Jump to content

OnePlus 5T


asot
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Η γνωστή Nillkin frosted shield!

Εκπληκτική σε όποια συσκευή μου και αν την έβαλα!

Πολύ ωραία φίλε..σιλικόνη ή πλαστικό??

Υπάρχει ειδικό νήμα για αξεσουάρ op5t..

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

 

Χρειάζεται με minimum φωτεινότητα η το αντίθετο;; και υπάρχει κάποια φώτο που να δείχνει την προβληματική οθόνη;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης πως γίνεται ρε παιδιά να ανεβάζουμε φώτο από κινητό χωρίς να ζητάει μόνο jpg και τόσα λίγα mb;;;

Link to comment
Share on other sites

Η γνωστή Nillkin frosted shield!

Εκπληκτική σε όποια συσκευή μου και αν την έβαλα!

ειναι ανοιχτη στο επανω και κατω μερος της συσκευης ? δεν βγαινει και σε bumber ?

Yπογραφή εκτός Ο.Π.Χ.
Link to comment
Share on other sites

Πολύ ωραία φίλε..σιλικόνη ή πλαστικό??

Υπάρχει ειδικό νήμα για αξεσουάρ op5t..

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

 

Polycarbonate material λεει. Εκείνη που είχα άφηνε την αίσθηση μαλακού πλαστικού. Πολύ καλή στην αφή. Ναι υπάρχει νήμα για αξεσουάρ όντως. Όπως θα έπρεπε να υπάρχει και νήμα σχετικό με παραγγελίες...

 

Σχετικά με το 2ο, έχει γίνει μεγάλο θέμα τελικά ότι παραβιάστηκαν οι κάρτες πολλών μετά από αγορά από το επίσημο σάιτ. της 1+. Είναι πολύ σοβαρό θέμα, δημιουργεί μεγάλο πλήγμα και δε θα τη γλιτώσει εύκολα η εταιρεία...

Edited by iPap
ZTE Blade, ZTE Nubia Z5s mini, Coolpad F1, Samsung Galaxy S6, OnePlus 5T, Samsung Galaxy S20 5G (SD865), Google Pixel 4a.
Link to comment
Share on other sites

Σχετικά με το 2ο, έχει γίνει μεγάλο θέμα τελικά ότι παραβιάστηκαν οι κάρτες πολλών μετά από αγορά από το επίσημο σάιτ. της 1+. Είναι πολύ σοβαρό θέμα, δημιουργεί μεγάλο πλήγμα και δε θα τη γλιτώσει εύκολα η εταιρεία...

 

Πράγματι είναι πολύ σοβαρό και είναι αρκετά τα άτομα με βάση τα σχόλια που διαβάζω.

 

Όσοι αγόρασαν από το site της Oneplus βάζοντας απευθείας τα στοιχεία της κάρτας να κάνουν έναν έλεγχο στις κινήσεις μήπως υπάρχει τίποτα περίεργο, δεν επηρεάζονται αυτοί που το πήραν μέσω paypal.

Oneplus 6 8/128
Link to comment
Share on other sites

Χρειάζεται με minimum φωτεινότητα η το αντίθετο;; και υπάρχει κάποια φώτο που να δείχνει την προβληματική οθόνη;;

 

----- προσθήκη μηνύματος 5 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Επίσης πως γίνεται ρε παιδιά να ανεβάζουμε φώτο από κινητό χωρίς να ζητάει μόνο jpg και τόσα λίγα mb;;;

 

το πρόβλημα φαίνεται σε γκρι φόντο οπως του chrome και του tapatalk και μόνο σε σκοτεινό δωμάτιο. όχι τη μέρα. σε μαύρο και λευκό δε φαίνεται τίποτα. το πρόβλημα το χω κι εγώ, μόλις άνοιξα rma για αντικατάσταση να δούμε τι άκρη θα βγάλουμε..απογοήτευση πάντως..

 

Όσοι έχετε παραλάβει αυτές τις μέρες, μπορείτε να κάνετε ένα κόπο και να μας πείτε τι ημερομηνία κατασκευής γράφει στο κουτί;

 

Επίσης, το έγραψα και κάτι σελίδες πριν αλλά κανείς δεν έδωσε σημασία, έχει κανείς το πρόβλημα που φαίνεται στην παρακάτω φωτογραφία; Ουσιαστικά κάποιο τμήμα της οθόνης είναι πιο σκούρο από το υπόλοιπο. Παρακάτω η δεξιά πλευρά είναι πιο σκούρα απο την αριστερή. Εγώ προσωπικά είχα ακριβώς το ίδιο και το έστειλα πίσω

 

LU282FK.jpg

post #1614

 

ελπιζω να βοηθησουν τα ποστς των φιλων

post #1614

Edited by answer13
LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Εγώ πάντως έκανα αγορά μέσω paypal όχι όμως από balance.Δε νομίζω να υπάρξει πρόβλημα παρόλο που το pp τράβηξε απευθείας από την κάρτα,έτσι;
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και καλή εβδομάδα!

 

Πώς αυξάνουμε τους χαρακτήρες στα sms?

Υπάρχει κάποιο κολπακι?

Ναι βάζεις...... άλλη εφαρμογή για sms!! :)

Νομίζω δε γίνεται με τη μαμά εφαρμογή! Εγώ κατέβασα άλλη.

Link to comment
Share on other sites

πολυ καλο το ηχειακι , πολυ δυνατο ...

περασα 4.7.6 και το face unlock εγινε τοσο γρηγορο και πιανει παντου και δεν προλαβαινω να δω lockscreen :lol::lol:

 

την πρωτη φορα θελει λιγο να ανοιξουν οι εφαρμογες, μετα ανοιγουν αμεσα

και μου την σπαει το refresh οταν πατας recent apps και μετα to home button

 

η μπαταρια πολυ καλη , τα ειχε παιξει του G2 και εφτανε μια μερα μονο με 1-2 ωρες SOT

τωρα πρωτη φορτιση 6 30 ωρες με 30 ωρες αναμονη

πολυ γρηγορη και η φορτιση με dash charge

 

camera δεν προλαβα να δω, βρεχει συνεχεια αλλα εχει και pro mode και 4K video κλπ

 

ααα , πολυ ωραια και η ζελατινα που φοραει , παρα πολυ ωραια, δεν την βγαζω ...

η οθονη καλη αλλα οχι τοσο φωτεινη οσο του s7 edge που εχει ενας φιλος

 

ελπιζω να βγει η ορεο γρηγορα να δειχνει και τον αριθμο ειδοποιησεων γιατι ειχα συνηθισει με nova prime sto G2

 

πολυ ωραιο το λευκο παιδια :):)

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Ανοιχτή ειναι

Δεν το ξέρω αν βγαίνει αλλά μάλλον όχι.

 

ειναι ανοιχτη στο επανω και κατω μερος της συσκευης ? δεν βγαινει και σε bumber ?
Link to comment
Share on other sites

Ναι βάζεις...... άλλη εφαρμογή για sms!! :)

Νομίζω δε γίνεται με τη μαμά εφαρμογή! Εγώ κατέβασα άλλη.

Έχεις καμιά καλή πρόταση?

Link to comment
Share on other sites

Έχει κανείς άλλος θέμα με την δόνηση;

Σε διάφορες στιγμές της ημέρας,το κινητό κάνει ένα "μπιπ" λίγο πιο έντονο απ' αυτό του δακτυλικού αποτυπώματος.

 

Μήπως αναφέρεσαι σε αυτό; Εγώ το έχω σίγουρα

https://forums.oneplus.net/threads/vibration-on-the-5t.695633/

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

Έχω συνδεδεμένο με το 5Τ ένα garmin smartwatch. Στην αρχή δεν είχα πρόβλημα όμως τώρα ειδοποιήσεις έρχονται στη χάση και στη φέξη. Αν κάνω επανεκκίνηση το τηλέφωνο στρώνει, όμως μετά από λίγο πάλι σταματάει να στέλνει ειδοποιήσεις, ενώ το ρολόι δέιχνει ότι είναι connected.

Τι μπορεί να συμβαίνει?

Link to comment
Share on other sites

Σ'ευχαριστώ πολύ!

 

Στάλθηκε από το ONEPLUS A5010 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά μια ερώτηση.

 

Έχω συνδεδεμένο με το 5Τ ένα garmin smartwatch. Στην αρχή δεν είχα πρόβλημα όμως τώρα ειδοποιήσεις έρχονται στη χάση και στη φέξη. Αν κάνω επανεκκίνηση το τηλέφωνο στρώνει, όμως μετά από λίγο πάλι σταματάει να στέλνει ειδοποιήσεις, ενώ το ρολόι δέιχνει ότι είναι connected.

 

Τι μπορεί να συμβαίνει?

 

 

 

Δοκίμασε την εφαρμογή :”garmin reconnect watch” απτό play store.

Ακολούθησε πιστά τις οδηγίες χρήσης της και λογικά θα είσαι οκ.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Απο θέμα σέρβις τι ισχύει? Το τηλέφωνο φεύγει εξω ή υπάρχει εδω εξουσιοδοτημενο σέρβις?

HTC Diamond --> NOKIA N97 mini --> SAMSUNG Galaxy W --> HTC One S --> LG G2 --> SAMSUNG Galaxy A5 --> Galaxy A7 --> Note 4 --> Lg g4 --> SAMSUNG Galaxy S7 Edge --> LG G6--> OnePlus 5T --> Huawei P20 pro --> Note 9 --> Huawei P30 pro --> Note 10+

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Απο θέμα σέρβις τι ισχύει? Το τηλέφωνο φεύγει εξω ή υπάρχει εδω εξουσιοδοτημενο σέρβις?

 

αν το αγορασεις απο το επισημο site, παει πολωνια και σε 1-2 εβδομαδες το εχεις πισω , τα μεταφορικα δωρεαν με courier

LG G2 32GB WHITE, 1+ 5T WHITE
Link to comment
Share on other sites

Ωραια κατάλαβα. Σε ευχαριστώ πολύ.

 

Υπάρχει πλέον η επιλογή στον launcher με το σημερινό update της open beta στο 3, λογικά αύριο μεθαύριο θα ανέβει η έκδοση 2.3 στο apkmirror από όπου μπορείς να την κατεβάσεις

Link to comment
Share on other sites

πωωωωω εχει double tap to wake ; παταω 2 φορες και με το face unlock , ειμαι μεσα ... καλο
Καλώς όρισες φίλε..κι άλλος από g2!!

 

Sent from my ONEPLUS A5010 using Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Υπάρχει πλέον η επιλογή στον launcher με το σημερινό update της open beta στο 3, λογικά αύριο μεθαύριο θα ανέβει η έκδοση 2.3 στο apkmirror από όπου μπορείς να την κατεβάσεις
Εμένα μου το βγαλε update στο appstore. 2 μάλιστα μέσα στη μέρα!!

(Έχω επιλέξει να παίρνω τα beta updates)

 

904abaaa809bbd9b47da07e38e044f5a.jpg

Link to comment
Share on other sites

Δοκίμασε την εφαρμογή :”garmin reconnect watch” απτό play store.

Ακολούθησε πιστά τις οδηγίες χρήσης της και λογικά θα είσαι οκ.

 

Ευχαριστώ πολύ

Το δοκιμάζω άμεσα

Link to comment
Share on other sites

Έχεις καμιά καλή πρόταση?

Εγώ έχω βάλει αυτή:

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.textra

Είναι αρκετά καλή! Έχει βέβαια πολλές επιλογές στο play!

Εγώ επειδή είμαι root, έχω απεγκαταστήσει και την μαμά εφαρμογή μηνυμάτων γιατί αλλιώς τρέχει από πίσω κ' αυτή!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...