Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Στον συνδεσμο αυτον εδω https://www.celsoazevedo.com/files/android/google-camera/

θα βρεις αρκετες εκδόσεις και ποιες προτείνουν.

Danke

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

OnePlus Referral Program: https://oneplus.net/gr/invite#EKRHPVBXTCA68Q9 για 20€ έκπτωση σε accessories Oneplus.
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα ακόμη ένα για μια φίλη μου..8-128.δεν πλήρωσα το έξτρα 10ρικο για να δούμε πόσες μέρες θα κάνει...Πήρε κάνεις τώρα πρόσφατα χωρίς έξτρα 10ευρω να μου πει χρόνους πάνω κάτω.??

Estimated dispatch:Mar 26, 2018

Estimated delivery:Apr 3, 2018

 

ναι εγω..σε 2 μερες ηταν Αθηνα την τρίτη μερα το είχα στα χέρια μου

Link to comment
Share on other sites

ναι εγω..σε 2 μερες ηταν Αθηνα την τρίτη μερα το είχα στα χέρια μου

 

Σε πόσες μέρες σου έλεγε shipping?

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

εγώ την έκανα σήμερα και λέει ότι θα σταλεί 26 και θα φτάσει 28 αλλά είμαι Κύπρο οπότε λογικά θα έρθει αεροπορικός από Αγγλία και όχι Πολωνία
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Σήμερα πήρα ακόμη ένα για μια φίλη μου..8-128.δεν πλήρωσα το έξτρα 10ρικο για να δούμε πόσες μέρες θα κάνει...Πήρε κάνεις τώρα πρόσφατα χωρίς έξτρα 10ευρω να μου πει χρόνους πάνω κάτω.??

Estimated dispatch:Mar 26, 2018

Estimated delivery:Apr 3, 2018

 

Tο ειχα πληρωσει την Τριτη 20/3 και εγραφε οτι θα ερθει περιπου 27/3 και τελικα ηρθε την Πεμπτη 22/3 απο Πολωνια. Το 6αρι ομως

Link to comment
Share on other sites

εγώ την έκανα σήμερα και λέει ότι θα σταλεί 26 και θα φτάσει 28 αλλά είμαι Κύπρο οπότε λογικά θα έρθει αεροπορικός από Αγγλία και όχι Πολωνία
Με ups θα έρθει φιλε όπως σου τα λεει είναι και μενα 2 μέρες έκανε!! Απο Πολωνία ξεκινά περνάει Γερμανία, Αθήνα, Λάρνακα. Είναι το γνωστό δρομολόγιο της ups το έμαθα απεξω λόγω Αμαζον.
Link to comment
Share on other sites

Με ups θα έρθει φιλε όπως σου τα λεει είναι και μενα 2 μέρες έκανε!! Απο Πολωνία ξεκινά περνάει Γερμανία, Αθήνα, Λάρνακα. Είναι το γνωστό δρομολόγιο της ups το έμαθα απεξω λόγω Αμαζον.

 

α οκ. για 2 μέρες που κάνει το απλό δεν αξίζει συν 10 ευρώ για το γρήγορο

1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

προσωπικα μια χαρα μου δουλευει;)

 

Σε εμένα...Ενώ ανοίγω μια σελίδα την κλείνει αμέσως και με την δεύτερη φορά την ανοίγει...Τελικά μια εφαρμογή της προκοπής δεν θα φτιάξουν εκεί στο FB

Link to comment
Share on other sites

ελεγε 7-8 μερες αλλα ηρθε στις 3

 

Ωραία. Ευχαριστώ. Αναμενουμε

..ΙΣΩΣ ΝΑ ΦΤΑΝΕΙ ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ.... ΜΙΑ ΜΑΤΙΑ ΣΑΝ ΒΡΟΧΗ..ΜΙΑ ΤΕΛΕΤΑΙΑ ΠΡΟΣΕΥΧΗ...!!

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Σε εμένα...Ενώ ανοίγω μια σελίδα την κλείνει αμέσως και με την δεύτερη φορά την ανοίγει...Τελικά μια εφαρμογή της προκοπής δεν θα φτιάξουν εκεί στο FB
τι να πω μητσε!!!!μαλλον ειμαι τυχερος που δεν μου κανει κολπα
Link to comment
Share on other sites

για το viber , μπειτε στις ρυθμισεις και επιλεξτε παλι τον χαρακτηριστικο ηχο του viber !

τα παιξε μετα απο την τελευταια αναβαθμιση

 

ρυθμισεις --> ειδοποιησεις --> ηχος ειδοποιησης --> ηχος --> τοπικος ηχος κλησης --> viber_message.mp3

 

Ευχαριστώ πολύ ρε φιλαράκι με έσωσες!!!

Από ότι φαίνεται μετά από ψάξιμο , οι τύποι στο τελευταίο update άλλαξαν το path του αρχείου ήχου...

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με το app του Facebook τελευταία? Γίνεται το εξής...όταν δεν είναι στις πρόσφατες εφαρμογές, ζοριζεται πάρα πολύ να ανοίξει! Όταν είναι στα πρόσφατα πάει αστραπή δε μπορώ να πω. Αλλά άρχισε να το κανει μετά την 8 νομίζω...
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με το app του Facebook τελευταία? Γίνεται το εξής...όταν δεν είναι στις πρόσφατες εφαρμογές, ζοριζεται πάρα πολύ να ανοίξει! Όταν είναι στα πρόσφατα πάει αστραπή δε μπορώ να πω. Αλλά άρχισε να το κανει μετά την 8 νομίζω...
Με την τελευταία αναβάθμιση του Facebook έστρωσε λίγο και ανοίγει λίγο καλύτερα.

Είχα και έχω μερικές φορές το ίδιο θέμα με σένα.

 

Oneplus 5 Beast Unleashed

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Πάντως σε note που το τσεκαρα δε το κάνει. Γίνεται το update να επηρεάσει μόνο συγκεκριμένες εταιρείες? Δεν είναι γενικό? Το λέω γτ σε γενικά πιο αργά κινητά ανοίγει λίγο πιο άνετα.
Link to comment
Share on other sites

από όταν είχα το Xperia neo v έχω να βάλω αυτή την σαπίλα σε κινητό. μακριά και αγαπημένοι, από browser μπαίνω
1+6 omnirom - smurfkernel - microG - edxposed
Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς θέμα με το app του Facebook τελευταία? Γίνεται το εξής...όταν δεν είναι στις πρόσφατες εφαρμογές, ζοριζεται πάρα πολύ να ανοίξει! Όταν είναι στα πρόσφατα πάει αστραπή δε μπορώ να πω. Αλλά άρχισε να το κανει μετά την 8 νομίζω...
Το είχα και σε S8+ και σε αυτό τώρα το κανει πιο σπάνια αλλα αργεί ναι.

Μετα την ορεο όντως έγινε ετσι.

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα παιδιά! Σκέφτομαι την αγορά του 5t και από όσα διάβασα εδώ αξίζει σίγουρα. Με φοβίζουν λίγο τα σχόλια για την κάμερα, αλλά δεν είναι και προτεραιότητα μου. Το θέμα είναι πως έχει μπει στο μυαλό μου και το note8. Τα έχει δουλέψει κάποιος και τα δύο;

 

Στάλθηκε από το SM-G925F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Και τα δύο εξαιρετικά το καθένα με τα δυνατά του σημεία... τώρα που έρχονται γιορτές θα εκτοξευτεί η τιμή του note εκτός κι αν βρεις ένα καλό μεταχειρισμένο, διαφορετικά 5Τ μονόδρομος είτε το μικρό είτε το 128αρι.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
ακριβως ετσι,και εγω ακουγα τα σχολια για καμερα και περιμενα χαλι μαυρο,τελικα ειναι αξιοπροπεστατη θα ελεγα,ευτυχως που το πηρα τελικα γιατι πηγαινα για note 8 το οποιο φυσικα ειναι υπεροχο αλλα και πιο ακριβο
Link to comment
Share on other sites

Μια χαρά είναι η κάμερα... Το μόνο είναι στις βραδινές που είναι ένα σκαλί κάτω από τις ναυαρχίδες...

 

Για να απορρίψει κάποιος το OP5t λόγω κάμερας, πρέπει να είναι η κάμερα το βασικό κριτήριο αγοράς smartphone κατά την γνώμη μου... Αλλιώς δεν έχει νόημα...

Powerd by OnePlus 7 Pro
Link to comment
Share on other sites

ακριβως ετσι,και εγω ακουγα τα σχολια για καμερα και περιμενα χαλι μαυρο,τελικα ειναι αξιοπροπεστατη θα ελεγα,ευτυχως που το πηρα τελικα γιατι πηγαινα για note 8 το οποιο φυσικα ειναι υπεροχο αλλα και πιο ακριβο

 

Καλημέρα,και εγώ σιγά σιγά πάω για αντικατάσταση του 3Τ,και είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο,Note 8/5T,αλλά υπάρχει μεγάλη διαφορά στην τιμή...

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Η κάμερα είναι σε επίπεδο ναυαρχίδας. Δεν έχει να ζηλέψει τπτ ούτε την ημέρα αλλά ούτε και την νύχτα.

Προχώρα άφοβα.

Ρίξε μια ματιά στο άλμπουμ μου από το oneplus 5.

 

https://flic.kr/s/aHsmfnAZX1

 

Oneplus 5 Beast Unleashed

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Guest lagoudakis
Καλημέρα,και εγώ σιγά σιγά πάω για αντικατάσταση του 3Τ,και είμαι ανάμεσα σε αυτά τα δύο,Note 8/5T,αλλά υπάρχει μεγάλη διαφορά στην τιμή...
ειναι η τιμη μητσε και μου την σπαει που θα παρω μια συσκευη που θα ειναι τιγκα στα σαβουροπρογραμματα και δεν θα ειναι σιγουρα τοσο σβελτο οσο το oneplus
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα! Η κάμερα είναι σε επίπεδο ναυαρχίδας. Δεν έχει να ζηλέψει τπτ ούτε την ημέρα αλλά ούτε και την νύχτα.

Προχώρα άφοβα.

Ρίξε μια ματιά στο άλμπουμ μου από το oneplus 5.

 

https://flic.kr/s/aHsmfnAZX1

 

Oneplus 5 Beast Unleashed

Νομίζω ότι Oneplus 5 έχει καλύτερες κάμερες σε σχέση με του 5t εσύ του δείχνεις φωτό από το 5αρι.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

OnePlus Referral Program: https://oneplus.net/gr/invite#EKRHPVBXTCA68Q9 για 20€ έκπτωση σε accessories Oneplus.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...