Jump to content

Xiaomi Mi Note 3


STERGIOSZX
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Εδώ είσαι για προστασία μπρος πίσω CHYI 3D Curved Film For Xiaomi Note 3 Screen Protector Mi Note3 Nano Hydration Film Full Coverage With Tools Not Tempered Glass

http://s.aliexpress.com/UzmUF7z6?fromSns=Copy

 

Και για θήκη flip cover εγώ έχω παραγγείλει αυτή AMMYKI 5.5'For Xiaomi Note 3 High-end Luxury Mi Note 3 mobile phone back cover flip leather 5.5'For Xiaomi Mi Note 3 case

http://s.aliexpress.com/7Vnmu63Y?fromSns=Copy

Μπορείς να μου εξηγήσεις τι σημαίνουν αυτές οι επιλογές? Χρώμα λέει αλλά άλλα γραφει.

Color:

1 Front and 1 Back2 piece front pack2 piece back pack

Επίσης με tools το πηρες?

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,2χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Επισυναπτόμενες εικόνες

Μπορείς να μου εξηγήσεις τι σημαίνουν αυτές οι επιλογές? Χρώμα λέει αλλά άλλα γραφει.

Color:

1 Front and 1 Back2 piece front pack2 piece back pack

Επίσης με tools το πηρες?

 

Τσέκαρε το Hydrogen film το 1 Front and 1 back και το with tools.... Και είσαι έτοιμος.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος φοραει το CHYI 3D Curved Film εχει σημαδια μπροστα στο φιλμ?Φθειρεται πολυ ευκολα....

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Παιδια οποιος φοραει το CHYI 3D Curved Film εχει σημαδια μπροστα στο φιλμ?Φθειρεται πολυ ευκολα....

 

Το φιλμ είναι ότι καλύτερο έχω βάλει σε κινητό, για φιλμ μιλάω. Δεν αφήνει καθόλου σχεδόν δαχτυλιές, κι αυτές που αφήνει φεύγουν πάρα πάρα πολύ εύκολα. Φθορά δεν ξέρω ακόμη να σου πω μιας και το έχω μόνο λίγες ημέρες.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Το φιλμ είναι ότι καλύτερο έχω βάλει σε κινητό, για φιλμ μιλάω. Δεν αφήνει καθόλου σχεδόν δαχτυλιές, κι αυτές που αφήνει φεύγουν πάρα πάρα πολύ εύκολα. Φθορά δεν ξέρω ακόμη να σου πω μιας και το έχω μόνο λίγες ημέρες.

 

Eιναι οτι καλυτερο ναι αλλα αφηνει πολυ ευκολα αμυχες και σε μερικα σημεια κανει σα νερα.

 

Να σημειωσω το περασα τελεια με το tool.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Eιναι οτι καλυτερο ναι αλλα αφηνει πολυ ευκολα αμυχες και σε μερικα σημεια κανει σα νερα.

 

Να σημειωσω το περασα τελεια με το tool.

 

Ούτε αμυχες μέχρι τώρα ούτε νερά, μάλλον δεν το πέρασες τόσο τέλεια όσο νομίζεις. Τουλάχιστον σε εμένα δεν κάνει πουθενά νερά ούτε φουσκάλες έχω πάνω στο φιλμ. Κάθισε πολύ καλά με το εργαλείο που έχει για να το περάσεις.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Μόλις Παρελήφθη. Ερώτηση: Θέλω να βάλω την gcam πρέπει να βάλω κάποια συγκεκριμένη rom? Υπάρχει γενικά κάποιος οδηγός για out of the box σεταρισμα?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παίδες. Μόλις Παρελήφθη. Ερώτηση: Θέλω να βάλω την gcam πρέπει να βάλω κάποια συγκεκριμένη rom? Υπάρχει γενικά κάποιος οδηγός για out of the box σεταρισμα?

 

Gcam από όσο ξέρω μόνο με custom rom και TWRP μπορείς να έχεις, οδηγοί εκεί που έκανες την ερώτηση ξανά και έχουν πιο πολύ εμπειρία.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Gcam από όσο ξέρω μόνο με custom rom και TWRP μπορείς να έχεις, οδηγοί εκεί που έκανες την ερώτηση ξανά και έχουν πιο πολύ εμπειρία.

 

Θες σίγουρα ξεκλείδωμα. Δεν ειναι αναγκη να βαλεις custom rom.

Απλά με twrp και root ειναι ο εύκολος τρόπος.

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατι η πλατη εχει γεμίσει πολύ ψιλες γρατζουνιες, ενω το εχω σε θήκη μετα απο 2 μήνες χρήση;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μπορεί κάποιος να μου πει γιατι η πλατη εχει γεμίσει πολύ ψιλες γρατζουνιες, ενω το εχω σε θήκη μετα απο 2 μήνες χρήση;

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Γιατί μάλλον είναι πολύ χαμηλής ποιότητας, ευτυχώς εγώ δεν είχα καν βγάλει το δικό του από την αρχή και τώρα έβαλα το φιλμ από τον Κινέζο. Ευτυχώς είναι μια χαρά.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Σήμερα παρέλαβα αυτή τη θήκη.. Τελικά είναι πιο ωραία και διακριτική απτις φωτο.. Προστατεύει πολύ καλύτερα απτην μαμά θήκη μπρος πίσω.

 

LEPHEE for Xiaomi Mi Note 3 Case for Xiaomi Mi Note3 Cover Soft TPU Protection Laser Transparent Plating Mi Note 3 Phone Cases

http://s.aliexpress.com/UZ7zaYJV?fromSns=Copy to Clipboard

(from AliExpress Android)

Link to comment
Share on other sites

Εμένα μου ήρθε προχθές αυτή. Απλά εξαιρετικη.

 

5945c64349c352812c70ff7e90953f39.jpg

 

May the mi note 3 force be with you

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

αν χρησιμοποιείς τη θήκη που είχε μέσα στο κουτί επειδή είναι λίγο χαλαρή μαζεύει σκόνη ανάμεσα στην πλάτη και στη θήκη και έτσι γρατζουνίζεται.

 

Εντάξει, κινητό είναι, δε θα πάθουμε και καμιά καρδιά! χαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Εσείς οι παλαίουρες του Mi Note 3, αυτά που λέει για τη κάμερα στο βίντεο ισχύουν είναι τόσο καλή; Φαντάζομαι το ξεπερνάει σε κάμερα το Nubia M2;

 

Link to comment
Share on other sites

Εσείς οι παλαίουρες του Mi Note 3, αυτά που λέει για τη κάμερα στο βίντεο ισχύουν είναι τόσο καλή; Φαντάζομαι το ξεπερνάει σε κάμερα το Nubia M2;

 

Η κάμερα του είναι δύναμη. Εγώ απλά δεν ξέρω κατά πόσο δουλεύει σωστά το OIS που υποτίθεται πως έχει και το αναγράφει και ως 4 axis OIS.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5000 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δεν υπάρχει μεγαλύτερη μοναξιά από εκείνη του Σαμουράι...εκτός, ίσως από την μοναξιά του τίγρη μέσα στη ζούγκλα.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα κάτοχος κ εγώ εδώ και 5 μέρες κ ως τώρα θετικές εντυπώσεις εκτός τους ήχους τόσο της κλήσης όσο κ τον ειδοποιήσεων viber-facebook που αν κ στο τέρμα ίσα που το ακούς..γίνεται να βελτιωθεί με κάποιον τρόπο;φοράει την 9.1.3.0
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά είναι εύκολο να περάσω global rom όταν έχει την αγγλοκινεζικη;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μονόδρομος είναι να ξεκλειδωσεις bootloader.

 

Redmi note3 pro

Βρήκα ένα αλλο τρόπο και την πέρασα, ποια είναι η τελευταία; έχω την 9.1.4.0 τώρα

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα αλλο τρόπο και την πέρασα, ποια είναι η τελευταία; έχω την 9.1.4.0 τώρα

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Αυτή είναι η τελευταία, αυτή έχω κι εγώ από την μέρα που ήρθε. Είμαστε στο περίμενε για oreo 8.0 και MIUI 10.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Αυτή είναι η τελευταία, αυτή έχω κι εγώ από την μέρα που ήρθε. Είμαστε στο περίμενε για oreo 8.0 και MIUI 10.
Ωραία ωραία ευχαριστώ πολύ, ήρθα και εγώ στην παρέα σας σφαίρα το εργαλείο.

 

Στάλθηκε από το Mi Note 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βρήκα ένα αλλο τρόπο και την πέρασα, ποια είναι η τελευταία; έχω την 9.1.4.0 τώρα

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Με το xiaomi tools την πέρασες

 

Redmi note3 pro

Link to comment
Share on other sites

Με το xiaomi tools την πέρασες

 

Redmi note3 pro

 

Είναι ο μόνος και εύκολος τρόπος για να γίνει αυτό.

Xiaomi Mi 8 pro stable Rom MIUI 11 Pie 9

Samsung Galaxy A8 (2018) Pie 9

ODYS Wintab 9 plus 3G Windows 10

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...