Jump to content

Vodafone cashback


pclawyer
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

On 9/11/2023 at 10:23 ΠΜ, GREGORYMO said:

Έχουμε πει ότι στο cashback μπορείς να βάλεις αποδείξη και ΕΚΤΟΣ των super market που αναγράφονται η δεν ισχύει πλέον?

Ναι μπορείς ... πήρα αυτό το προιόν τελευταία απο μαρκετ ιν και δούλεψε κανονικά, ήταν και πιο φτηνό δεν το είχε και στο search το pockee  αλλά μια χαρα.

 

marketin.png

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, blizard said:

Ναι μπορείς ... πήρα αυτό το προιόν τελευταία απο μαρκετ ιν και δούλεψε κανονικά, ήταν και πιο φτηνό δεν το είχε και στο search το pockee  αλλά μια χαρα.

 

marketin.png

Τελικά, βρήκα ΛΥΣΗ.

Στις συχνές ερωτήσεις, έχει τα 22 super market που μετέχουν.

Link to comment
Share on other sites

1 minute ago, GREGORYMO said:

Στις 30 Νοεμβρίου, σταματά η συνεργασία του pockee με το πρόγραμμα επιστροφή της eurobank.

Ωχ, ελπίζω να μη σταματήσει και με τη βόνταφον... 

Link to comment
Share on other sites

16 minutes ago, VIPdriver said:

Ωχ, ελπίζω να μη σταματήσει και με τη βόνταφον... 

Στο επιστροφή app το είδα.

Εγώ χρησιμοποιώ μόνο cashback.

Link to comment
Share on other sites

On 15/11/2023 at 7:32 ΜΜ, GREGORYMO said:

Τελικά, βρήκα ΛΥΣΗ.

Στις συχνές ερωτήσεις, έχει τα 22 super market που μετέχουν.

ΠΡΟΣΟΧΗ 16 ειναι .. τα έχει όλα δίπλα στα 5 , στην επιλογή άλλα καταστήματα , επίσης προσοχή να γράφουν cashback ώς δυνατότητα στο σουπερμαρκετ

Link to comment
Share on other sites

10 ώρες πριν, blizard said:

ΠΡΟΣΟΧΗ 16 ειναι .. τα έχει όλα δίπλα στα 5 , στην επιλογή άλλα καταστήματα , επίσης προσοχή να γράφουν cashback ώς δυνατότητα στο σουπερμαρκετ

Το Lidl, παίζει?

Link to comment
Share on other sites

9 ώρες πριν, GREGORYMO said:

Το Lidl, παίζει?

 Οχι lidl ... δεν μπορείς να δείς το σημείο που σου λέω στα αλλα καταστήματα να γράφει cashback στο σουπερμαρκετ ? δεν εχει νόημα να βγάλω εικόνα γιατι αυτά μπορεί να αλλάξουν, ας τα τσεκάρουμε πριν αγοράσουμε.

lidl.png

Μπορείτε να εξαργυρώσετε τα μηνιαία cashback κουπόνια κάνοντας τις αγορές σας και ανεβάζοντας την απόδειξής σας από τα παρακάτω σούπερ μάρκετς: Σκλαβενίτης (και sklavenitis.gr), ΑΒ Βασιλόπουλος (και ab.gr), Μασούτης (και eshop.masoutis.gr), My Market (και eshop.mymarket.gr), Γαλαξίας, Θανόπουλος (και thanopoulos.gr), Χαλκιαδάκης, Market In, Κρητικός, ΟΚ Markets, Bazaar, ΣΥΝΚΑ, Ανδρικόπουλος, Δήμητρα Markets και e-fresh.gr.

 

Το my market  μεχρι 27/11 εχει 10 ευρω έκπτωση για 65ευρω αγορά και δωρεαν μεταφορικα (εχει ενα παιχνίδι που ίσως πρέπει να το πατησεις μερικες φορες για να στο βγάλει ... και τα προιόντα του συνδιάζονται με το cashe back , απο περιέργεια κοιταξα μερικά από αυτά που εχουν διπλό cashback για παράδειγμα.

edit , Το έχω δοκιμάσει με το ε-φρεση και τα δικά του κουπόνια εκπτωσης και ολα καλα αλλα όχι του μυμαρκετ... . 

cash.png

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Για αγορά σήμερα, 27/11 και διαβάζοντας το «Η επιστροφή ισχύει από 01/11/2023 μέχρι 30/11/2023.» που αναφέρεται στα κουπόνια του pockee έχω την ερώτηση:

Μπορεί να γίνει η καταχώρηση για cashback  στις 1/12 η μετά τις 1/12; Αν ναι τότε ποιά είναι η 7η και τελευταία ημέρα που είναι δυνατή η καταχώρηση; η 3/12 η η 4/12;

Link to comment
Share on other sites

28 minutes ago, blitz said:

Για αγορά σήμερα, 27/11 και διαβάζοντας το «Η επιστροφή ισχύει από 01/11/2023 μέχρι 30/11/2023.» που αναφέρεται στα κουπόνια του pockee έχω την ερώτηση:

Μπορεί να γίνει η καταχώρηση για cashback  στις 1/12 η μετά τις 1/12; Αν ναι τότε ποιά είναι η 7η και τελευταία ημέρα που είναι δυνατή η καταχώρηση; η 3/12 η η 4/12;

Συνηθως σε 2-3 εργάσιμες ερχεται η επιστροφή. 

Link to comment
Share on other sites

10 minutes ago, VIPdriver said:

Συνηθως σε 2-3 εργάσιμες ερχεται η επιστροφή. 

ευχαριστώ αλλά άλλα ρωτάω, η καταχώρηση  με ενδιαφερει

Edited by blitz
Link to comment
Share on other sites

 

Μέχρι πότε μπορώ να καταχωρήσω μια απόδειξη αγοράς μου;
Η καταχώρηση της απόδειξης στο Pockee πρέπει να γίνει εντός 10 ημερών από την αναγραφόμενη ημερομηνία αγοράς για να επωφεληθείς από cashback
(Αρα αγοράζεις μέχρι τέλος του μηνα και πρέπει να την βάλεις μέχρι 10/10 το πολυ)
Link to comment
Share on other sites

Ας διευκρινήσω πρώτα οτι το cashback με ενδιαφέρει για ανανέωση του 2 μήνου σε CU liquid οπότε μιλάμε για cashback μέσα απο το app «My Vodafone». Το pockee το ανέφερα διότι εκεί βρήκα τους ημερολογιακούς περιορισμούς καταχώρησης που έβαλα σε εισαγωγικά στο προηγούμενο πόστ μου, θεωρώντας οτι οι ίδιοι ημερολογιακοί περιορισμοί ισχύουν και στο vodafone cashback.

Σχετικά με την καταχώρηση στο  app «My Vodafone» στην ερώτηση #3 στο παρακάτω λινκ  λέει για 7 ημέρες :

https://thankyou.vodafone.gr/cashback

«3. Μέχρι πότε μπορώ να καταχωρίσω μια απόδειξη αγοράς μου;
Η καταχώρηση της απόδειξης στο Cashback, θα πρέπει να γίνεται σε έως και 7 ημέρες από την ημερομηνία αγοράς.»

 

Οπότε ρωτάω αν κάποιος το εχει κάνει και ξέρει σίγουρα:

Για αγορά σήμερα, 27/11, ποιά είναι η τελευταία ημέρα που είναι δυνατή η καταχώρηση; η 3/12 η  4/12 η κάτι άλλο (πχ το 30/11 του «...ισχύει η επιστροφή»;

 

Link to comment
Share on other sites

Θα κάνεις την καταχώρηση σήμερα.

Τα χρήματα θα μπουν στον λογαριασμό σου μετά από μερικές ημέρες.

Θα κάνεις εξαργύρωση ( θα μεταφερθούν στο υπόλοιπο του κινητού σου ) όποτε σε βολεύει.

Link to comment
Share on other sites

4 ώρες πριν, blitz said:

Για αγορά σήμερα, 27/11, ποιά είναι η τελευταία ημέρα που είναι δυνατή η καταχώρηση; η 3/12 η  4/12 η κάτι άλλο (πχ το 30/11 του «...ισχύει η επιστροφή»;

Αφού είδες 7 μέρες στην vodafone πρόσθεσε αυτες ... Εχω καθυστερήσει 5-6 μέρες (είχε περαστεί λάθος ο κωδικός και έστειλα ξανά όταν είδα οτι δεν έδωσαν την επιστροφή) . Επίσης να προσέχουμε να μην έχουν τελειώσει τα κομμάτια προσφοράς πριν την ημερομηνία , να είναι ίδια ακριβός η συσκευασία , τα 16 σουπερμαρκετ , να κρατάμε την απόδειξη ακόμα και την συσκευασία αν θέλουμε να είμαστε σίγουροι κυρίως απο τα μικρότερα σουπερμαρκετ . Αν κατι παει στραβα στέλνουμε με  εμαιλ την απόξειξη (οι κωδικοί αρκούν ) μαζί με τον  κωδικό μας στo vodafone casheback και μια περιγραφή των προιόντων και απαντάνε αμεσως.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Όταν είσαι τόσο "maniac" με την τεχνολογία που δεν γνωρίζεις (ή δεν συμφέρει να γνωρίζεις) το cashback ως πιο φτηνό τρόπο ανανέωσης και διατήρησης ενός αριθμού..

https://techmaniacs.gr/telos-sti-pio-fthini-diatirisi-kartokinitoy-stin-ellada/?fbclid=IwAR0CSz9JpJlAJXjoeIg39_TBR8TArIffIQ6iDSlgxcyCfcKv0j5U2P1mV6Y

Link to comment
Share on other sites

Σταματησαν το 1 ευρω ???  Απίστευτο, αλλά και εμας μας αρέσει να πληρώνουμε .

Με την ευκαιρία το κλασικό απορυπαντικό πιάτων στον Μασούτη (στην απο κάτω εικόνα) έχει κουπόνια μείον 20 cent (μεχρι 2 τεμαχια) και βγαίνει 1 ευρω  ... δεν εχω καταλάβει τι είναι αυτή η εκπτωση όμως , αν είναι απλα η μασούτης κάρτα, (συν τα 20 cent του cashe back και παει 80 cent)
Υπάρχει και το 8% έκπτωσης απο cu around που στο βάζουν και στο κατάστημα , ηλεκτρονικά έχει 40 ευρω ελάχιστη και δωρεαν μεταφορικά, απο κατάστημα δεν λέει κάτι για ελάχιστο όριο.

Τωρα αντι 8% εκπτωση με το cu around δούλεψαν και 2 κουπόνια ταυτόχρονα την Δευτέρα και ειχα 16% εκπτωση για 40 ευρω με δωρεαν μεταφορικά για οσους έχουν 2 σιμ .... Ενημερωσα παντως την vodafone  και με πήραν και τηλέφωνο οπως κάνουν τελευταία αλλά μου φάνηκε οτι δεν τους νοιάζει 😉 και ειναι θέμα του Μααουτης .. απο Μασουτης μια κοπέλα μου ειπε οτι σωστά είναι και μπορω να βάλω και παραπανω απο ενα (δεν το εχει με τα μαθηματικα)  , θα παρω κατι ξανα να δω φαίνεται να δουλέυει ακομα 
 

mas3.png

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά τελικα με την εκπτωση απο το cu around, με 2 κωδικούς εχει επιπλέον εκπτωση απο τον Μασουτης...  δωρεαν μεταφορικά και δίνουν και δωράκια, (200 gr elite vita γκοφρετες καλαμποκιου , ενας καφες  starbucs 220 ml και 100 gr φριγανιες) , δωρεαν μεταφορικά  για 40 ευρω
Παντως η απόδειξη δεν περασε σωστά στο smart pocket app , μου έγραψε αυτόματο μυνημα ότι θα το κοιτάξουν γιατι δεν αναγνωρίστηκαν όλα τα στοιχεια (και δεν βλεπω πως κανεις και edit εκει τωρα  ... το app της voda το πέρασε αλλά ήταν ασχετα αυτα που έγραφε οταν κοιταξα . 

Edited by blizard
Link to comment
Share on other sites

Εγινε το πρωτο μου cashback. Αυτα τα χρηματα εχουν καποιο χρονικο περιθωριο ωστε να τα κανεις εξαργυρωση? Ρωταω γιατι το υπολοιπο μου στο cu ληγει στις 8/2 και απο οτι εχω διαβασει μπορεις με αυτα τα χρηματα να κανεις ανανεωση. 

Link to comment
Share on other sites

On 21/12/2023 at 1:15 ΜΜ, blizard said:

Μια χαρά τελικα με την εκπτωση απο το cu around, με 2 κωδικούς εχει επιπλέον εκπτωση απο τον Μασουτης...  δωρεαν μεταφορικά και δίνουν και δωράκια, (200 gr elite vita γκοφρετες καλαμποκιου , ενας καφες  starbucs 220 ml και 100 gr φριγανιες) , δωρεαν μεταφορικά  για 40 ευρω
Παντως η απόδειξη δεν περασε σωστά στο smart pocket app , μου έγραψε αυτόματο μυνημα ότι θα το κοιτάξουν γιατι δεν αναγνωρίστηκαν όλα τα στοιχεια (και δεν βλεπω πως κανεις και edit εκει τωρα  ... το app της voda το πέρασε αλλά ήταν ασχετα αυτα που έγραφε οταν κοιταξα . 

Υποτίθεται οτι κανονικά, τα «χάρτινα» κουπόνια της αλυσίδας  S/M και cashback δεν μπορούν να χρησιμοποιηθούν ταυτόχρονα. Μου έχει απορριφθεί cashback για αυτόν τον λόγο (είχα χρησιμοποιήσει χάρτινο κουπόνι στο S/M)  αλλά πάλι άλλη φορά πέρασε και cashback  σε κάποια αγορά που πάλι είχα χρησιμοποιήσει χάρτινο κουπόνι.

Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω για την απαντηση.

Εαν μεχρι τις 8/2 που ληγει το υπολοιπο μου εχω μαζεψει απο cashback ενα ποσο π.χ. 5€, αυτα τα 5€ μπορω να τα χρησιμοποιησω στο liquid κανονικα για ομιλια και data σαν να εχω κανει κανονικη αναεωση?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...