Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Σήμερα που έκανα αναζήτηση στην DHL με τον αριθμό παραγγελίας λεει ότι "Οι πληροφορίες αποστολής έχουν μεταδοθεί ηλεκτρονικά στην DHL". Δηλαδή υπάρχει περίπτωση να σταλεί σήμερα?

Βραδυ φευγει, αυριο το εχεις (αν εισαι αθηνα - θεσσαλονικη).

Link to comment
Share on other sites

Που έκανες αναζήτηση με αριθμό παραγγελίας φίλε? Σε ποιο πεδίο το έβαλες? Έχω παραγγείλει από Δευτέρα βράδυ και ακόμα να φύγει ;) λέει estιmated dispatch σήμερα όμως.

 

http://www.dhl.gr/el/express/tracking/shippers_reference.html

Βάλε στην αναφορα αποστολέα τον αριθμό παραγγελίας σου και στις ημερομηνίες πάνω και κάτω την σημερινή

 

@v@gelis ναι μόλις μου ήρθε και μήνυμα στο κινητό απο την DHL

Link to comment
Share on other sites

http://www.dhl.gr/el/express/tracking/shippers_reference.html

Βάλε στην αναφορα αποστολέα τον αριθμό παραγγελίας σου και στις ημερομηνίες πάνω και κάτω την σημερινή

 

@v@gelis ναι μόλις μου ήρθε και μήνυμα στο κινητό απο την DHL

 

είμαι χωρίς priority. Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι αυτό στην εταιρεία. Παντως το κοιταξα και ακόμα δε βρισκει τίποτα.:cry:

Link to comment
Share on other sites

είμαι χωρίς priority. Δεν ξέρω αν αλλάζει κάτι αυτό στην εταιρεία. Παντως το κοιταξα και ακόμα δε βρισκει τίποτα.:cry:

UPS express saver εισαι εσυ. Δεν παιζει track by reference. Αναμενεις ειδοποιηση...

Link to comment
Share on other sites

UPS express saver εισαι εσυ. Δεν παιζει track by reference. Αναμενεις ειδοποιηση...

 

ξέρουμε από όταν έρθει ειδοποίηση πόσο χρόνο κάνει περίπου?

Link to comment
Share on other sites

ξέρουμε από όταν έρθει ειδοποίηση πόσο χρόνο κάνει περίπου?

Τα γραφω πισω παιδια. Μια εργασιμη για μεγαλα αστικα κεντρα...

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο dialer ο μαμά υποστηρίζει Τ9 για Εύρεση επαφών ?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά ο dialer ο μαμά υποστηρίζει Τ9 για Εύρεση επαφών ?

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Υποστηρίζει κανονικά .

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υποστηρίζει κανονικά .

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Στα αγγλικά μονο

Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει από την αρχή swiftkey. Πήγα τώρα να ανοίξω από περιέργεια το gboard και δεν το βρίσκει. Έκανε ενημέρωση στο playstore αλλά δεν υπάρχει κάπου να το ανοιξω. Ούτε στο κουρτινακι των ειδοποιήσεων έχει επιλογή όταν γράφω να αλλάξω πληκτρολόγιο. Κάτι θα έχω πατήσει αλλά τι;

Εκανα εγκατάσταση άλλο πληκτρολόγιο καιβτο βρήκα μέσω εκείνου αλλά κάπου δεν πρέπει να υπάρχει επιλογή;

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω. Έχω σύνδεση Vodafone και με 4g μόνιμα το κινητό τις περισσότερες φορές. Σήμερα έχω χάσει αρκετές κλήσεις και ειδοποιούμαι μεσω SMS. Κάποιος άλλος; κάτι;
Link to comment
Share on other sites

Έχω βάλει από την αρχή swiftkey. Πήγα τώρα να ανοίξω από περιέργεια το gboard και δεν το βρίσκει. Έκανε ενημέρωση στο playstore αλλά δεν υπάρχει κάπου να το ανοιξω. Ούτε στο κουρτινακι των ειδοποιήσεων έχει επιλογή όταν γράφω να αλλάξω πληκτρολόγιο. Κάτι θα έχω πατήσει αλλά τι;

 

Στο μενού που είναι τα πληκτρολόγια δεν το έχει σαν επιλογή?

Αν πας στις εφαρμγές και πατήσεις να στις εμφανήσει όλες (συστήματος) το έχεις?

Link to comment
Share on other sites

Στο μενού που είναι τα πληκτρολόγια δεν το έχει σαν επιλογή?

Αν πας στις εφαρμγές και πατήσεις να στις εμφανήσει όλες (συστήματος) το έχεις?

 

Στις εφαρμογές συστήματος το έχει. Η λίστα που διαλέγω πληκτρολόγιο που είναι; Χάθηκα τώρα

Edited by flandra
Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Στις εφαρμογές συστήματος το έχει. Η λίστα που διαλέγω πληκτρολόγιο που είναι; Χάθηκα τώρα

Το έχω στα αγγλικά αλλά δες /settings /language&input /virtual keyboard/

Samsung galaxy s21+

Link to comment
Share on other sites

Το έχω στα αγγλικά αλλά δες /settings /language&input /virtual keyboard/

 

Ok αυτό ήταν. Σε ευχαριστώ.

Φιλικά, Κατερίνα
Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να απαντήσει αν ξέρει... Όταν είναι κλειδωμένο πως κάνουμε reply σε μηνύματα χωρίς να βάλουμε κωδικό;και σε Viber το ίδιο

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Με το πρώτο τράβηγμα 5 και με δεύτερο 9

 

Επίσης με 2 δάκτυλα swipe down βγάζει όλους τους διακόπτες με μια κίνηση (είναι λειτουργία για όλα τα Android).

 

Αλλά εχω πετύχει κινητά που δουλεύει άψογα μόνο με μεσαίο και 4ο δάχτυλο ( δάχτυλο βερας?)(είχα δοκιμάσει 3 διαφορετικά με το ίδιο θέμα), ενώ σε άλλα με το ' φυσιολογικό τρόπο' Δείκτη και Μεσαίο δάχτυλο. Επίσης έχω πετύχει κινητό που με μια κίνηση/δάχτυλο βγαίναν όλοι οι διακόπτες.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα σας!!! Μπορεί κάποιος να ανεβάσει καμία φωτογραφία την μπροστινή όψη με tempered glass να δούμε πως δείχνει?? Το δίνει πολύ όγκο??
Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω. Έχω σύνδεση Vodafone και με 4g μόνιμα το κινητό τις περισσότερες φορές. Σήμερα έχω χάσει αρκετές κλήσεις και ειδοποιούμαι μεσω SMS. Κάποιος άλλος; κάτι;

 

Είναι καθαρά θέμα δικτύου, το σήμα! Για ομιλίες κλήσεις βάλτο στην επιλογή 2g,3g.Για χρήση ιντερνέτ το γυρνάς στο auto 2g 3g 4g. Το ίδιο μου κάνει και μένα σε Vodafone τόσο στο 7edge όσο και στο s8.Είναι καθαρά θέμα δικτύου.

Konakis.
Link to comment
Share on other sites

Έφυγε παραγγελία το 8αρι με priority εκτιμώμενος χρόνος παράδοσης 27/12. Αναμονή λοιπόν
Link to comment
Share on other sites

Παραγγελία Δευτέρα απόγευμα, παραλαβή σήμερα..ομως παρατήρησα κάτι...απόδειξη αυτοί στην oneplus δεν κόβουν ? Γιατί ΦΠΑ πληρώσαμε κανονικά αν θυμάμαι καλα
οτι ποναει δεν σημαινει πως αξιζει κιολας.....
Link to comment
Share on other sites

Τελικά ένα θεματάκι που ενώ μιλούσα στο τηλέφωνο δεν είχα ιντερνετ για να τσεκάρω email δεν μου το ξανάκανε.

Η μπαταρία του πάντως παιδιά είναι απολαυστική. Και κάθε φορά που το φορτίζω πραγματικά χαμογελάω με το πόσο γρήγορα πάει από το 20% στο 70%.

Link to comment
Share on other sites

Κάποιος να απαντήσει αν ξέρει... Όταν είναι κλειδωμένο πως κάνουμε reply σε μηνύματα χωρίς να βάλουμε κωδικό;και σε Viber το ίδιο

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Δεν γίνεται αυτό που ζητάς. Στην lock screen κάνοντας swipe στην ειδοποίηση του μηνύματος σου βγάζει την επιλογή reply. Αλλά φυσικά μόλις της πατήσεις σου ζητά pin/fingerprint/face unlock κλπ. Και είναι λογικό αυτό. Αλλιώς θα μπορούσε ο οποιοσδήποτε να απαντήσει στα μηνύματά σου.

 

----- προσθήκη μηνύματος 2 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Καλησπέρα σας!!! Μπορεί κάποιος να ανεβάσει καμία φωτογραφία την μπροστινή όψη με tempered glass να δούμε πως δείχνει?? Το δίνει πολύ όγκο??

 

Είναι αρκετά χοντρό το γυαλί. Δεν ξέρω αν είναι καν γυαλί γιατί έχει την δυνατότητα να λυγίσει σαν μεμβράνη χωρίς να σπάσει. Έχει πολύ καλή απόκριση και διαφάνεια αλλά σου δίνει την αίσθηση ότι η οθόνη είναι στο βάθος. Και νομίζω κόβει ελάχιστα απο το περίγραμμα της οθόνης.

Link to comment
Share on other sites

Παρεληφθει και το δικό μου. Το τζαμακι είναι αρκετά ποιοτικό αλλά θεωρώ πως κόβει κάτι απ' την αφή. Μπελαλιδικο να το περάσεις σωστά. Περιμένω nillkin..

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

- Samsung Galaxy SIII - Nokia Ν9 - HTC One Black - LG G2 - Xiaomi Hongmi

- iphone 5s space grey - Sony Xperia Z3 - Samsung Galaxy S6 - Iphone 6 Space Grey - Nexus 5x - Iphone 6s Space Grey - xiaomi mi9t pro - oneplus 5t - nexus 6p - realme gt master edition 

- Oneplus 12

Link to comment
Share on other sites

Παρεληφθει και το δικό μου. Το τζαμακι είναι αρκετά ποιοτικό αλλά θεωρώ πως κόβει κάτι απ' την αφή. Μπελαλιδικο να το περάσεις σωστά. Περιμένω nillkin..

 

Στάλθηκε από το Nexus 6P μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Καλορίζικο φίλε μου!

Νομίζω πήρες και την bumper carboon; Πως σου φάνηκε;

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...