Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Τα gestures είναι bugη, μερικές φορές στο swipe up για τα ενεργά apps δεν τα κάνει προβολή (είναι αόρατα) ή αφήνει για background την τρέχουσα προβολή.

Για φώτο θέλει να το ψάξω.

Link to comment
Share on other sites

Τα gestures είναι bugη, μερικές φορές στο swipe up για τα ενεργά apps δεν τα κάνει προβολή (είναι αόρατα) ή αφήνει για background την τρέχουσα προβολή.

Για φώτο θέλει να το ψάξω.

 

Στην αρχη ειχα μπερδευτει και τα ειχα κανει swipe προς τα κατω οπου ετσι τα κλειδωνει και απορουσα γιατι ενω πατουσα τον καδο να κλεισουν αυτα εμεναν ανοικτα.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Να ρωτήσω λίγο με το performance mode βλέπετε δραματική πτώση στη μπαταρία; γιατί τώρα στην 9 δεύτερη μέρα και μου δείχνει η συσκευή πολύ καλύτερη διάρκεια από την 157

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

BLA-L09 (C432) / το μονόκαρτο, τίποτα ακόμα με την αναβάθμιση!

Κάπου διάβασα πως το ίδιο μοντέλο στην Αγγλία την πήρε χθες με Voda.

Link to comment
Share on other sites

Δικαρτη συσκευή ,με cosmote. Αναβάθμιση δεν ερχόταν. Έβαλα Vodafone κάρτα φίλου, ούτε πάλι. Απενεργοποίησα το cosmote και ήρθε. Έκανα την αναβάθμιση , και όλα φαίνονται να τσουλανε φυσιολογικά. Θα το αφήσω ως έχει κάνα 2 μέρες και με τη πρώτη ευκαιρία κάνω επαναφορά και στήσιμο από την αρχή.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Δικαρτη συσκευή ,με cosmote. Αναβάθμιση δεν ερχόταν. Έβαλα Vodafone κάρτα φίλου, ούτε πάλι. Απενεργοποίησα το cosmote και ήρθε. Έκανα την αναβάθμιση , και όλα φαίνονται να τσουλανε φυσιολογικά. Θα το αφήσω ως έχει κάνα 2 μέρες και με τη πρώτη ευκαιρία κάνω επαναφορά και στήσιμο από την αρχή.

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Τι εννοείς "Απενεργοποίησα το cosmote και ήρθε"

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Τι εννοείς "Απενεργοποίησα το cosmote και ήρθε"
Καλημέρα, την απενεργοποιησε μέσα από τις ρυθμίσεις σαν να μην έχει άλλη sim και εγώ αυτό έκανα και ήρθε, μάλλον λόγο cosmote sim και επειδή η cosmote δεν έχει ακόμα έτοιμο το δικό της αρχείο δεν κατεβαίνει η rom

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα, την απενεργοποιησε μέσα από τις ρυθμίσεις σαν να μην έχει άλλη sim και εγώ αυτό έκανα και ήρθε, μάλλον λόγο cosmote sim και επειδή η cosmote δεν έχει ακόμα έτοιμο το δικό της αρχείο δεν κατεβαίνει η rom

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

Πος ακριβώς το κάνεις αυτό, ποια ρύθμιση είναι αυτή?

Έχω την εντύπωση πως για μας φταίει το πάτς που ειχαμε/έχουμε της Cosmote.

Αυτό υπάρχει τρόπος να το απενεργοποιησουμε?

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα και Χρόνια Πολλά!

Πος ακριβώς το κάνεις αυτό, ποια ρύθμιση είναι αυτή?

Έχω την εντύπωση πως για μας φταίει το πάτς που ειχαμε/έχουμε της Cosmote.

Αυτό υπάρχει τρόπος να το απενεργοποιησουμε?

Βάλε κάρτα Vodafone η wind απενεργοποιησε της cosmote και θα κατέβει

 

εδώ η ρύθμιση που έλεγα

410d83a0dbc0039f0bc7042a8b22e2a7.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Βάλε κάρτα Vodafone η wind απενεργοποιησε της cosmote και θα κατέβει

 

εδώ η ρύθμιση που έλεγα

410d83a0dbc0039f0bc7042a8b22e2a7.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Έχω Vodafone δύο μήνες τώρα!

Αλλαγή απο Cosmote σε Vodafone (εταιρικό πρόγραμμα).

Τα έχω κάνει όλα αυτά που λέτε, αλλά τίποτα!

Panasonic G500/G600 - Siemens S25/SL45/SX1 - Nokia N95 - HTC HD - HTC HD2 - HTC SENSATION -Samsung V200/Omnia I / GALAXY S3 _ S5 / NOTE 3/ Huawei P8 _ Mate8 _Mate 10 pro _ P30 pro _ Mate 30 pro ....
Link to comment
Share on other sites

Καλημερα και χρόνια πολλά...Ρε παιδιά παιδευεστε με τις σιμ και τους παρόχους;;; Αν δεν είναι branded η συσκευή σας...το μόνο που θέλει είναι λίγο υπομονή να πάρει το imei σας σειρά ... Τίποτα άλλο...Στα δικαρτα έχετε δύο ΙΜΕΙ και ίσως εκεί να σας μπερδεύει το βάλε βγάλε της σιμ...
Link to comment
Share on other sites

Παιδια εγω εχω το δικαρτο αγορασμενο απο γερμανο πριν λιγες βδομαδες και πηρα την αναβαθμιση στις 24/12 με wind. Θεμα τυχης ειναι, απλα θελει υπομονη..

Κατι αλλο σχετικα με την καμερα. Στην χειροκινητη λειτουργια πορτραιτου, για κανει το bokeh effect, πρεπει να επιλεξω απο το εικονιδιο που εμφανιζει κατω αριστερα να κανει κυκλους ή καρδουλες ή ρομβους ξερω γω στους φωτισμους που θα φαινονται θολα απο πισω. Αν το αφησω στην επιλογη <καθολου>, δεν κανει τη θολουρα. Απλα μου φαινεται περιεργο που πρεπει να κανει σχηματακια στον φωτισμο του backround για το bokeh αλλιως δεν το κανει καθολου. Δεν ξερω αν το εχει παρατηρησει κανεις...

Link to comment
Share on other sites

Κάποιοι που έκαναν την αναβάθμιση και έχουν λίγες μέρες.. Ας μας πουν αν είναι όλα καλά

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν έχει έρθει ακόμα

Το firmware finder μου δείχνει ως πιο φρέσκια την 158 που δεν είναι approved κιόλας !!!

Από Γερμανό αγορασμενο

Δεν βλέπω να είναι branded

Link to comment
Share on other sites

Εμενα δεν έχει έρθει ακόμα

Το firmware finder μου δείχνει ως πιο φρέσκια την 158 που δεν είναι approved κιόλας !!!

Από Γερμανό αγορασμενο

Δεν βλέπω να είναι branded

Και μένα ακριβώς το ίδιο λέει

Link to comment
Share on other sites

Και μένα ακόμα να έρθει, το πήρα το Δεκέμβριο του 2017,ειναι dual και έχω Wind αλλά δεν είναι Branded. Αν πηγαίνει σύμφωνα με το immei κάηκα, εμένα ξεκινάνε και τα δύο από 8.
Link to comment
Share on other sites

καλησπερα και χρονια πολλα ... και εμενα δεν εχει ερθει ακομα αγορασμενο απο PUBLIC 5ος του 2018 ... αυτο με το branded ξε branded πως το ξερουμε;
Link to comment
Share on other sites

Και μένα ακόμα να έρθει, το πήρα το Δεκέμβριο του 2017,ειναι dual και έχω Wind αλλά δεν είναι Branded. Αν πηγαίνει σύμφωνα με το immei κάηκα, εμένα ξεκινάνε και τα δύο από 8.
Και εμένα dual Δεκέμβριο 2017 ξεκινάνε από 8 και τα 2 imei. Δεν ήρθε ακόμη Vodafone

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Παιδιά το μόνο που χρειάζεται είναι λίγο υπομονή, τίποτα περισσότερο. Θα έρθει. Αντί να λέμε και να ξαναλέμε σε ποιον ήρθε και σε ποιον όχι, καλό θα είναι αυτοί που την εγκατέστησαν ήδη να μας λεν εντυπώσεις κλπ.

Καλή συνέχεια των εορτών και καλή πρωτοχρονιά να έχουμε

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Όλα πολύ καλύτερα. Το μόνο αρνητικό είναι ότι έχω την αίσθηση ότι με το WIFI αργούν να φορτώσουν οι σελίδες σε όλους τους browser και στοfb
Link to comment
Share on other sites

Στο εξωτερικό κάποιοι περίμεναν την 9 και τους ήρθε η 158. Η 9 έχει bugs τα οποία δεν ξέρω αν διορθώνονται με reset, κάτι το οποίο δεν έκανα ακόμη φοβούμενος το bug με το erecovery. Το σίγουρο είναι ότι μια αναβάθμιση την χρειάζεται το EMUI9 για να ισιώσει. Παίζει και η περίπτωση να την σταμάτησαν λόγω bugs που λίγο δύσκολο μου φαίνεται. Σε όσους δεν έχει έρθει και την περιμένουν, υπομονή τίποτα άλλο.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

Στο εξωτερικό κάποιοι περίμεναν την 9 και τους ήρθε η 158. Η 9 έχει bugs τα οποία δεν ξέρω αν διορθώνονται με reset, κάτι το οποίο δεν έκανα ακόμη φοβούμενος το bug με το erecovery. Το σίγουρο είναι ότι μια αναβάθμιση την χρειάζεται το EMUI9 για να ισιώσει. Παίζει και η περίπτωση να την σταμάτησαν λόγω bugs που λίγο δύσκολο μου φαίνεται. Σε όσους δεν έχει έρθει και την περιμένουν, υπομονή τίποτα άλλο.
Λίγες ώρες λειτουργίας δουλεύει απροβληματιστα σε μένα. Ίσως λίγο παραπάνω κατανάλωση η μπαταρία. Έκανα απλά αναβάθμιση , δε το εστησα από την αρχή!!

 

Sent from my BLA-L29 using Tapatalk

Using Tapatalk
Link to comment
Share on other sites

Στο εξωτερικό κάποιοι περίμεναν την 9 και τους ήρθε η 158. Η 9 έχει bugs τα οποία δεν ξέρω αν διορθώνονται με reset, κάτι το οποίο δεν έκανα ακόμη φοβούμενος το bug με το erecovery. Το σίγουρο είναι ότι μια αναβάθμιση την χρειάζεται το EMUI9 για να ισιώσει. Παίζει και η περίπτωση να την σταμάτησαν λόγω bugs που λίγο δύσκολο μου φαίνεται. Σε όσους δεν έχει έρθει και την περιμένουν, υπομονή τίποτα άλλο.

 

Τι bugs έχει; Στην beta που ήμουν ένα μήνα + ...ότι ήταν το διόρθωσαν...Που έχουν αναφερθεί τα bugs....

Link to comment
Share on other sites

Τι bugs έχει; Στην beta που ήμουν ένα μήνα + ...ότι ήταν το διόρθωσαν...Που έχουν αναφερθεί τα bugs....

 

Εχω ηδη αναφερει πιο πριν για την φωτεινοτητα που μαλλον γινεται conflict με το adaptive brightness του ιδιου του android 9 και ακομα εχει προβλημα το "σκουροτερα χρωματα διεπαφης" οπου καποιες φορες δειχνει τα εικονιδια των εφαρμογων σε καποια μενου μεγαλα, ακομα αν πας στην εκκινηση εφαρμογων μπορει να δεις ασπρο φοντο με ασπρα γραμματα και αναγκαστηκα να πρεπει να το βγαλεις το μαυρο θεμα και να το ξαναβαλεις. Απο το πουθενα χτες μου εβαλε ολες τις εφαρμογες στην αυτοματη διαχειρηση ενω τα εχω σε χειροκινητη, χτες εκατσα κι εβγαλα απο ολες τις εφαρμογες μια μια την δονηση και σημερα ολες την ειχαν ξανα κι εκατσα παλι να την βγαλω. Αυτα πιστευω με μια επαναφορα θα στρωσουν αλλα περιμενω να δω τι παιζει με το erecovery αν τελικα φευγει μετα απο επαναφορα στην Pie.

Σύμφωνα με χρήστες του MyPhone μέτοχος σε:

Huawei, Apple, Vodafone

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...