Jump to content

Vodafone VoLTE/voWiFi


georgemv
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Συνήθως με την συσκευή πάει, όχι με την έκδοση του Android.

 

Sent from my SM-G970F

 

Ναι, αλλα, η εκδοση της εφαρμογης, δεν ειναι συμβατη με Android 10, πλεον.

Φταιει η συσκευη μου, η Google που εβγαλε καινουργιο os ή μήπως η vf που αδιαφορει για την εφαρμογη της?

Αντε και πες ηταν συμβατη, απο τον Ιουλιο δεν εβγαλαν ενημερωση ουτε τα bugs που εχει ηδη να διορθωσουν.

Link to comment
Share on other sites

Κατάλαβα. Νόμιζα ότι μιλούσες για υποστήριξη WiFi calling απευθείας από τη συσκευή. Δεν μου πέρασε από το μυαλό ότι εννοούσες την εφαρμογή.

 

Sent from my moto g(6) play

Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να βρείτε έναν οδηγό που έφτιαξα για ενεργοποίηση του VoWiFi σε Vodafone, εγώ το δοκίμασα μόνο στο Redmi Note 5 (Whyred) και δεν ξέρω αν πιάνει και σε άλλα κινητά . Αν το δοκιμάστε και σε άλλες συσκευές και λειτουργεί αναφέρετε το εδώ ώστε να τις μαζέψουμε όλες. Edited by vanni
Link to comment
Share on other sites

Εδώ μπορείτε να βρείτε έναν οδηγό που έφτιαξα για ενεργοποίηση του VoWiFi σε Vodafone, εγώ το δοκίμασα μόνο στο Redmi Note 5 (Whyred) και δεν ξέρω αν πιάνει και σε άλλα κινητά . Αν το δοκιμάστε και σε άλλες συσκευές και λειτουργεί αναφέρετε το εδώ ώστε να τις μαζέψουμε όλες.

 

Σε xiaomi Poco λειτουργεί τέλεια το προφίλ vodafone UK το έχεις δοκιμάσει σε Redmi Note 5;

Link to comment
Share on other sites

Ναι στο δικό μου

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου

 

 

 

 

χρησιμοποιώντας Tapatalk

d438ae0283791d9756005dfc7f92543d.jpg

Edited by vanni
Link to comment
Share on other sites

Το έφτιαξα αν θες άλλαξε και εσύ την παράθεση σου. Ευχαριστώ

 

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Για κάποιον λόγο από εχθές δεν λειτουργεί το VoWifi σε καμία από τις 2 sim σε huawei Mate 20 pro. Έχεις κάνεις άλλος θέμα;

 

Αυτο κοιταγα τωρα...μεχρι τωρα μου δουλευε σε λειτουργια πτησης..τωρα πλεον οχι...δε ξερω τι γινεται..

Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μιλησα στο μεσεντζερ υπαρχει γενικο προβλημα με την υπηρεσια.το κοιτανε...
Pocophone F3 5G
Link to comment
Share on other sites

Παιδια μιλησα στο μεσεντζερ υπαρχει γενικο προβλημα με την υπηρεσια.το κοιτανε...

 

Απο τον Ιουλιο που την εβγαλαν εχει προβλημα!

Link to comment
Share on other sites

Ισχυει οτι δεν δουλευει καθολου το VoWiFi αυτη τη στιγμη.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και στην εφαρμογή του cu γράφει ότι εκτελούνται εργασίες συντήρησης. Οπότε υπομονή μέχρι να ολοκληρωθούν οι εργασίες
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μολις μίλησα στο τσατ με cu και μου ειπαν το volte δεν είναι διαθέσιμο σε καρτοκινητά. Δεν ηταν μέσα και τα καρτοκινητά;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Μολις μίλησα στο τσατ με cu και μου ειπαν το volte δεν είναι διαθέσιμο σε καρτοκινητά. Δεν ηταν μέσα και τα καρτοκινητά;

 

Μια χαρά διαθέσιμο είναι, ξέρω 3 CU που το έχουν, απλά έπεσες σε "περίπτωση" στο chat.

Link to comment
Share on other sites

Μόλις ανακάλυψα πως από τότε που ήρθε το VoLTE, δεν σε αφήνει να ρυθμίσεις την προώθηση κλήσεων από τη συσκευή. Είχα ρυθμισμένο όταν είναι εκτός δικτύου να πηγαίνει στον τηλεφωνητή, και ήθελα να το αλλάξω ορίζοντας να καλεί τον άλλο αριθμό μου. Κλείνοντας τον αριθμό, συνεχίζει να προωθεί στον τηλεφωνητή.

 

Sent from my SM-G970F

Link to comment
Share on other sites

Εγώ απενεργοποίησα το VoLTE μέσα στο ΣΚ. Μου έκανε νερά, κακή ποιότητα και έπεφτε η γραμμή συνεχώς
Link to comment
Share on other sites

Συγνώμη;;;

 

Δεδομένης ότι το volte της Voda λειτουργεί άψογα και ποιοτικά καλό θα είναι να ελέγξεις ή να αλλάξεις την συσκευή που χρησιμοποιείς.

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένης ότι το volte της Voda λειτουργεί άψογα και ποιοτικά καλό θα είναι να ελέγξεις ή να αλλάξεις την συσκευή που χρησιμοποιείς.

 

Το ότι παίζει να ήταν κάτι παροδικό και να διορθώθηκε δεν παίζει ε;

 

Όχι, ευχαριστώ για τη συμβουλή, δε θα αλλάξω την 800€ συσκευή μου για μια πιλοτική υπηρεσία της Vodafone.

Link to comment
Share on other sites

Δεδομένης ότι το volte της Voda λειτουργεί άψογα και ποιοτικά καλό θα είναι να ελέγξεις ή να αλλάξεις την συσκευή που χρησιμοποιείς.

 

Λειτουργει αψογα??????? χαχαχαχαχαχαχα

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...