να εγκαταστησω την εφαρμογη HDR Photo Camera v2.2.7 αφου προηγουμενως την υπεγραψα, αλλα στη διαδικασια εγκαταστασης κολλαει...ξερει κανεις κατι για αυτο;

 

θελει να εισαι συνδεδεμενος στο Internet για να σου τελειωσει την εγκατασταση

Link to comment
Share on other sites

θελει να εισαι συνδεδεμενος στο Internet για να σου τελειωσει την εγκατασταση

 

προσπαθησα να το εγκαταστησω συνδεδεμενος στο ιντερνετ αλλα και παλι δεν τα καταφερα.

τελικα εβαλα παλι μια παλια εκδοση που ειχα...

καμια ιδεα για το τι μπορει να συμβαινει;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα.ξερει κανεις αν έχει βγει νέα έκδοση για το whutsup k αν διορθώθηκε το πρόβλημα που άνοιγε μονο του το wifi?
Link to comment
Share on other sites

Μόνο σε εμένα αναφέρει ο Opera οτι η μνημη ειναι πληρης και σταματαει το φορτωμα της σελίδας;
Samsung S21 Ultra
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

 

υπαρχει καποια εφαρμογη ωστε να χρησιμοποιω το φλας της φωτογραφικης σαν φακο; να μενει δηλαδη μονιμα αναμενο.

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

καλησπερα.

 

υπαρχει καποια εφαρμογη ωστε να χρησιμοποιω το φλας της φωτογραφικης σαν φακο; να μενει δηλαδη μονιμα αναμενο.

 

καλησπερα. στο Ν8 δεν γινετε αυτο επειδη εχει xenon φλας. για κινητο με led φλας ψαξε για το picoBrothers Quick Light :)

Link to comment
Share on other sites

C7 εχω... τι φλας κουβαλαει η μπακατελα μου; led η xenon;;;

 

ενα φιλαρακι με 5800 ειχε βαλει μια εφαρμογουλα σαν strobe light, που οταν το εβαζες τερμα γρηγορα εμενε μονιμα αναμενο σαν φακος.

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Το C7 led έχει.Για να το χρησιμοποιήσεις σαν φακό δεν χρειάζεται κάποιο πρόγραμμα, κρατώντας πατημένο κάτω το κουμπί κλειδώματος για 2 δευτερόλεπτα δουλεύει το φλας της κάμερας σαν φακός και με την ίδια διαδικασία γίνεται απενεργοποίηση.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

C7 εχω... τι φλας κουβαλαει η μπακατελα μου; led η xenon;;;

 

ενα φιλαρακι με 5800 ειχε βαλει μια εφαρμογουλα σαν strobe light, που οταν το εβαζες τερμα γρηγορα εμενε μονιμα αναμενο σαν φακος.

 

ε οχι και μπακατελα :) συμφωνα με αυτο εχει led :) δες εδω για την εφαρμογη που σου ειπα

Link to comment
Share on other sites

σας ευχαριστω και τους 2.

 

το side unlock το εχετε δοκιμασει; ειναι βολικη εφαρμογη; γιατι το κλειδωσε/ξεκλειδωσε με το πλαι μου φαινεται καταπονει λιγο το πληκτρο και φοβαμαι μηπως κανει καμμμια .... ηρωικη εξοδο του μεσολογγιου καμμια μερα!!!!

Desktop: Acer Aspire X-Cruiser, ThermalTake PurePower460W, Core 2 Duo E6400, Gigabyte 965PS3, 2xCrucial 2GB (800MHz, CL4), Gigabyte 9600GT

http://www.cardomain.com/ride/2667388

Link to comment
Share on other sites

Αν έχεις πιστοποιητικό για την συσκευή σου πολύ καλή εφαρμογή είναι αυτή lockericon

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

Με λιγο ψαξιμο στο ιντερνετ μπορεις να βρεις και το quick lock το οποιο ειναι ιδιο σχεδον με το lockericon κανει ακριβως την ιδια δουλεια και δεν θελει πιστοποιητικο το βρισκεις σε signed μορφη!!!;)

Η ζωή είναι ωραία αρκεί να ξέρεις να την ζεις με εκείνον που σε αγάπησε και θυσιάστηκε για εσένα στην θέση την δικιά σου...

 

Samsung Galaxy S10+ SM-G975F/DS / Galaxy S9+ ;)

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Συζητήσεις / Προβλήματα / Απορίες για το Symbian και τις εφαρμογές του
  • The topic was pinned

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...