Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Παιδια πειτε μου αν εχετε το ιδιο προβλημα με το δικο μου νοκια ν70me. Προσπαθουσα να τραβηξω φωτογραφια απο τη πισω καμερα και μου γυρνανε δτην αρχικα οθονη, βιντεο εγγραφε 2 λεπτα και μου γυρναγε στην αρχικη οθονη.το στελνω 2 φορες, ηρακλειο, μια γερμανια και μετα απο πιεση μου αντικαθιστουν τη πλακετα.Παραλαμβανω σημερα το κινητο και δε δουλειει καθολου η καμερα!!!!Εν κατακλειδι ειμαι χωρις κινητο για 3μηνες περιπου με τα περα δωθε.Τι προτεινεται?Λεφτα μπορω να παρω πισω?ΟΧΙ!!!!Αξιοπιστια 0!!!!!!
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με κάμερα.Οταν ανοίγω το καπάκι ανοίγει το μενού της κάμερας και γράφει 'Mη αναμενόμενο σφάλμα.Σβήστε και ξανανοίξτε τη συσκευή'. Δοκίμασα restart,format, αναβάθμηση αλλα τίποτα.Το module της κάμερας λειτουργεί γιατί το έβαλα σε άλλο Ν70.
Γιώργος
Link to comment
Share on other sites

Πρόβλημα με κάμερα.Οταν ανοίγω το καπάκι ανοίγει το μενού της κάμερας και γράφει 'Mη αναμενόμενο σφάλμα.Σβήστε και ξανανοίξτε τη συσκευή'. Δοκίμασα restart,format, αναβάθμηση αλλα τίποτα.Το module της κάμερας λειτουργεί γιατί το έβαλα σε άλλο Ν70.

Ε τότε έχει πρόβλημα η μητρική πλακέτα και όχι η κάμερα..

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

παιδια ,για msn χρησιμοποιω το mig33 αλλα μετα απο καποιο χρονικο διαστημα κλεινει μονη της η εφαρμογη και καμια φορα επισης μου βγαζει κατι για connection error !

υπαρχει κατι πιο σταθερο?

Fring.

Link to comment
Share on other sites

geia sas pou mporw na brw tin teleutaia ekdosi (firmware) gia download???

 

thx

Κατεβάζεις το Nokia Software Updater για να κάνεις την αναβάθμιση.

 

Εφόσον αρχίσει η διαδικασία αναβάθμισης ΔΕΝ πειράζεις το κινητό!

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Κατεβάζεις το Nokia Software Updater για να κάνεις την αναβάθμιση.

 

Εφόσον αρχίσει η διαδικασία αναβάθμισης ΔΕΝ πειράζεις το κινητό!

 

nai to kserw auto alla dn thelw na to kanw to update me to NSU.

alla me to phoenix.

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

nai to kserw auto alla dn thelw na to kanw to update me to NSU.

alla me to phoenix.

Ok, όπως νομίζεις.:)

Αλλά για ποιο λόγο θέλεις να κάνεις με το Phoenix τη στιγμή που υποστηρίζεται το κινητό από το επίσημο site;:confused:

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Ok, όπως νομίζεις.:)

Αλλά για ποιο λόγο θέλεις να κάνεις με το Phoenix τη στιγμή που υποστηρίζεται το κινητό από το επίσημο site;:confused:

 

to eixa kanei mia fora me to NSU k mou xalase...giauto!

den ksereis omos pou mporo na brw to firmware e?

My Phones

In Use: iPhone 5, Samsung Galaxy S3

Link to comment
Share on other sites

geia sas pou mporw na brw tin teleutaia ekdosi (firmware) gia download???

 

 

thx

 

to eixa kanei mia fora me to NSU k mou xalase...giauto!

den ksereis omos pou mporo na brw to firmware e?

 

Που αλλου,ριξε μια ματια στο xxxxxxxxxxxx

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Nai ta katafera kai ksexasa to Usb cable tou kinitou m se internet cafe kai paeiiii xa8ike...

Kserei kaneis pou kai se ti timi mporw na brw Usb nokia cable na upostirizei E70?

thx :)

PIG THE KING :cool:

 

CS for ever

M.O.H.A για την παρέα :lol:

L2 για κάψιμο

Link to comment
Share on other sites

Nai ta katafera kai ksexasa to Usb cable tou kinitou m se internet cafe kai paeiiii xa8ike...

Kserei kaneis pou kai se ti timi mporw na brw Usb nokia cable na upostirizei E70?

thx :)

Είναι λιγό ακριβό.... 37.00€ σε Nokia club.

 

ΥΓ: Άλλη φορά για το Ε70 στο αντίστοιχο θέμα.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Nai ta katafera kai ksexasa to Usb cable tou kinitou m se internet cafe kai paeiiii xa8ike...

Kserei kaneis pou kai se ti timi mporw na brw Usb nokia cable na upostirizei E70?

thx :)

 

σίγουρα 30 ευρα νομίζω είναι τα ίδια ... αχ αυτή η νοκια τόσα λεφτά για ένα καλώδιο

http://tsakos.blogspot.com/

Διαβάστε τα πάντα με τα μάτια των CARTOON καινούριο μέλος ο Ταινιάς ρωτήστε τον τα πάντα από ταινίες τα ξέρει όλα:lol:. O Μπάλακ και ο Μπαλάκης κάνουν την εμφάνισης τους . Τα βιογραφικά αναρτημένα στο blog. Yποσχονται πως θα σας πάνε ταμείο

Link to comment
Share on other sites

Για πήαινε και στο Πλαίσιο. Εγώ είχα αγοράσει τα ακουστικά του Ν70 10 ευρώ φτηνότερα από nokia club
London for ever
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα! Ειμαι κατοχος ενος Ν70 και προσφατα το εκανα ΜΕ.

Εψαχνα themes να του βαλω πριν απο λιγη ωρα και μετα απο κανενα 10λεπτο που εβαλα τα themes του εκανα restart.

Το προβλημα που εχω ειναι οτι δεν διαβαζει τα Fonts που εχω στην mmc.. Εχω κανει 15 restart και τιποτα.. Επιμενει να μου βγαζει τα απαισια default fonts :wacko:

 

Eπισης απο τοτε που το εκανα ΜΕ εχω προβλημα με το FExplorer και οταν πηγαινω: options>phone>restart κολαει το κινητο :cry: wtf? μου ηταν πολυ χρησιμο το restart του FExplorer! help plx

 

 

[Λυθηκε το προβλημα με τα fonts!! Ειχα το φακελακι FONTS στο Ε:\system και το εκανα copy sto C:\system :) πλιζ χελπ μι με το FExplorer που μου κολλαει στο restart :(]

When you dance with the devil, you wait for the song to stop.
Link to comment
Share on other sites

[Λυθηκε το προβλημα με τα fonts!! Ειχα το φακελακι FONTS στο Ε:\system και το εκανα copy sto C:\system :) πλιζ χελπ μι με το FExplorer που μου κολλαει στο restart :(]

Μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογή για να μπορείς να κάνεις επανεκκίνηση.

Κατέβασε xxxxxxxxxxx, εφόσον γίνεις πρώτα μέλος.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Μπορείς να εγκαταστήσεις εφαρμογή για να μπορείς να κάνεις επανεκκίνηση.

Κατέβασε xxxxxxxxxxxx, εφόσον γίνεις πρώτα μέλος.

Είσαι σίγουρος ότι δουλεύει η εν λόγω εφαρμογή στο Ν70 ;

Σε προηγούμενα posts βλέπαμε ότι με τίποτα δεν γινόταν restart με καμία εφαρμογή. :/

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Ετσι ειναι, οπως τα λεει ο @eatmydust

 

 

Edit:

@eatmydust αλλο περιμενα να δω και αλλο ειδα.. :p

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

Με την τελευαία έκδοση δεν δουλεύει.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Έχω την εντύπωση ότι δεν γίνεται... :(

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

δηλαδη να ξεχασουμε τωρα πια το restart?

Ρε φίλε δοκίμασε xxxxxxxxxxx και πες μας αν κατάφερες να κάνεις restart.

[sIGPIC][/sIGPIC] Το δικαίωμά σας να ομιλείτε δεν περιλαμβάνει και υποχρέωσή μας να σας πάρουμε στα σοβαρά.

⦁ Nokia 7650, Nokia 6600, Nokia 7610, Nokia E60, Nokia E51, iPhone 3G, Nokia 5800, iPhone 3GS, iPhone 5, iPhone 6S Plus, iPhone 8 Plus, iPhone 11 Pro Max

⦁ iPad 4th Gen, iPad Pro 10.5″

Link to comment
Share on other sites

Όσοι κάνατε αναβάθμιση δεν γίνεται με κανένα πρόγραμμα. Κολλάει το κινητό. (Τουλάχιστον έτσι έχει αναφερθει)

Σε εμένα με την 5.0609.2.0.1 δουλεύει μιά χαρά.

 

ΥΓ. Για μένα κακώς που το έκανα αναβάθμιση τότε. Μετά την πρώτη έκδοση κάποιες αλλαγές που έκαναν (Ψάξιμο για τραγούδια κάθε φορά που ανοίγω την Μουσική)μου σπάνε τα νεύρα...

Μακάρι να μπορούσα να βάλω την πρώτη...

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...