Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

Οι μεχρι στιγμης εντυπωσεις μου απο την 137 ειναι οτι εχει χειροτερη μπαταρια γυρω στο -10%.

Μετα απο 3 μηνες παιρνουμε αναβαθμιση και ειναι ποβληματικη:mad:

Ελεος με τις αναβαθμισεις της Huawei...

Link to comment
Share on other sites

Double tap δεν έχει μην το ψάχνεις.

 

Για το Viber , πηγές εφαρμογές και ειδοποιησεις - ειδοποιήσεις γραμμή κατάστασης - μέθοδος ειδοποίησης;

Να τικαρεις το αριθμοί;

 

Το δοκίμασα και αυτό αλλα αυτό αλλάζει την ειδοποίηση στη μπάρα πάνω, εμένα δε βγάζει counter πάνω στο εικονιδιο του viber

Thanks anyway

Link to comment
Share on other sites

Μολις μου ήρθε η αναβάθμιση στην 137. Τόση ανυπομονησία να έρθει τόσο καιρό αλλα απο αυτά που ακούω για την μπαταρία δεν ξερω τι να κανω.τελικα αυτη η ανάβαθμιση προσφέρει κατι ουσιαστικό η ειναι μονο security updates?

 

Καλησπέρα. Έχει 4 ημέρες που πέρασα την 137. Βλέπω ότι το κινητό είναι πιο ομαλό στο μενού (κατά την κίνηση), περισσότερη μνήμη ελεύθερη (RAM εννοώ, μάλλον κάνει καλύτερη διαχείριση), και επειδή το βράδυ το είχα ανέκαθεν ανοιχτό, με την 137 παρατηρώ battery drain μόνο κατά 1%, ενώ με την 129 είχα πάντα 2-3% (φυσικά το βράδυ έχω κλειστά wi-fi, bluetooth και δεδομένα που κατά τη διάρκεια της μέρας τα έχω πάντα ανοιχτά). Σε εμένα τουλάχιστον έχει καλύτερη διαχείριση ενέργειας και δεν παρατήρησα αυτό που λένε οι περισσότεροι (χειρότερη).

Link to comment
Share on other sites

Double tap δεν έχει μην το ψάχνεις.

 

Για το Viber , πηγές εφαρμογές και ειδοποιησεις - ειδοποιήσεις γραμμή κατάστασης - μέθοδος ειδοποίησης;

Να τικαρεις το αριθμοί;

 

Το δοκίμασα και αυτό αλλα αυτό αλλάζει την ειδοποίηση στη μπάρα πάνω, εμένα δε βγάζει counter πάνω στο εικονιδιο του viber

Thanks anyway

 

Έχει ακόμα μία ρύθμιση για να σου δείχνει τον αριθμό επάνω στην εφαρμογή. Μόλις την θυμηθώ και τη βρω θα σου τη γράψω. Μην ανησυχείς είχα φάει ένα απόγευμα ολόκληρο για να τη βρω αυτή τη ρύθμιση.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Έχει 4 ημέρες που πέρασα την 137. Βλέπω ότι το κινητό είναι πιο ομαλό στο μενού (κατά την κίνηση), περισσότερη μνήμη ελεύθερη (RAM εννοώ, μάλλον κάνει καλύτερη διαχείριση), και επειδή το βράδυ το είχα ανέκαθεν ανοιχτό, με την 137 παρατηρώ battery drain μόνο κατά 1%, ενώ με την 129 είχα πάντα 2-3% (φυσικά το βράδυ έχω κλειστά wi-fi, bluetooth και δεδομένα που κατά τη διάρκεια της μέρας τα έχω πάντα ανοιχτά). Σε εμένα τουλάχιστον έχει καλύτερη διαχείριση ενέργειας και δεν παρατήρησα αυτό που λένε οι περισσότεροι (χειρότερη).

 

Ευχαριστω φιλε μου για την απάντηση.θα περιμένω ακομα λίγες μερες και βλέπουμε

Link to comment
Share on other sites

Έκανες καθαρό install ή απλά την έριξες από πάνω την αναβάθμιση?

Με όλα αυτά που διαβάζω, αρχίζω να φοβάμαι. Αυτή την στιγμή, αν εξαιρέσω την βλακεία του gmail που ζητάει κάθε τρεις και λίγο access, είναι μια χαρά.

 

Update έκανα. Οπότε βγει κάποιο major update, τότε θα κάνω καθαρό. Δεν έχω ούτε το χρόνο ούτε την όρεξη και δεν θεωρώ γενικότερα σωστό, μετά από κάθε update να κάνω clean install.

 

----- προσθήκη μηνύματος 94 δευτ. μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Εγώ πάντως με την εφαρμογή της κάμερας πάντα πλέον μου βρίσκει την σκηνή αυτόματα . Τώρα το αν δεν κρατάει κάποιο φίλτρο ή pro mode από πριν δεν με απασχολεί . Μπορεί και να δουλεύει έτσι τι να πω .

Με το Bluetooth το έχω συνδεδεμένο από το πρωί μέχρι αργά το απόγευμα . Platronics έχω ,κ δεν έχω καμία αποσύνδεση . Μάλιστα όταν βγαίνω από το αμάξι και αφήνω το κινητό ,όταν επανέρχομαι συνδέεται αμέσως πάλι αυτόματα .

 

 

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μιλάς για μεμονωμένη σύνδεση? Εγώ ανέφερα 2 ταυτόχρονες συνδέσεις. Μια στο Garmin μου και μία σε εξωτερικό ηχείο Sony. Ίσως γι αυτό...

 

Edit: Τώρα που το σκέφτομαι, ίσως να έχει πρόβλημα με κάποια BT προφίλ? Ξέρω γω. Στο αμάξι μου πχ δεν κάνει αυτά τα glitches, αλλά έχει άλλο θέμα, πχ δεν εμφανίζει τον carrier (από την αρχή το κάνε, αλλά καμία άλλη συσκευή μου δε το κάνε, πάντα έδειχναν). Επίσης στα Moov ακουστικά μου πάλι δεν το κάνει. Το Sony να χει πρόβλημα δεν έχει σίγουρα, καραδοκιμασμένο. Επίσης είχα αναφέρει και στο παρελθόν ότι δε συνδέεται με ενα LG mini hifi που έχω. Άρα ίσως να ναι όντως πρόβλημα των προφίλ?

Edited by off_d
off / d.
Link to comment
Share on other sites

Ευχαριστω φιλε μου για την απάντηση.θα περιμένω ακομα λίγες μερες και βλέπουμε

 

Και εγώ το βλέπω λίγο καλύτερο.Από το 100% κατεβαίνει πιο δύσκολα κάτω.

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα. Προχτές μου έκανε αναβάθμιση σε 134 και διαβάζω εδώ ότι ένας φίλος έκανε στην 137......

Τι δεν κατάλαβα καλά?

Link to comment
Share on other sites

Γεια σας παιδες νεος κατοχος της συσκευης και ειμαι λιγο απογοητευμενος οσο αφορα το θεμα της καμερας και θα ηθελα να με πειτε την αποψη σας.Προερχομενος απο mi note 3 στις βραδυνες low light σε εσωτερικο χωρο βλεπω το mate 10 pro βγαζει ιδιες και πολλες φορες χειροτερες με πολυ θορυβο και χωρις λεπτομερεια δεν συζηταω το mi note 3 με google camera πολυ ανωτερο.Αυτο που παρατηρησα ειναι οτι σε πολυ low light συνθηκες σαν να μπερδευεται η κατασταση με την ΑΙ τεχνολογια.Το συμπερασμα που εβγαλα ειναι σε τετοιες συνθηκες πρεπει να παιζω με manual οπου εκει δεν λεω σωνεται η κατασταση.Μπορει να με πειτε την γνωμη σας εν εχω τοσο λαθος αποψη;

LG Optimus 2X,THL W8,Xiaomi mi2s,Xiaomi mi4, Xiaomi mi4c, Letv le1, Lg g2, Lg g3, Lg g4,Xiaomi mi5,Samsung Galaxy S6 Edge,Lg g5,Galaxy s7,Xiaomi mi5s,Xiaomi mi6,Galaxy s8,Lg g6,Oneplus 5,Oneplus 5t,Xiaomi mi note 3,Huawei mate 10 pro,Xiaomi mi mix 2s,Galaxy s9+,Huawei P20 Pro,Xiaomi mi 9,Huawei mate 20 pro,Xiaomi mi note 10,Huawei p30 pro,Samung s10 plus,Samsung s20 plus,Xiaomi mi 10,Pixel 4xl,Samsung s20 fe

Link to comment
Share on other sites

Μάλλον βρήκα την λύση για τα μηνύματα που πετάει το gmail στην εφαρμογή mail του κινητού.

Από τις 10:00 το πρωί που το έκανα δεν μου το έχει ξαναβγάλει.:)

 

Από web interface μπείτε στον λογαριασμό του google και στις ρυθμίσεις ασφαλείας (στο αριστερό Tab από τα τρία), τσεκάρετε την ρύθμιση να συνδέονται μόνον εφαρμογές με μεγάλο security. (Κάπως έτσι το λέει).

 

So far, so good. :p

 

Για δοκιμάστε το.

 

Συνεχίζει να σου δουλεύει καλά το mail;

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής ναι.

Θα δω και το πρωι τι θα μου πει, που θα έχει μείνει απείραχτο όλο το βράδυ.

Αλλιώς, από τις 10:00 το πρωί δεν μου το ξαναβγαλε.

 

So far, so good.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Μέχρι στιγμής ναι.

Θα δω και το πρωι τι θα μου πει, που θα έχει μείνει απείραχτο όλο το βράδυ.

Αλλιώς, από τις 10:00 το πρωί δεν μου το ξαναβγαλε.

 

So far, so good.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

 

Κάνε μου μια χάρη. Ανέβασε σε παρακαλώ ένα screenshot της επιλογής που πρέπει να τικάρουμε στην διαδικασία που περιέγραψες πριν. Γιατί δεν έβγαλα άκρη.

Edited by panoszavra
Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Έχει ακόμα μία ρύθμιση για να σου δείχνει τον αριθμό επάνω στην εφαρμογή. Μόλις την θυμηθώ και τη βρω θα σου τη γράψω. Μην ανησυχείς είχα φάει ένα απόγευμα ολόκληρο για να τη βρω αυτή τη ρύθμιση.

 

Κοίτα τι παρατήρησα χτες ,

Στο whatsapp που δεν έχω θέμα στο εφαρμογές κ ειδοποιησεις -> διαχείριση ειδοποιήσεων -> υπάρχει κάτω μια επιλογή που λέει ένδειξη (budge)

Στο viber δεν υπάρχει.

Πες μου,αν μπορείς να τσεκαρεις σε εσένα πχ αν υπάρχει

Link to comment
Share on other sites

Κοίτα τι παρατήρησα χτες ,

Στο whatsapp που δεν έχω θέμα στο εφαρμογές κ ειδοποιησεις -> διαχείριση ειδοποιήσεων -> υπάρχει κάτω μια επιλογή που λέει ένδειξη (budge)

Στο viber δεν υπάρχει.

Πες μου,αν μπορείς να τσεκαρεις σε εσένα πχ αν υπάρχει

Εμένα αριθμούς δείχνει σε όλες . Τσεκαρε κ αυτό 4831e685c23aa771625038b3f284eeaa.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Για να εμφανιστούν στις εφαρμογές με αριθμούς οι ειδοποιήσεις:

 

1.Εφαρμογές & ειδοποιήσεις

2. Διαχείριση ειδοποιήσεων

3. Στις 3 τελείες πάνω δεξιά επιλέγουμε ενδείξεις

4. Τρόπος εμφάνισης σήματος επιλέγουμε Μη ανάγ. μην.

 

 

216c91487f126a4720be8d0bb54fbdf7.jpg0a17db3f415689bb3637217c41efd063.jpg

 

Στάλθηκε από το Huawei mate 10 pro μου

Link to comment
Share on other sites

P20 PRO και MATE 10 PRO στα χερια μου......

 

Περιμενα διαφορες στις καμερες αλλα οχι και τοσο μεγαλες, το ΜΑΤΕ 10 PRO χανει κατα κρατος και μοιαζει πολυ λιγο μπροστα στο P20 PRO.

 

Επισης πολυ πιο ζεστα και αρεστα στο ματι τα χρωματα της οθονης του P20 PRO.

Τελος τα ηχεις του P20 PRO αναπαραγουν εναν πιο πλουσιο και μπασατο ηχο σε σχεση με του ΜΑΤΕ 10 PRO.

Για την ωρα το ΜΑΤΕ 10 PRO χανει παντου.......

 

http://i67.tinypic.com/xpo47d.jpg

 

http://i65.tinypic.com/14sfodf.jpg

 

http://i63.tinypic.com/5efqdd.jpg

 

http://i64.tinypic.com/210knj7.jpg

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Κάνε μου μια χάρη. Ανέβασε σε παρακαλώ ένα screenshot της επιλογής που πρέπει να τικάρουμε στην διαδικασία που περιέγραψες πριν. Γιατί δεν έβγαλα άκρη.
Εδώ είσαι.

 

https://flic.kr/p/26jfZ7s

https://flic.kr/p/26jfZ7h

https://flic.kr/p/23C5Nej

 

Αυτά πειραξα και από χθες το πρωί δεν μου το έχει ξαναβγάλει.

Αν αντιμετοπισεις θέμα με παλιές συσκευές, μην κάνεις την πρώτη ρύθμιση. Δεν νομίζω οτι έπαιξε τόσο ρόλο όσο η δεύτερη και η τρίτη.

 

Έτσι νομιζω δηλαδή.

Αν και ακόμη και το ταμπλετ μου που τρέχει cm13.1 (lollipop) δεν έχει θέμα με την πρώτη. Τώρα για ακόμη παλιότερα android, δεν ξέρω. Μπορεί και να έχουν πρόβλημα σύνδεσης.

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Edited by fanatikos

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

P20 PRO και MATE 10 PRO στα χερια μου......

 

Περιμενα διαφορες στις καμερες αλλα οχι και τοσο μεγαλες, το ΜΑΤΕ 10 PRO χανει κατα κρατος και μοιαζει πολυ λιγο μπροστα στο P20 PRO.

 

Επισης πολυ πιο ζεστα και αρεστα στο ματι τα χρωματα της οθονης του P20 PRO.

Τελος τα ηχεις του P20 PRO αναπαραγουν εναν πιο πλουσιο και μπασατο ηχο σε σχεση με του ΜΑΤΕ 10 PRO.

Για την ωρα το ΜΑΤΕ 10 PRO χανει παντου.......

 

http://i67.tinypic.com/xpo47d.jpg

 

http://i65.tinypic.com/14sfodf.jpg

 

http://i63.tinypic.com/5efqdd.jpg

 

http://i64.tinypic.com/210knj7.jpg

 

Φιλε μου ανεβασετες και στο flickr αμα μπορεις να τις δουμε σε φουλ αναλυση και λεπτομεριες.

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ανεβασετες και στο flickr αμα μπορεις να τις δουμε σε φουλ αναλυση και λεπτομεριες.
Γιάννη σε βλέπω να το δίνεις το mate 10 pro χάχα

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Γιάννη σε βλέπω να το δίνεις το mate 10 pro χάχα

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Χαχα μπα όχι ακόμη. Το p20 δεν μου αρέσει πολύ εμφανισιακά

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

P20 PRO και MATE 10 PRO στα χερια μου......

 

Περιμενα διαφορες στις καμερες αλλα οχι και τοσο μεγαλες, το ΜΑΤΕ 10 PRO χανει κατα κρατος και μοιαζει πολυ λιγο μπροστα στο P20 PRO.

 

Επισης πολυ πιο ζεστα και αρεστα στο ματι τα χρωματα της οθονης του P20 PRO.

Τελος τα ηχεις του P20 PRO αναπαραγουν εναν πιο πλουσιο και μπασατο ηχο σε σχεση με του ΜΑΤΕ 10 PRO.

Για την ωρα το ΜΑΤΕ 10 PRO χανει παντου.......

 

 

Νομίζω οτι πλέον, ειδικά αφότου άρχισε να το αγοράζει πολύ περισσότερος κόσμος, και ειδικά τώρα με τέτοια παραδείγματα, φαίνεται ξεκάθαρα αυτό που κάποιοι λέγαμε απ την αρχή και κάποιοι άλλοι έπεφταν να μας φάνε. Το MATE 10 PRO πάσχει τρομερά στη διαχείριση της λεπτομέρειας και του θορύβου. Νομίζω οι photos σου, δείχνουν ακριβώς αυτό με μία μικρή παρατήρηση... Θέλω να πιστεύω ότι είναι θέμα ρυθμίσεων του app από πλευράς Huawei και λιγότερο θέμα κάμερας, αλλά και θέμα app να είναι, αν η Huawei δεν το λύσει, τότε μάπα το καρπούζι γενικότερα. Και μέχρι στιγμής δεν δείχνει σοβαρή δουλειά στα updates της. Πραγματικά απορώ πχ γιατί θέλετε κάποιοι τόσο πολύ το Face Unlock το οποίο μάλιστα στηρίζεται σε software και καθόλου σε hardware (κοινώς είναι privacy risk) αντί να θέλετε πρωτίστως να λύσει τέτοια σημαντικά θέματα όπως είναι πχ η κάμερα...

off / d.
Link to comment
Share on other sites

Νομίζω οτι πλέον, ειδικά αφότου άρχισε να το αγοράζει πολύ περισσότερος κόσμος, και ειδικά τώρα με τέτοια παραδείγματα, φαίνεται ξεκάθαρα αυτό που κάποιοι λέγαμε απ την αρχή και κάποιοι άλλοι έπεφταν να μας φάνε. Το MATE 10 PRO πάσχει τρομερά στη διαχείριση της λεπτομέρειας και του θορύβου. Νομίζω οι photos σου, δείχνουν ακριβώς αυτό με μία μικρή παρατήρηση... Θέλω να πιστεύω ότι είναι θέμα ρυθμίσεων του app από πλευράς Huawei και λιγότερο θέμα κάμερας, αλλά και θέμα app να είναι, αν η Huawei δεν το λύσει, τότε μάπα το καρπούζι γενικότερα. Και μέχρι στιγμής δεν δείχνει σοβαρή δουλειά στα updates της. Πραγματικά απορώ πχ γιατί θέλετε κάποιοι τόσο πολύ το Face Unlock το οποίο μάλιστα στηρίζεται σε software και καθόλου σε hardware (κοινώς είναι privacy risk) αντί να θέλετε πρωτίστως να λύσει τέτοια σημαντικά θέματα όπως είναι πχ η κάμερα...

 

Δεν θα ηταν λογικο να μην ηταν καλυτερο το p20 pro. Περαν αυτου συμφωνω οτι χρηζει βελτιωση. Και τελευταιο να πω οτι απορω και γω γτ θελουν face unlock απο την στιγμη που οπως λες δεν ειναι 3d τεσπα δεν ειναι hardware κομματι ωστε να βοηθαει καπου

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Φιλε μου ανεβασετες και στο flickr αμα μπορεις να τις δουμε σε φουλ αναλυση και λεπτομεριες.

 

Θελεις να στεναχωριθεις παραπανω φιλε μου ε ? Εαν τις δεις σε κανονικη αναλυση θα πας για P20 PRO εαν δινεις βαρυτητα στην καμερα.

 

Δεν ξερω τι hardware εχει επιλεξει η Huawei για τις καμερες του P20 PRO, αλλα στην πραξη το ΜΑΤΕ 10 PRO ειναι δυο γενιες πισω σε αποδοση σε συνθηκες χαμηλου φωτισμου και σε ζωντανια χρωματων, η καμερα του P20 PRO καλως η κακος μας εκτελει και ριχνει και χαριστικη βολη στο κεφαλι.

 

Απλα κριμα.......

Edited by johnx2
HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

Θελεις να στεναχωριθεις παραπανω φιλε μου ε ? Εαν τις δεις σε κανονικη αναλυση θα πας για P20 PRO εαν δινεις βαρυτητα στην καμερα.
Ε ανέβασετες φίλε να έχουμε πιο ολοκληρωμένη άποψη.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Ε ανέβασετες φίλε να έχουμε πιο ολοκληρωμένη άποψη.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

θα τις ανεβαω το απογευμα παιδια.

HTC HD2 --> HTC ONE --> LG G2 --> SONY XPERIA L --> LG G2 --> Note 4 Snapdragon 805 --> SONY XPERIA M --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM BLACK 32GB --> NOKIA 220 --> SAMSUNG NOTE 5 N920CD DUAL SIM GOLD 32GB --> LG G5 32GB GOLD --> NOKIA 220 --> HUAWEI MATE 9 4/64GB MHA-L09 GRAY --> HUAWEI MATE 10 PRO 6/128GB BLA-L29 GRAY --> MATE 40 PRO 8/256GB NOH-NX9 BLACK
Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...