Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Πώς θα ενημερωθεί???

ειτε με email ειτε με τηλεφωνηματα σε Nokia shops που αν ειναι ετσι τα πραγματα με το radio ειμαι σιγουρος οτι θα πεσουν πολλα τηλεφωνηματα. :)

Η υπομονή είναι πικρή,αλλά ο καρπός της είναι γλυκός.

Link to comment
Share on other sites

Εχει βγει "προβληματικο" το Ν70 δηλαδη;

 

Οταν το παρω το Δεκεμβρη πιστευετε οτι θα εχουν λυθει τα προβληματα του;

Link to comment
Share on other sites

eee oxi k problima to radio as poume h h kapos xamili entash pu mporei-poly pi8anon me kapia anava8misi na ftiaxei!!!...edo yparxun kinita ston xoro me ta apisteuta bug.....

 

vevaia kalo einia na dume ti soi 'paidikes' arrosties tyxon bgalei.....

:alien: we r not alone! :secret:.... :yahoo:!!!! :yinyang:
Link to comment
Share on other sites

eee oxi k problima to radio as poume h h kapos xamili entash pu mporei-poly pi8anon me kapia anava8misi na ftiaxei!!!...edo yparxun kinita ston xoro me ta apisteuta bug.....

 

vevaia kalo einia na dume ti soi 'paidikes' arrosties tyxon bgalei.....

 

 

Θα συμφωνήσω... εντελώς :) :cool: ;)

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

microland στουρναρη 490 ευρω!! :X

 

δεν εχει :O.

toylaxiston kontini lipsi nomiza oti exei den goustarw na grafw katapliktiko video me to n70(an parw) kai na erxetai o allos me to w800 i k750 kai na bgazei kaliteres fotografies.......auto isxiei kai gia to n90?

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

toylaxiston kontini lipsi nomiza oti exei den goustarw na grafw katapliktiko video me to n70(an parw) kai na erxetai o allos me to w800 i k750 kai na bgazei kaliteres fotografies.......auto isxiei kai gia to n90?

συγγνωμη κιολας αλλα απο κοντα δεν εχω φωτογραφισει ποτε τιποτα. οι φωτο του ειναι σχεδον τελειες και καλυτερα να βγαζει κορυφαια βιντεο(γιατι ετσι ειναι) παρα καλες κοντινες. το Ν90 εχει επισης τελειο autofocus, εχει ανεβασει ο theka_2003 καποιες φωτο και εμεινα...τελος το σχεδον vs;)

Link to comment
Share on other sites

ma den leme gia tin entash tou radiofwnou leme gia to krkrrkrk pou akougetai kathe 5 sec pou lene!!! Elpizw na ftiaxnete me update giati den eimai sigouros an tha ftiaxtei meta den kserw...

epishhhhhhhs POIO KALO PAIDI THA MOY PEI GIA TO VISUAL STUDIO KAPOTE? :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

συγγνωμη κιολας αλλα απο κοντα δεν εχω φωτογραφισει ποτε τιποτα. οι φωτο του ειναι σχεδον τελειες και καλυτερα να βγαζει κορυφαια βιντεο(γιατι ετσι ειναι) παρα καλες κοντινες. το Ν90 εχει επισης τελειο autofocus, εχει ανεβασει ο theka_2003 καποιες φωτο και εμεινα...τελος το σχεδον vs;)

kai egw eixa tin entipwsei to n90 kai n70 panw katw idia kamera exoyn(kai epiloges stin camera) kai oti o carl zeis fakos einai mono gia diafimistikous logous...

ara eimai se dillima n70 poy mou aresei kia to sxima kalitera apo n90 i n90 xwris radio alla me auto focus...

Try not to become a man of success, but rather try to become a man of value.

 

Albert Einstein

Link to comment
Share on other sites

ma den leme gia tin entash tou radiofwnou leme gia to krkrrkrk pou akougetai kathe 5 sec pou lene!!! Elpizw na ftiaxnete me update giati den eimai sigouros an tha ftiaxtei meta den kserw...

epishhhhhhhs POIO KALO PAIDI THA MOY PEI GIA TO VISUAL STUDIO KAPOTE? :D :D :D

visual radio εννοεις:D. ειναι μια προσθετη λειτουργια του ραδιοφωνου που συνδεεται μεσω gprs και βλεπεις προσθετες πληροφοριες για το τραγουδι που ακους και γενικα το σταθμο, εφοσον βεβαια το υποστηριζει ο σταθμος. προς το παρον αν δεν κανω λαθος υποστηριζεται μονο στη φινλανδια.

Link to comment
Share on other sites

.

epishhhhhhhs POIO KALO PAIDI THA MOY PEI GIA TO VISUAL STUDIO KAPOTE? :D :D :D

Mε αυτην του φιλου nikoskat ,ειναι η χιλιοστη φορα :rolleyes:

http://www.visualradio.com/

 

(Finland,Singapore προς το παρον)

 

 

(Παρακαλω, συγκρισεις του Ν70 με αλλα τηλεφωνα στα αναλογα θεματα)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Γιατί πιό ακριβό??? Θα το κάνουν κι αυτό VL??Μα αφου είναι συμβιαν, τι θα κάνουν, θα αλλαξουν το λειτουργικό συστημα και θα κλειδώσουν (ως συνηθως) τα mp3 ως ringtones?

Δηλαδή εγώ που έχω επιδότηση απο voda τί, θα μου το δώσουν με κόκκινο σηματάκι vodafone??? :cry: :cry:

 

edit:Α, είδατε το διαφιμηστικό της TIM??? το υποτιμά λίγο το κινητό...το προβάλλει λες και είναι κανενα παγωτό....

Δεν είναι πιο ακριβό, στη ΤΙΜ που ρώτησα κάνει 540€! Από τι ξέρω δε θα είναι live ακόμα.

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

παιδια οι φωτο που βγαζει ειναι σχεδον ιδιες με το κ750, ισως ενα τι καλλιτερες για το βιντεο δε δε το συζητω

επίσης τα αρχεια ήχου ακουγονται ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΑ !!!!!! σε σχεση με το κ750 , ο ηχος ειναι απο τα καθαροτερα κινητα (samsung d500)

υπηρχε παλια το aivanet ?? τωρα ???, απο θέμα irc ειμαι ασχετως αν εχει καποιος το fscaller plz pm me

http://img841.imageshack.us/img841/4100/macuse.jpg

MacUse.net  For Apple Fun's  we Just think Different

Link to comment
Share on other sites

Ειχα γραψει...

 

''Καλησπερα και απο ΄μενα.

Εχω 3 μερες (απο Παρασκευη 14 του μηνος) που εχω και ΄γω στα χερια μου το Ν70.(να δω τι θα κανω το 6680 τωρα...)

Οντως πολυ καλο κινητο.

Εχω ομως ενα τεραστιο προβλημα που δεν ειδα να αναφερθηκε απο κανεναν.

Το ξυπνητηρι.

Αφου το ρυθμιζω τι ωρα θελω να χτυπησει (εχοντας βεβαια πρωτα ρυθμησει, απο τις ρυθμησεις ημερ/νιας και ωρας,ηχο κλησης,ενταση κλπ.) αλλες φορες χτυπαει και αλλες οχι.

Συγκεκριμενα αναβοσβυνει η οθονη του,λεει οτι χτυπαει,αλλα δεν ακουγεται.Και το κακο ειναι οτι δεν ανταποκρινεται στο πατημα της διακοπης η αναβολης αφυπνησης.

Κολλαει.

Δεν ανταποκρινεται στο πατημα κανενος κουμπιου.

Και οπως καταλαβενετε αφου δεν μπορω να κανω restart,αναγκαζομαι να βγαλω την μπαταρια...

Κανα δυο φορες εχει λειτουργησει κανονικα...

Δεν μπορω ομως να βασιζομαι στη τυχη για ενα πρωινο ξυπνημα (σημερα κιολας εχασα πρωινο ραντεβου με πελατη μου,γιατι το βλαμμενο μονο αναβοσβυνε και δεν χτυπουσε...)

Κανει και σε μενα σκρατς στο ραδιοφωνο...

Μπορεις πλεον να γραφεις με κεφαλαια στη επεξεργασια ετικετας στις επαφες(κατι που δεν γινοταν στο 7610 και 6680)

Πολυ χρησημο και εντυπωσιακο το οτι σ'ολες τις επαφες (που περασα στο κιν me to pc sync) βαζει μονο του φωνητικη κληση με ηλεκτρονικη φωνη...

Αυτα και sorry αν κουρασα.

--------------------

 

 

Duke''

 

Το βρηκα το προβλημα τελικα.

Δεν τρεχει σωστα το Smart Profiles.

Οταν το τρεχει,ενω εχω κανει ολες τις ρυθμησεις σωστα (το δουλευα αλλωστε και στο 6680-7610)αναβοσβυνει χωρις να χτυπαει.

Απ'την αλλη,οταν ειναι κλειστο ,χτυπαει κανονικα.

Μπορει καποιος να μου πει ποια ειναι η τελευταια εκδοση του Smart Profiles μπας και την τρεξει σωστα;

http://facebook.com/doukasf

Nokia list : 2110, 8110, 6110, 7110, 6210, 8210, 7210, 6600, 7610, 6680, N70, N73, N82, N97, N8, Lumia 520 red, Lumia 1020 white, Lumia 930 green, Iphone 6 Space Gray 64gb

Link to comment
Share on other sites

Ευτυχώς... Γιατί (αν και σε μένα δούλεψε το ξυπνητήρι) είχα αρκετά θορυβηθεί με το ζήτημα.... Μη βρούμε και κανα μπελά με το πρωινό ξύπνημα :p

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

kai egw eixa tin entipwsei to n90 kai n70 panw katw idia kamera exoyn(kai epiloges stin camera) kai oti o carl zeis fakos einai mono gia diafimistikous logous...

ara eimai se dillima n70 poy mou aresei kia to sxima kalitera apo n90 i n90 xwris radio alla me auto focus...

Χωρίς δευτερη σκέψη, Ν70!!

καμία σχέση το ένα κινητό με το αλλο. η οθόνη του Ν90 μπορεί να είναι τέλεια αλλα δεν αξιποιείτε απο κανένα προγραμμα και κουράζουν πολύ τα μάτια.Το Ν70 είναι πιο πλήρες και απ'οτι λεχω δει η κάμερα είναι στα ίδια επίπεδα με το Ν90.

ερώτηση για τους κατόχους του Ν70:

Το zoom στο video είναι ενιαίο οπως το 6630 ή σε σκαλιά όπως το Ν90?

Link to comment
Share on other sites

Δεν ξερω αν κανω σωστα που το γραφω.

Ας με συγχωρεσετε αν κανω λαθος.

 

Την αγγελία σου θα την βάλεις ΕΔΩ

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

καλησπέρα φιλοι,εχω το 6680 κ σκεφτομαι να παρω το N70,αλλα αυτο που με νοιαζει περισοτερο ειναι η ελευθερη ram,απο εσας που το εχετε <σκαλισει> ποση ram σου αφηνει free? αν ειναι οπως το δικο μου ..οχι τιποτα αλλο με το 6600 ειχα πανω απο9mb για πλακα.
Link to comment
Share on other sites

Σε ερώτηση που έκανα στο nokia shop για το αν θα βγει κάποια αναβάθμιση, μου είπαν ότι σε καμιά εβδομάδα ίσως βγει κάτι
Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικαρια εχει παρει κανενος το ματι το πισω καλυμα του n70 ειτε σε καποιο νοκια shop ειτε σε κανενα γερμανο?
Link to comment
Share on other sites

Ρε παλικαρια εχει παρει κανενος το ματι το πισω καλυμα του n70 ειτε σε καποιο νοκια shop ειτε σε κανενα γερμανο?

 

Ειναι λιγο νωρις φιλε μου ,ρωτησε στα κεντρικα κατευθειαν .

 

 

signomi exo mia aporioula :p :p

nomizo to nokia 7610 exi ena programa pou legete movie director!auto to programa yparxi sto n70??ti akribos kani??pia i diarkia tou binteo tou n70?

 

Μην επαναλαμβανεσαι ,μην γινεσαι κουραστικος,

αν γνωριζει καποιος θα σου απαντησει.

 

Μιλας για το muvee λοιπον ,ναι υπαρχει. Κανει επεξεργασια βιντεο,

προσθετωντας ετοιμα βιντεο συμφωνα με το στυλ που επιλεγεις,και μπορεις να κοψεις και να ραψεις,μονταζ δηλαδη.

 

H διαρκεια του βιντεο ειναι μεχρι και 1 ωρα συνεχομενα εαν εχεις χωρο στην υψηλη αναλυση.

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Στο 7610 χρησίμευε κυρίως για να κοήσεις δύο βιντεάκια που τραβούσες διαδοχικά, μιας και το όριό του περιοριζόταν στα 10 λεπτά. Εδώ δεν θα έχεις τέτοιο πρόβλημα μιας και ο χρονικός περιορισμός δεν πρειται να εξαντληθεί σχεδόν ποτέ.

 

Ειδικά στην καλύτερη ποιότητά του το βίντεο, καταλαμβάνει πάρα πολύ χώρο. 2.130ΚΒ το μισό λεπτό. Οπότε για να τραβήξεις 1 ώρα, θα πρέπει να διαθέτεις 255ΜΒ ελεύθερης μνήμης!!!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...