Jump to content

Huawei Mate 10 Lite


highland1
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Για να δουμε...

έγινε η παραγγελία από Public ( είχα και μια έξτρα εκπτωσούλα εκεί από μια παλιά τους μ@λ@κι@ )

οπότε περιμένουμε να δούμε πότε θα έχουν παραλαβές..

Link to comment
Share on other sites

  • Απαντήσεις 2,7χιλ.
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Top Posters In This Topic

Δημοφιλείς μέρες

Top Posters In This Topic

Με ενδιαφέρει πολύ να ενεργοποιηθεί η υπηρεσία VoWiFI (WiFI calling) της Cosmote γιατί στο σπίτι μου η εταιρία αυτή έχει πολύ χαμηλή στάθμη σήματος και δεν μπορώ να την αλλάξω γιατί είναι εταιρικό το SIM.

Μήπως σε εσάς που έχει ενεργοποιηθεί η υπηρεσία αγοράσατε το κινητό σας από τον Γερμανό ή από την ίδια την Cosmote; Ρωτώ γιατί στο site τους αναφέρουν ότι θα ενεργοποιήσουν την υπηρεσία WiFI Calling (VoWiFi) «μόνο σε συσκευές αγορασμένες από το Δίκτυο Πωλήσεων COSMOTE/ΓΕΡΜΑΝΟΣ».

https://www.cosmote.gr/cs/cosmote/gr/wifi_calling.html

 

Υπάρχει κανείς που του έχει ενεργοποιηθεί αυτή η υπηρεσία και δεν το αγόρασε από τον Γερμανό ή την Cosmote;

 

Φίλε εγώ το πήρα από το public. Δεν έκανα καμία ενέργεια και αυτές οι υπηρεσίες ήταν ενεργοποιημενες στο κινητό μου. Τωρα πως έγινε δε ξέρω να σου πω γιατί δε ψαχτηκα καθόλου.

Link to comment
Share on other sites

αγορασμενο απο κωτσοβολο εχει κανονικα WiFI Calling VoWiFi

Έχει διαφορά να είναι η επιλογή των wifi calling και VoLTE στο on από το να είναι η υπηρεσία ενεργοποιημένη από την Cosmote. Αν βγάζει τα αναλογα εικονίδια στην status bar τότε ναι. Δεν ξέρω φίλε μου τι ισχύει στην δική σου περίπτωση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες..ειμαι κατοχος lg g6 και σκέφτομαι να παω σε mate 10 lite..αξιζει η αλλαγη τη λετε?
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα παιδες..ειμαι κατοχος lg g6 και σκέφτομαι να παω σε mate 10 lite..αξιζει η αλλαγη τη λετε?
Όχι φυσικά, έχεις ναυαρχίδα και θα πας σε midrange; Και επειδή το είχα το LG g6 είναι πολύ δυνατή συσκευή.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο σ αυτο που λες..εχω αλλαξει s7 edge huawei p10 και το lg g6 με απογοητευσε η καμερα του για ναυαρχιδα..περιμενα καλυτερη καμερα ειδικα τη νυχτα.
Link to comment
Share on other sites

Εχεις δικιο σ αυτο που λες..εχω αλλαξει s7 edge huawei p10 και το lg g6 με απογοητευσε η καμερα του για ναυαρχιδα..περιμενα καλυτερη καμερα ειδικα τη νυχτα.
Με το Manual παπάδες κάνει και την νύχτα, δεν έχει πολύ καλό auto.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εσυ πως και εφηγες απο lg g6 σ mate 10 lite?
Πήγα mi Max 2 πρώτα, και μετά πήγα mate 10 lite.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. θελω τη βοηθεια σας. πηρα τη συεκευη ειμαι σουπερ ευχαριστημενος με ολα γενικα με καλυπτει. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης. με την μπαταρια θελω να μου πειτε αν πρεπει να κανω καποιες ρυθμισεις ωστε να μην τελειωνει τοσο γρηγορα. η φορτιση του ειναι αρκετα γρηγορη απλα με χρηση δεδομενων σε νορμαλ πλαισια (οχι games) με βγαζει μια μερα. ειναι φυσιολογικο?

 

----- προσθήκη μηνύματος 10 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδια οποιος μπορει να με διαφωτισει. δεν ξερω αν ειναι ιδεα μου αλλα μου φαινεται οτι αδειαζει αρκετα ευκολα η μπαταρια με χρηση δεδομενων χωρις να παιζω παιχνιδια κλπ. ιντερνετ facebook και τετοια μονο. καποια λυση? να κανω καποιες ρυθμισεις η να απενεργοποιησω καποια πραγματα που δεν εχω κανει ως τωρα? ευχαριστω

Link to comment
Share on other sites

Παιδια καλησπερα. θελω τη βοηθεια σας. πηρα τη συεκευη ειμαι σουπερ ευχαριστημενος με ολα γενικα με καλυπτει. αυτο που θελω να ρωτησω ειναι το εξης. με την μπαταρια θελω να μου πειτε αν πρεπει να κανω καποιες ρυθμισεις ωστε να μην τελειωνει τοσο γρηγορα. η φορτιση του ειναι αρκετα γρηγορη απλα με χρηση δεδομενων σε νορμαλ πλαισια (οχι games) με βγαζει μια μερα. ειναι φυσιολογικο?
Και μένα τόσο με βγάζει έχω 2 ώρες και 44 λεπτά ενεργή οθόνη και είμαι στο 41% τώρα. Και έχω ενεργή και την εξοικονόμηση ενέργειας. 7c03d02d6cfbc6cf768a23b37368dddd.jpg

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλύτερα να μην βιαστεί να αναβαθμίσει θα έλεγα αν κρίνω από τα προβλήματα στο Pro αλλά και γενικότερα τα θέματα της Oreo

 

Στάλθηκε από το Mi MIX μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που το δουλευει χωρίς προστασία οθόνης να μας πει πως τα πάει η οθόνη σε γρατζουνιές;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει κάποιος που το δουλευει χωρίς προστασία οθόνης να μας πει πως τα πάει η οθόνη σε γρατζουνιές;

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εγώ το έχω χωρίς προστασία οθόνης εδώ και 2 μήνες, δεν έχω καμία γρατσουνιά αλλά προσπαθώ να είμαι όσο το δυνατόν προσεκτικός

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εγώ το έχω χωρίς προστασία οθόνης εδώ και 2 μήνες, δεν έχω καμία γρατσουνιά αλλά προσπαθώ να είμαι όσο το δυνατόν προσεκτικός

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Θα την βγάλω και εγώ να δω.

 

Στάλθηκε από το RNE-L21 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Στο site του Κωτσόβουλου μιλά για NFC, ενώ το επίσημο όχι. Τι ισχύει τελικά?

 

καλημέρα ενδειαφερομε να το παρω από κοσμοτε το εχει ελευθερο η εχει το λογοτυπο της ?

Link to comment
Share on other sites

καλημέρα ενδειαφερομε να το παρω από κοσμοτε το εχει ελευθερο η εχει το λογοτυπο της ?
Αν δεν το πάρεις από κατάστημα Γερμανός ή cosmote δεν θα έχει λογότυπο της cosmote. Τώρα αν το πάρεις από τις 2 παραπάνω εταιρείες δεν γνωρίζω να σου απαντήσω αν θα έχει λογότυπο ή όχι

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 lite μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά επειδή είναι να το πάρω άμεσα για την σύζυγο το SAR 1,4 δεν είναι υψηλό ? επίσης μήπως ζεσταίνεται καθόλου με χρήση Wifi ?
Link to comment
Share on other sites

Το Sar είναι πολύ υψηλό, είναι και ο βασικός ρόλος που δεν το πήρα
Δυστυχώς κάτι κερδίζεις κάτι χάνεις. Υψηλό σαρ αλλά πολύ καλή λήψη σήματος ακόμα και σε δύσκολες συνθήκες.

 

Στάλθηκε από το Mate 10 Pro μου.

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

1.14 έχει στο κεφάλι και 1.15 στο Σώμα,το 1.55 είναι το μέγιστο όταν ας πούμε δεν έχει σήμα καθόλου και ψάχνει.Το ίδιο έχει και το galaxy s8 και πολλά τηλέφωνα όταν δουλεύουν στο μέγιστο. που αυτό γίνεται όταν βρισκόμαστε σε περιοχές με κακό σήμα. https://www.devicespecifications.com/en/model-sar/9aa0464c
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Lite

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

Ανακοινώσεις



×
×
  • Create New...