Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

κατοχος oneplus 3t ειμαι σε διλλημα σε 5t η mate10 pro χωρις μετρο συγκρισης το οικονομικο.ποιο θα επιλεγατε και γιατι

 

Το οικονομικό δεν μπορείς να το παραβλέψεις γιατί τα 800 του matε με τα 499 ή 414 φλας σαλε απο gearbest του 4-64 δεν είναι αμελητέο. Αλλά μαζί με το p9lite 17 που δίνει είναι καλή προσφορά αν υπολογίσουμε και -150€ απο το p9 όποτε πουληθεί.

Προσωπικά βλέπω η Huawei άρχισε να χάνει τη μπάλα με τα πολλά μοντέλα πλέον κ θαχει καθυστερήσεις στα update κάποια ισως τα ξεχάσει για καιρό όπως η σαμυ τα J ειδικά.

Ως προς το EMUI μια απο τα ίδια σε όλα τα huawei .εχω p8lite p9 lite 17 k επιασα p10 k honor8.ιδια γεύση

Η one+ είναι μικρή αλλα έχει κ λίγα μοντέλα κ προς το καθαρό android έχει ευκολότερο έργο σε υποστήριξη. Από μέγεθος είναι κοντά παίζει ρολο ποιο θα κάτσει στο ματι κ στο χέρι σου καλύτερα

Link to comment
Share on other sites

Καμία σχέση το 10 με το 9 εκεί υπήρχε η ips 5.9" 16:9 που τραβούσε πολύ περισσότερη μπαταρία από την 18:9 amoled.Επισης πολύ ποιο ενεργοβόρος επεξεργαστής.

Χρόνια Πολλά σε όλους!

Απλά το γράφω γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι κανέναν παρά μόνο τον εαυτό μου εκεί στο νήμα του mate 10 pro γράφουν ότι το s8 plus είχε μεγαλύτερη αυτονομία από το OnePlus 5t κάτι που δεν ισχύει με τίποτα, νομίζω κάποιος το έχει γράψει και εδώ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Απλά το γράφω γιατί πλέον δεν εμπιστεύομαι κανέναν παρά μόνο τον εαυτό μου εκεί στο νήμα του mate 10 pro γράφουν ότι το s8 plus είχε μεγαλύτερη αυτονομία από το OnePlus 5t κάτι που δεν ισχύει με τίποτα, νομίζω κάποιος το έχει γράψει και εδώ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Χρόνια Πολλά σε όλους!

Καλά Χριστούγεννα να έχετε!

Φυσικά και δεν ησχυει με τίποτα ότι η μπαταρία του s8 plus είναι καλύτερη του 5Τ.

Σε κανένα μοτίβο χρήσης επίσης δεν είναι καλύτερο το s8 plus (στην μπαταρία)

Ούτε στην αναμονή ούτε στην χρήση ούτε στα data ούτε στο Wi-Fi..

 

Το op5T στην μπαταρία είναι 25% πάνω από το s8 plus περίπου για να μην πω τουλάχιστον.

 

Υπάρχουν τομής που φυσικά το s8 plus είναι καλύτερο.

Σε καμία περίπτωση όμως δεν είναι στην μπαταρία.

 

Το λέω αυτό με βεβαιότητα γιατί ήταν ένας λόγος που κράτησα το op5T έναντι του s8 plus που είχα.

 

Δεν έχω δουλέψει το νέο mate αλλά έχω δοκιμάσει - δουλέψει πάμπολλες συσκευές.

Αυτά τα νούμερα απόδοσης μπαταρίας που βλέπω στο op5T σε ναυαρχίδα δεν τα έχω συναντήσει ποτέ.

 

Τα έχω δει μόνο σε συσκευές μεσαίας κατηγορίας τύπου redmi note 4x.

 

Αυτά από μένα για τα περί μπαταρίας.

Καλά Χριστούγεννα!

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά σε όλους!

Καλά Χριστούγεννα να έχετε!

Φυσικά και δεν ησχυει με τίποτα ότι η μπαταρία του s8 plus είναι καλύτερη του 5Τ.

Σε κανένα μοτίβο χρήσης επίσης δεν είναι καλύτερο το s8 plus (στην μπαταρία)

Ούτε στην αναμονή ούτε στην χρήση ούτε στα data ούτε στο Wi-Fi..

 

Το op5T στην μπαταρία είναι 25% πάνω από το s8 plus περίπου για να μην πω τουλάχιστον.

 

Υπάρχουν τομής που φυσικά το s8 plus είναι καλύτερο.

Σε καμία περίπτωση όμως δεν είναι στην μπαταρία.

 

Το λέω αυτό με βεβαιότητα γιατί ήταν ένας λόγος που κράτησα το op5T έναντι του s8 plus που είχα.

 

Δεν έχω δουλέψει το νέο mate αλλά έχω δοκιμάσει - δουλέψει πάμπολλες συσκευές.

Αυτά τα νούμερα απόδοσης μπαταρίας που βλέπω στο op5T σε ναυαρχίδα δεν τα έχω συναντήσει ποτέ.

 

Τα έχω δει μόνο σε συσκευές μεσαίας κατηγορίας τύπου redmi note 4x.

 

Αυτά από μένα για τα περί μπαταρίας.

Καλά Χριστούγεννα!

 

Νίκο καλά Χριστούγεννα.

Μην μας μπερδεύεις όμως αφού έχεις ένα ακόμα s8 Plus στο σπίτι δεν το αφήνεις έτσι εύκολα εσυ το Samsung

 

Όντως είναι καλό σε αυτονομία το 5t αλλά σε πολλά αλλά σημεία το Samsung το θεωρώ ανώτερο

Αυτό που λεν πω Ότι πληρώσεις παίρνεις είναι κατά γενική ομολογία αλήθεια

Βέβαια το 5t σε αυτά τα χρήματα είναι νομίζω η κορυφαία επιλογή για κάποιον που τα θέλει όλα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Νίκο καλά Χριστούγεννα.

Μην μας μπερδεύεις όμως αφού έχεις ένα ακόμα s8 Plus στο σπίτι δεν το αφήνεις έτσι εύκολα εσυ το Samsung

 

Όντως είναι καλό σε αυτονομία το 5t αλλά σε πολλά αλλά σημεία το Samsung το θεωρώ ανώτερο

Αυτό που λεν πω Ότι πληρώσεις παίρνεις είναι κατά γενική ομολογία αλήθεια

Βέβαια το 5t σε αυτά τα χρήματα είναι νομίζω η κορυφαία επιλογή για κάποιον που τα θέλει όλα

 

Εκτός της κάμερας που το s8 που ειναι καλύτερο, που αλλού υπερτερεί? Μπαταρία οχι, ταχύτητα όχι, οθόνη ίσως ελάχιστα ( εγω δεν τη βλέπω). εμφάνιση και ui είναι υποκειμενικά οποτε τα αφήνω εκτος σύγκρισής.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Εκτός της κάμερας που το s8 που ειναι καλύτερο, που αλλού υπερτερεί? Μπαταρία οχι, ταχύτητα όχι, οθόνη ίσως ελάχιστα ( εγω δεν τη βλέπω). εμφάνιση και ui είναι υποκειμενικά οποτε τα αφήνω εκτος σύγκρισής.

 

Σε κάμερα όπως είπες

Σε αδιαβροχοποιηση

Σε οθόνη

Σε μικρόφωνα πχ σε ηχογραφήσεις

Σε ακουστικά (ήδη υπάρχουν στο πακέτο)

Ίσως και κάποιες άλλες λεπτομέρειες που είναι πάντα αυτές που κάνουν την διαφορα φυσικά για όποιον ασχολείται και έχει τα παραπάνω χρήματα

Nokia 8800 Scirocco
Link to comment
Share on other sites

Νίκο καλά Χριστούγεννα.

Μην μας μπερδεύεις όμως αφού έχεις ένα ακόμα s8 Plus στο σπίτι δεν το αφήνεις έτσι εύκολα εσυ το Samsung

 

Όντως είναι καλό σε αυτονομία το 5t αλλά σε πολλά αλλά σημεία το Samsung το θεωρώ ανώτερο

Αυτό που λεν πω Ότι πληρώσεις παίρνεις είναι κατά γενική ομολογία αλήθεια

Βέβαια το 5t σε αυτά τα χρήματα είναι νομίζω η κορυφαία επιλογή για κάποιον που τα θέλει όλα

 

 

Καλά Χριστούγεννα Τάσο.

Δεν είναι ανάγκη να τα προδίδεις όλα δημόσια... :lol:

Της γυναίκας είπαμε και αλήθεια ούτε το ακουμπάω!

Της το άφησα μόνο και μόνο επειδή είναι τοπ σε φωτογραφίες..

 

Φυσικά είναι ανώτερο σε κάποιους τομής το έχω επισημάνει κιόλας.

Πχ κάμερα ip 68 οθόνη κάρτα μνήμης.

kountouraN
Link to comment
Share on other sites

Σε οτιδήποτε, ιδιαίτερα τεχνολογικό, για να ανέβεις κατηγορία από το πολύ καλό στο κορυφαίο επίπεδο, που για άλλους λέει κάτι για άλλους όχι, τα μεγέθη ξεφεύγουν, άλλες φορές διπλασιάζονται και πολλές φορές σε premium ονόματα κι όχι μόνο υπέρ διπλασιάζονται.... Έτσι κι εδώ κάποιες λεπτομέρειες, όπου ο ίδιος ο CEO της one plus ,είχε αναφέρει, αν η συσκευή ήταν αδιάβροχη με κάμερα OIS με ακουστικά κλπ κλπ τότε σίγουρα θα πωλούνταν 200 ευρώ παραπάνω όχι τόσο για αυτά τα έξτρα όσο για τα τεστ τις μετρήσεις το know how όπου άλλες εταιρείες μέσα από εκατομμύρια πωλήσεων θα εξασφαλίσουν Και τα ανάλογα κέρδη... Εγώ πάντως γουστάρω 1+ όπως μου αρέσει πολύ και η Samsung σε πολλά μοντέλα της.
Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Δηλαδή δεν το πειράξεις καθόλου και έπεσε 11%

Ανέβασε και τα άλλα screenshot για να δούμε τι φταίει

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Όχι από 92% έπεσε στο 89 απλά λέω για τα mah ανά ώρα που καταναλώνει. Αν είναι οκ

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

----- προσθήκη μηνύματος 7 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Όταν πρωτοπηρα την συσκευή διάβασα ένα άρθρο για το health της μπαταρίας έλεγε ότι η ιδανική φόρτιση είναι από 20-90% και 1 πλήρη απόφόρτιση και φόρτιση στο 100 μια φορά τον μήνα. Έχει κάποιος υιοθετήσει τέτοιες τακτικές ώστε να αντέξει περισσότερο η υγεία της μπαταρίας μέσα στον χρόνο;

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Το θέμα της αδιαβροχοποιησης είναι οντως σημαντικό και στημ κάμερα οντως η σαμι είναι καλυτερη. Στην οθονη πάντως θα είχε ενδιαφέρον αν μπορούσε να γίνει ενα blind test. Να δουμε τι διαφορές θα βλέπαμε με γυμνό μάτι. Προσωπικά τα s7 kai s8 δεν τα είχα σε 4Κ για οικονομία μπαταρίας και οταν τα s8 ksi 5T τα είχα δίπλα δίπλα δεν ειδα κσι τρελές διαφορές. Και να τονίσω οτι οταν πάρω το 5Τ ήμουν ΠΟΛΥ επιφυλακτικός. Αυτό που θέλω να πω ότι πολλές φορές ισως επιρρεαζομαστε όταν ξέρουμε ότι στα χαρτιά κάτι είναι καλύτερο.

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα της αδιαβροχοποιησης είναι οντως σημαντικό και στημ κάμερα οντως η σαμι είναι καλυτερη. Στην οθονη πάντως θα είχε ενδιαφέρον αν μπορούσε να γίνει ενα blind test. Να δουμε τι διαφορές θα βλέπαμε με γυμνό μάτι. Προσωπικά τα s7 kai s8 δεν τα είχα σε 4Κ για οικονομία μπαταρίας και οταν τα s8 ksi 5T τα είχα δίπλα δίπλα δεν ειδα κσι τρελές διαφορές. Και να τονίσω οτι οταν πάρω το 5Τ ήμουν ΠΟΛΥ επιφυλακτικός. Αυτό που θέλω να πω ότι πολλές φορές ισως επιρρεαζομαστε όταν ξέρουμε ότι στα χαρτιά κάτι είναι καλύτερο.

Το θέμα της αδιαβροχοποίησης σίγουρα είναι ευπρόσδεκτο αλλά για όσους δεν το βάζουν εσκεμμένα στο νερό είναι πλέον θέμα ατυχίας να πάθεις ζημιά από νερό. Πιο πιθανό είναι για παράδειγμα να πέσει και να σου σπάσει, πάρα να σου χαλάσει ένα κινητό απ' το νερό.

Έχοντας ταυτόχρονα με το 5Τ και το S7 edge, μπορώ να πω ότι σε συνθήκες πολύ χαμηλού φωτισμού, χωρίς φλας, το S7 υπερτερεί. Με φλας και το 5Τ βγάζει εξίσου καλή φωτό.

Στο θέμα της οθόνης μπορώ να πω ότι το 5Τ έχει μία πολύ αξιόλογη οθόνη, αντάξια του S7, και σε ευκρίνεια και σε φωτεινότητα.

Link to comment
Share on other sites

Alex, επειδή διαβάζω δουλεύεις το Textra sms...... έχει κάπου ρύθμιση για 160 χαρακτήρες και δεν τη βλεπω;

 

Ανοίγεις την εφαρμογή, πας settings, SMS Και είναι η τρίτη επιλογή.

Στα αγγλικά το λέει "Strip accents & diacritics" και έχει τρεις επιλογές.

Η πρώτη είναι το "ποτέ", δλδ στέλνει το μήνυμα όπως είναι με πεζούς χαρακτήρες και τόνους και χρεώνεσαι διπλά και τριπλά sms.

Η δεύτερη είναι "πάντα", σου το μετατρέπει πάντα σε κεφαλαία unicode (έτσι δε λέγεται) οπότε έχεις 160 χαρακτήρες και δεν χρεώνεσαι διπλά μηνύματα.

Και η τρίτη που χρησιμοποιώ εγώ "only when less sms", το οποίο τα κάνει κεφαλαία μόνο όταν το μήνυμα είναι πάνω από 70 (τόσοι δεν είναι; ) χαρακτήρες για να μην χρεωθείς δευτερο. Όταν είναι κάτω από 70 το στέλνει κανονικά με τόνους κλπ και φαίνεται πιο ωραίο.

Link to comment
Share on other sites

Ανοίγεις την εφαρμογή, πας settings, SMS Και είναι η τρίτη επιλογή.

Στα αγγλικά το λέει "Strip accents & diacritics" και έχει τρεις επιλογές.

Η πρώτη είναι το "ποτέ", δλδ στέλνει το μήνυμα όπως είναι με πεζούς χαρακτήρες και τόνους και χρεώνεσαι διπλά και τριπλά sms.

Η δεύτερη είναι "πάντα", σου το μετατρέπει πάντα σε κεφαλαία unicode (έτσι δε λέγεται) οπότε έχεις 160 χαρακτήρες και δεν χρεώνεσαι διπλά μηνύματα.

Και η τρίτη που χρησιμοποιώ εγώ "only when less sms", το οποίο τα κάνει κεφαλαία μόνο όταν το μήνυμα είναι πάνω από 70 (τόσοι δεν είναι; ) χαρακτήρες για να μην χρεωθείς δευτερο. Όταν είναι κάτω από 70 το στέλνει κανονικά με τόνους κλπ και φαίνεται πιο ωραίο.

Ευχαριστώ φίλε μου για την περαιτέρω διευκρινιστική απάντηση! Τελικά μετά από αρκετό ψάξιμο το βρήκα :) στην αρχή δεν το έβρισκα με τίποτα!

Link to comment
Share on other sites

Χρόνια Πολλά με υγεία σε όλους!

Επειδή και εγώ το περιμένω το τηλέφωνο τέλος της εβδομάδας, μήπως μπορεί να μου πει κάποιος τι να προσέξω οταν μου έρθει σε περίπτωση που μου στείλουν τζουφιο, έτσι ώστε να προβώ στις απαραίτητες ενέργειες?

Link to comment
Share on other sites

Τζούφιο;;;

 

Γενικά τι πρέπει να προσέξω μόλις το ανοίξω, κουκιδες στην οθόνη, περίεργη κατανάλωση κτλ. Επειδή στην ουσία είναι το πρώτο μου Android τηλέφωνο και δεν ξέρω τι είναι σωστό και τι όχι

Link to comment
Share on other sites

Το θέμα της αδιαβροχοποιησης είναι οντως σημαντικό και στημ κάμερα οντως η σαμι είναι καλυτερη. Στην οθονη πάντως θα είχε ενδιαφέρον αν μπορούσε να γίνει ενα blind test. Να δουμε τι διαφορές θα βλέπαμε με γυμνό μάτι. Προσωπικά τα s7 kai s8 δεν τα είχα σε 4Κ για οικονομία μπαταρίας και οταν τα s8 ksi 5T τα είχα δίπλα δίπλα δεν ειδα κσι τρελές διαφορές. Και να τονίσω οτι οταν πάρω το 5Τ ήμουν ΠΟΛΥ επιφυλακτικός. Αυτό που θέλω να πω ότι πολλές φορές ισως επιρρεαζομαστε όταν ξέρουμε ότι στα χαρτιά κάτι είναι καλύτερο.
Στην αβροχοποιηση η oneplus δεν πλήρωσε για την πιστοποίηση για να έχει χαμηλό το κόστος. Δεν σημαίνει ότι δεν είναι επαρκώς αδιάβροχο..Αν δείτε βίντεο που ο άλλος το ρίχνει κάτι μισαωρα σε νερό θα καταλάβετε.... Στην φωτογραφία μόνο σε χαμηλό φωτισμό νομίζω υπερτερεί η summy.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Γενικά τι πρέπει να προσέξω μόλις το ανοίξω, κουκιδες στην οθόνη, περίεργη κατανάλωση κτλ. Επειδή στην ουσία είναι το πρώτο μου Android τηλέφωνο και δεν ξέρω τι είναι σωστό και τι όχι

 

Καλημέρα, τώρα κατάλαβα τι εννοούσες,γιατί όπως το έγραψες πήγε το μυαλό μου στην συσκευασία αποστολής μην τυχόν και ήταν "μούφα " ... Όπως Και να χει θα σου πουν τα παιδιά που το έχουν καλύτερα, διάβασε και τις τελευταίες 5,6 σελίδες....γενικά δεν νομίζω πως έχεις να φοβηθείς κάτι ;)

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Στην αβροχοποιηση η oneplus δεν πλήρωσε για την πιστοποίηση για να έχει χαμηλό το κόστος. Δεν σημαίνει ότι δεν είναι επαρκώς αδιάβροχο..Αν δείτε βίντεο που ο άλλος το ρίχνει κάτι μισαωρα σε νερό θα καταλάβετε.... Στην φωτογραφία μόνο σε χαμηλό φωτισμό νομίζω υπερτερεί η summy.

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μην ξεγελιέσαι με αυτό το βίντεο. Το ότι δούλεψε αμέσως μετά δεν λέει τίποτα. Μετά από μερικές μέρες το κινητό έβγαλε προβλήματα με το νερό που πέρασε μέσα.

Και εγώ χθες σε οικογενειακό τραπέζι πέρασε η μικρή μου ανιψούλα και με πολύ χαριτωμένη κίνηση έριξε το ποτήρι με το νερό στο τραπέζι. Ευτυχώς πρόλαβα το κινητό και δεν έπεσε πάνω του σταγόνα νερό.

Link to comment
Share on other sites

Σε επίπεδο έπεσε ενα ποτήρι νερό η να μιλήσεις στη βροχή νομίζω δεν υπάρχει κανένα απολύτως πρόβλημα

 

λας στη βροχή

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χρονια Πολλα!

 

Υπαρχει καποιος τροπος ωστε να εμφανιζεται στην κουρτινα η επιλογη για παραμετροποιηση των ηχων?

Δυστυχως δεν με βολευει το slider της συσκευης.....

Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και Χρονια Πολλα!

Τωρα που εκλεισα 10 μερες με τη συσκευη θα ηθελα να συζητησουμε 2-3 προβληματακια.

Οταν εχω κλειστο το wi-fi και το ενεργοποιω απο το κουμπι στο scroll down της αρχικης οθονης δεν συνδεεται με το μοντεμ μου.

Θα πρεπει να πατησω "Περισσοτερες ρυθμισεις" και μολις ανοιξει το νεο μενου συνδεεεται αμεσα. Θεωρουσα οτι ισως να ειναι προβλημα του μοντεμ αλλα το ιδιο ακριβως παθαινω και με το bluetooth. Αν δεν ανοιξω το μενου "Περισσοτερες ρυθμισεις" δεν συνδεεται!

Επισης,οταν επιλεγω "Μεταδοση" το κινητο δεν συνδεεται με την τηλεοραση τη στιγμη που με την εφαρμογη του youtube δεν εχω κανενα προβλημα να παρακολουθησω βιντεο στην ιδια tv.

Εχω την 4.7.4 και το 8/128!

minor bugs αλλα παρολ'αυτα bugs.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα στην παρεα κ χρονια πολλα,οπως ειπα κ στον φιλο alex,την συσκευη την ειχα αγορασει κατευθειαν μολις ανοιξαν οι παραγγελειες κ την ειχα μαζι με το s8+.

η οθονη της παρα πολυ και σε σημειο που δεν εβλεπες διαφορες με το s8+

ακουστικο κ ηχειο παρα πολυ καλο.

μπαταρια απο το δυνατο της σημειο.

η καμερα πολυ καλη,μονο σε βραδινες συνθηκες ηταν καπως,αλλα εαν επαιζες με το pro mode ειχες καλο αποτελεσμα.

και ενα πολυ καλο καλογραμμενο λογισμικο.

Γενικα αλλαζω συχνα συσκευες και θα ηθελα πραγματικα να την ξαναπαρω,αλλα φοβηθηκα με το θεματακι που εβγαλε στην οθονη και θα περιμενω μηπως διορθωθει στις πιο καινουργιες παραλαβες.

Link to comment
Share on other sites

Μην ξεγελιέσαι με αυτό το βίντεο. Το ότι δούλεψε αμέσως μετά δεν λέει τίποτα. Μετά από μερικές μέρες το κινητό έβγαλε προβλήματα με το νερό που πέρασε μέσα.

Και εγώ χθες σε οικογενειακό τραπέζι πέρασε η μικρή μου ανιψούλα και με πολύ χαριτωμένη κίνηση έριξε το ποτήρι με το νερό στο τραπέζι. Ευτυχώς πρόλαβα το κινητό και δεν έπεσε πάνω του σταγόνα νερό.

...νομιζεις οτι αυτα που εχουν πιστοποιηση δεν θα εβγαζαν προβληματα μετα δηλαδη? ακομα κλαιω το sony z1 το πρωτο που ειχε βγει με πιστοποιηση p67 οταν μου επεσε σε ποταμι για 1 λεπτο....Δες εδω λίγο για να καταλάβεις.... http://gr.pcmag.com/adiabrokho/29399/feature/poso-adiabrokho-einai-to-telephono-sas Edited by dostoevsky

Κώστας

My current device: OnePlus 5T 8/128 - Oxygen OS 5.1 - Rooted with Magisk, Previous devices: Leeco Lemax 2 x820 6/64, LG G5 lite, LG G FLEX 2, LG G FLEX, Sony xperia Z1, Motorolla Razr, Htc Hd, .......

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...