Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Καλησπερα μηπως εχει ακουσει κανεις σας εαν μπορουμε να ξεκλειδωσουμε ενα Ν70 απο αγγλια?

Ελληνικο μενυ εχει ολα λειτουργουν εκτος απο το να δεχθει ελληνικες σιμ

Σας ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι...Ξέρει κανείς εάν μπορώ να βάλω στο Ν70 και άλλα λεξικά εκτός του ελληνικού και του αγγλικού(και ότι άλλα έχει)...Για να γράφω στα σμσ και γενικά να γράφω σε άλλες γλώσσες εκτός απο αυτές που έχει.Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για σουηδικά και ιαπωνικά.Μπορεί κανείς να με βοηθίσει?Ευχαριστώ για την βοήθεια...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Μπορει καποιος να μου πει ποιος ειναι ο γρηγοροτερος/ευκολοτερος τροπος να ηχογραφησεις μια κληση? Ενω η κληση βρισκεται σε εξελιξη παντα..

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

Link to comment
Share on other sites

power dictaphone φιλε μου ειναι η πιο καλη λυση κατ εμε ;)

@camoranesi ,το προβλημα με το μηνυμα -μνημη πληρης κτλ,κλειστε εφαρμογες- το χα κ εγω και μου εσπασε τα.....κυριολεκτικα..πολυ σπαστικο..ουτε μηνυμα δεν μπορουσα να στειλω..εκανα φορματ κινητο και καρτα μνημης και τωρα το κινητο πεταει!

 

@Greek-Lord http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1169406&highlight=adsl#post1169406

Link to comment
Share on other sites

@ Greek-Lord, δες και αυτό--> ADSL & κινητά, το οποίο όμως αφορά Ν80, που έχει σύνδεση με WLAN για μελλοντική χρήση...
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα παιδια. Μπορει καποιος να μου πει ποιος ειναι ο γρηγοροτερος/ευκολοτερος τροπος να ηχογραφησεις μια κληση? Ενω η κληση βρισκεται σε εξελιξη παντα..

 

Ευχαριστω προκαταβολικα

Δοκίμασε και το e-recorder της Psiloc.

http://www.iphone-forum.org/showthread.php?t=84601&page=3&highlight=psiloc

Link to comment
Share on other sites

Γειά σας και πάλι...Ξέρει κανείς εάν μπορώ να βάλω στο Ν70 και άλλα λεξικά εκτός του ελληνικού και του αγγλικού(και ότι άλλα έχει)...Για να γράφω στα σμσ και γενικά να γράφω σε άλλες γλώσσες εκτός απο αυτές που έχει.Συγκεκριμένα ενδιαφέρομαι για σουηδικά και ιαπωνικά.Μπορεί κανείς να με βοηθίσει?Ευχαριστώ για την βοήθεια...
Αν εννοεις τις γλωσσες που εχει το τηλεφωνο μεσα δεν γινεται.Τα ελληνικα Ν70 εχουν μεσα το πακετο των βαλκανιων.Αν θες να βαλεις αλλο πακετο τοτε ξεχνας τα ελληνικα.

[sIGPIC][/sIGPIC]

The only time I'm easy's when I'm Killed by death.

Link to comment
Share on other sites

kalimera se olous exi gini kati sto kinito mou pou den mporo na to exigiso xafnika xoris na kano kati exasa to office mpori kapios na mou dosi mia apantisi to pos egine auto?

Στην διαχειριση εφαρμογων υπαρχει ή χαθηκε μονο το εικονιδιο; ΤΟ δευτερο ειναι πιο συχνο φαινομενο. Επανεγκατασταση.

http://i77.photobucket.com/albums/j72/Ferryman_rx7/PB3.jpg Έχω να φάω κουραμάνα ...
Link to comment
Share on other sites

ti akrivos kanei to *#92702689# moy emfanizei ena xrnometro me xrono 1:45 an patiso entaksi ti me aristero klick ti tha ginei;

 

Tipote den tha ginei..Apla einai Life-timer..Mallon poso xrono einai anoixto to kinito deixnei..

Τα μάτια των άλλων ειναι ο καθρέφτης που πρέπει να κοιτάς..
Link to comment
Share on other sites

TOSO DUSKOLES ERWTISEIS EXW KANEI????? ELEOS!

O τηλεφωνικός κατάλογος μένει ανοικτός επειδή έχεις επιλέξει να κάνεις την κλήση από αυτόν.

Δηλαδή τον ανοίγεις,πατάς την επαφή που θέλεις και την καλείς.Έτσι,όμως,η εφαρμογή μένει ανοικτή.

 

Μπορείς κατά τη διάρκεια μιας κλήσης να κρατήσεις πατημένο το πλήκτρο του Μενού και εν συνεχεία να πατήσεις «έξοδος»,ώστε να κλείσουν οι επαφές.

Link to comment
Share on other sites

kalispera paidia! epidi douleua edw kai 2 mines den asxolithika me to kinito mou! eixa rwtisi prin kati meres alla den mou dothike kamia apantisi kai xana rwtaw...!

 

1 - exei vgei alli anavathmisi meta tin V 5.0609.2.0.1 ???

euxaristw...kalo sas apogeuma! ;)

 

Ναι έχει βγει η 5.0616 και κάτι,δυστηχώς δεν γνωρίζω τι αλλαγές περιλαμβάνει

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει τα ακουστικά και δεν μπορώ να ακούσω ράδιο. Ξέρει κανείς πιο μοντέλο είναι και πόσο έχουν ;
London for ever
Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

μια βοήθεια έχω κατεβάσει κάποια βιντεάκια και τα ανοίγω στο πι-σί με ρίαλ-πλέϊγερ όταν τα στέλνω με ΒΤ στο Ν70 λέει άγνωστη μορφή αρχείου το αρχείο έχει κατάληξη wmv τι χρειάζεται γιά να τα παίξει;

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα

μια βοήθεια έχω κατεβάσει κάποια βιντεάκια και τα ανοίγω στο πι-σί με ρίαλ-πλέϊγερ όταν τα στέλνω με ΒΤ στο Ν70 λέει άγνωστη μορφή αρχείου το αρχείο έχει κατάληξη wmv τι χρειάζεται γιά να τα παίξει;

 

Δοκίμασε αυτό http://www.erightsoft.com/S5E01.html .Πολύ καλό και FREE!!!

Link to comment
Share on other sites

καλημερα που μπορω να βρω τις εφαρμογες για το ν70

Στο

www.iphone-forum.org

 

Κάνεις register δωρεάν και μετά κατεβάζεις οτι θες :)

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Έχω χάσει τα ακουστικά και δεν μπορώ να ακούσω ράδιο. Ξέρει κανείς πιο μοντέλο είναι και πόσο έχουν ;

ειναι τα HS-3 ..και κοστιζουν 13-15 ευρω..

αλλα προτιμοτερο ειναι να παρεις καποια αλλα,που θα <καθονται> καλυτερα στα αυτια σου γιατι φανταζομαι οτι κ εσυ θα ειχες αυτο το προβλημα οπως οι περισσοτεροι εδω περα..:)

Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το Ν70 μου.Δεν λαμβάνω τα μηνύματα που μου στελνουν.Για να τα λάβω πρέπει να κάνω επανεκίνηση το κινητό και μετα θα εμφανιστούν στην οθόνη.Π.χ έστειλα χθες σε δύο άτομα μύνημα και δεν μου απάντησαν...Έτσι νόμιζα..Μόλις έκανα επανεκίνηση το κινητό μου εμφανίστηκαν στην οθόνη σαν να ήταν εκεί απο καιρό αλλά χωρίς να τα είχα διαβάσει.Υπάρχει καμία λύση γι αυτό το πρόβλημα??Ευχαριστώ εκ των προτέρων.....
[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Έχω ένα πρόβλημα με το Ν70 μου.Δεν λαμβάνω τα μηνύματα που μου στελνουν.Για να τα λάβω πρέπει να κάνω επανεκίνηση το κινητό και μετα θα εμφανιστούν στην οθόνη.Π.χ έστειλα χθες σε δύο άτομα μύνημα και δεν μου απάντησαν...Έτσι νόμιζα..Μόλις έκανα επανεκίνηση το κινητό μου εμφανίστηκαν στην οθόνη σαν να ήταν εκεί απο καιρό αλλά χωρίς να τα είχα διαβάσει.Υπάρχει καμία λύση γι αυτό το πρόβλημα??Ευχαριστώ εκ των προτέρων.....

Δεν το κάνει πάντα. Μια φορά στο 5 μηνο μου το κάνει σε ολα τα series 60 που είχα

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...