Jump to content

Huawei Mate 10 Pro


alextrela
 Κοινοποίηση

Recommended Posts

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα παιδιά στην παρέα σας και εγώ, από σήμερα κάτοχος της συσκευής. Να ρωτήσω στην always on οθόνη ειδοποίησεις εμφανίζονται ή μόνο ώρα ημερομηνία μπαταρία;

 

Εμφανίζει και τις αναπάντητες κλήσεις και τα μηνύματα.

Link to comment
Share on other sites

Εμφανίζει και τις αναπάντητες κλήσεις και τα μηνύματα.
Από τρίτες εφαρμογές όχι;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Μολις το αγορασα και εχω παλι το κλασικο προβλημα...η φωτεινοτητα μειωνεται αυτοματα απο μονη της σε πολλες εφαρμογες χωρις να εχω ενεργοποιημενη την αυτοματη φωτεινοτητα και επισης καθε φορα που κανω επανεκκινηση ενεργοποιειται απο μονη της η αυτομ. φωτεινοτητα....
Link to comment
Share on other sites

Μολις το αγορασα και εχω παλι το κλασικο προβλημα...η φωτεινοτητα μειωνεται αυτοματα απο μονη της σε πολλες εφαρμογες χωρις να εχω ενεργοποιημενη την αυτοματη φωτεινοτητα και επισης καθε φορα που κανω επανεκκινηση ενεργοποιειται απο μονη της η αυτομ. φωτεινοτητα....

Γνωστό και άλυτο πρόβλημα μέχρι στιγμής. :wacko:

[sIGPIC][/sIGPIC]
Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πήρα μεταχειρισμένο χτες το τηλέφωνο και είπα να κατεβάσω το firmware Finder και μου βγάζει την παρακάτω αναβάθμιση τώρα. Αυτή δεν είναι για το μονοκαρτο? Την έχει κατεβάσει και θέλει να την κάνει εγκατάσταση πως την διαγραφω? bee5ab13e7ebe7f65e4a7da6092676ae.jpg

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Καλημέρα. Πήρα μεταχειρισμένο χτες το τηλέφωνο και είπα να κατεβάσω το firmware Finder και μου βγάζει την παρακάτω αναβάθμιση τώρα. Αυτή δεν είναι για το μονοκαρτο? Την έχει κατεβάσει και θέλει να την κάνει εγκατάσταση πως την διαγραφω?

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Εβαλες λαθος εκδοση για κατεβασμα. Δεν θα στην περασει και ας κατεβει. Κανε μια επαννεκινηση .Αν αλλαξες port στο wifi ξαναβαλτα οπως ηταν

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια ειμαι στην εκδοση 129 κατεβασα το προγραμμα της Firmware Finder for Huawei οπου μου βρηκε την νεοτερα εκδοση 137. Την κατεβαζω τωρα και απο τα πολλα αρχεια που μ εμφανισε κατεβαζω την ΟΤΑ FULL οπου ειναι 2GB καπου εκει τρυγυρω. Το θεμα μ ειναι οτι κατεβαζω το upload.zip αρχειο μετα θα το περασω μεσω της τοπικης αναβαθμισης που θα αποθηκευτη το αρχειο αυτο και θα γινει η εγκατασταση του κανονικα ή θα εχω θεμα μετα ; επειδη δεν ξανα εκανα αυτη την δουλεια.

Samsung Galaxy S24 ULTRA 512GB Yellow - iPhone 15 Pro 256GB Titanim Blue

Quote

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπερα σας παιδια ειμαι στην εκδοση 129 κατεβασα το προγραμμα της Firmware Finder for Huawei οπου μου βρηκε την νεοτερα εκδοση 137. Την κατεβαζω τωρα και απο τα πολλα αρχεια που μ εμφανισε κατεβαζω την ΟΤΑ FULL οπου ειναι 2GB καπου εκει τρυγυρω. Το θεμα μ ειναι οτι κατεβαζω το upload.zip αρχειο μετα θα το περασω μεσω της τοπικης αναβαθμισης που θα αποθηκευτη το αρχειο αυτο και θα γινει η εγκατασταση του κανονικα ή θα εχω θεμα μετα ; επειδη δεν ξανα εκανα αυτη την δουλεια.

Ναι θα την κανει μονο του....

[sIGPIC][/sIGPIC]

Το καναλι μου για την εικονικη πραγματικοτητα.

https://www.youtube.com/channel/UCXvvcs2bdd7u7bCy7vsfK-Q?view_as=subscriber

Link to comment
Share on other sites

Από τρίτες εφαρμογές όχι;

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

 

Μόνο μηνύματα και αναπάντητες κλήσεις ,από Τρίτες εφαρμογές δεν δείχνει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Παιδιά tempered glass να επιχειρήσω να βάλω ή θα έχω φουσκάλες και τέτοια γύρω γύρω;

 

Εγώ έβαλα και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Το "πλήρωσα" λίγο παραπάνω αλλά αξίζει. Mofi 9H. 2.5D.

Link to comment
Share on other sites

Μόνο μηνύματα και αναπάντητες κλήσεις ,από Τρίτες εφαρμογές δεν δείχνει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγώ έβαλα και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Το "πλήρωσα" λίγο παραπάνω αλλά αξίζει. Mofi 9H. 2.5D.

Ωραία ευχαριστώ πολύ για τις πληροφορίες.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

Σύμφωνα με το funky Huawei θα πάμε κατευθείαν σε Android p παρακάμπτοντας την 8.1

Συνεπως καλά Χριστούγεννα.

 

Δεν το πιστευω οτι θα γινει αυτο. Αλλα ειναι προσωπικη μου γνωμη

Δημήτρης
Link to comment
Share on other sites

Μόνο μηνύματα και αναπάντητες κλήσεις ,από Τρίτες εφαρμογές δεν δείχνει.

 

----- προσθήκη μηνύματος 4 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

 

Εγώ έβαλα και δεν έχω κανένα πρόβλημα. Το "πλήρωσα" λίγο παραπάνω αλλά αξίζει. Mofi 9H. 2.5D.

 

Full face είναι το mofi η κανονικό? Κάποιο λινκ φίλε μου?

 

Grey Huawei Mate 10 Pro Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά με το τηλέφωνο έκλεισα αισίως ακριβώς δύο μήνες. Εάν εξαιρέσεις το emui που είναι λίγο μπερδεμένο στις ρυθμίσεις το κινητό είναι πύραυλος. Όμως έχει και ένα αρνητικό. Ποιο είναι αυτό;; είναι η φωτογραφική μηχανή. Ναι καλά βλέπετε η φωτογραφική μηχανή. Εχθές είχα πάει στο χωριό μου και πήρα μαζί μου και το γερόλυκο το Samsung Galaxy Note 3 κινητό πενταετίας .Εγώ το έχω ακριβώς τέσσερα χρόνια Και δύο μήνες και ακόμα λειτουργεί άψογα. Πολύ πιο αργό πλέον αλλά λειτουργεί. Έβγαλα και με τα δύο κινητά πάρα πολλές φωτογραφίες σε ακριβώς ίδιες συνθήκες. Πάντα μιλάω για το αυτόματο. Οι συνθήκες ιδανικές μέρα ηλιόλουστη Οπότε καταλαβαίνετε. Στην καλύτερη των περιπτώσεων το Mate 10 pro να είναι ίδια φωτογραφία με το Samsung. Εάν βάλεις τις φωτογραφίες δίπλα-δίπλα Φαίνονται ίδιες Όταν όμως κάνεις λίγο ζουμ Τότε καταλαβαίνεις τη διαφορά. Μιλάω για την ανάλυση της φωτογραφίας η οποία στο Mate 10 pro Σαφώς και ήταν υποδεέστερη. Εκεί κατάλαβα ότι οι Κινέζοι είναι ακόμα πίσω στο θέμα φωτογραφίας μιλάω πάντα για το αυτόματο. Σίγουρα το mate έχει και άλλες λειτουργίες όπως το Πορτραίτο η λειτουργία ευρέως διαφράγματος κ.λ.π τις οποίες δεν έχει το Samsung. Και σίγουρα στις βραδινές λήψεις το Mate 10 pro είναι η μέρα με τη νύχτα Όσον αφορά τη σύγκριση. Πάρα πολύ καλύτερο δηλαδή. Όμως αυτό που κατάλαβα σε συνθήκες με πολύ καλό φωτισμό δεν είναι το τοπ. Δεν ξέρω να ανεβάζω φωτογραφίες για να σας αποδείξω αυτό που γράφω. Συγνώμη για το μακαρόνι αλλά ήθελα να εκφράσω το παράπονό μου. Προς Θεού παιδιά δεν λέω ότι οι φωτογραφίες δεν είναι καλές Για να μην παρεξηγηθώ.
Link to comment
Share on other sites

Γενικά Κώστα στις ημερισιες η ψαλίδα είναι πολύ μικρή και λίγες διαφορές.

Όλο το παιχνίδι παίζεται από το απόγευμα και μετά.

Επίσης το Samsung που λες δεν μπορεί με την καμία να βγάλει κινούμενο θέμα πχ παιδιά κτλ λόγω αργού focus κτλ.

 

Grey Huawei Mate 10 Pro Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Full face είναι το mofi η κανονικό? Κάποιο λινκ φίλε μου?

 

Grey Huawei Mate 10 Pro Power

 

http://microcenter.gr/index.php?route=product/product&product_id=17889

Από εδώ το είχα πάρει όμως από ότι είδα δεν έχει το χρυσαφί που είχα αγοράσει. Εμένα για καλή μου τύχη μου το έβαλε ο γιος μου και ταίριαξε τέλεια.Σχεδόν δεν φαίνεται ότι έχω τζαμάκι. Όταν λέμε τέλεια εννοούμε τέλεια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Γενικά Κώστα στις ημερισιες η ψαλίδα είναι πολύ μικρή και λίγες διαφορές.

Όλο το παιχνίδι παίζεται από το απόγευμα και μετά.

Επίσης το Samsung που λες δεν μπορεί με την καμία να βγάλει κινούμενο θέμα πχ παιδιά κτλ λόγω αργού focus κτλ.

 

Grey Huawei Mate 10 Pro Power

Πολύ σωστά μιλάς για αυτό αναφέρθηκα ότι η μέρα ήταν ηλιόλουστη. Από το απόγευμα προς βράδυ εκεί αρχίζουν τα ζόρια και εκεί το Mate δίνει ρέστα. Προχθές συγκεκριμένα έβγαλα φωτογραφία το βράδυ στο manual mode και με 4 seconds καθυστέρηση στο κλείστρο. Ε η φωτογραφία βγήκε καταπληκτική λες και ήταν ημέρα. Όμως μέρα μεσημέρι θα έπρεπε η φωτογραφία του να είναι πολύ καθαρή .

Link to comment
Share on other sites

Λοιπόν παιδιά με το τηλέφωνο έκλεισα αισίως ακριβώς δύο μήνες. Εάν εξαιρέσεις το emui που είναι λίγο μπερδεμένο στις ρυθμίσεις το κινητό είναι πύραυλος. Όμως έχει και ένα αρνητικό. Ποιο είναι αυτό;; είναι η φωτογραφική μηχανή. Ναι καλά βλέπετε η φωτογραφική μηχανή. Εχθές είχα πάει στο χωριό μου και πήρα μαζί μου και το γερόλυκο το Samsung Galaxy Note 3 κινητό πενταετίας .Εγώ το έχω ακριβώς τέσσερα χρόνια Και δύο μήνες και ακόμα λειτουργεί άψογα. Πολύ πιο αργό πλέον αλλά λειτουργεί. Έβγαλα και με τα δύο κινητά πάρα πολλές φωτογραφίες σε ακριβώς ίδιες συνθήκες. Πάντα μιλάω για το αυτόματο. Οι συνθήκες ιδανικές μέρα ηλιόλουστη Οπότε καταλαβαίνετε. Στην καλύτερη των περιπτώσεων το Mate 10 pro να είναι ίδια φωτογραφία με το Samsung. Εάν βάλεις τις φωτογραφίες δίπλα-δίπλα Φαίνονται ίδιες Όταν όμως κάνεις λίγο ζουμ Τότε καταλαβαίνεις τη διαφορά. Μιλάω για την ανάλυση της φωτογραφίας η οποία στο Mate 10 pro Σαφώς και ήταν υποδεέστερη. Εκεί κατάλαβα ότι οι Κινέζοι είναι ακόμα πίσω στο θέμα φωτογραφίας μιλάω πάντα για το αυτόματο. Σίγουρα το mate έχει και άλλες λειτουργίες όπως το Πορτραίτο η λειτουργία ευρέως διαφράγματος κ.λ.π τις οποίες δεν έχει το Samsung. Και σίγουρα στις βραδινές λήψεις το Mate 10 pro είναι η μέρα με τη νύχτα Όσον αφορά τη σύγκριση. Πάρα πολύ καλύτερο δηλαδή. Όμως αυτό που κατάλαβα σε συνθήκες με πολύ καλό φωτισμό δεν είναι το τοπ. Δεν ξέρω να ανεβάζω φωτογραφίες για να σας αποδείξω αυτό που γράφω. Συγνώμη για το μακαρόνι αλλά ήθελα να εκφράσω το παράπονό μου. Προς Θεού παιδιά δεν λέω ότι οι φωτογραφίες δεν είναι καλές Για να μην παρεξηγηθώ.
Φίλε μου το έχω από χθες το κινητό και συμφωνώ Απόλυτα. Το επίπεδο για ναυαρχίδα σε φωτογραφίες για μέρα είναι απογοητευτικό, πολύ κακή επεξεργασία από το software είναι πολύ βαριά και ισοπεδώνει κάθε λεπτομέρεια όταν κάνεις λίγο zoom. Αντίθετα το βράδυ που έβγαλα μερικές μου έπεσε λίγο το σαγόνι εντυπωσιακό αποτέλεσμα, πως το έχει καταφέρει αυτό η Huawei είναι απορίας άξιο. Πάντως το mi note 3 που είχα είναι πολύ ανώτερο σε ημερήσιες φωτογραφίες.

 

Στάλθηκε από το BLA-L29 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Link to comment
Share on other sites

http://microcenter.gr/index.php?route=product/product&product_id=17889

Από εδώ το είχα πάρει όμως από ότι είδα δεν έχει το χρυσαφί που είχα αγοράσει. Εμένα για καλή μου τύχη μου το έβαλε ο γιος μου και ταίριαξε τέλεια.Σχεδόν δεν φαίνεται ότι έχω τζαμάκι. Όταν λέμε τέλεια εννοούμε τέλεια.

 

----- προσθήκη μηνύματος 6 λεπτά μετά την υποβολή του προηγούμενου -----

 

Πολύ σωστά μιλάς για αυτό αναφέρθηκα ότι η μέρα ήταν ηλιόλουστη. Από το απόγευμα προς βράδυ εκεί αρχίζουν τα ζόρια και εκεί το Mate δίνει ρέστα. Προχθές συγκεκριμένα έβγαλα φωτογραφία το βράδυ στο manual mode και με 4 seconds καθυστέρηση στο κλείστρο. Ε η φωτογραφία βγήκε καταπληκτική λες και ήταν ημέρα. Όμως μέρα μεσημέρι θα έπρεπε η φωτογραφία του να είναι πολύ καθαρή .

Είναι φουλ face από ότι βλέπω και λογικά θα έχει dot matrix δηλαδή κουκίδες που φενονται υπό συγκεκριμένο φως.

Επίσης δεν σου αλλοιώνει καθόλου τα χρώματα το μαύρο κτλ?

 

Grey Huawei Mate 10 Pro Power

Device: S24 Ultra Titan Grey 12/512GB  + Watch 5 44mm

 

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω ένα θέμα με την εφαρμογή του e-mail στο mate. Δεν είναι σοβαρό αλλά σίγουρα έχει αρχίσει να γίνεται ενοχλητικό.

Συγκεκριμένα, στο gmail account, κάθε τόσο βγάζει μήνυμα οτι δεν έχει access και μου ζητάει να δώσω permission, το οποίο και κάνω μέσα απο ένα web interface στο Google account. Επείσης παρατήρησα ότι στα settings της εφαρμογής για το gmail account δεν έχει πουθενά να βάλω password, αντίθετα με άλλους λογαριασμούς που έχω (exchange, yahoo, hotmail) στους οποίους έχει κανονικά.

Περίεργη συμπεριφορά, που δεν την έχω συναντήσει στα Ρ8 έως 10 που είχα έως τώρα!

Υπάρχει κάποια ιδέα πως μπορεί να σταθεροποιηθεί η κατάσταση και να μην ζητάει κάθε τρεις και λίγο για permission?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Τρεις λαλούν και δυο χορεύουν! (Three are singing and two are dancing!) :classic_tongue:

Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω ένα θέμα με την εφαρμογή του e-mail στο mate. Δεν είναι σοβαρό αλλά σίγουρα έχει αρχίσει να γίνεται ενοχλητικό.

Συγκεκριμένα, στο gmail account, κάθε τόσο βγάζει μήνυμα οτι δεν έχει access και μου ζητάει να δώσω permission, το οποίο και κάνω μέσα απο ένα web interface στο Google account. Επείσης παρατήρησα ότι στα settings της εφαρμογής για το gmail account δεν έχει πουθενά να βάλω password, αντίθετα με άλλους λογαριασμούς που έχω (exchange, yahoo, hotmail) στους οποίους έχει κανονικά.

Περίεργη συμπεριφορά, που δεν την έχω συναντήσει στα Ρ8 έως 10 που είχα έως τώρα!

Υπάρχει κάποια ιδέα πως μπορεί να σταθεροποιηθεί η κατάσταση και να μην ζητάει κάθε τρεις και λίγο για permission?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

 

Το κάνει και σε εμένα ποτέ ποτέ.... Δεν θα δίνεις εκ νέου permission, log in κτλ... Θα σβήνεις την ειδοποίηση, θα μπαίνεις στο mail app, θα κάνεις ενα refresh (δηλαδή μια κίνηση προς τα κάτω) και είσαι έτοιμος... Λειτουργεί μια χαρά... Δεν έχω βρει ακόμα τι παίζει και βγάζει αυτή την ειδοποίηση...

Huawei Mate 8, Samsung Galaxy Note 7, Samsung galaxy S7 edge, Lg V20, Huawei Mate 9, Samsung Galaxy S8+, Samsung Galaxy Note 8, Huawei Mate 10, Samsung galaxy S9+, Huawei P20 Pro Dual, Samsung Galaxy Note 9 Dual, Huawei Mate 20 Pro, Huawei P30, Huawei P30 pro, Samsung Galaxy S10+, Samsung Galaxy Note 10+, S21 Ultra, Samsung Zfold2
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω ένα θέμα με την εφαρμογή του e-mail στο mate. Δεν είναι σοβαρό αλλά σίγουρα έχει αρχίσει να γίνεται ενοχλητικό.

Συγκεκριμένα, στο gmail account, κάθε τόσο βγάζει μήνυμα οτι δεν έχει access και μου ζητάει να δώσω permission, το οποίο και κάνω μέσα απο ένα web interface στο Google account. Επείσης παρατήρησα ότι στα settings της εφαρμογής για το gmail account δεν έχει πουθενά να βάλω password, αντίθετα με άλλους λογαριασμούς που έχω (exchange, yahoo, hotmail) στους οποίους έχει κανονικά.

Περίεργη συμπεριφορά, που δεν την έχω συναντήσει στα Ρ8 έως 10 που είχα έως τώρα!

Υπάρχει κάποια ιδέα πως μπορεί να σταθεροποιηθεί η κατάσταση και να μην ζητάει κάθε τρεις και λίγο για permission?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

 

Ακριβώς το ίδιο θέμα είχα κι εγώ. Αλλά όχι από την αρχή. Ξαφνικά μου παρουσιάστηκε. Ίσως λόγω αναβάθμισης κάποιας εφαρμογής. Δεν έβγαλα άκρη. Οπότε απενεργοποίησα την μαμά εφαρμογή και δουλεύω τώρα το Gmail.

Mobile:Nokia 6130 --> Nokia 6230 --> Panasonic GD90 --> HTC P3600 --> Chinese hiphone dual sim --> Samsung E2652 Champ Duos --> Sony Ericsson xperia ray --> Samsung S4 mini duos --> Huawei honor 6(H60-L02) --> Meizu m2 -->Motorola Moto X Play --> Huawei Mate 10 pro --> Oneplus 7T pro
Link to comment
Share on other sites

Καλησπέρα.

Έχω ένα θέμα με την εφαρμογή του e-mail στο mate. Δεν είναι σοβαρό αλλά σίγουρα έχει αρχίσει να γίνεται ενοχλητικό.

Συγκεκριμένα, στο gmail account, κάθε τόσο βγάζει μήνυμα οτι δεν έχει access και μου ζητάει να δώσω permission, το οποίο και κάνω μέσα απο ένα web interface στο Google account. Επείσης παρατήρησα ότι στα settings της εφαρμογής για το gmail account δεν έχει πουθενά να βάλω password, αντίθετα με άλλους λογαριασμούς που έχω (exchange, yahoo, hotmail) στους οποίους έχει κανονικά.

Περίεργη συμπεριφορά, που δεν την έχω συναντήσει στα Ρ8 έως 10 που είχα έως τώρα!

Υπάρχει κάποια ιδέα πως μπορεί να σταθεροποιηθεί η κατάσταση και να μην ζητάει κάθε τρεις και λίγο για permission?

 

Sent from my Galaxy Tab Pro, using Tapatalk

Και εγώ είχα ακριβώς το ίδιο πρόβλημα και το πρόβλημα μου δημιουργήθηκε όταν πήγα να διαγράψω το λογαριασμό του Gmail. Επειδή έχω τρεις λογαριασμούς κάθε λίγο και λιγάκι μου ζητούσε τα παραπάνω. Τελικά αναγκάστηκα και έκανα επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων ,μέσα στην εφαρμογή Gmail άφησα μόνο το gmail και στην εφαρμογή e-mail του κινητού άφησα τα άλλα δύο e-mail και λειτουργούν άψογα. Θεωρούσα ότι έφταιγα αποκλειστικά εγώ αλλά τελικά πρέπει να είναι κάποια δυσλειτουργία των δύο εφαρμογών αφού έχετε και εσείς το ίδιο πρόβλημα. Η πιο σωστή λύση κατά τη γνώμη μου σε αυτό το πρόβλημα είναι η επαναφορά εργοστασιακών ρυθμίσεων.

Link to comment
Share on other sites

  • The title was changed to Huawei Mate 10 Pro

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Επισκέπτης
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Κοινοποίηση

×
×
  • Create New...