Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Ναι αλλά όταν κλείσεις πάλι το καπάκι κλειδώνει πάλι το πληκτρολόγιο. Δε νομίζω ότι το έκανε με την προηγούμενη έκδοση!

Ki omos to ekane kai i v3.0546.2.3, otan exeis kleidomeno to pliktrologio kai oxi tin siskeyi, otan katevazeis to kapaki anoigei i kamera, to kleineis kleinei i kamera kleidonei kai to pliktrologio! :)

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι παιδιά (συγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί παλαιότερα)...

 

Υπάρχει δυνατότητα στο Ν70 να βλέπουμε σε full screen το view παράθυρο της κάμερας όταν κοιτάμε για να βγάλουμε φωτό (δηλ. χωρίς το πλαίσιο με επικεφαλίδα "Καμερα" και τις επιλογές από κάτω) ??? :worry:

 

Eυχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση.. :)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

για το resco viewer..εννοεις βαζεις το κρακ-σεριαλ και μετα παλι στο ξαναζηταει?

οσο για την αναβαθμηση..αν δεν εχεις προβλημα,οπως ευτυχως κι εγω μην την κανεις..:)

 

ναι,πατάω κανονικά 0000 λέει "thank you for registering.. κτλ", και την επόμενη φορά πάλι το ίδιο.. μπορεί να το ξαναεγκαταστήσω ,και θα δω.

 

η έκδοση που έχω είναι η παλιά v2.05 οπότε έτσι κι αλλιώς θα το κάνω αναβάθμιση,οπότε λέω ας περιμένω την επόμενη.όχι ότι τώρα μου παρουσιάζει τίποτα,αλλά όσο να'ναι είναι καλύτερη..

Link to comment
Share on other sites

εγω εχω την Resco viewer 4.31..οποτε μου φαινετε καπως λογικο..

τεσπα..αν θες να στην στειλω στειλε μου ΡΜ!

Link to comment
Share on other sites

Nα ρωτήσω κάτι παιδιά (συγνώμη αν έχει ήδη απαντηθεί παλαιότερα)...

 

Υπάρχει δυνατότητα στο Ν70 να βλέπουμε σε full screen το view παράθυρο της κάμερας όταν κοιτάμε για να βγάλουμε φωτό (δηλ. χωρίς το πλαίσιο με επικεφαλίδα "Καμερα" και τις επιλογές από κάτω) ???

 

Eυχαριστώ εκ των προτέρων για την απάντηση..

 

Den nomizo pos iparxei kati tetoio alla as mas pei kapoios an iparxei kapoia efarmogi, please :help:

Apple iPhone 3G, Nokia: 3110, 3210, 3330, 8210, 6150, 3410, 6610, 6230, 6670, 6270, N70, 6131, E50, 6500 slide, 1680, E51, 6220c, NEC N400i, Sharp GX17, ETEN: M600+ SE: T610, K800i, W580i(x2), K810i, P990i, W20i(zylo), X10 mini pro, ZTE Blade, LG Optimus Black Now: Apple iPhone 3G, Sony Xperia U
Link to comment
Share on other sites

Paidia,signwmh,alla epeidh viazomai den diavasa oles tis selides k 8a h8ela mia voh8eia.. :)

Merikes fores mou stelnoun kati mesw Bluetooth k stin synexeia to idio arxeio den mporw na to steilw se allo kinhto,mou leei oti einai kleidwmeno k adynatei na to steilei...Auto ginetai k otan vgazw video k den mporw na to steilw...

Ti prepei na kanw?

Euxaristw ek twn proterwn :)

Link to comment
Share on other sites

H εφαρμογη ProfiExplorer εγκαθίσταται στο κινητό όταν εγκαθιστάς την εφαρμογή ProfiMail. Θα τη βρεις στα γνωστά μέρη ;)

MONEY MAKES THE WORLD GO ROUND...

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να "μετρηθεί" η μπαταρία του κινητού για να δω σε τι κατάσταση είναι??έχει κανενα μηχάνημα ο Γερμανός?

έχω μια άλλη ίδια,και θέλω να κρατήσω αυτήν που κρατάει περισσότερο αλλά δεν μπορω να το υπολογίσω ακριβώς,είναι σχεδόν παρόμοιες..

Link to comment
Share on other sites

Νομίζω πως έχουν κάποιο μηχάνημα στο Γερμανό για να δεις αυτό που θέλεις. Στον Ασπρόπυργο που είμαι τουλάχιστον έχουν.

Proud owner of: Master System III , SNES , Mega Drive , Saturn , PSone , N64 , Dreamcast , PS2 , GameCube , XBox , XBox 360 , Wii , PS3 , PSP , DS .....

PC: CPU Phenom II 955 - MB MSI 790FX-GD70 - Corsair Vengeance 1x4GB - Sapphire 5850 Xtreme - WD800ADFD - COOLERMASTER RS-1000 SILENT PRO M 1000W

Link to comment
Share on other sites

υπάρχει τρόπος να "μετρηθεί" η μπαταρία του κινητού για να δω σε τι κατάσταση είναι??έχει κανενα μηχάνημα ο Γερμανός?

έχω μια άλλη ίδια,και θέλω να κρατήσω αυτήν που κρατάει περισσότερο αλλά δεν μπορω να το υπολογίσω ακριβώς,είναι σχεδόν παρόμοιες..

Το spmark pro έχει battery test. Καλύτερη μπαταρία είναι αυτή που θα βγάλει υψηλότερο σκόρ :)

 

edited by nervous

H συνεχεια εδω:

http://www.myphone.gr/forum/showthread.php?p=1332213#post1332213

Link to comment
Share on other sites

kalhspera xerei kaneis an mporw sthn ellada na xekleidwsw to N70 agorasmeno sthn italia kai mlokarismeno apo thn etaireia thn 3 euxaristw poly

οχι φιλε μου, δυστυχως μονο απο την 3 στην ιταλια :O

Link to comment
Share on other sites

στο resco viewer και εμενα το ιδιο μου κανει. βεβαια οτι κωδικο και να βαλω τον δεχεται, οποτε το προγραμμα ειναι σπασμενο.
Link to comment
Share on other sites

στο resco viewer και εμενα το ιδιο μου κανει. βεβαια οτι κωδικο και να βαλω τον δεχεται, οποτε το προγραμμα ειναι σπασμενο.

Ποια εκδοση εχεις? Σε εμενα μια χαρα δουλευει. Το εσπ@σα με κέϊτζεν

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

ε καλα, και σε εμενα δουλευει χωρις προβλημα. νομιζω οτι θελει ενα συγκεκριμενο κωδικο για να μην δινεις καθε φορα, αλλα δεν θυμαμαι ποιος ειναι..
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εχθες εκανα αναβαθμιση στην τελευταια εκδοση 5.0609.2.0.1 και διαπιστωσα οτι ολα δουλευουν γρηγοροτερα αλλα εχω και ενα περιεργο προβλημα. Οταν ανοιγω την μουσικη και παταω "ενημερωση συλλογης" αντι να γραψει ανοιγμα ή αναζητηση η οτιδηποτε αλλο μου γραφει "Α proocessar" αυτο συμβαινει σε ολα τα θεματα που εχω ! Εχει συμβει σε κανεναν αλλον ? Πως μπορω να το διωρθώσω ? Ευχαριστω
Mobiles owned: Panasonic GD 87, Nokia 6600, Nokia N70, Glofiish X600, Nokia 5800, iPhone, iPhone 3GS, SE Xperia X10 Mini Pro, HTC Trophy, SE WT19i, Nokia Lumia 920, Microsoft Lumia 640 XL LTE, Samsung Galaxy S7
Link to comment
Share on other sites

Αυτο δεν ειναι προβλημα φιλε μου, ουτε πρεπει να το διορθωσεις γιατι αυτο το μυνημα που σου βγαζει ειναι οτι σκαναρει την μνημη του κινητου και την καρτα για νεα αρχεια (αν δεν κανω λαθος) αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος. Απλως στις προηγουμενες εκδοσεις επρεπε να ψαξεις εσυ για νεα αρχεια μεσα στο τηλεφωνο και τωρα γινεται αυτοματα.
Link to comment
Share on other sites

παιδια να ρωτησω κατι;δεν ξερω αν τοχετε πει ηδη αλλα δεν καταφερα να διαβασω 256σελιδες!στην αρχικη οθονη υπαρχει τροπος να απενεργοποιησουμε την μπαρα με τα εικονιδια των αγαπημενων εφαρμογων,το ημερολογιο και γενικα να μην υπαρχουν αυτα;;;δηλαδη θελω ναναι στην μορφη του 6600!
Link to comment
Share on other sites

Εργαλεια - Ρυθμισεις - Τηλεφωνο - Κατασταση αναμονης - Ενεργη αναμονη (πας και βαζεις οχι) και δεν θα υπαρχουν πλεον τα εικονιδια στην αρχη, φιλε μου dim12
Link to comment
Share on other sites

παιδιά τεκικά δεν μπόρεσα να βρώ ποιο ήταν το πρόβλημα συνδεσης με το κινητό.Έτσι το έκανα σοφτφορματ και απο τότε λειτουργεί κανονικά και αναγνωρίζεται αμέσως.Λέτε να είναι προβληματική κ συσκευή μου?

Link to comment
Share on other sites

παιδιά τεκικά δεν μπόρεσα να βρώ ποιο ήταν το πρόβλημα συνδεσης με το κινητό.Έτσι το έκανα σοφτφορματ και απο τότε λειτουργεί κανονικά και αναγνωρίζεται αμέσως.Λέτε να είναι προβληματική κ συσκευή μου?

αφου λυθηκε με σοφτ φορματ, οχι :rolleyes:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...