Jump to content

ZTE Nubia M2


taliban
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ξερει κανεις αν εχει καποιο εικονιδιο "NEOSAFE"? Αν ναι ειναι επιλογη για καθαρισμο ιων η αχρηστων αρχειων? Το nubia ui 4 το εχει στα εικονιδια οταν παρουσιαζει το τηλεφωνο στην επισημη ιστοσελιδα της Nubia. Εκτος και αν πρεπει να κατεβασουμε το clean master η καποιο αλλο.

Γιατί έχεις την εντύπωση οτι το clean master καθαρίζει απο ιούς και άχρηστα αρχεία?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 1,8χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Γιατί έχεις την εντύπωση οτι το clean master καθαρίζει απο ιούς και άχρηστα αρχεία?

 

Παντως εχω βρει την υγεια μου με το clean master απο αποψη διαφημησεων. οσο αναφορα τους ιους καναδυο φορες που χρειαστηκε, τους καθαρισε.

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτους που το εχουν θα κανει καποιος ενα αναλυτικο review.

Οθονη καμερα αυτονομια ποιοτητα κλησης κλπ. Γραψτε τιποτα σε εμας που περιμενουμε.

Link to comment
Share on other sites

Απο αυτους που το εχουν θα κανει καποιος ενα αναλυτικο review.

Οθονη καμερα αυτονομια ποιοτητα κλησης κλπ. Γραψτε τιποτα σε εμας που περιμενουμε.

 

από ότι φαίνεται έχει παραλάβει ένας και ίσως εγώ αύριο αν καταφέρω να πάω ταχυδρομείο.

Υπομονή.......

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

από ότι φαίνεται έχει παραλάβει ένας και ίσως εγώ αύριο αν καταφέρω να πάω ταχυδρομείο.

Υπομονή.......

 

Αυτο που με ξενερωνει ειναι οτι ενω στη μπροστα καμερα βαλανε φακο 16 mp με 2.0 διαφραγμα, δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαλαν χειροτερη καμερα πισω με 2.2 διαφραγμα, που σε πολλα reviews ειδα οτι υστερει πολυ σε σκοτεινο περιβαλλον. Μακαρι να αποδιδει καλα σε πιο χαμηλο φωτισμο. Μολις το παρεις αναμενουμε. Thank you.

Link to comment
Share on other sites

@qqss

Οι φωτογραφίες του σε σχέση με του LeTV X500 που είχες (από την κυρία κάμερα - ες), τι λένε; Είναι αρκετά καλύτερες ή μικρή διαφορά;

Η αυτονομία του; Σε σχέση με το Letv;

Οθόνη; Ήχος;

(Είχα το x600, οπότε...)

Link to comment
Share on other sites

Αυτο που με ξενερωνει ειναι οτι ενω στη μπροστα καμερα βαλανε φακο 16 mp με 2.0 διαφραγμα, δεν μπορω να καταλαβω γιατι βαλαν χειροτερη καμερα πισω με 2.2 διαφραγμα, που σε πολλα reviews ειδα οτι υστερει πολυ σε σκοτεινο περιβαλλον. Μακαρι να αποδιδει καλα σε πιο χαμηλο φωτισμο. Μολις το παρεις αναμενουμε. Thank you.

 

Ρε συ μη τρελαινεσαι με την καμερα. Εγω οσα review ειδα η καμερα ειναι αξιοπρεπης. Μην ξεχνας οτι το τηλεφωνο κοστιζει 135 ευρω και εχει τα κερατα του επανω. Ασε που ειναι κουκλα και απο ποιοτητα κατασκευης δεν παιζεται οπως ολα τα nubia. Το καλυτερο τηλεφωνο στην κατηγορια του σε σχεση με την καμερα ειναι το meizu m6 note το οποιο και ζαχαρωνα, αλλα εχει τα διπλα χρηματα με αυτα τα specs αλλα ουτε type c, amoled κλπ. Οποτε μοιραιος ο συμβιβασμος σε αυτη την τιμη. Εδω οι ναυαρχιδες και εχουν του κοσμου τις ελλειψεις.

Link to comment
Share on other sites

Μάγκες το τηλέφωνο μου ήρθε στο γραφείο. Είναι πολύ καλύτερο από ότι περίμενα. Ακόμα βέβαια δεν το έχω δει διεξοδικά αλλά από μια πρώτη ματιά δείχνει πολύ premium. Μου έβγαλε update και το κάνω. Τώρα τι ενημερώνει θα το δούμε στην πορεία. Αυτά προς το παρόν. Να το ψάξω και επανέρχομαι.
Link to comment
Share on other sites

καλωριζικο φιλε μου να το ψαξεις να μας πεις γενικως πως τα παει σε ηχο σε κλησεις αν ακουγεται καθαρα γενικα τις αποψεις σου.Αλλα επειδη το περιμενω και εγω φιλε μου αυτες τις μερες κοιταξα απο διαφορα βιντεο η οθονη κανει πολλα refresh μηπως ειναι καπως ενοχλητικο στο ματι?πες μας τη αποψη σου

 

----- προσθήκη μηνύματος 40 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Μάγκες το τηλέφωνο μου ήρθε στο γραφείο. Είναι πολύ καλύτερο από ότι περίμενα. Ακόμα βέβαια δεν το έχω δει διεξοδικά αλλά από μια πρώτη ματιά δείχνει πολύ premium. Μου έβγαλε update και το κάνω. Τώρα τι ενημερώνει θα το δούμε στην πορεία. Αυτά προς το παρόν. Να το ψάξω και επανέρχομαι.

καλωριζικο φιλε μου να το ψαξεις να μας πεις γενικως πως τα παει σε ηχο σε κλησεις αν ακουγεται καθαρα γενικα τις αποψεις σου.Αλλα επειδη το περιμενω και εγω φιλε μου αυτες τις μερες κοιταξα απο διαφορα βιντεο η οθονη κανει πολλα refresh μηπως ειναι καπως ενοχλητικο στο ματι?πες μας τη αποψη σου

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παρέλαβα και εγώ .

Με το που άνοιξα την συσκευή έβγαλε update με κωδικό V1.1 (Νubia 4 - Android 6 ) το οποίο και πέρασα.

Σε γενικές γραμμές η συσκευή είναι πάρα πολύ καλή, σίγουρα vfm στα 145 ευρώ που κόστισε.

Εξωτερικά όμορφο και στιβαρό σαν κατασκευή, θα προτιμούσα ίσως να μην είχε το χρυσό περιμετρικά του case ( τον ιδιοκτήτη δεν τον ενοχλεί ).

Οθόνη εξαιρετική με ωραία χρώματα και πολύ καλό μαύρο.

Ακουστική μία χαρά και σε κλήσεις έσω-έξω αλλά και σε μουσική.

GPS μία χαρά και ακέραιο στο κλείδωμα

video δεν δοκίμασα, δεν έχω ακόμα άποψη.

Φωτό....παραθέτω μερικές , όλες auto και στα details της καθέ μίας βλέπετε στοιχεία ( Πιστεύω ότι είναι στο μέτριο και πάνω τουλάχιστον )

 

IMG_20180122_231116

IMG_20180122_231243

IMG_20180122_231342

IMG_20180122_232120

IMG_20180123_011937

και μία boken

IMG_20180123_170942

 

Tα υπόλοιπα εν καιρώ :)

Edited by taliban

΄΄η ΑΕΚ είναι κυρίως ιδέα. Και αι ιδέαι δεν αποθνήσκουν΄΄

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

member since: September 2003

Link to comment
Share on other sites

Το παράγγειλα και εγώ πριν 4 μέρες για λογαριασμό φίλου μου, από banggood στα 132,20€ + priority 7,80€.

Ξέρει κανένας αν το tempered glass που θα του βάλω πρέπει να είναι full face?

My mobile History:

ERICSSON GO118 -- ERICSSON GF768 -- ERICSSON T28s -- SONY ERICSSON P900 -- SONY ERICSSON G900 -- HTC LEGEND -- SAMSUNG GALAXY S3 mini -- SAMSUNG GALAXY S5 mini -- XIAOMI Mi5 -- XIAOMI Mi Mix 2s

Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΗ ΑΠΟ ΤΗΣ 6/1 ΚΑΙ ΣΕ EMAIL ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΣΤΟΚ.ΠΙΘΑΝΟΝ ΛΕΝΕ ΣΤΗΣ 29/1.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ????
Link to comment
Share on other sites

ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΣΕ ΟΛΟΙ ΤΗΝ ΠΑΡΕΑ ΤΟΥ ΦΟΡΟΥΜ.ΕΓΩ ΤΟ ΕΧΩ ΠΑΡΑΓΓΕΙΛΗ ΑΠΟ ΤΗΣ 6/1 ΚΑΙ ΣΕ EMAIL ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΑΝ ΣΗΜΕΡΑ ΟΤΙ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΣΤΟΚ.ΠΙΘΑΝΟΝ ΛΕΝΕ ΣΤΗΣ 29/1.ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΕΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ????

 

Μία από τα ίδια. Και εγώ με παραγγελία 07/12 και ακόμα περιμένω. Σε εμένα είπανε για στοκ από 25/01 και αν ... Σιγά σιγά αρχίζω να σκέφτομαι και το refund ..

Link to comment
Share on other sites

Μία από τα ίδια. Και εγώ με παραγγελία 07/12 και ακόμα περιμένω. Σε εμένα είπανε για στοκ από 25/01 και αν ... Σιγά σιγά αρχίζω να σκέφτομαι και το refund ..

ΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΛΙΓΟ ΥΠΟΜΟΝΗ ΑΚΟΜΑ.ΝΟΜΙΖΩ ΟΤΙ ΑΞΙΖΕΙ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ.

Link to comment
Share on other sites

Παραλαβή χτες, άψογο το τηλέφωνο! Πανέμορφο, οι φωτογραφίες το αδικούν - δείχνει κάπως κιτσ.

Φωτογραφίες πολύ καλές, άριστη συναρμολογηση, οθόνη άψογη και διάφορες λειτουργίες όπως να δείχνει την μπαταρία του Bluetooth αρκετά χρήσιμο

 

Στάλθηκε από το NX551J μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που παράγγειλα στις 8 το απόγευμα την Κυριακή στις 21/01 μου ήρθε mail στις 22/01 στις 6 το πρωί (ώρα Ελλάδας), ότι το έχουν στείλει, και έχω και tracking number, το οποίο βέβαια δε δουλεύει ακόμα. Ελπίζω όντως να το έχουν στείλει βέβαια, και να μην έχουν στείλει απλά το tracking που ΘΑ πάρει και να είναι ακόμα στις αποθήκες τους , ή και να μην το έχουν καν σε απόθεμα ακόμα

 

edit: Μόλις ξανακοίταξα και τώρα μου βγάζει:

 

Priority Air Mail

The item is pre-advised

Jan 24, 2018 01:55

Edited by nikos16717
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που παράγγειλα στις 8 το απόγευμα την Κυριακή στις 21/01 μου ήρθε mail στις 22/01 στις 6 το πρωί (ώρα Ελλάδας), ότι το έχουν στείλει, και έχω και tracking number, το οποίο βέβαια δε δουλεύει ακόμα. Ελπίζω όντως να το έχουν στείλει βέβαια, και να μην έχουν στείλει απλά το tracking που ΘΑ πάρει και να είναι ακόμα στις αποθήκες τους , ή και να μην το έχουν καν σε απόθεμα ακόμα

 

edit: Μόλις ξανακοίταξα και τώρα μου βγάζει:

 

Priority Air Mail

The item is pre-advised

Jan 24, 2018 01:55

 

Λογικα το εχουν παραδωσει στα logistics και φευγει

Link to comment
Share on other sites

Ρε παιδιά πως γίνεται να μην σας έχουν στείλει το τηλέφωνό .Εγώ το παραγγειλα 13/1 και μου το έστειλαν την επομένη

 

ΤΟ EMAIL ΠΟΥ ΜΟΥ ΕΣΤΕΙΛΑΝ ΣΗΜΕΡΑ

We are sorry to inform that our supplier has not delivered to us the following items on time.

Item1: [sKU842925]Nubia M2 Global Rom 5.5 inch 4GB RAM 64GB ROM Qualcomm Snapdragon 625 Octa Core 4G Smartphone[ Color;Gold]

------- Out of stock now. Predicted Restock Date: 2018-01-29

We are so sorry for this delay. Would you accept to wait for a few days/weeks?

We will ship your order as soon as these items are back in stock.

We look forward to receiving your reply.

Best regards,

 

ΜΗΠΩΣ ΤΟ ΚΟΛΛΗΜΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΤΟ ΧΡΥΣΟ?ΘΑ ΤΟΥΣ ΞΑΝΑΣΤΕΙΛΩ EMAIL.

Edited by Makis72
Link to comment
Share on other sites

Πληροφοριακά, εγώ είχα παραγγείλει το μαύρο το οποίο ήταν (και είναι ακόμα) άμεσα διαθέσιμο

Σε αντίθεση με το χρυσό για το οποίο έλεγε ότι αναμένεται παραλαβή στις 24/01 αν θυμάμαι καλά

Και τώρα που μπήκα στο site υπάρχει μόνο το μαύρο σαν επιλογή, το έχουν βγάλει το χρυσό.

 

Ο #Makis72 απότι βλέπω είχε παραγγείλει το χρυσό, το οποίο είχαν μάλλον σε προπαραγγελία και το οποίο δεν πήγε μάλλον ποτέ στις αποθήκες τους

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to ZTE Nubia M2

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...