Jump to content

[Επίσημο] Nokia N70


mirrorofsorrow
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Aυτο εξαρταται απο τα ποσα δεδομενα λαμβανεις στο κινητο, εγω υπολογισα περιπου κ πρεπει να ειναι περιπου 7-8ευρω μια ωρα. Αλλα με απλο Μσν κ οχι ανταλαγη φωτογραφιων και αρχειων. Αλλα αν ανταλασει συνεχια δεδομενα με το δικτυο τοτε πιθανως να παει 12-15ευρω.

Nokia N70 Symbian OS:8.1

CPU:ARM 220,8MHz

RAM:51MB (FREE 30MB) Battery:BL-5C (900MaH) Memory:1GB (FREE 51MB) Firmware: 5.0638.3.0.1V

Link to comment
Share on other sites

me tin anava8misi i elliniki glossa sigoyra 8a einai mesA?

giati i efarmogi gia na to kano anava8misi vlepo einai mono sta agglika.

 

Δεν εχει σημασια που η εφαρμογη ειναι στα Αγγλικα .

Σημασια εχει η συσκευη σου να μην ειναι παρα-εισαγωγη για να παραμεινουν

τα Ελληνικα στην συσκευη σου .

Αλλα και παραεισαγωγη να ειναι ,αλλαζει το product code .

Για περισσοτερα ,διαβασμα το αναλογο θεμα :rolleyes:

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

Δεν εχει σημασια που η εφαρμογη ειναι στα Αγγλικα .

Σημασια εχει η συσκευη σου να μην ειναι παρα-εισαγωγη για να παραμεινουν

τα Ελληνικα στην συσκευη σου .

Αλλα και παραεισαγωγη να ειναι ,αλλαζει το product code .

Για περισσοτερα ,διαβασμα το αναλογο θεμα :rolleyes:

 

χθες το πήρα αλλά απο τη βιασύνη που είχα το έκανα κ δεν περίμενα να διαβάσω απάντηση απο εδώ!!

 

τελικά ολα οκ με την αναβάθμιση!

 

επειδή είμαι καινούργιος εδώ θέλω ακόμα να ρωτήσω αν υπάρχει κάποιο μέρος με συγκεντρωμένα όλα τα "καλούδια" για n70! όπως πχ το εορτολόγιο που βρήκα 3 σελίδες πρίν.

 

 

σορρυ τώρα το είδα (MyFiles)

 

Ευχαριστώ πολύ για τη βοήθεια

μπου . . . :)
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά αν πάω το κινητό μου σε νόκια shop και ζητήσω αναβάθμιση σε ΜΕ θα μου τη κάνουν δωρεάν?Σήμερα είδα ένα ΜΕ και πραγματικά έμεινα.Η έκδση μου είναι αρκετά παλιά,του Μαρτίου και μπορώ να πω ότι κολλάει αρκετά το κινητό.Τι θα πρέπει να κάνω ώστε να μή χαθεί απολύτως τίποτα και απο τη συσκευή μου και απο τη κάρτα μνήμης μου?

Link to comment
Share on other sites

Τι θα πρέπει να κάνω ώστε να μή χαθεί απολύτως τίποτα και απο τη συσκευή μου και απο τη κάρτα μνήμης μου?

 

Mπορεις με ενα card reader να παρεις οτι σου χρειαζετε απο την καρτα (αν και η αναβαθμιση δεν σβηνει τιποτα απο την καρτα σου)! οσο για της επαφες σου υπαρχουν διαφορα προγραμματα για αυτη την δουλια αν θελεις μπορεις να το κανεις και μεσα απο το κινητο σου, αν εχεις σημειοσεις μεσα στο ημερολογιο μπορεις να της παρεις με το best_vcal :)

http://www.myphone.gr/gallery/data/500/gianpithio_cp_2012.gif

Συντονιστής συζητήσεων στο forum της Nokia & Samsung @myphone.gr

Link to comment
Share on other sites

akoma mia erotisi apo emena...

 

8elw na kleidonei automata meta apo ena lepto.. alla xoris na vazo kodiko suskeuis otan to jekleidono.. tin proti fora poy to patisa epeleja na exei kodiko suskeuis to standar, 12345

 

meta evala kanena kleidoma k meta pali kleidoma ka8e 1 lepto.

alla 8umatai k zitaei k to 12345

 

epsaja alla de vrika pos ginetai NA KLEIDONEI KA8E 1 LEPTO ALLA NA MI ZITAEI KODIKO SYSKEYIS STO KSIKLEIDOMA... pls as me voi8isei kapoios poy to jerei kallitera :)

μπου . . . :)
Link to comment
Share on other sites

akoma mia erotisi apo emena...

 

8elw na kleidonei automata meta apo ena lepto.. alla xoris na vazo kodiko suskeuis otan to jekleidono.. tin proti fora poy to patisa epeleja na exei kodiko suskeuis to standar, 12345

 

meta evala kanena kleidoma k meta pali kleidoma ka8e 1 lepto.

alla 8umatai k zitaei k to 12345

 

epsaja alla de vrika pos ginetai NA KLEIDONEI KA8E 1 LEPTO ALLA NA MI ZITAEI KODIKO SYSKEYIS STO KSIKLEIDOMA... pls as me voi8isei kapoios poy to jerei kallitera :)

 

Θα το κανεις με εφαρμογη ,AutoLock

http://fuse.stc.cx/autolock/

[imgalign]http://i37.tinypic.com/23k3s09.jpg[/imgalign]

Μην ψάξεις ποτέ να βρεις κάτι τέλειο για να το αγαπήσεις. Αγάπησε κάτι ατελές και τελειοποίησε το με την αγάπη σου!

iPhone 5S Space Grey

Προσοχή! Κατάργηση γραφής Greeklish

Link to comment
Share on other sites

είσαι Α Π Α Ι Χ Τ Ο Σ ! ! ! :)

 

THX!!

Πράγματι το προγραμματάκι είναι πολύ καλό και βολικό στη χρήση του!

Link to comment
Share on other sites

akoma mia erotisi apo emena...

 

8elw na kleidonei automata meta apo ena lepto.. alla xoris na vazo kodiko suskeuis otan to jekleidono.. tin proti fora poy to patisa epeleja na exei kodiko suskeuis to standar, 12345

 

meta evala kanena kleidoma k meta pali kleidoma ka8e 1 lepto.

alla 8umatai k zitaei k to 12345

 

epsaja alla de vrika pos ginetai NA KLEIDONEI KA8E 1 LEPTO ALLA NA MI ZITAEI KODIKO SYSKEYIS STO KSIKLEIDOMA... pls as me voi8isei kapoios poy to jerei kallitera :)

Η καλλυτερη εφαρμογη για αυτοματο κλειδωμα. xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

 

akoma mia erotisi apo emena...

 

8elw na kleidonei automata meta apo ena lepto.. alla xoris na vazo kodiko suskeuis otan to jekleidono.. tin proti fora poy to patisa epeleja na exei kodiko suskeuis to standar, 12345

 

meta evala kanena kleidoma k meta pali kleidoma ka8e 1 lepto.

alla 8umatai k zitaei k to 12345

 

epsaja alla de vrika pos ginetai NA KLEIDONEI KA8E 1 LEPTO ALLA NA MI ZITAEI KODIKO SYSKEYIS STO KSIKLEIDOMA... pls as me voi8isei kapoios poy to jerei kallitera :)

Γιατι τοση φασαρια με τις επαφες? Αφου το ιδιο το τηλεφωνο μπορει να σωσει τις επαφες μεσα απο το μενου των επαφων. [ΕΠΑΦΕΣ, επιλογες, αντιγραφη στην καρτα μνημης]. Και μετα [Επαφες, επιλογες, αντιγραφη απο καρτα].

Link to comment
Share on other sites

τις επαφες δεν μπορουμε να τις κανουμε copy απο Ε:/others/contacts στο pc και μετα paste?
Link to comment
Share on other sites

τις επαφες δεν μπορουμε να τις κανουμε copy απο Ε:/others/contacts στο pc και μετα paste?

μπορεις. οπως μπορεις να τις παρεις απο το c:\system\data\cantacts.cdb αν θυμαμαι και αν σε αφηνει βεβαια να το κανεις copy :O

στο 6600 με αφηνε :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες μια ερώτηση. Εάν φορτίσω το κινητό ενώ η μπαταρία είναι στην μέση και παραπάνω θα την κάνω ζημία ?Θέλω να το φορτίσω προληπτικά γιατί είναι να ταξιδέψώ αύριο και επίσης θα το χρειαστώ για φωτογραφίες και βίντεο όλη την ημέρα .Τι λέτε?

 

:confused:

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες μια ερώτηση. Εάν φορτίσω το κινητό ενώ η μπαταρία είναι στην μέση και παραπάνω θα την κάνω ζημία ?Θέλω να το φορτίσω προληπτικά γιατί είναι να ταξιδέψώ αύριο και επίσης θα το χρειαστώ για φωτογραφίες και βίντεο όλη την ημέρα .Τι λέτε?

 

:confused:

μια, δυο, τρεις φορες δε θα παθει τιποτα. αν το κανεις συνεχεια για ενα χρονο ολο και κατι θα παθει :)

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες μια ερώτηση. Εάν φορτίσω το κινητό ενώ η μπαταρία είναι στην μέση και παραπάνω θα την κάνω ζημία ?Θέλω να το φορτίσω προληπτικά γιατί είναι να ταξιδέψώ αύριο και επίσης θα το χρειαστώ για φωτογραφίες και βίντεο όλη την ημέρα .Τι λέτε?

 

:confused:

Οι λιθίου δεν καταλαβαίνουν από τέτοια. Αν ήταν νικελίου καδμίου τότε θα έπρεπε να τελειώσει πρώτα.

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Οι λιθίου δεν καταλαβαίνουν από τέτοια. Αν ήταν νικελίου καδμίου τότε θα έπρεπε να τελειώσει πρώτα.

 

συμπληρώνω..

 

και τις λιθίου καλό θα είναι μια φορά το μήνα - το δίμηνο να την αφήνεις να αδιάζουν τελείως..

μπου . . . :)
Link to comment
Share on other sites

Η καλλυτερη εφαρμογη για αυτοματο κλειδωμα. xxxxxxxxxxxxx

 

Mηπως εδωσες λαθος link? :X

 

Και μια ερωτηση απο μενα. Υπαρχει καποιος τροπος, οταν βαζω ενα τραγουδι μεσα στο κινητο(χωρις τιτλο), μεσω internet να μου βρισκει τιτλο-καλλιτεχνη-αλμπουμ? Αν δεν κανω λαθος, μια τετοια εφαρμογη εχει και το νεο κινητο τηλεφωνο Apple iPhone. :)

Siemens C10, Nokia 3210, Sony Ericsson T68i, Nokia 6600 Original Black, Nokia N70 Music Edition, Nokia 6300 Original White, Apple iPhone 3GS White, Apple iPhone 4S,

Apple iPhone 4, Nokia 6700 Slide Petrol Blue

Link to comment
Share on other sites

Mηπως εδωσες λαθος link :X

 

Είναι λάθος βεβαίως βεβαίως:rolleyes: :oops:

ΔΕΝ ΗΞΕΡΕΣ ... ΔΕΝ ΡΩΤΑΓΕΣ...

Nokia 2110, 2600c, 3120c, 3230, 3410, 3510i, 6070, 6110, 6150, 6210, 6220c, 6230, 6310i , 6510, 6600, 7110, 7650, 8110, 8110i, Ν70, E 66, C5, C5-03, 500, 700, Ν 86, C3-00, Lumia 920, Ν8, Lumia 925, Lumia 1020 , ΔΕΝ ΣΥΝΕΧΙΖΕΤΑΙ :mad:

Link to comment
Share on other sites

Είναι λάθος βεβαίως βεβαίως:rolleyes: :oops:

Χιλια συγγνωμη μαγκες, μπερδευτηκα.Ηθελα να δωσω αυτο, xxxxxxxxxxxxxx. Παντως για τη δουλεια που κανει το καθενα ειναι κορυφαια και τα δυο.

 

Και για τις επαφες για μενα το καλλυτερο προγραμμα ειναι αυτο xxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Γιατί δε μπορώ να στείλω με BT αρχεία .jar μεσω seleQ και FExplorer?

Κλείδωμα αποστολής αρχείων ;)

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες υπάρχει κανένα προγραμμα να βλέπεις TV στο κιν δωρεάν?

Γιατί είδα κατι αλλα δεν ξέρω τι είναι.Μήπως είναι μέσω ιντερνετ?

Μιλάω για αυτό xxxxxxxxxxxxxxxxxx

Link to comment
Share on other sites

Ρε μάγκες υπάρχει κανένα προγραμμα να βλέπεις TV στο κιν δωρεάν?

Γιατί είδα κατι αλλα δεν ξέρω τι είναι.Μήπως είναι μέσω ιντερνετ?

Μιλάω για αυτό xxxxxxxxxxxxxxxxx

Για σκέψου το λίγο, πως αλλιώς θα μπορούσες να δεις τηλεόραση στο ν70?

[imgalign]http://img140.imageshack.us/img140/3467/graphic12copy4pt.gif[/imgalign]

 

 

www.hlektronika.gr - Ο Κόσμος των Hλεκτρονικών!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...