Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

από 10/01 η παραγγελία στο Public και τίποτα ακόμη ...

είναι κανείς άλλος που έχει παραγγείλει και περιμένει ?

 

Εγώ από 06/01 από κοτσοβολο σε χρυσό και τίποτα ακόμα..

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Πολύ ευχαριστημένος από την συσκευή όσο περνάει ο καιρός, και μπαταρία και κάμερα κομπλέ όλα.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παντως βλεπω οτι πουλαει πολυ το κινητο.Η οθονη του που την περιεργαστηκα απο κοντα φαινεται τρομερη παρ'οτι δεν ακουω και τοσο καλα σχολια.
Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία τουλάχιστον όσον αφορά το wifi calling είμαι απογοητευμένος. Κάποιες φορές ακούγομαι καθαρά, κάποιες άλλες σπαστά και άλλες δεν μπορώ καν να καλέσω, πέφτει η γραμμή. Με Vdsl 50 της Cosmote και στα τρία μέτρα από το router. Θα ήθελα να ακούσω τις εντυπώσεις άλλων που έχουν ενεργοποιήσει την υπηρεσία στο 10 lite.

Σε εμένα

μετά την ενεργοποίηση του wifi calling όλα δουλεύουν πολύ καλά (κλήση, ποιότητα ήχου κλπ).

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ που έχω ενεργοποιήσει την υπηρεσία τουλάχιστον όσον αφορά το wifi calling είμαι απογοητευμένος. Κάποιες φορές ακούγομαι καθαρά, κάποιες άλλες σπαστά και άλλες δεν μπορώ καν να καλέσω, πέφτει η γραμμή. Με Vdsl 50 της Cosmote και στα τρία μέτρα από το router. Θα ήθελα να ακούσω τις εντυπώσεις άλλων που έχουν ενεργοποιήσει την υπηρεσία στο 10 lite.

Τελικά το wifi calling δουλεύει και σε μένα καλά!

Για να εξοικονομίσω μπαταρία το είχα ενεργοποιήσει μαζί με airplane mode, (ναι δουλεύει και έτσι), με τα πιο πάνω αποτελέσματα.

Με το έβγαλα το airplane mode όλα καλά.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Σκέφτομαι να αγοράσω το huawei mate 10 lite. Γενικά δεν έχω γνώσεις τεχνολογίας για τα κινητά όσον αφορά τα λογισμικά τους επεξεργαστές κτλ. οπότε δεν μπορώ να ξεχωρίσω αν κάποιος είναι καλύτερος. Θέλω το κινητό να έχει καλή κάμερα. Δεν έχω τεράστιες προσδοκίες απλά να βγάζει ωραίες φωτογραφίες μπροστά και πίσω. Θέλω η μπαταρία να διαρκεί τουλάχιστον 1 μέρα με λογική χρήση. Εφαρμογές που θα έχω είναι το instagram το messenger και ίσως 1 παιχνίδι, πιστεύω τίποτα παραπάνω. Εν ολίγοις δεν ζητώ κάτι τόσο εξειδικευμένο πέρα των βασικών λειτουργιών. Αξίζει να διαθέσω αυτά τα χρήματα;
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Σκέφτομαι να αγοράσω το huawei mate 10 lite. Γενικά δεν έχω γνώσεις τεχνολογίας για τα κινητά όσον αφορά τα λογισμικά τους επεξεργαστές κτλ. οπότε δεν μπορώ να ξεχωρίσω αν κάποιος είναι καλύτερος. Θέλω το κινητό να έχει καλή κάμερα. Δεν έχω τεράστιες προσδοκίες απλά να βγάζει ωραίες φωτογραφίες μπροστά και πίσω. Θέλω η μπαταρία να διαρκεί τουλάχιστον 1 μέρα με λογική χρήση. Εφαρμογές που θα έχω είναι το instagram το messenger και ίσως 1 παιχνίδι, πιστεύω τίποτα παραπάνω. Εν ολίγοις δεν ζητώ κάτι τόσο εξειδικευμένο πέρα των βασικών λειτουργιών. Αξίζει να διαθέσω αυτά τα χρήματα;

 

Δεν θα εχεις απλά καλή φωτογραφική θα έχεις από τις καλύτερες, με 4gb δεν θα έχεις κόλλημα και 30 εφαρμογές να κατεβάσεις..

Επιτέλους παρέλαβε ο κωτσοβολος και από Τρίτη θα το έχω και εγώ.

Huawei μακράν καλύτερη από xiaomi.

--------------------------------------

S 20 +

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Σκέφτομαι να αγοράσω το huawei mate 10 lite. Γενικά δεν έχω γνώσεις τεχνολογίας για τα κινητά όσον αφορά τα λογισμικά τους επεξεργαστές κτλ. οπότε δεν μπορώ να ξεχωρίσω αν κάποιος είναι καλύτερος. Θέλω το κινητό να έχει καλή κάμερα. Δεν έχω τεράστιες προσδοκίες απλά να βγάζει ωραίες φωτογραφίες μπροστά και πίσω. Θέλω η μπαταρία να διαρκεί τουλάχιστον 1 μέρα με λογική χρήση. Εφαρμογές που θα έχω είναι το instagram το messenger και ίσως 1 παιχνίδι, πιστεύω τίποτα παραπάνω. Εν ολίγοις δεν ζητώ κάτι τόσο εξειδικευμένο πέρα των βασικών λειτουργιών. Αξίζει να διαθέσω αυτά τα χρήματα;

 

Με κάθε ειλικρίνεια στα χρήματα του είναι το καλύτερο που μπορείς να πάρεις... Αν δεν είσαι και έμπειρος χρήστης ένας λόγος παραπάνω... Το περιβάλλον χρήσης της Huawei είναι από τα πιο εύκολα και γρήγορα... Εγώ χρησιμοποιουσα για χρόνια τα καλύτερα.. Τις ναυαρχίδες που λέμε... IPhone, Samsung σειρά s, και τώρα τελευταία Samsung note... Με το συγκεκριμένο είμαι σούπερ ευχαριστημενος ιδιαίτερα με τη ταχυτητα του και με τη διάρκεια της μπαταρίας του πρώτη φορά μετά από χρόνια δεν χρειάζεται να το φορτίσω κάθε βράδυ... Και το καημένο του πίνω το αίμα κάθε μέρα... Πάρτε αφοβα

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας! Σκέφτομαι να αγοράσω το huawei mate 10 lite. Γενικά δεν έχω γνώσεις τεχνολογίας για τα κινητά όσον αφορά τα λογισμικά τους επεξεργαστές κτλ. οπότε δεν μπορώ να ξεχωρίσω αν κάποιος είναι καλύτερος. Θέλω το κινητό να έχει καλή κάμερα. Δεν έχω τεράστιες προσδοκίες απλά να βγάζει ωραίες φωτογραφίες μπροστά και πίσω. Θέλω η μπαταρία να διαρκεί τουλάχιστον 1 μέρα με λογική χρήση. Εφαρμογές που θα έχω είναι το instagram το messenger και ίσως 1 παιχνίδι, πιστεύω τίποτα παραπάνω. Εν ολίγοις δεν ζητώ κάτι τόσο εξειδικευμένο πέρα των βασικών λειτουργιών. Αξίζει να διαθέσω αυτά τα χρήματα;

 

Άφοβα!

Για αυτά που ζητάς θα σε ικανοποιήσει και με το παραπάνω.

Link to comment
Share on other sites

Απορω γιατι ακουγεται οτι η οθονη του ειναι μετρια σε αναλυση.Την ειδα σε καταστημα και φαινεται τρομερη!
Link to comment
Share on other sites

Eχω θεμα με το wifi στο σπιτι εδω και 2 μερες.Μολις ανοιγω το wifi στο κινητο,ειτε θα συνδεθει στο δικτυο,με φουλ σημα,αλλα θα βγαλει ενα θαυμαστικο διπλα,με αποτελεσμα να μην εχω προσβαση,ειτε δεν θα συνδεθει καθολου παροτι βρισκει το δικτυο,και θα πρεπει να παω χειροκινητα να πατησω συνδεση απο τις ρυθμισεις,και μολις συνδεθει,παλι εχω το αρχικο θεμα,με το θαυμαστικο και την μη προσβαση(διπλα στο ονομα του δικτυου γραφει "δεν υπαρχει προσβαση στο ιντερνετ").

Γενικα,καποια θεματακια με το ιντερνετ και την ασυρματη συνδεση στα κινητα εχουμε στο σπιτι,εχουμε wind,αλλα μετα απο 2-3 προσπαθειες,η μετα απο λιγη ωρα,συνδεομασταν.Το δικο μου εδω και 2 μερες δεν...Καμια βοηθεια?

Σημειωση,δεν εχω παρατηρησει τελευταια τι γινεται σε αλλα δικτυα,παντως στη δουλεια μου,μεχρι και την Παρασκευη,συνδεομαι κανονικα.

Link to comment
Share on other sites

Restart στο router έκανες;

 

Στάλθηκε από το Lenovo TAB 2 A10-70F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Πόσο sot βγάζετε; Κάποιος που να έχει και τα δεδομένα ανοιχτά

 

Sent from my SM-G930F using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Eχω θεμα με το wifi στο σπιτι εδω και 2 μερες.Μολις ανοιγω το wifi στο κινητο,ειτε θα συνδεθει στο δικτυο,με φουλ σημα,αλλα θα βγαλει ενα θαυμαστικο διπλα,με αποτελεσμα να μην εχω προσβαση,ειτε δεν θα συνδεθει καθολου παροτι βρισκει το δικτυο,και θα πρεπει να παω χειροκινητα να πατησω συνδεση απο τις ρυθμισεις,και μολις συνδεθει,παλι εχω το αρχικο θεμα,με το θαυμαστικο και την μη προσβαση(διπλα στο ονομα του δικτυου γραφει "δεν υπαρχει προσβαση στο ιντερνετ").

Γενικα,καποια θεματακια με το ιντερνετ και την ασυρματη συνδεση στα κινητα εχουμε στο σπιτι,εχουμε wind,αλλα μετα απο 2-3 προσπαθειες,η μετα απο λιγη ωρα,συνδεομασταν.Το δικο μου εδω και 2 μερες δεν...Καμια βοηθεια?

Σημειωση,δεν εχω παρατηρησει τελευταια τι γινεται σε αλλα δικτυα,παντως στη δουλεια μου,μεχρι και την Παρασκευη,συνδεομαι κανονικα.

 

Δεν είναι θέμα κινητού.... Νομίζω όπως το περιγράφεις το πρόβλημα το έχει ή η συνδεση σου ή το ρουτερ σου. Δοκίμασε να συνδεθείς με τον υπολογιστή σου την ίδια ώρα στο σπίτι να δεις έχει ίντερνετ; γιατί μπορεί να συνδέεστε στο ρουτερ αλλά μην είσαι συνδεδεμένος με το ίντερνετ γιατί δεν συγχρονίζει η γραμμή σου. Επίσης δοκίμασε με το κινητό σου να συνδεθείς σε άλλο WiFi να δεις έχει πρόβλημα; Είμαι σίγουρος πως δεν είναι το κινητό. Άλλοστε το θαυμαστικό σημαίνει πως είσαι συνδεμένος με το δίκτυο WiFi του σπιτιού αλλά δεν έχεις πρόσβαση στο ίντερνετ κάτι που σημαίνει πρόβλημα γραμμής ή κολλάει το ρουτερ σου (με επανεκκίνηση θα επανέλθει)

Link to comment
Share on other sites

Και εγώ είχα το ίδιο πρόβλημα με ένα oneplus. Όσες επανεκκινησεις και να έκανα δεν μπορούσα να συνδεθώ ή η σύνδεση διαρκούσε για λίγο. Wind έχω. Μετά από 3-4 μέρες λύθηκε το πρόβλημα χωρίς να κάνω κατι. Ή φταίει η wind ή το ρουτερ σου. Δοκίμασε άλλο ρουτερ από κανένα φίλο σου
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Δεν μπορώ να αλλάξω το χρονικό όριο αδράνειας της συσκευής. Μου το έχει μαυρισμένο και δεν μπορώ να το επιλέξω. Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα; Τι μπορεί να συμβαίνει;
Link to comment
Share on other sites

Παιδιά έχω ένα πρόβλημα. Δεν μπορώ να αλλάξω το χρονικό όριο αδράνειας της συσκευής. Μου το έχει μαυρισμένο και δεν μπορώ να το επιλέξω. Έχει κανείς το ίδιο πρόβλημα; Τι μπορεί να συμβαίνει;
μήπως έχεις ενεργοποιήσει την εξοικονόμηση ενέργειας;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, είμαι νέος συνδρομητής COSMOTE και το WiFi calling ήταν απευθείας ενεργοποιημένο από την πρώτη στιγμή που τοποθέτησα τη sim στο Mate 10 lite. Για 'μένα ήταν μία ευχάριστη έκπληξη αφού δεν χρειάστηκε να κάνω τίποτα!
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους, με συγχωρειτε για το περίεργο της ερώτησης αλλα θα μπορουσε κάποιος να μου πεί τα περιεχομενα της συσκευασίας όταν αγόρασε το Huawei Mate 10 lite? Σας ευχαριστώ προκαταβολικά! Edited by htts
Link to comment
Share on other sites

Kαλησπέρα σε όλους, με συγχωρειτε για το περίεργο της ερώτησης αλλα θα μπορουσε κάποιος να μου πεί τα περιεχομενα της συσκευασίας όταν αγόρασε το Huawei Mate 10 lite? Σας ευχαριστώ προκαταβολικά!
είχε ακουστικά φορτιστή με το καλώδιο του την καρφίτσα για το συρταράκι της sim και μια μεμβράνη σε άλλους περασμένη στο κινητό σε άλλους όχι.
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...