Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ρε παιδια θα χρειαστω μαλλον το πισω καλυμα του κινητου υπαρχει περιπτωση να το βρω σε καποιο νοκια shop και αν ναι σε τι τιμη?

Ακόμα δεν το "πήρες" καλά-καλά το 'σπασες??? :X

Link to comment
Share on other sites

ΠΡΟΒΛΗΜΑ!!

Έκανα format και έχασα το Symantec για τους ιούς!! Ξέρεις κανείς που το βρίσκω;; Είναι μεγάλη ανάγκη!!!!!

 

Ποτε προλαβες και εκανες φορματ ? :confused:

Mην αγχωνεσαι ,trial ηταν . Το ανεβασα εδω

http://rapidshare.de/files/6362612/SymMS_S60_70s_mmc_trial_EMEA.sis.html

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Ποτε προλαβες και εκανες φορματ ? :confused:

Mην αγχωνεσαι ,trial ηταν . Το ανεβασα εδω

 

Έβαλα δοκιμαστηκά στην MMC ένα system για να δώ άν παίζουν n-gage παιχνίδια (ΠΑΙΖΟΥΝ!!!) και μετά αυτό το τεράστιο φάκελα πήγα να το σβήσω με το FExplorer! Ψηλοκόλλισε και έκλεισα την εφαργμογή... Μετά κόλλισε όλο το κινητό έκανα restart (βγάζοντας τη μπαταρίας) και η κάρτα μνήμης ήταν σαν να μήν υπήρχε!!!

 

Τα "πήρα" έκανα έκανα format και στα δύο και ηρέμησα!

Ευτηχώς είχα κάνει αντίγραφα ασφαλείας... (Κατάλογος κτλ κτλ)

Link to comment
Share on other sites

Έβαλα δοκιμαστηκά στην MMC ένα system για να δώ άν παίζουν n-gage παιχνίδια (ΠΑΙΖΟΥΝ!!!)

 

Ποιό δοκίμασες φίλε μου και σου δούλεψε ??? ΤΗΑΝΧ

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

Ποιό δοκίμασες φίλε μου και σου δούλεψε ??? ΤΗΑΝΧ

The Sims BUSTIN' OUT beta και έπαιζε κανονικότατα!! Μόνο το κεντρικό πλήκτρο δεν λειτουργούσε και έπρεπε να πατάς το 5!

 

Μάλιστα μόλις έβαλα το φάκελο system στην MMC χωρίς να κάνω ΤΙΠΟΤΑ επιπλέον, εμφανήστηκε το εικονίδιο του παιχνιδιού στο φάκελο 'Δικά μου'!

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει εντιπωση που κανενας δεν εχει αναφερει την πολυ χαμηλη ενταση της δονησης...
nokia 6600 -> nokia n70 -> nokia n95 -> htc touch pro2 -> motorola milestone -> palm pre2 -> samsung omnia7 -> iphone 4S -> iphone 5 -> nexus5 -> iphone 5C
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παίζει παιχνίδια του ngage νομιμα πια??? Ή με blizzard ή αντιγραφή αρχείων οπως στο 6600??

http://files.hotlinkhost.net/GcTLd4Hzleg/white_hand.gif

http://www.eexi.gr

Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή παίζει παιχνίδια του ngage νομιμα πια??? Ή με blizzard ή αντιγραφή αρχείων οπως στο 6600??

K-A-N-O-N-I-K-O-T-A-T-A!

 

Μάλιστα το είχε δηλώδη η Nokia σε κάποια συνέντευξη τύπου... :wink:

Link to comment
Share on other sites

Μου κανει εντιπωση που κανενας δεν εχει αναφερει την πολυ χαμηλη ενταση της δονησης...

Πράγματι. Έχεις δίκιο. Ήθελα να το αναφέρω και το ξέχασα! Όντως είναι αρκετά χαμηλή η ένταση της δόνησης. :(

Link to comment
Share on other sites

mporei kaneis na anevasei photos apo ta duo xrwmata tou n70(silver kai black)?suntoma otan erthei edw (kavala) sto germano tha to tsimphsw me th mia.auto to provlima me to visual radio de katalava..
Ωρα να δοκιμασω κατι νεο!
Link to comment
Share on other sites

Εχω ενα τεραστιο προβλημα που δεν ειδα να αναφερθηκε απο κανεναν.

 

Το ξυπνητηρι.

 

Αφου το ρυθμιζω τι ωρα θελω να χτυπησει (εχοντας βεβαια πρωτα ρυθμησει, απο τις ρυθμησεις ημερ/ νιας και ωρας,ηχο κλησης,ενταση κλπ.) αλλες φορες χτυπαει και αλλες οχι.

 

Συγκεκριμενα αναβοσβυνει η οθονη του,λεει οτι χτυπαει,αλλα δεν ακουγεται.Και το κακο ειναι οτι δεν ανταποκρινεται στο πατημα της διακοπης η αναβολης αφυπνησης. Κολλαει.

 

 

Μήπως για αυτό το πρόβλημα ευθύνεται ο ήχος κλήσης που έχεις ορίσει να χτυπάει ως ξυπνητήρι; Γιατί σε μένα λειτουργεί χωρίς κανένα πρόβλημα, τόσο η ήχος του όσο και οι λειτουργίες του. Και το ξυπνητήρι το χρησιμοποιώ συνέχεια. Βασίζομαι πάνω του.

Link to comment
Share on other sites

mporei kaneis na anevasei photos apo ta duo xrwmata tou n70(silver kai black)?suntoma otan erthei edw (kavala) sto germano tha to tsimphsw me th mia.auto to provlima me to visual radio de katalava..

 

Σελιδα 10 του θεματος :rolleyes:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1074173#post1074173

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

ρε παιδια ολα τα παραπανω ωραια και καλα ειναι αλλα μου φαινεται οτι ξεχασαμε μια σημαντικη λεπτομερεια:μπορει καποιος να μας πει πως παει το τηεφωνο απο θεμα ληψησ και μπαταριας?και μιλαω απο θεμα πειρας γιατι ειχα το sx1 και απο θεμα ληψης δεν ηταν οτι και το καλυτερο σε συγκριση με το κ750 αλλα και με το 3650.τωρα απ τη μπαταρια το μονο που κρατα πανω απο 3 μπορει και 4 μερες με κανονικη χρηση ειναι το κ750 σε σχεση απο οτι βλεπω απ τα τηλεφωνα της τελευταιας γενιας.θα ηθελα ακομα να ξερω αν καποιος γνωριζει ποτε θα το φερουν τα vodafone shops και ποσο περιπου θα κανει γιατι πηγα την πεμπτη και μου καναν κρατηση αλλα δεν ξεραν ποτε θα ρθει.ευχαριστω
Link to comment
Share on other sites

K-A-N-O-N-I-K-O-T-A-T-A!

 

Μάλιστα το είχε δηλώδη η Nokia σε κάποια συνέντευξη τύπου... :wink:

Bασικά από τη στιγμή που έχει 23ΜΒ RAM, αν δε κάνω λάθος το βασικότερο πρόβλημα όλων των series60 ήταν η έλλειψη RAM οπότε εδώ θα πρέπει να πάιζουν κανονικά.

 

 

Παιδιά να ρώτησω κάτι που δε θυμάμαι γιατί στο 6260 μου δε συμβαίνει;; Θυμάμαι ότι από το 6630 και μετά υπάρχει κάποιο πρόβλημα όταν σε καλούν αργεί να χτυπήσει, κάνει πρώτα ένα μπιπ και μετά παίζει τον ήχο, κάτι τέτοιο δε θυμάμαι ακριβώς. Συμβαίνει κι εδώ αυτό; Αν ναι τι ακριβώς γίνεται και πόση καθυστέρηση υπάρχει;; Δηλαδή τις αναπάντητες δε τις ακούμε με τίποτα;;

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό το είχαν και προηγούμενα κινητά. Συμβαίνει γιατί αργεί να αρχίσει η αναπαραγωγή του MIDI. Την έχω πατήσει πολλές φορές με το 6600!!
Link to comment
Share on other sites

τελικα σε gsm mod κανει τα σπασιματα το ραδιο; σε θορυβωδες περιβαλλον ακουγεται καλα; σορρυ για την επαναληψη αλλα δεν απαντηθηκε.
Link to comment
Share on other sites

τελικα σε gsm mod κανει τα σπασιματα το ραδιο; σε θορυβωδες περιβαλλον ακουγεται καλα; σορρυ για την επαναληψη αλλα δεν απαντηθηκε.

 

Τα σπασιματα συνεχιζονται και σε gsm mode ,ακουγεται καλα σε θορυβωδες περιβαλλον.

 

υπάρχει κάποιο πρόβλημα όταν σε καλούν αργεί να χτυπήσει, κάνει πρώτα ένα μπιπ και μετά παίζει τον ήχο, κάτι τέτοιο δε θυμάμαι ακριβώς. Συμβαίνει κι εδώ αυτό; Αν ναι τι ακριβώς γίνεται και πόση καθυστέρηση υπάρχει;; Δηλαδή τις αναπάντητες δε τις ακούμε με τίποτα;;

 

Το μπιπ αυτο το εχει το 3230 . Δεν το εχει το Ν70 (6630,6680)

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Βασικά αυτό το είχαν και προηγούμενα κινητά. Συμβαίνει γιατί αργεί να αρχίσει η αναπαραγωγή του MIDI. Την έχω πατήσει πολλές φορές με το 6600!!

Δεν εννοώ αυτό κάτι άλλο νομίζω συμβαίνει από το 6630 και μετά αλλά δε θυμάμαι τι ακριβώς

Ο λογικός άνθρωπος προσαρμόζεται στο κόσμο γύρω του...

Ο παράλογος επιμένει να προσπαθεί να προσαρμόσει τον κόσμο στον εαυτό του...

Γι' αυτό το λόγο κάθε πρόοδος εξαρτάται από τον παράλογο!!!

 

George Bernard Shaw

Link to comment
Share on other sites

Yparxei ena programataki pou kovei to keno thorivo pou exoun ta midi legetai ringtone studio. (wildpalm.co.uk) Poli kalo!

 

PS Emena otan kleino mia klish gia 1/2 sec asprizei h othonh mexri na kanei refresh... Allos exei to idio problem?

AEK UBER ALLES :D

 

Champions League here we come

 

Nokia 7650, 7610,Panasonic x700, 6680, 3230, N70, Ν80, Ν73

Link to comment
Share on other sites

Δεν εννοώ αυτό κάτι άλλο νομίζω συμβαίνει από το 6630 και μετά αλλά δε θυμάμαι τι ακριβώς

μαλλον εννοεις το μπιπ που κανει πριν τον ηχο κλησης στο 3230, μονο αυτο το κανει. δεν ανεφερε κανεις τιποτα.

 

@ευχαριστω.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...