Jump to content

Essential ph-1


 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ugreen πακετο με καλωδιο (λογικα usb 2.0) και εδω review. Usb 3.0 καλωδιο απο το ιδιο μαγαζι

Blitzwolf + Καλωδιο usb 2.0 Η αυτο που ειναι πακετο . Εχει και Usb 3.0 καλωδιο αλλα ειναι oos

Edited by dionysg
Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 349
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επιτελους βγηκε και εξω απο το σπίτι για νορμαλ χρηση αφου ηρθαν και οι θηκες.

 

Και οι τρείς που πηρα :

 

Incipio NGP Smoke

Tudia Carbon Fiber

Feitenn Premium Flip

 

ειναι εξαιρετικές για τα λεφτά τους. Αν εχετε οποιοδήποτε αλλο χρωμα essential εκτος μαυρου, μην προτιμησετε την incipio smoke αλλα την clear transparent για να φαινονται καθαρα οι λεπτομερειες του κινητου.

Οι λατρεις των spigen (οπως εγω) θα πανε καρφι στην tudia.

Link to comment
Share on other sites

Vadergr από που παρήγγειλες τις θήκες; Πόσο καιρό έκαναν να έρθουν;

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

 

Amazon .de

Δύο εβδομάδες με απλή αποστολή.

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι με θήκη, το κινητό χάνει την ομορφιά του.

Πήρα την πρώτη που πήρες κι εσύ και την έβγαλα στα δέκα δευτερόλεπτα...

Τη δεύτερη την πήρα (μια που της μοιάζει πολύ) για το nokia 8, κι αυτή την έβγαλα...

Θέλω κάτι πάρα πολύ λεπτό, όπως την caudabe που έχω στο 8 plus...

Με βλέπω με θήκη πουγγί, να το χειρίζομαι και να το ευχαριστιέμαι και όσο δεν το χρησιμοποιώ, να το προστατεύω εκεί...

 

Ακόμη περιμένω τα τζαμάκια που είχα παραγγείλει ίδια μέρα με τη θήκη...

Καθαρός ουρανός, αστραπές δε φοβάται!
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα είναι ότι με θήκη, το κινητό χάνει την ομορφιά του.

Πήρα την πρώτη που πήρες κι εσύ και την έβγαλα στα δέκα δευτερόλεπτα...

Τη δεύτερη την πήρα (μια που της μοιάζει πολύ) για το nokia 8, κι αυτή την έβγαλα...

Θέλω κάτι πάρα πολύ λεπτό, όπως την caudabe που έχω στο 8 plus...

Με βλέπω με θήκη πουγγί, να το χειρίζομαι και να το ευχαριστιέμαι και όσο δεν το χρησιμοποιώ, να το προστατεύω εκεί...

 

Ακόμη περιμένω τα τζαμάκια που είχα παραγγείλει ίδια μέρα με τη θήκη...

 

Μονο οι clear transparent θηκες δειχνουν καπως την ομορφια του κινητου.

Επειδη το θεωρω βαρυ και φοβάμαι πως αν πεσει θα σπασει, θεωρω την θηκη μονοδρομο (με αγχώνει χωρίς).

Ο καλύτερος συνδιασμος ειναι μαλλον η Incipio clear transparent αλλα δεν υπήρχε διαθεσιμη τοτε.

 

Tempered νομιζω δεν καθεται καλά κανένα, ειδικά και με θήκη. Αν καποιος βγάλει ακρη, ας μας ενημερώσει.

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει καποιος που να έχει δοκιμάσει κάποιο TPU film (την κλασική ζελατίνα) για το κινητό να προτείνει κάτι;

 

Sent from my Mi A1 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα ακόμα ένα, τελικά η χρέωση ήταν 238, το οποίο ήρθε με Aramex/ACS, εκτελωνίστηκε στο Λονδίνο σε λίγες ώρες, εχθές ήρθε Ελλάδα και σήμερα παρέλαβα.

Τα μεραφορικά ήταν το "αργό" και ενώ υποτίθεται πως θα ερχόταν από 4-11 Σεπτ., ήρθε σήμερα!:D

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα ακόμα ένα, τελικά η χρέωση ήταν 238, το οποίο ήρθε με Aramex/ACS, εκτελωνίστηκε στο Λονδίνο σε λίγες ώρες, εχθές ήρθε Ελλάδα και σήμερα παρέλαβα.

Τα μεραφορικά ήταν το "αργό" και ενώ υποτίθεται πως θα ερχόταν από 4-11 Σεπτ., ήρθε σήμερα!:D

 

Σήμερα περιμένω και εγώ το τρίτο πλέον τηλέφωνο.. τελική τιμή 246€ με 55% έκπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις παρέλαβα ακόμα ένα, τελικά η χρέωση ήταν 238, το οποίο ήρθε με Aramex/ACS, εκτελωνίστηκε στο Λονδίνο σε λίγες ώρες, εχθές ήρθε Ελλάδα και σήμερα παρέλαβα.

Τα μεραφορικά ήταν το "αργό" και ενώ υποτίθεται πως θα ερχόταν από 4-11 Σεπτ., ήρθε σήμερα!:D

 

ACS ή γενική? Βλέπω ότι η γενική συνεργάζεται με aramex στην Ελλάδα

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

εμένα μου έχει για παράδοση Δευτέρα 3/9 , αλλά βλέπω από εχθές στο track του αμαζον και μου γράφει αυτό

ARAMEX couldn't deliver your package

Unfortunately, due to a shipping issue, your package was returned to Amazon. We are issuing a free replacement and you will get a shipment confirmation email when the package ships. In case a replacement is not possible, we will issue a full refund and inform you via email

μίλησα με το chat εχθές το απόγευμα και μου είπαν ότι θα παραλάβω κανονικά

Δε ξέρω τι θα γίνει τελικά

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

εμένα μου έχει για παράδοση Δευτέρα 3/9 , αλλά βλέπω από εχθές στο track του αμαζον και μου γράφει αυτό

ARAMEX couldn't deliver your package

Unfortunately, due to a shipping issue, your package was returned to Amazon. We are issuing a free replacement and you will get a shipment confirmation email when the package ships. In case a replacement is not possible, we will issue a full refund and inform you via email

μίλησα με το chat εχθές το απόγευμα και μου είπαν ότι θα παραλάβω κανονικά

Δε ξέρω τι θα γίνει τελικά

 

Μέχρι που έφτασε το πακέτο σου?

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι που έφτασε το πακέτο σου?

 

Tuesday, August 28

2:10 PM

Shipment returned to Amazon.

Thursday, August 23

3:41 AM

Shipment departed from Amazon facility

Avenel, NJ US

Wednesday, August 22

11:32 AM

Shipment arrived at Amazon facility

Avenel, NJ US

Tuesday, August 21

Package has left seller facility and is in transit to carrier

 

τώρα ξανά μίλησα μαζί τους μου είπαν πάλι οτι θα παραλάβω κανονικά μέσα στο αρχικό χρονικό διάστημα 3-11/9

Edited by lemo13
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα

εμένα μου έχει για παράδοση Δευτέρα 3/9 , αλλά βλέπω από εχθές στο track του αμαζον και μου γράφει αυτό

ARAMEX couldn't deliver your package

Unfortunately, due to a shipping issue, your package was returned to Amazon. We are issuing a free replacement and you will get a shipment confirmation email when the package ships. In case a replacement is not possible, we will issue a full refund and inform you via email

μίλησα με το chat εχθές το απόγευμα και μου είπαν ότι θα παραλάβω κανονικά

Δε ξέρω τι θα γίνει τελικά

 

ακριβως το ιδιο και σε εμενα..... Σημερα αλλαξε σε " ειναι σε αθηνα , σας στειλαμε μηνυμα". Πηρα την εδω aramex λεει σας στειλαμε οτι θα το παραλαβετε την επομενη εβδομαδα. Δεν πηρα κανενα μηνυμα λεω.. Ρωταω που βρισκεται το κινητο, λενε JFK και ας λεει αθηνα. Ο,τι να ναι..

Link to comment
Share on other sites

ακριβως το ιδιο και σε εμενα..... Σημερα αλλαξε σε " ειναι σε αθηνα , σας στειλαμε μηνυμα". Πηρα την εδω aramex λεει σας στειλαμε οτι θα το παραλαβετε την επομενη εβδομαδα. Δεν πηρα κανενα μηνυμα λεω.. Ρωταω που βρισκεται το κινητο, λενε JFK και ας λεει αθηνα. Ο,τι να ναι..

 

τελικά Αμερική είναι ακόμα δηλαδή ?

εδώ που πήρες τηλέφωνο ?

Link to comment
Share on other sites

τελικά Αμερική είναι ακόμα δηλαδή ?

εδώ που πήρες τηλέφωνο ?

 

Δε γνωριζω. Το site τους λεει Ελλαδα και αυτοι μου ειπαν Αμερικη. Το αμαζον μου λεει εμεις σαν τριτος δεν ξερουμε που ειναι, αλλα σου εγγυομαι οτι θα το παρεις κοντα στις 3 Σεπτεμβριου. Τηλεφωνο πηρα στο 2111052540

Link to comment
Share on other sites

ACS ή γενική? Βλέπω ότι η γενική συνεργάζεται με aramex στην Ελλάδα

 

ACS αυτή τη φορά.

Και εμένα όταν έγινε update, το 4-11 έγινε 3 Σεπτ., αλλά ήρθε σήμερα :p, θα ερθει μάγκες, με το amazon πάντα βρίσκεις άκρη.

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Δε γνωριζω. Το site τους λεει Ελλαδα και αυτοι μου ειπαν Αμερικη. Το αμαζον μου λεει εμεις σαν τριτος δεν ξερουμε που ειναι, αλλα σου εγγυομαι οτι θα το παρεις κοντα στις 3 Σεπτεμβριου. Τηλεφωνο πηρα στο 2111052540

 

ευχαριστώ

και εμένα από το αμαζον έτσι μου είπαν και τις 2 φορές που μίλησα.

στο site του amazon γράφει undelivered and returning, στο site της aramax γράφει processing

δε ξέρω:cry:

Link to comment
Share on other sites

ACS ή γενική? Βλέπω ότι η γενική συνεργάζεται με aramex στην Ελλάδα

 

Συνεργαζοταν. Μου ειπαν οτι πλεον διεκοψαν τη συνεργασια τους.

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα η τελευταία ενημέρωση είναι

30 Aug 2018

02:16 PM

Athens, Greece

Shipment Forwarded to Beyond/Remote Area Sorting Location

Link to comment
Share on other sites

Σε μένα η τελευταία ενημέρωση είναι

30 Aug 2018

02:16 PM

Athens, Greece

Shipment Forwarded to Beyond/Remote Area Sorting Location

Πάρε τηλέφωνο την Aramex και πες τους να σου δώσουν το track της ACS.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

Google Pixel 5
Link to comment
Share on other sites

Πάρε τηλέφωνο την Aramex και πες τους να σου δώσουν το track της ACS.

 

Sent from my Pixel using Tapatalk

 

Ναι, έφτασε σήμερα Πάτρα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...